На головну

А ось ще один приклад. Я подзвонив потенційному клієнту, і наша розмова проходив наступним чином.

1.  аналіз розмов
  2.  важлива розмова
  3.  Дама, чиєю любові Ульріх домігся після однієї розмови про спорт і містики
  4.  ДЛЯ ДОСЯГНЕННЯ помітних результатів НЕОБХІДНО ЧАС. - ДЕЯКІ негайно ж помітно СЛІДСТВА. -Теана. - ЩО ВИ ПОВИННІ РОБИТИ
  5.  Завдання 1. Назвіть терміни, які відповідають таким визначенням.
  6.  Замислимося над такими фактами.

Потенційний клієнт: Стів, ми дійсно не працюємо з інструкторами з боку. Ми вже підписали контракт з однією компанією.

Стів: О, це цікаво. Мені просто цікаво, з ким у вас укладено контракт?

Потенційний клієнт. Ми уклали контракт з компанією «АБВГД».

Стів: Знаєте, тоді нам просто необхідно зустрітися, тому що ми можемо сприяти успіху їх програми.

У міру накопичення досвіду ви освоїте більш витончені підходи. Наприклад, я подзвонив в одну компанію і домовився щодо ділової зустрічі в такий спосіб.

Потенційний клієнт: Послухайте, ми щойно підписали контракт з іншою компанією, що займається навчанням агентів.

Стів: Ви, напевно, використовуєте «Brand X Selling Solution»?

Потенційний клієнт: Ні, ми не використовуємо «Brand X». Ми користуємося програмою «Brand Y».

Стів: О, в цьому випадку нам просто необхідно зустрітися - те, чим ми займаємося, доповнює програму «Brand Y».

Тут можна назвати будь-яку компанію, будь-яку навчальну програму. Відповідаючи, співрозмовник поправить мене і повідомить, що

саме використовує їх компанія. (Потенційні клієнти дуже люблять поправляти торгових агентів.) А на це я завжди кажу: «Тоді нам просто необхідно зустрітися ».

Тепер ви познайомилися з основним принципом. Що б не говорив вам співрозмовник, відповідати слід так: «Тоді нам просто необхідно зустрітися ».

ГЛАВА 6 |  приклад 4

Не робіть повторних дзвінків |  Тут старший віце-президент компанії встав і поцікавився, куди це вони всі зібралися. |  використовуйте дзеркало |  Закінчивши читання цієї книги, витратьте мінімум три години відточування принципів, з якими ви познайомилися, це необхідно для успішної роботи. |  Ведіть облік своїх дзвінків |  розмовляйте стоячи |  Правильно, не дзвонять. |  Я отримав згоду на зустріч. |  Зрозуміти, як те, що ми пропонуємо, може допомогти їм в їх роботі. |  І ми зустрілися. |

© um.co.ua - учбові матеріали та реферати