На головну

КРОК ВО темряву

Минув тиждень з моменту трагедії, Доджі вже звик до нового будинку і своїм новим друзям, він так само, як всі інші мешканці лігва почав вчитися ремеслу обману, хитрості і спритності, він поводився дуже спокійно з першого дня появи в лігві, як ніби ніякої трагедії і не було зовсім і що він всього лише просто переїхав, багато хто дивувався його спокою, але ніхто не знав, що творилося в його роздробленою душі, десь там, всередині ... трагедія, що сталася назавжди залишила глибокий слід на його душі, шрам , який непомітний оку і всі ці дні тільки думки про помсту за всіх, хто був йому доріг, за життя, сім'ю і дитинство, які у нього відняли, змушували його жити, рухатися далі і повернути те, що у нього відібрали ... Він дуже старанно вчився злодійському ремеслу і різних хитрощів, хоча з його поганими показниками швидкості і спритності йому було дуже важко, його завзятість перемогло: вже на третій день він заслужив собі спеціальне кільце з мініатюрним лезом, яке дозволяло нальоту зрізати сумку у зазівався багатія, яке дозволило йому красти сумки і значки навіть у клериков. Доджі сам по собі не був злісним і жорстоким, а зовсім навпаки, намагався допомогти всім нужденним людям, але коли він вбивав клериков тим, що крав у них значки, його ні краплі не мучила совість, а навіть навпаки, він пишався собою, відчуваючи, що тим самим мстить за своїх близьких і отримує впевненість в тому, що цей зазевавшийся Клерик вже точно нікому не заподіє зла. Вдень він полював на товстосумів, а ночами робив якісь записи при тьмяному світлі свічки, іноді скомківая листи і кидаючи їх на підлогу, а вранці викидав. Частина грошей Доджі йшла на свічки і пергаменти, чорнило він легко міг зробити зі звичайної сажі. І ось, прокинувшись пізнім ранком, він пішов на ринок, але вже не для того, щоб полегшити пару-трійку тугих гаманців, а для того, щоб прикупити собі новий одяг. Він пройшов в саму гущу ринку, минув торговця рибою і травника і випадково наткнувся на лавку шкіряника. Доджі вирішив заглянути до Кожевников, щоб подивитися на одягу зі шкіри, адже вони не тільки недорого коштують, але і трохи захищають від гострих лез і просто красиво виглядають. Купивши собі шкіряні чоботи і камзол Доджі поспішно розплатився і, пересиливши себе, вирішив піти в те місце, де все почалося-його будинок, точніше те, що від нього залишилося ...

Перед довгоочікуваним походом Доджі заскочив в лігво, щоб попередити Карла про своє рішення піти на місце, де був його будинок. Коли Доджі прийшов в лігво, Карл і ще кілька злодіїв збиралися йти на справу. Доджі підійшов до Карла і сказав:

Карло, я зараз піду на те місце, де все почалося ...

-Я Знав, що ти обов'язково захочеш повернутися, Доджі, тому я приберіг для тебе одну примітну річ ...- Карл відкрив сумку і дістав з неї досить незвичайного виду короткий клинок, прикрашений магічними символами і інкрустований дорогоцінним камінням з лезом з надзвичайно прозорого, як скло металу, який був теплим ...

-Ось, Тримай, Доджі, це тобі-акуратно передав клинок Карл.

-Дивись, Акуратніше з цим лезом ... Воно дуже гостре, здатне розрубати людини надвоє ...

Нічого собі! -захоплено Голосом промовив Доджі.-Цей клинок безцінний! Прости, Карл, але я не можу взяти такий дорогий подарунок!

-Ні, Доджі, цей клинок належав твоєму батькові, він віддав його мені після того, як я створив цю банду, тепер прийшов час повернути його законному спадкоємцю, в чужих руках воно буде марно, я намагався боротися цим клинком, але все без толку, цією зброєю може користуватися лише член сім'ї Фенмарра! Він по праву належить тобі! Він має величезну силу, твій батько цим клинком розкривав обладунки екзекуторів як ніж різав масло! Візьми його, тільки ти зможеш володіти ним!

