На головну

Ключ до успіху і щастя

1.  Всі дороги ведуть до щастя!
  2.  Все, що ви робите, веде до успіху
  3.  Їм зброю. На щастя, зауважив Евмей крали за зброєю Мелантія і сказав
  4.  Кращий світовий досвід підготовки молоді до успіху
  5.  Методика діагностики особистості на мотивацію до успіху
  6.  Мудрість, як і медитація, не належить позбавленому єдності (не встановили в Я). Для немедітатівного немає спокою. Позбавленому світу, як прийти до щастя?

Є всього лише кілька важливих принципів, яким ми зобов'язані здебільшого успіху, якого досягаємо в житті. Це ті самі «основи», які мають найбільший вплив на наше здоров'я, щастя і наші банківські рахунки. Я не стверджую, що існує всього лише кілька ідей, здатних змінити життя, тому що таких ідей, безумовно, безліч. Однак я пропоную Вам почати Ваші пошуки, зосередившись на п'яти фундаментальних принципах, які ми розглянемо в цій книзі. Це і є ті самі кілька серед багатьох, на частку яких припаде велика частина досягнутих Вами результатів.

Вам ніколи не вдасться опанувати кожним аспектом у Вашому житті. Спроба стати майстром в кожній її найменших дрібниць тільки призведе до поразки. Замість цього, чому б не спробувати освоїти кілька принципів серед багатьох; ті кілька принципів, які дадуть найбільший результат; ті фундаментальні основи, які вплинуть на визначення якості Вашого існування?

Коли Ви шукайте відповіді, як зробити життя кращим, завжди шукайте насамперед ті кілька принципів, які дадуть Вам відчути найбільший результат. Якщо Ви опануєте цими основами, то я можу обіцяти, що Ви не будете розчаровані результатами.

Саме ними - основами життя - нам всім необхідно опановувати. Це все ті ж самі ключі до успіху і щастя, які існують протягом останніх шести тисяч років літописної історії. Нема ніяких нових основних принципів для людських досягнень. Основи є основи і все інше - це просто діяльність, спрямована на удосконалення або розвиток тих же самих принципів. У будь-якій спробі поліпшити Ваші теперішні обставини ніколи не дозволяйте собі відхилятися від тих перевірених часом принципів, які передавалися з покоління в покоління і завжди служили фундаментом для пошуку, створення і розвитку кращого життя.

Як починається процес зміни |  П'ять основних фрагментів мозаїки життя

ВСТУП |  Як формується наша особиста філософія |  Особиста філософія подібна установці вітрила |  Як виробити потужну особисту філософію |  Вчіться на особистому досвіді |  Вчіться використовувати думка з боку |  Вчіться на невдачах інших людей |  Використовуйте силу позитивного впливу |  Стати хорошим спостерігачем |  Стати хорошим слухачем |

© um.co.ua - учбові матеріали та реферати