Головна

Важко творити Історію поодинці

1.  Pa продовжує творити світ
  2.  V ОСОБЛИВІ ТРУДНОЩІ
  3.  А) Проста причинність і зумовлені нею труднощі
  4.  Амніотичної порожнини і можливими труднощами розродження
  5.  У любові стаєш трішки егоїстом. У любові важко співвіднести душу з розумом ...
  6.  Відносно хитрості другого роду вказується труднощі питання
  7.  В. Г. ЛЕВЧУК Уроки перетворення теорії в історію

Чим закінчився цей унікальний експеримент Матері? Що сталося з цією дивовижною жінкою, яка прирекла себе на фізичні страждання з метою дати людям ключ від дверей, що вели в вічне життя? І вони, люди, могли б отримати цей ключ, але ...

За кілька років до виходу Мати писала в своєму щоденнику:

Від оточуючих - ніякої підтримки. Навіть в тих, хто завжди поруч зі мною, немає ніякої віри ... Вони надягають на себе маску доброї волі. Але їх внутрішні вібрації і раніше належать світу брехні. Вони не хочуть нічого, крім «зручностей», та ще всяких дурниць, яких не можна собі дозволити в звичайному житті ... Зараз тут розпоряджається хто завгодно, тільки не я. Я вже забула, коли востаннє говорила: «Я хочу!» <...> По суті, всі мої досліди зводяться до одного: накопичується сила ... в кінці кінців вона може перейти у владу. Я відчуваю, як повільно і поступово вона прибуває. Я дуже ясно усвідомлюю всі перешкоди, все перешкоди і позицію оточуючих. Я твердо знаю, що ... потрібно таїтися. Зараз той час, коли потрібно таїтися. У мене нікого тут немає (43).

У якісь хвилини в тілі Матері виникало повне відчуття, що воно вже не підкоряється закону смерті. Але зазвичай це стан було недовго. А коли приходять люди зі своїми думками, все ускладнюється. «Ти знаєш, - говорила вона своєму єдиному однодумця Сатпрем, - тих, хто бажає цього тіла смерті, не так вже й мало. Їх багато, дуже багато. А тіло бачить все думки, бачить їх ... Я не цілком впевнена, що вони постійно боліли в самих різних частинах тіла не приходять ... не внаслідок чужої волі ».

Навколишні Мати люди не розуміли величі її самовідданої роботи, шепотілися по кутках про її «старечих примхи», ігнорували її прохання, кажучи «так-так» і нічого не роблячи. Віддані їй однодумці вже пішли з життя, і ніхто, крім Сатпрема, її помічника і послідовника, навіть не намагався зрозуміти сутність досліджень Матері. Наприклад, коли виникала необхідність відмови від харчування, бо поглинання їжі перетворилося на катування, лікарі продовжували наполягати на прийомі їжі, вважаючи, що якщо вона не їсть, значить, вмирає. З їх освіченої точки зору, тільки відмінний апетит означав відмінне здоров'я. Сонцеїди начебто Джасмухін або Зінаїди Баранової цим лікарям були невідомі. «Їм хочеться, щоб я їла більше, а я відчуваю, що, якщо буду більше їсти, це піде на шкоду роботі. Організм не хоче функціонувати по-старому, а лікарі хочуть, але це неможливо! Через це відбуваються конфлікти. Процес йде дуже швидко, і в той же час наростає опір старого - завдяки лікарям і звичкам ».

Конфлікти відбирали сили. А то, що Мати відмовлялася від їжі, розцінювалося і обговорювалося в усіх куточках ашрама як доказ її «вмирання». «Мати вмирає, Мати вмирає» буквально носилася в повітрі. Ніхто не вірив в диво. Пошепотівшись за дверима, відвідувачі з ввічливою посмішкою входили до Матері на прийом, щоб продемонструвати свої «любов і відданість».

А вона все це знала, відчувала кожну їхню брехню, сприймала її як власну біль. «Якщо в мою кімнату входить людина, незадоволена моїми вчинками чи словами, всі нерви напружуються, ніби мене катують. І все через цю людину, хоча зовні він виявляє все знаки поваги ... а кожен мій нерв - як натягнута струна ... »

Однак були й відверті противники її пошуків. Особливо були незадоволені ті, хто займався іншими йогичеськіх практиками, розвитком третього ока, виходом з фізичного тіла і т. Д. Ці недруги розносили чутки про близьку смерть Матері по усій Індії. Мати знала і про це. Адже свідомість її злилося з свідомістю навколишнього світу, і все, що відбувалося в ньому, сприймалося нею як своє. І навпаки, все, що робила вона, впливало на весь світ.