-А Як дізнатися, що це лезо володіє такою силою, Карл? І на вигляд ця зброя дуже легке в преміненіі ...

-Це Воно тільки на вигляд легке, у мене клинок завжди випадає з рук, коли я починаю їм користуватися, рукоять стає леденяще холодної і лезо стає сірим ... А коли воно було в руках твого батька, воно було теплим і лезо переливалося різними відтінками зеленого.

-Це Дуже незвично ... Добре, мені знадобиться це лезо, спасибі! -З Цими словами Доджі взяв клинок в руки і дуже сильно здивувався: зброя в його руках було легким, як пушинка, лезо переливалося всіма відтінками від смарагдового до блідо-лаймового кольори, рукоять була теплою і Доджі раптово відчув непередаваний прилив сил і сміливості, час на кілька миттєвостей втратило кордону, сотні голосів загули у Доджі в голові, він втратив свідомість від надлишку почуттів ... А коли він прийшов до тями лежачим на ліжку і поруч сиділа Аннабель з холодною вовняний пов'язкою в руках, яку вона прилаштовувати до його лобі, Доджі відчув себе сповненим знань, у нього було таке відчуття, ніби він бачив і знає все і всіх, а коли він піднявся з ліжка, то відчув небувала досі почуття легкості, сили і бадьорості. На всі питання Аннабель Доджі відповідав: "Не турбуйтеся, я в повному порядку", він забрав клинок, що лежить на столі, взяв книгу "Крила дракона", що лежала на столі, поцілував Марі в щічку і пішов, нарешті, до руїн свого будинку.

Коли він почав наближатися до руїн, дивний жіночий голос зазвучав в його голові. "Зупинися, кругом вороги! Ти слабкий, що не видавай себе! -твердих Голос, який ще довго звучав луною у вухах ... Як не дивно, Доджі вирішив прислухатися до раді цього голосу і сховався в найближчій гаю, і, мабуть, не дарма: буквально через півхвилини на дорозі з'явилася ціла купа клериков, які поверталися з лісового патруля, вони виглядали сильно пошарпаними, чотирьох клериков буквально несли на руках, так як вони, судячи з усього , були сильно поранені і навряд чи були в свідомості.

-Чертови Карателі! Сердито скрикнув найвищий і найміцніший з загону, мабуть, командір.-У цих ублюдків талант вибирати найвигідніший момент для атаки! Що ми скажемо Сайрусу ?! Що на наш збройний до зубів загін з 15 чоловік напали чотири Карателя Чорної Зірки, які поранили чотирьох наших бійців і ще сімнадцять вбили ?! Ви хоч уявляєте, що він з нами зробить, коли дізнається про це ?!

Загін ішов далі по стежці в місто і Доджі вже не міг розчути те, про що вони говорили, але на серце у нього в цей час було так радісно, ??як ніби ніякої різанини його близьких і не було зовсім, а на душі було якось незвично легко і разом з цим лякаюче страшно: адже якби не таємничий голос, Доджі зараз вже був би мертвий! Доджі виліз з гаю і повільно пішов в сторону будинку ... Поки він йшов, він постійно думав, що це за таємничий голос, який сьогодні врятував його? Навіщо він врятував його? Чи не зійшов чи доджі з розуму? Глибоко занурений у роздуми, доджі і не помітив, як наблизився до руїн ... Від роздумів його відволік цей самий голос, який сказав йому:

-Ти Боїшся цього місця і боїшся, що залишився один, але це не так, вас багато померло, але деякі ще живі, шукай їх, знайди їх! Вони близько, дуже близько, варто лише придивитися! Дивись в темряву і побачиш незрима!

-Хто Ти? Чому я чую тебе? Як тебе звуть? Навіщо ти допомагаєш мені? -вимолвіл Доджі, але його питання залишилося без відповіді ...

