На головну

Питання № 15

1.  D - «група прямих запитань
  2.  Disjunctive Question. Розділове питання.
  3.  I. Питання про сенс взагалі і питання про сенс життя
  4.  I. Питання про темп розвитку індустрії
  5.  I. Перехід "нової опозиції" до троцькізму в основному питанні про характер і перспективи нашої революції
  6.  I. Лютнева революція і національне питання
  7.  II. Питання про хлібозаготівлі

Як слід розглядати з точки зору правил про дієздатність оформлення Колею вкладу на своє ім'я?

а) міг, за згодою бабусі;

б) міг, т. к. неповнолітні можуть вносити вклади на своє ім'я;

в) міг, за згодою батьків;

г) неповнолітні не можуть самі вносити вклади на своє ім'я.

Питання № 16

Як слід розглядати з точки зору правил про дієздатність придбання Колею комп'ютера?

а) міг придбати, т. к. отримав згоду бабусі;

б) міг придбати, т. к. отримав згоду від бабусі, яка і надала йому гроші не покупку;

в) міг, за згодою батьків;

г) не міг придбати, т. к. за неповнолітніх, які не досягли 14 років, угоди від їх імені здійснюють законні представники.

Питання № 17

Як впливає алкоголізм на дієздатність громадянина?

а) дієздатність громадянин набуває з моменту народження. Всі інші обставини, включаючи і алкоголізм, не роблять на неї вплив;

б) алкоголізм є достатньою підставою для обмеження дієздатності громадянина;

в) алкоголік, що ставить свою сім'ю в скрутне становище, може бути за рішенням суду обмежений в дієздатності;

г) алкоголізм є достатньою підставою для визнання громадянина недієздатним.

завдання

Поїзд, на якому їхав Неверов, зазнав аварії. Неверов ні виявлено серед убитих і поранених. На місце постійного проживання не повертався.

Рекомендації з освоєння окремих тем дисципліни |  Питання № 67

Додаткова |  Основна |  Тема 8. Форми і види права власності - 2 години. |  Основна |  Додаткова |  Судова практика. |  Судова практика. |  Додаткова |  Судова практика. |  Методичні рекомендації щодо ВИВЧЕННЯ ДИСЦИПЛІНИ ТА ОРГАНІЗАЦІЇ САМОСТІЙНОЇ РОБОТИ |

© um.co.ua - учбові матеріали та реферати