Неможливо взяти частину цілого і домогтися в ній гармонії, якщо саме ціле гармонії не несе ... Наприклад, коли мені кажуть, що хтось хворий, не менше ніж у дев'яноста дев'яти випадках зі ста я вже знаю про це. Я відчуваю хвороба як частина мого фізичного істоти - неосяжного і не має певної форми ... Стан свідомості тіла і характер його діяльності залежать від тих, хто перебуває поруч ... Значить, повинно змінитися загальне свідомість.

Світ навколо Матері запеклий опір змінам. Мати розуміла, що поодинці, без будь-якої допомоги з боку дуже важко завершити процес трансформації тіла. Розмовляючи з Сатпрема, Мати говорила про те, що її тіло хоче заснути і прокинутися лише тоді, коли трансформація закінчиться. Це було б самим щадним варіантом в її роботі, але у людей не вистачить терпіння дочекатися, коли «спляча красуня» прокинеться сама. Припускаючи можливий каталептичний транс, Мати, звертаючись до Сатпрем, настійно просила його не дати людям зробити дурість, обов'язково дочекатися, коли вона прийде до тями сама, інакше вся робота піде нанівець. Її стан, схоже на смерть, буде тимчасовим, і тіло обов'язково знову повернеться до життя.

При цьому Мати не боялася померти; вона неодноразово бувала в потойбічному світі, зустрічалася там з Ауробіндо, але неодмінно поверталася назад в своє стражденні хворе тіло, яке ставало все більш і більш свідомим. Для Матері була страшна думка про те, що свідоме тіло можуть поховати «живцем».

За п'ять років до свого відходу Мати продиктувала Сатпрем наступне: «Необхідності трансформації можуть викликати у цього тіла транс, схожий на каталепсію. Якщо це трапиться, ніяких докторів! Не поспішайте оголошувати про мою смерть, даючи тим самим уряду право втрутитися. Бережіть тіло від руйнівних впливів ззовні: інфекцій, отруєння і т. Д. І запасіться терпінням: може бути, це триватиме дні, може, тижні, а може, і більше. Потрібно терпляче чекати, поки не завершиться трансформація і я сама не вийду з цього стану »(43).

Але люди жорстокі. Як говорила Мати, «добра третина ашрамітов знаходиться тут тільки тому, що їм тут зручно: вони працюють, коли хочуть, завжди ситі, одягнені, у них є дах над головою, і вони не перетруджують, роблячи те, що від них чекають. Коли ж їх позбавляють якихось зручностей, відразу починається невдоволення - яка там йога! Вона за тисячі верст від їх свідомостей, хоча і не сходить з їх мови. Я кажу "ні" - вони роблять вигляд, що чують "так" ... Така ось духовне життя! Про що тут говорити? »(49).

Мати казала: «Вони озвіріли». Коли вони відчули, що «лев втратив зуби», вони поспішили ізолювати Мати (у віці 94 років) в її кімнаті.

7 квітня 1973 року до Матері підійшов один з її «охоронців», і в присутності Сатпрема між ними відбулася така розмова.

- Мені важко розмовляти.

- Чи не розмовляйте, Мати.

- Мені хотілося б пояснити ...

- Мене це не цікавить.

- Справа в тому, що відбувається спроба трансформації тіла.

- Коли трансформація трапиться, подивимося.

- Невже ви не хочете знати?

- Ні не хочу. За тридцять років я досить наслухався всякої нісенітниці.

Тільки уявіть, тридцять років ця людина схилявся в шанобливому поклоні перед керівницею ашрама, а тут «розправив плечі», відчув себе господарем. Все є Брехня! Такий наш страшний світ!

Доля Матері і доля досліджень була вирішена. Вона не мала більше можливості продовжувати свій багаторічний експеримент. Двері кімнати була закрита перед усіма, навіть перед єдиним другом, учнем і послідовником Сатпрема. Нікому було записувати її останні враження, нікому було підтримати її в останній момент.