Він подивився на обгорілі останки його будинку і тіла його батьків, братів і сестер ... Від побаченого Доджі вивернуло навиворіт і він ще довго приходив до тями, після чого вирішив поховати рідних, як личить покійним. Він взяв лопату, що лежала біля дуба і почав копати могили ... Закінчив він вже на наступний ранок, а потім почав переносити тіла ... Коли він тягнув тіло батька, у батька з кишені випали ключ і записка, Доджі поховав рідних і вирішив прочитати записку, ось що було написано на ній:

"Анна, якщо ти читаєш цей лист, значить, клериков знайшли нас, не вини себе за те, що не змогла нам допомогти, адже в усьому винен я і тільки я. Я роздобув клинки і тіньові плащі, як ти мені наказала, в кишені у мене ти знайдеш ключ від схованки під будинком, в спальні, під ліжком, там ти знайдеш мою броню, плащі та леза ... Відомсти за нас, ми вірою і правдою служили тобі. "

Доджі не знав, хто така Анна і взагалі про що йде мова, але він взяв ключ і ввійшов в руїни. Зайшовши в те місце, де була спальня, Доджі відсунув ліжко, точніше її останки і побачив схованку з замком. Ключ ідеально підійшов і Доджі відкрив тайник ... Він побачив 6 дуже красивих і гострих лез, 4 плаща, що переливаються в усі відтінки темного і ... побачив броню свого батька, вона виглядала, м'яко сказати, незвично: пластини з неймовірно легкого металу, покриті чорною непромокаючої тканиною, один з наплічників був зроблений з того ж металу у вигляді рогатої лева, а інший був прикрашений маленькими самоцвітами, що чергувалися з гострими, як бритва, шипами, поножи теж були зроблені у вигляді рогатої лева, рукавички були зроблені з добротної шкіри з вшитими в неї металевими шипами, щоб легше було пробивати кістки і броню в бою без зброї, броня, наплечі і поножі були прикрашені золотою інкрустацією і символами з алмазної пилу ... А на голову одягалася маска, така ж, як у клериков, але була срібного кольору і приховувала все обличчя.

Доджі взяв всі ці речі і негайно вирушив в лігво. Він мав дуже багато питань до мешканців лігва щодо цієї таємничої Анни і речей, знайдених у схованці. Після прибуття в лігво Доджі не виявлено нікого, крім своєї сестри і бабусі Ульріки.

-Як Раз ви-то мені і потрібні, Ульріка!

-Що Сталося, Доджі? У тебе виникли якісь питання?

-Так, У мене дуже багато питань, щодо ось цих речей і якоїсь Анни, про яку батько написав у своєму останньому листі-з цими словами Доджі витягнув з речового мішка вміст схованки.

-А Хіба твої батьки не говорили тобі про те, що народилися і служили в Чорній Зірці? -удівленно Просіяла стара.

-Ні, Вони мені нічого не сказали, я про Чорної Зірці почув вперше вчора, підслухавши розмову патрульних клериков.

-Так Значить, ви з сестрою нічого не знаєте ... Ну що ж, я розповім тобі все, що знаю ... Сідай, історія буде довгою ...

Доджі сів зручніше і завмер в очікуванні розповіді Ульріки. Свічки в троесвечніке ледь освітлювали простору кімнату підвалу. Ульріка, прочистив горло, почала говорити.

