Головна

РАЦІОНАЛЬНЕ ХАРЧУВАННЯ

  1. " Послідовне харчування: останній штрих до правильному поєднанню продуктів
  2.  А той, у кого народилася дитина, повинен забезпечувати харчування і одяг матері на розумних умовах »(2: 233).
  3.  А той, у кого народилася дитина, повинен забезпечувати харчування і одяг матері на розумних умовах »(2: 233).
  4.  А той, у кого народилася дитина, повинен забезпечувати харчування і одяг матері на розумних умовах »(2: 233).
  5.  А той, у кого народилася дитина, повинен забезпечувати харчування і одяг матері на розумних умовах »(2: 233).
  6.  А той, у кого народилася дитина, повинен забезпечувати харчування і одяг матері на розумних умовах »(2: 233].
  7.  Анемії, пов'язані з харчуванням

Слово бере жінка, представляється як Антоніна і, звертаючись до ведучого, просить відповісти на її запитання, що стосується харчування.

- Можна я почну з віршів? Пам'ятайте, у Леоніда Філатова:

викликає інтерес

Ваш живильний процес.

Як їдять у вас там брукву -

З шкірки али без?

- ЄС !!!

Так і у мене живильний процес останнім часом викликає інтерес досить сильний. Я відвідувала семінар по ведичній культурі. Там говорилося про те, що людина, що вживає в їжу м'ясо, рибу, яйця, отримує страх тваринного і його агресію, спрямовану на людину. Не має значення, хто вбив цю тварину. Виходить так, що той, хто їсть м'ясо, побічно бере участь у вбивстві цієї вівці або свині. Накопичена агресія і страх змінює нашу психіку, поведінку, прориваючись у вигляді якихось емоційних спалахів, стресів, депресій і тому подібного. Скажіть, будь ласка, як ви до цього ставитеся?

ведучий:

- Я так відповім на ваше запитання - коріння ведичної культури лежать в глибокій старовині. Це величезний багатовіковий пласт історії, яка тільки-тільки починає відкриватися нам. Останнім часом з'явилося багато наукових робіт, які доводять, що наші предки, що створили ведичну культуру, жили в районі Північного полюса. Але клімат там був субтропічний. Тому система світогляду і склалася таким чином, що вони спокійно обходилися без їжі тваринного походження. Після різкої зміни кліматичних умов на Крайній Півночі арії і слов'яни розсіялися по Євразійському континенту, несучи культуру, в тому числі і культуру харчування, іншим народам. Пройшли тисячі років, за цей час багато що змінилося.

Але залишимо історію в спокої, давайте спробуємо розібратися з тим, що є на даний момент. Питання не в тому, вживати м'ясо в їжу чи ні. Вся справа в ваших думках. І в тих образах, які стоять за їжею, приготованою з м'яса. Якщо ви, вечеряючи, з'їдаєте відбивну і думаєте про ...

Інша справа, якщо в тарілці з їжею ви бачите спосіб поповнення енергетичних витрат, то з їжею ви отримаєте відповідні образи.

Якщо говорити про вегетаріанство, то повинні бути якісь розумні межі. Наприклад, переведіть корінного жителя Приполяр'я на рослинну їжу, яка там росте, і він ...- Він оленем стане! - Лунає сміхотливий голос із залу.

ведучий:

- Принаймні, на Ягелі і лишайниках довго не протягнеш. В принципі це можливо, але повинна пройти не одна сотня років, щоб організм такої людини зміг генетично перебудуватися на нову їжу, щоб витягувати з неї все, що необхідно організму. Тим більше, що сонячних днів там дуже мало. Тому говорити представникам північних народностей «не їж м'ясо, не їж рибу» принаймні абсурдно.

Важливий ще такий аспект: людина, що живе, наприклад, на Україні або в Росії і живиться суто вегетаріанською їжею, дуже часто вживає в своєму раціоні рослинні продукти, які не ростуть в його регіоні. Наприклад, банани, апельсини. Як правило, вони не ростуть у вашому городі.

Якщо заперечувати м'ясну їжу, виходячи з того, що ви закладаєте образ вбивства в шматок м'яса, куплений на ринку, то ви самі створюєте цей образ руйнування. І самі породжує агресію по відношенню до тих, хто вживає м'ясо в їжу. Ось і виходить, що вегетаріанець, що засуджує «трупоеденіе», сам досить активно бере участь у вбивстві тварин, на підсвідомому рівні. Ви говорите: «Я не їм м'яса, я такий хороший!» - А образ вбивства тварин вже починає працювати.

Тому потрібно бути дуже уважним до своїх думок, почуттів. І коли почне змінюватися ваше світогляд, з переходом в нову модель поведінки, ви зможете легко і природно, без агресії перейти на рослинну їжу. Але набагато краще, якщо ця їжа буде вирощена вашими руками в вашому родовому маєтку. Ви закладіть в ваші рослини певний сенс, певну позитивну енергетику.