Мати залишилася одна. Я залишився один. До її відходу залишалося шість місяців. Незабаром я мав зустрітися з усією бандою лицем до лиця; «Агенда Матері» (щоденники, які видав Сатпрем після її відходу. - Авт.)  - Таємниця майбутнього, настільки несумісна з їх духовністю, була надзвичайно небезпечна для «учнів»! Мене обмовили, за мною стежили до самих Гімалаїв, мені погрожували судом, на мене написали донос в індійський уряд, по п'ятах за мною йшла поліція, і я не знаю, хто підіслав до мене вбивць в каньйонах Пондишери. Така ось «духовна» життя, як говорила Мати ... Старі антропоїди безжальні по відношенню до тих, хто відбився від їх стада (49).

17 листопада 1973 року Матері не стало. Вона пішла в той світ, де їй було набагато краще, ніж серед людей, заради яких вона віддала своє життя. Навколишні її люди виконали прощальний ритуал за всіма правилами: тіло виставили на огляд при тридцятиградусну температурі, під неоновим світлом - словом, зробили все, щоб свідоме тіло розклалося.

Мати пішла, не закінчивши своєї справи.

Але її праця не пропала марно. Зміни, які почала Мати в своїй свідомості, викликали зміни в свідомості нашого світу, а значить, і в нашій свідомості. «Неможливо здійснити яке б то не було зміна, нехай навіть в якомусь елементі або якій точці земної свідомості, щоб не втягнути в зміна всю Землю, це неминуче. Всі тісно взаємопов'язано. Все робиться не для одного тіла - для всієї Землі. Вібрація в одному місці з неминучістю тягне за собою наслідки для всієї Землі ... »

Оскільки, відповідно до гіпотези «бутстрапа» або теорії Бома, Всесвіт являє собою нерозривне ціле, частини якого переплітаються і зливаються один з одним, і властивості однієї частини визначаються властивостями всіх інших частин, то зміна в одній її частині викличе зміни і в інших частинах. У Всесвіті, в якій всі речі виявляються нескінченно взаємопов'язаними, взаємопов'язані також свідомості всіх людей. Незважаючи на здаються зовнішні рамки, ми - істоти без кордонів.

Мати казала: «Фізичний світ змінюється. Років через п'ятдесят це стане помітно ». Це стало помітно раніше. Не випадково в кінці ХХ століття стався інтелектуальний вибух - наш інтелект, наша свідомість стало інтенсивно розвиватися, прагнучи до переходу на новий рівень розвитку, на більш високий рівень вібрацій.

«Нещодавно я переконалася на власному досвіді: обидві вібрації (тріпотлива брехні і легка істини) завжди перемішані один з одним і проникають одна в іншу ... Я відчуваю - і дуже виразно, - що це відбувається постійно: весь час, всюди поволі істина потроху вливається в брехня; при певних обставинах, помітних ззовні, це виглядає як поширення світла. Але, взагалі кажучи, це відбувається весь час, невпинно, в усьому світі ... Але порятунок є фізичним - НЕ ментальним, але ФІЗИЧНИМ. Воно не заховано, що не приховано: воно ТУТ ... »

А на питання: «Коли ж? Коли ж воно прийде? »- Мати відповідала:« Я вважаю, це станеться, коли з'явиться достатньо багато свідомих людей, яким стане абсолютно ясно, що іншого шляху немає. Потрібно, щоб все, що було, і все, що існує, здалося абсурдом, який не може більше тривати, - це станеться лише тоді, не раніше. Незважаючи ні на що, прийде час, коли це трапиться, настане час, коли рух перейде в нову реальність. Подібний МОМЕНТ вже був - тоді ментальне істота змогло з'явитися на Землі. Настане і такий МОМЕНТ, коли людина досягне стану, яке дозволить супраментальному свідомості проявитися в людському розумі. Це не гума, яку можна розтягувати до безкінечності: все станеться в одну мить, як спалах блискавки »(49).

І Мати додала: «Але неможливо вийти в поодинці».

Щоб відбулися зміни на рівні нескінченно малої вібрації Матерії, необхідна зміна колективної свідомості. І ця зміна вже йде.