-Твої Батьки з народження були послідовниками Чорної Зірки, одного з наймогутніших культів смерті в усьому світі, вона включає в себе крім столиці ще кілька з'єднаних між собою міст, деякі вважають, що саме через те, що ці міста розташовані так, що якщо їх позначити на карті і з'єднати прямими лініями, то в підсумку вийде зірка зі столицею Чорної Зірки-Мелінаконе в центрі, але насправді це, звичайно, ніякого відношення до назви культу не має, культ був створений і названий на далекому 874 році послідовниками темряви, лідером яких був Крул-один з найвидатніших лідерів відступницьких кланів, які втекли від тиску імперської інквізиції, ходили чутки, що Крул був сам сильніше будь-якого окремо взятого клану і він повів небагатьох вірних йому вигнанців далеко на захід, туди, куди вела його богиня темряви-Малсара. По дорозі до його невеликого загону приєднувалися окремі групи біженців та вигнанців, які хотіли бути в безпеці і які, очевидно, думали, що безпечніше, ніж з одним з найсильніших магів-язичників їм вже більше ніколи не буде. В одну з ночей Круль приснився сон, в якому Лависса показала йому ідеальне місце для будівництва поселення, яке з трьох боків оточене скелями і надійно приховано від чужих очей високими пагорбами і деревами, місце знаходилося в п'яти годинах шляху на захід, в диких землях, куди бояться ходити головні вороги відступників-імперці. Він прокинувся рано вранці і оголосив радісну звістку про те, що їх пошуки майже завершені і що будинок, який стане їм надійним захистом, опорою і останнім притулком майже поруч. Люди негайно піднялися і рушили на захід. Сон виявився віщим і в п'яти годинах шляху на захід дійсно знаходилося дуже вигідно розташоване майже рівне місце. Стороительство поселення почалося негайно і вже через 4 роки було побудовано добре організоване і захищене природою поселення, люди піднялися духом і на знак вдячності ЛАВІСС спорудили їй величезну статую і поклялися їй в вірі. Час минав і поселення повільно збільшувалося, їжі в ньому було більш ніж достатньо, ліси і каменю теж, тому селище потихеньку став розростатися, почався видобуток каменю для будівництва стіни і зміцнення будинків, в результаті через кілька років всі будинки тепер невеликого містечка були кам'яними і надійно захищеними за кам'яною стіною. Від видобутого каменю, який пішов на будівництво, в глибині гори було пророблено печера, в якій були виявлені багаті поклади сірки, використовуваної для служб на вівтарях, вугілля, який палили в камінах замість дерева довгими зимовими ночами і золота, за яке можна було купити безліч різних речей, тому величезна частина населення працювала в печерах, добуваючи багатства з гірських надр. Крул розумів, що тепер ховатися в тіні вже не вийде, тому він почав посилати торгові каравани в міста, ще не захоплені інквізиторами і доручив караванників шукати в містах шахтарів, які видобувають залізо і сталь для найму, і якщо такі будуть-негайно їх найняти, так як місто, яке назвали Мелінаконом-на прізвище Крула, потребував металі для виготовлення броні і зброї. З кожним новим повертаються караваном приходило все більше шахтарів і ковалів і незабаром по всьому місту день і ніч звучав неугавні перестук молотків об метал. На схилі своїх років Крул відкрив першу в місті школу і навчав дітей всьому, що знав сам, це зіграло величезну роль для майбутніх поколінь, нав'язав їм любов до богині-покровительці, строгий моральний кодекс, без якого людина, на думку Крула, не міг назвати себе людиною, навчив їх читати, рахувати й писати, відкрив їм дорогу до мистецтва, що призвело до зародження нових ідей, які стали переломними в ході розвитку культу. Крул відчував, що вже не зможе втілити всі свої мрії і плани в життя, тому він записав їх у своїй книзі "Відродження". Його плани були здійснені вже після його смерті іншими лідерами, він хотів зробити культ самостійною державою зі своєю валютою, законами, порядками і владою. Він хотів зберегти монархічний лад для культу, але трон передавався не в спадщину, а до самого вмілому, розумному, гуманного і чесному лідеру, хотів вивести релігію на один щабель з владою, дозволити і ввести в навчання магію, а також ази ближнього бою. Крул помер з чистою совістю, відчуваючи, що зробив те, що був зобов'язаний. Після його лідером призначили Дракона-сильного і харизматичного лідера, здатного вести справи міста. Дракон заснував монархічний лад міста-держави і ввів мосштабние, позитивно вплинули на розвиток міста зміни, такі як сівозміна і використання добрив, що значітельнго збільшило врожаї, відкрив ще 3 школи, що спеціалізуються на розвитку подростающих поколінь, хитрістю і переговорами дізнався у розвинених міст імперії рецепти створення надійного, міцного і зручного зброї і знарядь праці і вирішив об'єднати народ Мелінакона і зміцнити свою владу релігією, зробивши главою церкви ЛАВІСС Торд-найталановитішого та харизматичного мага в місті. Торд побудував величезну церкву лавіссістов і щоб переконати народ у істинності віри, він почав всіляко допомагати народу, використовуючи молитви і заклинання ЛАВІСС. Він зціляв хворих, годував голодних, поїв спраглих і допомагав людям як міг. Через невеликий проміжок часу люди, переконані в тому, що їх захищає сама Лависса, почали вносити величезні пожертвування щоб догодити богині і самі праведні жителі міста змогли знайти чудотворческіе здатності і стали служителями церкви. Релігія згуртувала народ і Дракон став спокійний за своє місце. Після змінювали трон ще кілька лідерів, імена яких я вже не пам'ятаю, але одного разу в місто прийшов старий в застарілих одязі з старим дерев'яним посохом в руці. Він прийшов особисто до короля, яким тоді був Дітріх, і промовив:

