Головна

ОСОБИСТЕ ЛИСТ Юрію Петровичу ВЛАСОВУ

  1.  IV. Віра Будди в особисте безсмертя
  2.  VII. ЛИСТ написаний з Лаодикії
  3.  Лист-подяка
  4.  Лист подяки відданого крійянвіта
  5.  У 1832 році для найбільш багатих городян було засновано почесне громадянство (приватне і спадкове).
  6.  ВЕЖЛИВОСТЬ VS пристойності: ЗАГАЛЬНИЙ І ОТЛИЧНОЕ
  7.  Другий лист Іоанна

Юрій Петрович!

Ось уже більше двох тижнів з моменту реєстрації Вас кандидатом в президенти Ви так і не зустрілися з нами, не виробили подальшого плану дій, поділу праці. Ви не призначили довірених осіб, відмовилися від влаштованої мною прес-конференції (в "Російсько-Американському центрі" 7 травня). Лише наполегливістю мені вдалося нав'язати Вам інтерв'ю на "Ехо Москви" (де Ви жодного разу не сказали слово «націоналізм», кажучи весь час про якийсь розпливчастою "патріотичної ідеології"), Ви побажали стати перед виборцем в ролі центриста-прагматика з патріотичним ухилом. Але на цю роль претендують і Лебідь, і Федоров, і Бринцалов. Ми вважаємо, що обрана Вами роль відштовхне від Вас радикальних виборців і не приверне інших. Але навіть зараз ми готові працювати з Вами, йти з Вами в ім'я єдності, в ім'я перемоги націоналізму в Росії.

Я і всі наші товариші з Координаційної Ради поставлені Вами в надзвичайно скрутне становище. Як керівники націоналістичних організацій ми несемо моральну відповідальність перед нашими людьми, членами наших партій, читачами наших газет, співчуваючими, та перед громадською думкою Росії, в кінці кінців. Зауважте, що всі повідомлення в газетах після прес-конференції 29 лютого зводилися до того, що "Власов - кандидат націоналістів". Ми пішли з Вами, але Ви змінили курс, залишивши нас пояснювати нашим людям, що сталося. Ми розбудили цілі пласти людей, що тепер ми повинні сказати: "Спіть далі, кіна не буде"? Повинні сказати нашим людям, що Власов злякався бути націоналістом?

Юрій Петрович, проста порядність зобов'язує Вас зустрітися з нами і порозумітися.

 І ЧОМУ? |  СУМНА ІСТОРІЯ ЮРІЯ ПЕТРОВИЧА ВЛАСОВА


 Грудня 1994 р |  ЗРАДА ЖІНКИ |  без шкіри |  Чи не заступиться за вас моя відвага |  Старий французький фашист і старий педераст. |  РОЗДУМИ ПРО націоналізму |  Лимонка В НАРОД |  ДРУГА Лимонка В НАРОД |  ІНФОРМАЦІЙНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ КСРНП |  ВЛАСОВ СТАВ КАНДИДАТОМ, А Жирик ХОЧЕ ПОХОВАТИ МЕНЕ У КРЕМЛІВСЬКОЇ СТІНИ |

© 2016-2022  um.co.ua - учбові матеріали та реферати