За словами доктора Бома, саме через індивідуума повинна прокинутися масова свідомість: «Це подібно до процесу розщеплення атома. Спочатку було всього кілька атомів, це можна було б назвати перетворенням у зародку ... яке потім поширилося, подібно полум'я, і ??перетворилося ... на могутню ланцюгову реакцію.

Індивідуум, який "бачить" принципи, подібний до винахідника розщеплення атома. В принципі, він вже перетворив людство, проте це поки що майже ніким не усвідомлено ... »

Девід Бом далі відзначає, що «необхідні величезні витрати енергії, щоб вплинути на свідомість усього людства».

Розмірковуючи про можливе джерело такої енергії, професор Бом стверджує: «... зараз стало можливим для певної кількості індивідуумів, яких об'єднують спільні цілі і які можуть довіряти один одному, утворити єдину свідомість, яка б діяла як одне. І якби десять або сто чоловік могли дійсно стати єдиним цілим, то сила їх дії була б безмірно вище, ніж одну людину ... таким чином почнеться пробудження загальної свідомості всього людства ... І це неодмінно повинно здійснитися ».

висновок

Наш вихідний постулат: у Світі є Таємниця.

В. В. Налімов

У журналі «Компьютерра» (№ 20 (544) від 25 травня 2004 роки) наведено уривок з автобіографії патріарха американської фізики, великого Джона Арчібальда Уиллера, який писав:

Моє життя в фізиці розділилася на три періоди. У перший з них, що розтягнувся з початку моєї кар'єри і до початку 1950-х років, я був захоплений ідеєю, що «Все - це частинки». Я шукав способи вибудувати всі базові елементи матерії (нейтрони, протони, мезони і т. Д.) З найлегших, найбільш фундаментальних частинок - електронів і фотонів.

Другий період я називаю «Все - це поля». З тих пір як я закохався в загальну теорію відносності і гравітації в 1952 році, і аж до недавнього часу я дотримувався погляду на світ, як на що складається з полів Мир, в якому те, що представляється нам частками, - це насправді прояв електричних і магнітних полів, гравітаційних полів і самого простору - часу.

Тепер же я захоплений новою ідеєю: «Все - це інформація». Чим більше я розмірковую про квантові таємниці і про нашу дивної здатності осягати той світ, в якому ми живемо, тим більше бачу фундаментальне, ймовірно, значення логіки та інформації як основи фізичної теорії.

З огляду на сучасні знання, можна припустити, що сьогодні великий фізик сказав би: «Все - це Свідомість».

Наступ XXI століття є історичною подією в розвитку людства, що знаменує собою переломний етап у зміні наукової парадигми в природознавстві. Основою цього явища служать фундаментальні відкриття, зроблені в ХХ столітті в різних областях знань. Все більше заявляють про себе основні положення в науці, які повинні визначати подальший розвиток людства.

1. Глобальна роль Свідомості в світобудові.

2. Єдність світових законів для фізичних та біологічних систем.

3. Загальний характер зв'язку між елементами цих систем.

4. Наявність в Природі ментального інформаційного виду взаємодії.

5. Універсальний характер трансформації різних видів і форм енергій, речовини, полів та інформації.

Основоположним становищем, що змінює суть нашого життя, є визнання глобальної ролі Свідомості як особливої ??субстанції, здатної активно взаємодіяти з живою і відсталої матерією в навколишньому світі.

Виникає питання: якщо глобальне Свідомість здатне взаємодіяти з живою матерією і керувати нею, то чому наше життя така важка? Невже це воно, глобальне Свідомість, так розпорядилося нами? Адже експерименти Матері наочно показали, що в нашому суспільстві надзвичайно сильні Брехня і Біль, буквально переповнюють земний простір.

Однак це товариство створене нами, нашими намірами, думками і діями. Будь-яка думка, будь-яке вимовлене слово, а в переважній більшості вони мають негативний відтінок, не просто вкарбовуються в голографічному просторі Всесвіту, а й кардинально впливають на наше життя. Ми будуємо своє життя самі, не підозрюючи про це. І будуємо її з негативним відтінком, оскільки управляти не Духом, а плоттю.