-Я Пройшов дуже довгий шлях, розшукуючи місто поклоняються Давнім Богам і нарешті знайшов це місто. Я прийшов, щоб розповісти тобі про великого зло, яке прийде з жарких пустель, що знаходяться за горами, які стали вам будинком.

Звідки ти знаєш про небезпеку? -настороженно Вимовив король.

Бог сказали мені, що до тих небагатьох, які не забули старі обряди, хто не стер з пам'яті їх імена прийде величезна червона хмара, що несе смерть і руйнування, прийдуть ті, хто не знає ніяких богів, ті, хто нікому не поклоняється!

-Як Тебе звати, старець?

-Мое Ім'я Леонел і боги обдарували мене тим, що не давали смертним, я приніс з собою силу, яка допоможе вам перемогти-з цими словами старець витягнув зі своєї сумки пергаменти з дивними кресленнями і сувої з заклинаннями. Подивившись на креслення король в подиві вигукнув:

-Як Це допоможе нам в боротьбі?

-Дайте Мені матеріали, які я попрошу і я створю зброю, яке перетворить їх кістки в пил.

-Я Негайно дам розпорядження, щоб тобі доставили необхідні матеріали-сказав король.

Через два тижні старець створив незвичайні бойові машини, які могли метати камені і дихати вогнем, він навчив воїнів користуватися ними, а сам перемалював ці креслення і почав вчити закінчили навчання в школах збирати ці машини і користуватися кресленнями. І ось, через 2 місяці за горами з'явилася величезна червона хмара, яке було величезним збіговиськом озброєних людей в червоному одязі і золотих масках. Це були клериков, секта, члени якої вбили твою сім'ю. Вони пронеслися по землях, залишаючи після себе руїни розграбованих сіл, хтось навіть вважав, що це найманці Імперії, до того ж вони не вірили ні в одне божество, що було досить підозріло. Бій був дуже жорстокий і жителі міста змогли відбитися лише тому, що були підготовлені і мали знаряддя, які в кінцевому підсумку і принесли їм перемогу. Після поразки з величезними втратами вони пішли далеко на захід в пошуках наживи, а король Чорної Зірки представив славного старця до нагороди і зробив його головним інженером міста, після чого багато жителів вели до нього своїх дітей на навчання ... Минуло багато часу і Мелінакон зміцнів , вирішивши розширити свій вплив на інші області і села. Зібравши великий загін, воєначальник Мелінакона вирішив перевірити околиці на предмет поселень і знайшов кілька глухих сіл, які з радістю приєдналися до Чорної Зірці. Через кілька століть, завдяки торгівлі та вмілому управлінню ці села з глушини перетворилися в процвітаючі торговельні центри, що виробляють різну продукцію починаючи одягом і закінчуючи зброєю, число жителів цих міст значно зросла за рахунок біженців, які не змогли змиритися з жорстоким режимом Імперії, вони взяли лавіссізм і стали послідовниками ЛАВІСС. Забуті, було, клериков знову нагадали про себе зараз, захопивши Шпильберг і віроломно напав на твою сім'ю. Доджі, на твоєму місці я б негайно попрямувала до Анни, вона правителька Чорної Зірки, і розкажи їй про те, що сталося в особняку ... Ой, мало не забула, ще принеси їм те, що знайшов у схованці, вони потребують цих речах. Запитай у Анни про своїх батьків, можливо її слова проллють світло па те, що відбувається ...- з цими словами стара позадкувала до своєї келії і миттєво заснула. Доджі пішов до своєї кімнати, щоб як слід виспатися, а на наступний день відправитися на пошуки цієї самої Анни і секти Чорна Зірка. Доджі увійшов до своєї кімнати і відразу ж відчув приємний запах польових квітів. Він був злегка здивований побачити на письмовому столі біля тьмяно светившейся свічки красиві, приємно пахнуть квіти.

