На головну

обитель Світу

1.  Quot; Чи не настане кінець світу до тих пір поки деякі племена з моєї умми не приєднається до мушрікам, і поки деякі племена з моєї умми не стануть поклонятися ідолам ".
  2.  V. ОСНОВНА ПРАКТИКА ЯСНОГО СВІТЛА
  3.  швидше за світло
  4.  Бачення світу.
  5.  Хвильові властивості світла. Електромагнітна теорія світла
  6.  Всесвіт - це Енергія Світу Розуму - Культ Ура. Культура - це Статут, за яким живе весь Всесвіт - все Розумні Цивілізації Космосу.
  7.  Де не сяє ні сонце, ні місяць, ні вогонь, там Моя Вища Обитель. Досягнувши її, люди ніколи не перероджуються.

«Лама, розкажи мені про Шамбалу!»

«Ви, жителі Заходу, нічого не знаєте про Шамбалу і не хочете нічого знати. Ймовірно, ти питаєш тільки з цікавості і даремно вимовляєш це священне слово ».

«Лама, я не безцільно питаю про Шамбалу. Всюди люди знають цей великий символ під різними іменами. Наші вчені розшукують кожну іскру знання про цю чудову місці. Чома де Переш знав про Шамбалу, коли подовгу жив в буддійських монастирях. Грюнведель перевів книгу знаменитого Таші-Лами Пал-ден Йе-ше "Шлях в Шамбалу". Ми здогадуємося, що під таємними символами захована велика істина. Воістину, ревний вчений жадає знати все про Калачакре ».

«Як це може бути, якщо жителі Заходу оскверняють наші храми? Вони курять в наших святилищах. Вони не розуміють і не хочуть почитати нашу віру і наше вчення. Вони знущаються і сміються над символами, значення яких не можуть осмислити. Якби ми відвідали ваші храми, наше поведінка була б зовсім іншим, тому що ваш великий Бодхисатва Ісса воістину піднесений. І ніхто з нас не стане брехати на вчення милосердя і справедливості ».

«Лама, лише дуже неосвічені і дурні люди висміюють ваше вчення. Все вчення справедливості знаходяться в одному і тому ж священному місці. І кожен, хто відчуває це, не зачне святих місць. Лама, чому ти думаєш, що сутність вчення Благословенного невідома Заходу? Чому ти впевнений, що на Заході ми не знаємо про Шамбалу?

Лама, ось на моєму столі ти можеш побачити Калачакри - Вчення, принесене великим Аттішей з Індії. Я знаю, що якщо високий дух вже готовий, то чує голос, що сповіщає «Калагія» - заклик до Шамбали. Ми знаємо, який Таші-Лама відвідав Шамбалу. Ми знаємо книгу Високого Священика - «Червоний шлях в Шамбалу». Ми навіть знаємо монгольську пісню про Шамбалу. Хто знає, можливо, ми знаємо багато з того, що невідомо тобі. Ми знаємо, що зовсім недавно молодий лама з Монголії опублікував нову книгу про Шамбалу ».

Лама пильно вивчає нас і потім каже:

«Велика Шамбала знаходиться далеко за океаном. Це могутнє небесне володіння. Вона не має нічого спільного з нашою землею. Як і навіщо ви, земні люди, цікавитеся нею? Лише в деяких місцях, на Крайній Півночі, ви можете розрізнити сяючі промені Шамбали ».

«Лама, ми знаємо велич Шамбали. Ми знаємо реальність цього несказуема місця. Але ми також знаємо і реальність земної Шамбали. Ми знаємо, як деякі високі лами ходили в Шамбалу, як на своєму шляху вони бачили звичайні фізичні предмети. Ми знаємо розповіді одного бурятського лами про те, як його супроводжували через дуже вузький таємний прохід. Ми знаємо, як інший відвідувач бачив караван горців, що везуть сіль з озер, розташованих на самому кордоні Шамбали. Більш того, ми самі бачили білий прикордонний стовп, один з трьох постів Шамбали. Тому не говори мені тільки про небесну Шамбалу, але говори і про земне, тому що ти, так само як і я, знаєш, що земна Шамбала пов'язана з небесною. І саме в цьому місці об'єднуються два світи ».

Лама замовк. З-під примружених повік він уважно вивчає наші особи. І в вечірніх сутінках починає свою розповідь. «Істинно, настає час, коли Вчення Благословенного знову йде з Півночі на Південь. Слово Істини, що почала свої великий шлях з Бодхі Гайя, знову повернеться в ті ж місця. Ми повинні прийняти це як воно є: справжнє Вчення покине Тибет і знову з'явиться на Півдні. У всіх країнах проявляться настанови Будди. Дійсно, наступають великі події. Ось ви приходите з Заходу і приносите звістку про Шамбалу. Ми справді повинні це прийняти. Мабуть, промінь від вежі Рігден-Джапо досяг всіх країн.

Як алмаз, виблискує світло на Вежі Шамбали. Він там - Рігден-Джапо, невтомний, вічно чуйний, на благо людства. Його очі ніколи не закриваються. У своєму магічному дзеркалі він бачить всі земні події. А сила його думки проникає в далекі землі. Для нього не існує відстані, він може в одну мить надати допомогу гідним. Його яскраве світло може знищити будь-яку темряву. Його незліченні багатства готові для допомоги всім нужденним, тим, хто віддав себе на служіння на благо справедливості. Він може навіть змінювати карму людей ... ».