Протягом тисячоліть змагалися між собою в конкурентній боротьбі за наше «Я» дві системи: тіло і Дух. Співвідношення між ними постійно змінюється, що відображає безперервну і сьогодні боротьбу між духовними і тілесними потребами за вплив на наше «Я». Занадто важко виявилося гармонізувати тенденції, успадковані від тварин, і прагнення, дароване Духом. Люди в більшості своїй не можуть самі приборкати владу свого фізичного розуму, хоча «приборкання» фізіологічних потреб зовсім не означає необхідність відмови від благ цивілізації, життя в печері, освітленій лучиною, шкури вбитих тварин на плечах замість костюма від Версаче і т. Д.

З екранів телевізорів, зі сторінок книг і журналів на наше «Я» величезним потоком ллється негативна інформація, прагнучи переконати нас в тому, що сенс нашого життя - це задоволення і насолоду. Саме потоки низьких пристрастей ставлять нашу Душу в кільватері потребам тіла. А оскільки жити сьогоднішнім моментом, впиваючись хвилинним насолодою, набагато простіше, ніж піклуватися про майбутнє Землі, про майбутнє своїх дітей, та й про власне майбутнє, тіло успішно утримує високі позиції. Достатньо лише знизити рівень моральних традицій і моральних вимог, послабити позиції Душі, і потік згубних пристрастей захльостує людини.

До сих пір всі спроби світових релігій, громадських і державних організацій вибудувати відносини між людьми на базі вищої моральності, коли «головним суддею» людини стає його совість, виявилися марними.

Споконвічний російське питання: що ж робити? Виявляється, вихід є.

«Приборкати» фізіологічні потреби людей може «Вища Інстанція», та сама, яку сьогодні називають «космопланетарного Інтелектом» (академік В. П. Казначеєв), «Загальним інформаційним полем» (професор Р. Е. Мулдашев), «Полем Свідомості» ( Д. Бом, Г. І. Шипов), «Інформаційними структурами Космосу» (Ю. А. Ковальов), «Царством Небесним» (християнська Церква), об'єктивної Інформацією.

Саме Свідомість Всесвіту відповідно до закладеної в ньому Керуючої Програмою (об'єктивної Інформацією) визначає всі процеси, що відбуваються у Всесвіті, в тому числі і процеси життєдіяльності нашої планети. Але людство повинно вийти на відповідний рівень розвитку своєї свідомості, щоб підключитися до Керуючої програмі інформаційного поля Всесвіту.

Слід зазначити, що допомога з боку Вищих Ієрархів діяла і діє постійно. Виявляється вона різними способами. Один з них такий: деякі народи (В. Соловйов називає їх «історичними») отримують спеціальні менталітети, які стають каркасом їх національної ідеї. Такі менталітети дуже жорстко визначають спрямованість розвитку цього народу. Під поняттям «менталітет» вчені мають на увазі «тонкоматеріальні інформаційні комплекси, що функціонують поза свідомістю людей і керуючі людським суспільством».

В результаті виконання тих чи інших «історичних народом» свого завдання все людство або значна частина його вводиться в умови, яких вимагає задум Керуючої Програми. Після підключення цього народу до Керуючої Програмі починається її вплив на будь-яку іншу країну, з якої у нації-першопрохідника встановлені економічні, політичні або культурні відносини.

Сьогодні практично завершився багатотисячолітньої процес створення умов для «підключення» людства до інформаційного поля планети. Не випадково в світі спостерігається колосальна еволюція людського інтелекту.

Місію першопрохідника може і повинна взяти на себе Росія. У цей екстремальний момент в Росії склалися унікальні умови: рівень життя майже як в Уганді, тривалість життя нижча, ніж в Бангладеш, рівень освіти вище, ніж в Європі, рівень духовності при всіх наших витратах вище, ніж де б то не було. У цих умовах шанси на появу в нашій країні «сотої мавпи» виключно високі.

Коли кількість людей, які зуміли підняти рівень розвитку своєї свідомості, досягне деякого критичного значення, їх колективна свідомість стане посередником між ними і Свідомістю Всесвіту. Кількість перейде в якість. Встановляться міцні інформаційні зв'язки між особистим свідомістю кожної людини, колективною свідомістю людства і Свідомістю Всесвіту.