-Це Тітка Аннабель принесла! Закричав Марі звідкись із-під кроваті.-Вона мене в поле гуляти водила і квітів нарвала, правда, вони красиві?

-Так, Дуже-вигукнув в розгубленості Доджі.

-А Коли ми підемо назад додому, до мами і тата, до сестричкам? -неожіданно Запитала маленька Марі.

-Я ... Я не знаю ...- відповів Зніяковілий Доджі. він не знав, як сказати маленькій сестрі про те, що батьків, братів і сестер у неї більше немає ...

Коли Доджі ліг спати, його охопило панічний почуття провини. Він звинувачував себе в смерті своїх братів і сестер, вважав себе боягузом, але поглянувши на мирно сплячу сестричку Доджі відразу став хоробріший і сильніше, адже він все-таки зміг врятувати її, а значить не безнадійний. І раптом Доджі згадав про Тіалін, його старшій сестрі, яка обіцяла повернутися за ними! Доджі знав, що вона і кілька його братів і сестер все ще живі, так як серед тіл, які лежали біля руїн особняка, не було тел Тіалін, Бьянкі, Марісса, Яфгура і Бенджаміна, а це означало тільки те, що вони живі, так як крім клериков їм ніщо не загрожувало і Яфгур і Бенджамін були в той день в Академії, значить вони в безпеці, що ж до Б'янки, Марісса і Тіалін ... їх доля була загадкою ... раптом їх взяли в полон? .. немає , клериков полонених не беруть .. значить, вони врятувалися? невідомо ... Доджі не знав відповіді на ці питання ... Він був такий зайнятий міркуваннями про те, що йому робити далі, куди йти і кому довіряти, що й не помітив, як заснув. Йому приснився сон, в якому він стояв на вершині пагорба, вкритого яскравим килимом прекрасних квітів, а посеред пагорба розташувалося струнке і міцне дерево і погода була просто чудовою, на небі ні хмаринки, сонечко вже хилилося до заходу. Він стояв на вершині пагорба і дивився на занедбану могилу під деревом, на надгробку якій було написано: "Мудрий відвадить зле". Після того, як він прочитав ці слова, погода різко змінилася, чорні хмари заволокли небо, полився сильний дощ, а земля покрилася густим туманом ...