Ось тоді і буде досить, як каже Анастасія з книг Володимира Мегре, невеликої кількості їжі для того, щоб людина втамував голод, тому що харчування здійснюється вже на більш тонкому плані.

Просить слова чоловік з пухнастою густою бородою.

- Мене звуть Георгій. Кілька років тому я з дружиною потрапив на лекцію Галини Шаталової. Дуже хороша лекція, і Шаталова - чудова людина. Вона на своєму прикладі показує, як можна жити по-іншому. Ми, натхненні її ідеями, стали пробувати, як вона радить жити: пости дотримувалися, харчувалися по її системі оздоровлення. Повністю виключили з раціону білки тваринного походження. Перед тим як перейти на її систему, я важив сімдесят два кілограми. І в результаті став стрункішим на сім кілограмів за один місяць. Не можна сказати, що «сквозняком в кватирку виносило», але часто була слабкість і запаморочення. Вид був явно нездоровий. Потім я зрозумів, що це не моє, не мій спосіб оздоровлення.

Те, про що пише Шаталова, - правильно, перш за все, для самої Шаталової. У кожної людини повинен бути свій шлях і своя оздоровча та поживна система. Я зрозумів, що потрібно себе слухати. Хочеться з'їсти шматок м'яса - я його їм. Не хочеться мені, наприклад, пити вино або пиво - я не випиваю ось уже кілька років.

ведучий: - Дякуємо! Дуже цінний додаток.

Руку піднімає трохи повненька жінка бальзаківського віку:

- Хотілося б почути кілька слів про причини зайвої ваги і конкретні рекомендації щодо позбавлення від цієї проблеми.

ведучий:

- Давайте спробуємо систематизувати все те, про що ми тільки що говорили. Відповідаючи на питання про причини надмірної ваги, можна говорити про багато речей, але звертають на себе увагу тільки три основних момента.1. Найчастіше люди переїдають при дефіциті любові або коли вони знаходяться в стані стресу. В даному випадку їжа стає джерелом задоволення, сурогатом любові до себе. Тому коли ви навчитеся долати свою жертовність і любити себе не через тарілку, а багатьма іншими способами, тоді відпаде за непотрібністю необхідність переїдати. Тоді можна буде з їжі отримувати тільки те, що там є, - джерело поповнення енергетичних витрат, в тому числі і духовну енергію.

2. Багато харчуються в розумних межах, але через зайнятість, через лінь ведуть малорухливий спосіб життя. Чи не навантажують свій організм в потрібній мірі фізичними вправами, щоб підтримувати бажану вагу.

3. Іноді надмірна вага стає своєрідною формою захисту від навколишнього світу. Оболонкою, за якою можна сховати занадто вразливу і образливу душу. А також способом уникнути сексуальних домагань. Коли така людина дізнається, як можна правильно реагувати на флірт і як в разі необхідності твердо сказати «ні», необхідність в повноті відпадає сама собою.

Багато людей, схильні до переїдання, не вміють розмежовувати різні відчуття. Вони плутають почуття самотності, порожнечі всередині себе і почуття голоду. Спробуйте розібратися в цих відчуттях і відповісти собі, чого ви більше хочете - пообідати або побути в оточенні приємних вам людей.

Звичайно, чинників, які змушують людину переїдати, багато. Стільки, скільки людей, які страждають від повноти. Використовуючи принципи підходу до прийому їжі, про які ми будемо говорити нижче, кожен зможе для себе скласти свою програму раціонального харчування.

Якщо ви хочете мати струнку фігуру, пропорційний вага, для цього вам потрібно вміти правильно вибирати продукти і страви для раціонального харчування. Вашій увазі пропонуються кілька послідовних дій, помогущіх вам стати стрункими, реагувати на їжу так, як це роблять природно стрункі люди.

1. Дайте відповідь на питання: «Як ви дізнаєтеся про те, що пора є?» Ви подивилися на годинник, або відчули голод, або вас покликали обідати - зверніть на це увагу.

2. Подумайте про своїх внутрішніх відчуттях, подумайте про те, наскільки ви голодні.

3. Уявіть якесь доступне блюдо, яке ви могли б з'їсти, відчуйте в роті його смак. Потім подумайте про можливі відчуттях, коли це блюдо, яке ви представляєте, потрапить в ваш шлунок.

4. Порівняйте ці відчуття. Відчуття всередині себе до і після того, як ви представите вбрання блюдо в вашому шлунку. Відповідайте собі, що вам більше подобається? Чи будете ви себе краще почувати після того, як з'їсте це блюдо? Або вам з'їсти щось інше? Або взагалі поки не їсти?

5. Ви можете уявити якусь іншу страву і точно так же зосередитися на ньому.