З цього моменту дана спільність людей почне керуватися Свідомістю Всесвіту. У зв'язку з цим сьогодні найбільш нагальною завданням нашої країни, нашого суспільства є підвищення рівня розвитку свідомості людей, бо тільки це здатне врятувати Росію, а значить, і людство. Варто визнати, що жоден народ у світі не володіє такою силою Духа, як народ Росії. Відомий американський письменник, який передає вчення великої духовної сутності Крайона, Лі Керролл пише: «Якщо є на Землі народ, який здатний вибратися з найважчих і відчайдушних глибин, то це народ Росії».

Згадаймо слова Ауробіндо: «Насправді існує тільки один істинний Закон, закон Духа, який може змінити все нижчі звички Природи».

Цей Закон Духа продемонстрував свою міць в повній силі в блокадному Ленінграді. На міжнародній конференції, присвяченій голодної смерті в блокованому місті, яка за підтримки британського благодійного фонду «Веллком Траст» відбулася в Санкт-Петербурзі в 2002 році, була оприлюднена наступна інформація. Фізіологи впевнено стверджували, що при тих продовольчих нормах, які були встановлені в листопаді 1941 року, населення міста могло прожити лише менше місяця. Це твердо встановлений медичний факт. Таким чином, вже до середині грудня ленінградці переступили смертну межу, а потім ще три місяці, до весни 1942 року, коли продовольче постачання міста покращився, існували, жили і працювали в усі більш усугубляющихся блокадних умовах, за гранню власну смерть. Мали загинути всі, а загинув лише кожен третій. Як пояснити цей неймовірний факт?

Учасники конференції дійшли висновку, що в ті роки «вирішальне значення мав психосоматичний фактор, кажучи літературною мовою, верховенство духу над плоттю. Виживати всупереч фізіології допомагали почуття обов'язку, самовідданість, активна діяльність, прагнення допомогти ближньому »(« Санкт-Петербургские ведомости », 9 вересня 2003 року).

Ось так! Дух російського людини всесильний і здатний продовжити фізичне життя навіть за межею фізіологічний смерті!

Ведуть нас до Христа дороги вузькі,

Ми знаємо смерть, гоніння і полон.

Ми росіяни! Ми росіяни! Ми росіяни!

Ми все одно піднімемося з колін.

І хоча ми в своїй звичайній земного життя ніколи не зуміємо позбутися потреб тіла, щодо мети і ідеалів ми здатні підпорядкувати свою тваринну природу верховенства Духа. Хоча звичайний смертний не здатний досягти вищої досконалості характеру, людина цілком здатна знайти сильну й цілісну особистість, наслідуючи бездоганною особистості Христа. Багатьом свідомим людям вже стало абсолютно ясно, що іншого шляху немає.

Тому необхідно використовувати всі засоби, що відповідають поставленій меті, і, перш за все, широке просвітництво народу, різнобічне навчання людей науковим і духовних знань, прилучення його до культури, виховання високої моральності нації; це і революційна перебудова всієї системи навчання і виховання молоді; це нові цікаві книги, лекції, бесіди, що несуть людям сучасні знання про Бога, тонкому світі, Душе і Дусі (саме цьому присвячена ця книга). Це і спільна діяльність науки і релігії, бо релігія спочатку взяла на себе складну і головну ношу - турботу про людську Душе, про моральність і досі несе свій хрест. А наука повинна все сили зосередити на вивченні Свідомості.

Академік Казначеєв пише: «Ми наполягаємо на тому, що необхідна організація нових колективів, в яких важливо ставити питання про природу інтелекту і нашої думки на основі гіпотези потоків вільного космічного ефіру, спінорно-торсіонних полів і простору - часу Козирєва. Питання про природу планетарно-космічного інтелекту є епохальним. Сама ідея ноосферного світу дорівнює за своїми масштабами народження нової планети, може бути, навіть більше. Виникла планета Земля породжує (фіксує?) В космосі інтелектуальний світ, інтелектуальний потік. Він вибухом йде далі, і реалізуються думки, про які писав К. Е. Ціолковський: космічні цивілізації будуть поширюватися, і ми, ймовірно, є часткою, лише частиною (не центр) цих космічних цивілізацій. Землянам потрібно терміново входити в неї: шукати позаземні форма інтелекту, зв'язуватися з ними на польовий основі ... Там лежить наше духовне безсмертя, безсмертя космічне. Це матеріальний процес, це реальний процес, це не впровадження в наше життя екстрасенсів з фантастичними і комерційними ідеями. У цьому будівництво і біосфери, і ноосфери є новим космічним етапом, епохою розвитку планети, це поклик XXI століття ».

