На головну

ЩО ВОНИ РОБЛЯТЬ СЬОГОДНІ

1.  Quot; Підручник стародавньої та середньовічної історії "в прийнятих сьогодні датировках Скалігера-Петавіуса
  2.  Аналітичний марксизм сьогодні
  3.  буддизм сьогодні
  4.  У будні дні гоночна траса практично вільна, а гонок не влаштовують, так що сьогодні накататися можна вдосталь.
  5.  ВАШЕ МАЙБУТНЄ ПОЧИНАЄТЬСЯ СЬОГОДНІ
  6.  Ваше завтра починається сьогодні
  7.  Разом з єдинорогом в цю книгу входить мир тварин, що займає дуже важливе місце як в середньовічному, так і в нашому сьогоднішньому європейському імагінарном.

Після звільнення обидва наших героя стали жити звичайним життям. Метт сьогодні працює у великій компанії в Сан-Хосе розробником додатків на мові Java. У Кости своя компанія і він зайнятий «установкою систем спостереження та аудіо систем для бізнесу». Він знайшов роботу, яка йому до душі; люди, змучені своїми справами, повинні йому заздрити, бо, за його словами, він «насолоджується кожною хвилиною свого життя».

АНАЛІЗ

Здається дивним, що в сьогоднішньому світі хакери як і раніше запросто проникають на багато корпоративні сайти. Знаючи всі ці історії про злом комп'ютерних систем, в поєднанні з постійно зростаючими турботами про безпеку, з появою спеціально навчених забезпечення безпеки людей - в штаті або залучених в якості консультантів - не тільки у великих, а й в малих компаніях, можна тільки дивуватися тому, як у пари підлітків вистачило майстерності для того, щоб проникнути в комп'ютери суду, великої мережі готелів і такої компанії, як Boenig Aircraft.

Одна з причин, чому це трапилося, як я думаю, полягає в тому, що багато хакерів слідують по шляху, по якому йшов і я, проводячи багато часу за вивченням комп'ютерних систем, операційних систем, програмних додатків, мережевих технологій і багато іншого. Більшість з них самоучки, причому багато навчалися шляхом ефективного процесу «обміну знаннями». Деякі з молодих людей настільки досягли успіху в своїх заняттях, що їм цілком можна було б присвоїти ступінь кандидата хакерських наук. Якби такі шановні університети США, як Массачусе-тскій технологічний інститут, або Каліфорнійський технологічний інститут, присуджували такі ступеня, то я можу назвати не так багато імен людей, які могли б сидіти в екзаменаційної комісії.

Ніхто не знає, скільки консультантів з безпеки раніше були хакерами (включаючи деяких з тих, чиї історії наведені на цих сторінках). Злом систем безпеки вимагає певного складу розуму, який здатний ретельно аналізувати шляхи для реалізації цього злому. Той, хто намагається працювати в цій сфері тільки на основі знань, отриманих в теорії, швидко розуміє, що йому потрібно практичний досвід, щоб він зміг успішно конкурувати з «консультантами», які почали своє навчання у віці восьми-десяти років.

Як це не важко визнавати, правда полягає в тому. що всім, що працюють в області безпеки, треба багато чому вчитися у хакерів, які можуть виявити слабкості системи і найбільш ефективні і економічні способи її злому. Так, вони порушують закон своїми діями, але вони роблять важливу справу. Насправді дуже багато професіоналів в сфері безпеки в минулому були хакерами.

Деякі прочитають ці рядки і подумають, що колишній хакер Кевін Митник просто-напросто захищає сучасних хакерів. Однак. правда полягає в тому, що багато хакерські атаки служать благородній меті виявлення слабкостей в системі безпеки компаній. Якщо хакер не заподіює ніяких пошкоджень, проводячи свою атаку або запускає атаку «відмови в наданні послуги», чи відчувають компанії збиток від такої атаки або вигоду, оскільки їх сповіщають про їх вразливості?

ЧАС ДІЯТИ |  КОНТРЗАХОДИ

КОНТРЗАХОДИ |  Поліцейські і злодії |  ТЕЛЕФОННЕ шахрайство |  ШЛЯХ ДО СУДУ |  ГОСТІ ГОТЕЛЮ |  ВІДКРИВАЮЧИ ДВЕРІ |  ЗАХИСТ барикади |  МИШОЛОВКА захлопувалися |  В НОВИНАХ |  ФРІКЕРСТВО У В'ЯЗНИЦІ |

© um.co.ua - учбові матеріали та реферати