Schizophrenia - the facts |  Investigation isolated |  Teen Pregnancy |  Make up a scheme proving that the problem of teen pregnancy is a burning one nowadays. Use as much vocabulary from the text as possible. |  Reading and speaking |  Reading for Fun |  Dialogues |  Between a Mother (M), her Son (S) and the Doctor (D) |  F. Symptoms of an Illness |  Medical Advice |

загрузка...
загрузка...
На головну

В аптеці

Фармацевт: Добридень! Що для вас?

Грег: У мене дуже сильно болить голова і горло. Мені потрібно якісь ліки. У вас є що-небудь?

Ф .: Давно у вас болить голова?

Г .: Близько трьох днів. Я прийняв аспірин сьогодні, але він не допоміг.

Ф .: А горло у вас давно болить? Воно захворіло в той же час, що і голова?

Г .: Горло захворіло сьогодні. Так що думаю, що головний біль і горло не пов'язані. Від горла я нічого не брав.

Ф .: У вас є ще якісь симптоми: температура, біль у шлунку, вушна біль?

Г .: Ні, тільки болить голова і горло.

Ф .: А ви були у лікаря?

Г .: Я не думаю, що це серйозно. А як ви думаєте?

Ф .: Я теж думаю, що це не дуже серйозно. Я дам вам сильнодіючий аспірин і полоскання для горла. Приймайте аспірин кожні 4 години і полощіть горло якомога частіше.

Г .: Так, це те, що мені потрібно. Велике спасибі.

Ф .: Немає за що. Сподіваюся, що ви скоро видужаєте.

8. Переломи:

А .: Том, ти коли-небудь ламав кістки?

В .: Так, я двічі ламав праву руку. Один раз я зламав руку, коли був ще маленьким і не дуже добре пам'ятаю той випадок. Вдруге це було лише в минулому році. Я зламав руку вдруге, коли катався на лижах в горах.

А .: Лікар обидва рази накладав гіпс на руку?

В .: Так, в перший раз я був дуже молодим і треба було трохи часу, щоб кістка зрослася. Вдруге було гірше, так як кістка була слабкою і доктор наклав гіпс на 8 тижнів. Яке це було жахливе час.

А .: Хоча це звучить жахливо, але тобі пощастило, що ти зламав НЕ ногу. Я зламав ногу тільки одного разу, коли каталася на лижах, і у мене був гіпс протягом 10 днів. Це було жахливо, тому що я не могла ходити без милиць і нога дуже боліла перші два тижні.

В .: Які жахливі спогади! Я вважаю, що не дуже-то весело ламати кістки. А ти коли-небудь ламала інші кістки?

А .: Я більше нічого не ламала, але одного разу я намагалася перестрибнути через паркан. Я повинна була забинтувати ногу на кілька тижнів і не могла наступати на неї перші кілька днів. Це був інший дурний випадок.

В .: Неприємно ламати або розтягувати що-небудь. Може бути, ми краще поговоримо, про що-небудь більш приємному?

А .: Згодна. До речі, ти бачив бейсбольною матч (гру) вчора ввечері по телевізору?

Health Problems |  Passive Vocabulary
загрузка...
© um.co.ua - учбові матеріали та реферати