Порівняйте відчуття, що можуть бути після того, як ви з'їли одне або інше блюдо. Те ж виконайте з декількома можливими стравами.

Виберіть найбільш оптимальний варіант.

Також продумайте і кількість тієї їжі, яку ви припускаєте з'їсти. Тепер уявіть, що ви з'їдаєте це блюдо і отримуєте задоволення від з'їденого і протягом тривалого часу відчуваєте себе добре.

6. Ну і звичайно з'їжте з задоволенням це блюдо, не забуваючи подумати, що ваш організм візьме з цієї кількості з'їденої вами їжі все найнеобхідніше. Найцінніше, що тільки є в цій тарілці, яка стоїть перед вами для заповнення ваших енергетичних витрат.

Просить слова високий молодий чоловік: - Мене звати Андрій. Після прочитання книг Мегре мені захотілося відмовитися від спиртного, від м'ясної їжі. Я дійсно став вегетаріанцем. Моя сім'я і мої товариші по службі пішли мені назустріч, зі схваленням поставилися до моїх переконань. Минуло кілька місяців. Я став відзначати, що в мені з'явилася агресія до тих людей, які їдять м'ясне, п'ють пиво. Треба сказати, що я раніше пиво теж любив випити - трошки, але із задоволенням. А тепер справа доходить мало не до ненависті. Я став звертати увагу на людей навколо себе, які смачно їдять м'ясо і випивають. До сих пір я цього не помічав. Тоді я питаю себе, мовляв, в чому справа? І отримую таку відповідь від підсвідомості: «Ти відмовився від звичної їжі, але нічого нового не створив. У тебе немає ще свого родового маєтку, як це описано в книгах Мегре. Змінювати свій спосіб життя потрібно на всіх рівнях. Не можна, щоб це обмежувалося тільки їжею. Потрібно міняти ще й свої думки, почуття. Необхідно взяти гектар землі і облаштувати свій простір любові. А поки ці зміни відбуваються, їж те, що ти хочеш, дотримуючись почуття міри у всьому! В іншому випадку ти породжуєш нікому не потрібну агресію ». Знаєте, мені ваша методика подобається тим, що ви ні до чого не прив'язуєте людей. Ми живемо кожен у своєму куточку країни, ми не можемо відразу докорінно змінитися, і я розумію, що цього і не потрібно.

ведучий:

- Ну добре. Закриваючи цю тему, я хочу сказати вам, що важливо не від чогось відмовитися - від сигарети, ранкової чашки кави, від вживання м'яса. А важливо створити щось нове. Нове свої статки, світовідчуття. Створити свій образ харчування, оздоровлення, який буде відповідати вашим новим уявленням про себе самого, про той стан, в якому буде знаходитися ваш дух, ваше тіло. Тому будьте уважні, прислухайтеся до себе. Прислухайтеся до того, про що говорять оточуючі, але не забувайте, що вони говорять і радять так, як самі це розуміють.

Запитайте себе: «Чи сприятиме моєму розвитку і здоров'ю то, що мені радять?» Якщо отримуєте внутрішню згоду від усіх частин підсвідомості, то, будь ласка, приймайте цю модель харчування. А якщо ні, то не потрібно гвалтувати своє тіло, отруюючи життя собі і своїм рідним і близьким. З'ясуйте причини цього неприйняття. Відкоректуйте їх з урахуванням своїх потреб. Ставтеся до себе з любов'ю і довірою. Кожен нехай прислухається до себе, до свого організму. Образ харчування повинен відповідати образу вашого духу, станом вашої душі на даний момент.

У житті все змінюється дуже швидко. Через місяць, через рік у вашому житті можуть наступити значні зміни, можуть змінитися ваші смаки, зміниться образ вашого харчування. Будьте готові до змін.

 Спадковий фактор - родові програми. |  ПРО ГРОШІ. ДОМАШНЄ ЗАВДАННЯ. ПОДАРУНКИ


 Глава 5 СТРАХ - СТРАЖ |  МЕТОД кінозал 1-й етап |  БАТЬКИ-ДІТИ |  ПРО ЛЮБОВ ДО СЕБЕ. ПОРАДИ ПОЧАТКІВЦЯМ ЛЮБИТИ СЕБЕ |  Глава 8 АВТОМОБІЛЬНА ТЕМА |  Глава 9 ЩЕ РАЗ ПРО ЗДОРОВ'Я І ХВОРОБИ |  Прихована мотивація. Підсвідомість за допомогою хвороби здійснює якесь позитивне намір. |  Дія руйнівних думок: хвороба - це зовнішнє відображення наших думок і нашої поведінки. |  Болючий досвід минулого - пережите емоційне потрясіння. |  Ефект навіювання - створення хвороби шляхом навіювання. |

© 2016-2022  um.co.ua - учбові матеріали та реферати