P. S.

Коли ця книга була вже майже готова, ми отримали лист від Президента Ноосферної духовно-екологічної асамблеї світу доктора філософії, професора Л. С. Гордін, яке наводимо нижче.

Здрастуйте, дорогі Тетяна Серафимівна і Віталій Юрійович! Ще раз дякую вам за останню книгу. Перечитую вже вдруге і не можу відірватися по кілька годин, незважаючи на тотальну зайнятість. Велику справу ви робите! Фактично всі ваші книги - як обґрунтування необхідності Ноосферної Конституції Людства.

До речі, документ вже друкується і переведений повністю англійською мовою. Я прикріплюю до листа верстку Но-Конституції, там ви зможете побачити і статті про безсмертя, про який ви пишете в книзі в порядку побажання, а також інші положення. Деякі з них були б неможливі без ваших книг, які ми уважно вивчали, коли формулювали статті. У цьому сенсі для нас - теж авторів - ваші роботи безцінні ...

Вашу книгу «Планета вільного вибору» в Москві не дістати, і я не знаю, що мені відповідати Вашим читачам, які звертаються до мене з питанням: де купити? Зараз на той екземпляр, який є у мене, вже стоїть черга, як в бібліотеці. Відводжу на прочитання не більше тижня для кожного. Хоча вважаю, що Ваші книги повинні бути в кожному домі, особливо в сім'ях, де є молодь. З нетерпінням чекаємо виходу наступної.

Я бажаю вам подальших творчих успіхів, здоров'я!

Ваша Л. С. Гордина.

Проект Ноосферної Конституції, або Ноо-Конституції, про який Любов Сергіївна пише в листі, викликає величезний інтерес і служить незаперечним доказом того, що фізичний світ змінився набагато раніше, ніж прогнозувала Мати. Судіть самі.

У концептуальному коментарі до Ноосферної Конституції говориться наступне.

«У Ноо-Конституції вперше духовно-екологічні аспекти життєдіяльності людини описані в поняттях вічного триєдності: інформація - енергія - матерія.

У Всесвіті йде безперервний обмін і взаємоперетворення інформації, енергії і матерії. Інформація та енергія дають народження матерії. Матеріальні тіла формуються з фізичного вакууму - торсіонних полів (елементарних частинок енергії). Речовина - ущільнена енергія ...

... Людина - це сукупність духовно-душевних (енергоінформаційних) складових, які тісно пов'язані з космічною і біологічною іпостассю і в свою чергу є моральною основою матеріальної компоненти (соми, тіло) і мають соціальною роллю ...

... Простежується моральний характер законів стійкості динамічної структури світу. Очевидно, що культура управління інформацією - духовність - є головним чинником прогресу людства.

... Ми не пророки - звичайні люди, стурбовані долею свого космічного Будинку - планети Земля. Ми пропонуємо побачити себе з боку, з Космосу. Осмислити проблеми життєдіяльності Людства в масштабах планети - давно назріла необхідність.

Людству час кричати: "Планета в небезпеці! Рятуйся, хто може! "(виділено авторами Конституції ). Воно вже й кричить голосами найбільш освічених і духовно просунутих людей. Вони з жахом бачать, як земляни "пиляють сук, на якому сидять". Із завзятістю, гідною жалю, Людство намагається якомога швидше покінчити зі своїм Будинком - рідною планетою, безжально розправляючись з ресурсами життєдіяльності.

Людство підійшло до найглибшої системної кризи, за яким в найближчі 30 років проглядається загальна катастрофа. Необхідні термінові заходи, щоб не допустити колапсу цивілізації ».

Те, що подібна інформація увійшла в офіційний документ, в проект Ноосферної Конституції, який схвалений Форумом Народів Землі, дуже обнадіює.

Ось тільки деякі статті з Конституції.

Стаття 19.2. Но-Конституція визнає розумну життя і життєдіяльність у Всесвіті. Суб'єктами життєдіяльності можуть бути як біологічні, так і не біологічні істоти різних форм фізичних, енергетичних та інформаційних станів. Зізнається, що жива речовина, тіла і організми можуть існувати як в білково-нуклеїнової, так і в інших формах. Всі істоти у Всесвіті складають її населення.

