ТОРГІВЛЯ І СФЕРА ОБСЛУГОВУВАННЯ |  ПРОПОЗИЦІЇ |  Розділ 2. Захворюваність населення 1 сторінка |  Розділ 2. Захворюваність населення 2 сторінка |  Розділ 2. Захворюваність населення 3 сторінка |  Розділ 2. Захворюваність населення 4 сторінка |  Розділ 2. Захворюваність населення 5 сторінка |  Розділ 2. Захворюваність населення 6 сторінка |  Медико-демографічна характеристика здоров'я дитячого населення Удмуртської Республіки |  Динаміка малюкової смертності в УР за 2009-2013 рр. |

загрузка...
загрузка...
На головну

Акушерсько-гінекологічна служба

1.  III. Нічна служба. - Сходження на Гран-Сом
  2.  А. 2. Управління інцидентами і Служба Service Desk
  3.  Авіація джунглів і радіослужба
  4.  Амбулаторно-поліклінічних СЛУЖБА
  5.  Взаємодія служби маркетингу з іншими службами підприємства
  6.  Відомча Метрологічна служба

Основними напрямками роботи акушерсько-гінекологічної служби в 2013 році з'явилися заходи щодо реалізації пріоритетного національного проекту "Здоров'я":

· Вдосконалення медичної допомоги жінкам і новонародженим на всіх етапах її надання;

· Оптимізація використання наявних ресурсів;

· Поліпшення показників здоров'я жінок і новонароджених на основі впровадження сучасних профілактичних і лікувальних технологій.

З метою вирішення перерахованих вище завдань в Удмуртської Республіці фахівцями акушерсько-гінекологічної служби проводиться:

- Аналіз стану репродуктивного здоров'я жіночого населення Удмуртської Республіки;

- Контроль за забезпеченням рівневої системи надання акушерсько-гінекологічної допомоги;

- Аналіз роботи акушерсько-гінекологічної служби при надання медичної допомоги жінкам при передчасних пологах;

- Аналіз матеріально-технічної бази та обладнання в лікувально-профілактичних закладах, які надають акушерсько-гінекологічної та неонатологічної допомоги в УР. Контроль за забезпеченням відповідності оснащення порядку надання акушерсько-гінекологічної допомоги (наказом Міністерства охорони здоров'я Російської Федерації від "01" листопада 2012 року № 572н "Порядок надання медичної допомоги за профілем" акушерство і гінекологія (за винятком використання допоміжних репродуктивних технологій) ";

- Напрямок вагітних жінок, жінок з гінекологічною патологією в федеральні центри акушерства і гінекології для надання високотехнологічних видів медичної допомоги;

- Моніторинг доліковування (реабілітації) вагітних в санаторій "Металург" і експертиза якості відбору, ефективності лікування;

- Експертна оцінка якості надання медичної допомоги у відповідність з наказом Міністерства охорони здоров'я Російської Федерації від "01" листопада 2012 року № 572н "Порядок надання медичної допомоги за профілем" акушерство і гінекологія (за винятком використання допоміжних репродуктивних технологій) ", медичними стандартами та клінічними протоколами в ЛПУ УР;

- Організаційно-методична та консультативна виїзна робота в ЛПУ міст і районів УР;

- Моніторинг діяльності закладів охорони здоров'я по родових сертифікатів;

- Моніторинг діяльності закладів охорони здоров'я щодо неонатальному, аудіологічних і пренатальному скринінгу;

- Аналіз скарг і звернень громадян УР;

- Проведення перевірок організації роботи акушерсько-гінекологічної служби з виїздом до закладів охорони здоров'я;

- Забезпечення взаємодії акушерсько-гінекологічної служби з іншими спеціалізованими службами з питань репродуктивного здоров'я (РКОД, РКТБ, РКВД);

- Підвищення кваліфікації медичного персоналу, організація навчальних семінарів, напрямок в симуляції центри для навчання практичним навичкам.

- Підготовка методичних листів та рекомендацій для лікарів;

- Просвіта населення з актуальних тем репродуктивного здоров'я, з використанням засобів масової інформації.

Заходи, спрямовані на вдосконалення та підвищення якості медичної допомоги:

- Експертна оцінка причин несвоєчасності діагностики вроджених вад розвитку плоду при ультразвуковому дослідженні в ЛПУ УР, своєчасності переривання вагітності за медичними показаннями;

- Експертна оцінка роботи виїзних бригад акушерсько-гінеколо-
 ня, неонатологічної та реанімаційної;

- Робота комісії по розбору випадків дитячої смертності, експертиза всіх випадків дитячої смертності;

- Робота з розробки клінічних протоколів з надання акушерсько-гінекологічної допомоги;

- Аналіз випадків важкої гнійно-септичної захворюваності породіль;

- Експертиза надання медичної допомоги при важкій акушерської патології;

- Аналіз випадків мертвонароджень доношених дітей;

- Робота з вивчення виявлених недоліків при організації та наданні медичної допомоги на підставі аналізу скарг і звернень громадян УР.

Амбулаторно-поліклінічна допомога дітям. |  Захворюваність вагітних жінок
загрузка...
© um.co.ua - учбові матеріали та реферати