«Лама, мені здається, що ти говориш про Майтрейе, чи не так?»

«Ми не повинні говорити про цю таємницю! Існує багато такого, що не може бути видано. Існує багато такого, що не може бути кристалізуватися в звуці. У звуці ми відкриваємо нашу думку. Звуком ми відображаємо нашу думку в просторі і можемо нанести найбільший шкоду. Тому все відкрите до судження терміну призведе до незліченним лих. Навіть найбільші катастрофи можуть виникнути через таких легковажних дій. Якщо Рігден-Джапо і Благословенний Майтрейя для тебе одне і те ж особа - нехай буде так. Я цього не стверджував!

Незліченні жителі Шамбали. Численні чудові нові сили і досягнення, які готуються там для людства ... »

«Лама, в Веданте йдеться, що дуже скоро людству будуть дані нові енергії. Чи вірно це? »

«Незліченну велике, судження і приготоване. З Писань ми знаємо про Вчення Благословенного, про жителів далеких зірок. З цього ж джерела ми чули про літаючу сталевий птиці ... про залізних зміях, які, вивергаючи вогонь і дим, поглинають простір. Татхагата Благословенний передбачив все майбутнє ».

«Лама, якщо великі воїни втілені, хіба не буде Шамбала діяти тут, на землі?»

«Скрізь - тут і на небесах. Всі сили блага об'єднаються, щоб знищити темряву. Кожен, хто допоможе в цьому велику працю, буде винагороджений у сто крат і на самій землі, в цьому втіленні. А все що грішать проти Шамбали загинуть в цьому ж втіленні, так як вони вичерпали милосердя ».

«Лама, звичайно, ми знаємо, що Панчен Рінпоче глибоко поважають всюди. У різних країнах ми чули, як не тільки буддисти, але і люди різних національностей високо відгукуються про його святість. Кажуть навіть, що задовго до його від'їзду на фресках в його особистих покоях були зображені всі деталі його майбутньої подорожі. Ми знаємо, що Панчен Рінпоче слід звичаїв усіх великих лам. Нам розповідали, як під час своєї втечі він і його послідовники уникли багатьох найбільших небезпек.

Нам відомо, як одного разу, коли переслідувачі з Лхаси були вже майже поруч, потужний снігопад перегородив їм шлях. Іншим разом Панчен Рінпоче досяг гірського озера; перед ним встала важке завдання. Його вороги були близько, і, щоб піти від них, потрібно було виконати довгий шлях навколо озера. Тоді Панчен Рінпоче занурився на деякий час в глибоку медитацію. Вийшовши з неї, він віддав наказ каравану, незважаючи на небезпеку, залишатися всю ніч на березі озера. І тоді сталося надзвичайне: вночі вдарив сильний мороз, і озеро вкрилося кригою і снігом. До сходу сонця, коли ще було темно, Таші-Лама наказав своїм людям швидко рушити в дорогу і разом з трьомастами своїх послідовників перетнув озеро по льоду найкоротшим шляхом, уникнувши таким чином небезпеки. Коли ж вороги підійшли до озера, сонце стояло вже високо і лід розтанув. Їм залишалося лише окружний шлях. Чи так це?"

«Істинно, це так. Панчен Рінпоче під час подорожі допомагала священна Шамбала. Він бачив багато чудових знаків, коли перетинав нагір'я, поспішаючи на Північ ».

«Лама, недалеко від Улан-Дабана ми бачили величезного чорного грифа, що летить низько поблизу нашого табору. Він летів навперейми чогось сяючого і красивому, що летить на південь над нашим табором і світиться в променях сонця ».

Очі лами блиснули. Нетерпляче він запитав:

«Чи відчували ви запахи храмових пахощів в цій пустелі?»

«Лама, ти абсолютно правий - в кам'янистій пустелі, знаходиться в декількох днях шляху від усякого житла, багато хто з нас одночасно відчули віяння вишуканого аромату. Так було кілька разів. Ми ніколи раніше не нюхали такого приємного запаху. Він нагадав мені одне пахощі, яке дав мені мій друг в Індії - де він його дістав, я не знаю ».

«А, вас охороняє Шамбала. Величезний чорний гриф - ваш ворог, який прагне зруйнувати вашу роботу, але охороняє сила Шамбали супроводжує вас у вигляді цієї променистою форми матерії. Ця міць завжди поруч з вами, але ви не завжди можете відчути її. Тільки іноді вона проявляє себе, щоб дати вам силу і спрямувати вас. Чи помітили ви, куди летіла ця сфера? Вам слід рухатися саме в цьому напрямку. Ти згадав священний поклик - Калагія! Коли хтось чує цей владний заклик, він повинен знати, що шлях в Шамбалу відкритий для нього. Він повинен запам'ятати рік, коли був покликаний, тому що саме з цього часу з ним завжди поруч допомогу Рігден-Джапо. Тільки ви самі повинні знати і зрозуміти, яким способом людям надається допомога, тому що вони часто не беруть до послану їм допомогу ».

Микола Реріх
 жива мудрість

межі Шамбали |  жива мудрість

Квітня 28. 20 сторінка |  Квітня 28. 21 сторінка |  Квітня 28. 22 сторінка |  Квітня 28. 23 сторінка |  священна Земля |  Сходження до вершин |  Гімалайський пісня |  Дарунки небесні |  священні ашрами |  Сторожові вежі Америки |

© um.co.ua - учбові матеріали та реферати