На головну

Правило 92.

1.  II-е правило Кірхгофа.
  2.  Алгоритм дослідження функції на екстремум (друге правило).
  3.  Алгоритм дослідження функції на екстремум (перше правило).
  4.  Ймовірність влучення нормально розподіленої величини в інтервал, її відхилення від матожіданія, правило трьох сигм
  5.  Види дисперсій в сукупності, розділеної на частини. Правило додавання дисперсій
  6.  Види дисперсій та правило їх додавання
  7.  Види дисперсій та правило складання дисперсій.

На заперечення, яко про хвалу "зі Духом"[120] немає свідоцтва і немає писання, ответствуем: Аще ніщо інше не приймається без писання, то нехай не приймається і це: але аще вельми багато таємниче оселити у нас без писань, то з багатьма іншими предметами прийму і це. Мню ж, яко апостольське є і це, так тримаємося неписаних переказів. бо хвалю вас, браття, що ви все моє пам'ятаєте, і заховуєте так, як я передав вам (1 Кор. 11: 2). І в іншому місці: тримайтеся передань, яких ви навчились чи то словом, чи нашим посланням (2 Сол. 2:15): єдине від цих найпаче є і це, про якому розмірковуємо, яке початкові установники зрадили наступникам, і при триваючому з плином часу вживанні онаго, довготривалим звичаєм в церквах посадив. І так, аще ми, як би на суді, при нестачі письмових доказів, представили на користь нашої справи безліч свідків, то чи не отримаємо від вас оправдивающаго вироку? Я так думаю, бо при двою або тріех свідках стане всяк дієслово (Втор. 19:15). Аще вкажемо вам і на довготривалість, ясно свідчить на нашу користь: щось не з'явимося було б перед вами право глаголющими, яко дебати не може успішно бити супроти нас? Бо древні догмати, деяким чином, вселяють благоговіння, представляючи в свою древність, як би в якійсь сивині, високоповажний вид.

(I Всел. 19; Трулі. 102; VII Всел. 7; Василія Великого 87).

Тлумачення попереднього (91) правила служить також тлумаченням і справжнього 92 правила Василія Великого.

Правило 91. |  Правило 1.

Правило 70. |  Правило 71. |  Правило 75. |  Правило 80. |  Правило 81. |  Правило 85. |  Правило 87. |  Правило 88. |  Правило 89. |  Правило 90. |

© um.co.ua - учбові матеріали та реферати