Стаття 19.3. Но-Конституцією визнається існування єдиного свідомості (інформаційного поля, ноосфери) всіх живих об'єктів Всесвіту, що підкоряються законам природи.

Стаття 30.3. Зізнається, що планета Земля, як живий об'єкт, володіє речовими і нематеріальними тілами, випромінюваннями і полями.

Стаття 30.5. Зізнається існування і участь в життєвих процесах природного енергосистеми і інформаційного поля планети Земля.

Стаття 30.7. Зізнається, що планета Земля, як будь-які інші живі об'єкти, володіє сферою свідомості, до складу якого входить і свідомість Людства в його минуле, сьогодення і майбутнє - Ноосфера (Виділено авторами Конституції).

І нарешті: «Народження цього документа обумовлено всім ходом розвитку земної цивілізації як історично неминучого етапу переходу біосфери в Ноосферу, передбаченого російськими космистами».

Дорогі читачі! Як близька за своєю суттю Ноо-Конституція до інформації, викладеної в цій книзі! Нас, авторів, це дуже радує, бо всі наші книги, а їх уже 15, спрямовані саме на підвищення рівня розвитку свідомості людини.

І ми щасливі, що суспільство оцінило нашу працю. У 2007 році ми, автори, стали переможцями конкурсу «Золотий Пелікан» і отримали приз «За Милосердя і Душевну Щедрість»!

Доктор технічних наук Тіхоплав В. Ю., кандидат технічних наук Тіхоплав Т. С. 09.03.07. Санкт-Петербург

Список літератури

Передмова

1. Сатпрем. Розум клітини. СПб .: МИРРА, 1995..

2. Гроф С., Ласло Е., Рассел П. Революція свідомості. Трансатлантичний діалог. М .: АСТ і ін., 2004.

3. Казначеєв В. П., Акулов А. І., Кисельников А. А., Мінгазов І. Ф. Виживання населення Росії. Проблеми «Сфінкса XXI століття». Новосибірськ: Изд-во Новосибірського університету, 2002.

4. Рябінін Г. А. Сучасна модель еволюції матерії (короткий виклад робочої гіпотези) // міжакадемічного інформаційний бюлетень. № 9. СПб .: Интан, 2002. С. 87-102.

5. Бороздин Е. К., Мартинова А. Ю. Про властивості Живого // Свідомість і фізична реальність Т. 2. № 4. 1997. С. 53-63.

6. Тимофєєв І. Е., Коршунов І. В., Бреккель В. І. Куди йдеш ти, людино? // Творча робота школи «Нової фізики». Тольятті: 1 997.

7. Сперрі Р.-У. Перспективи менталістскій революції і виникнення нового наукового світогляду / Мозок і розум. Інститут філософії РАН. М .: Наука, 1994. С. 20-41.

8. Сатпрем. Шрі Ауробіндо або подорож свідомості. Л .: Вид-во Ленінградського університету, 1989.

9. Волченко В. Н. Духовна екоетика в світі свідомості і в Інтернеті // Свідомість і фізична реальність. Т. 2. № 4. 1997. С. 1-14.

10. Палюшев Б. Фізика Бога 2: Прикордонні простору. М .: ТОВ «Видавництво АСТ»; ТОВ «Видавництво Астрель», 2003.

11. Дубров А. П. Когнітивна психофізика. Москва; Берлін, 2006.

12. Чому помилкова теорія відносності А. Ейнштейна? Інтерв'ю з академіком Ф. Я. Шипуновим // На межі неможливого. 2001. № 10. С. 16.

13. Казначеєв В. П., Трофимов А. В. Нариси про природу живого речовини і інтелекту на планеті Земля: Проблеми космопланетарного антропоекології. Новосибірськ: Наука, 2004.

Смерть - не більше ніж звичка |  Глава 1. субатомних світ

Мозок як голограма |  Головерсум Бома - Прибрама - Казначеєва |  Людина - фрактал Всесвіту |  психофізичні дослідження |  Трохи про функціональні системи |  Інформаційна взаємодія клітин |  Автотрофность і гетеротрофность |  шлях Ауробіндо |  про еволюцію |  Сходження в тіло |

© um.co.ua - учбові матеріали та реферати