На наступний ранок Доджі прокинувся в холодному поту, всі м'язи тіла були напружені, лоб покрився потом. Доджі близько трьох хвилин приходив до тями, йому здавалося, що він прокинувся в темній і сирої темниці, закутий в ланцюги, але помітний погляд на навколишні його предмети поступово повернув йому почуття реальності. Він швидко і тихо одягнувся, щоб не розбудити свою маленьку сестричку і пішов в місто, наводити довідки про місцезнаходження Чорної Зірки. Сьогодні місто виглядало як то незвично: галаслива зазвичай міська площа була напрочуд порожня, а все лавки закриті, Доджі відразу ж помітив зависла в повітрі якось незрозуміло лякаючу атмосферу, місто наче вимерло, в атмосфері величезного міста зависла якась страшна і смертельно небезпечна нота і сонце в цей день висіло над городомс якоїсь злорад виглядаючи з густих хмар ... Доджі відразу зрозумів, що сталося щось жахливе, але що саме сталося, Доджі не знав ... Він зробив кілька обережних кроків до центру площі і підійшовши приблизно на десяток кроків почав розрізняти далекі голоси, що доносилися з заходу, з передмість міста. Доджі пішов на звуки голосів і побачив величезний натовп людей, що стовпилися біля місця для страти. Доджі раптово охопило почуття незрозумілою паніки і страху, хоча йому самому нічого не загрожувало. Доджі стрімко побіг і злився з натовпом роззяв, насилу проштовхуючись через щільний натовп народу, щоб ближче роздивитися засуджених до страти. Перед ним постала картина, сильно здивувала його: засуджені до страти люди були в одязі, дуже схожих на одягу, знайдені в схованці, тільки маски у них були інші. Глашатай оголошував вирок і Доджі почув з його слів, що ці люди і є ті самі Карателі Чорної Зірки, які напали на той самий лісовий патруль клериков, з якими Доджі мало не зіткнувся на лісовій дорозі. Доджі відразу зрозумів, що якщо він зараз зробить спробу порятунку для цих Карателів і ця спроба вдасться, то вхід в Чорну Зірку для нього буде відкритий і він дізнається, за що вбили його родину. Приклавши титанічна праця, поборів свою слабкість і страх, Доджі вирішив зробити відчайдушний крок, вистрибнувши прямо на сцену для проведення страти і на очах у приголомшеного глашатая і клериков перерізав мотузки, за які були прив'язані Карателі і блискавично одним могутнім ударом леза, яке йому подарував Карл , Доджі вбив глашатая і так само вчинив з двома здивованими клериков. Весь натовп в страху розбіглася, побачивши криваву розправу над клериков, а Доджі сам дивувався, як він зміг все так блискавично і точно виконати. Ще він був шокований силою леза, воно ніби саме управляло рухами Доджі, вселило в нього небувалу впевненість і силу на час бою, Доджі в ці секунди себе відчував живий машиною смерті і зараз він остовпів, дивлячись на переливається лезо. Бавовна по плечу змусив його відволіктися і перед собою Доджі побачив недавно врятованих ним Карателів, один з яких заговорив з ним:

-Спасибі Тобі, юний боєць, ти навіть не уявляєш, яке велике діяння вчинив! Ми перед тобою в неоплатному боргу! Твоя хоробрість і сила навіть нас змушує трястися від страху! Як тебе звуть, друже?

-Ім'я Доджі Фенмарра вам про що небудь говорить?

-ФЕНМАРРА ?! Твоє прізвище Фенмарра? Невже ти син старого Роланда Фенмарра?

-Так, Я його молодший син. Нещодавно я дізнався, що мій батько належав до секти Чорна Зірка і у нього була справа надзвичайної вижності до Анни, його лідера. Мені необхідно зустрітися з нею.

-Звичайно, Доджі, ми обов'язково відведемо тебе до пані Ганні, мені шкода щодо твоєї родини, ми навіть не знали, що клериков розкусили Роланда, якби він нас попередив, ми б вислали бійців. Чи не бажаєш ти продовжити справу свого батька, служачи Чорної Зірці?

-Очевідно, У мене немає вибору, я повинен дізнатися правду про мою сім'ю і помститися за своїх рідних, але я не один, у мене ще є маленька сестра, без неї я ні до кого не приєднаюся.

-Ти Можеш взяти її з собою і переїхати жити до нас, ми забезпечимо тобі повний захист від задір і грубіянів, дамо тобі розкішну кімнату і збільшимо твій дохід на знак вдячності за наше спасіння. Пані Анна дізнавшись про твоє подвиг тебе безсумнівно відразу ж в Академію за свій рахунок вчитися відправить і сестру твою теж! Нам зараз в ці важкі часи необхідні такі бійці як ти і твій батько, без нього наші справи на півночі прийшли в занепад і клериков захопили Шпильберг, який тільки місяць тому належав нам. Ми просто благаємо тебе приєднатися до нас!

-Добре, Я вже один з вас, тільки відведіть мене до Анни і покажіть вашу базу, Щоб я знав, куди мені переїжджати.

-Звичайно, Підемо з нами, ми покажемо наш чудовий місто, але дорога довга, краще купити коней. І правда, дорога була далека, наші подорожні їхали на конях близько трьох днів, зупиняючись на нічліг і перекус. Під'їхавши до старого, напівзруйнованого будовою, формами нагадує зруйнований собор, подорожні зупинилися і один з них сказав:

-Далі Йдемо пішки, але треба спочатку прив'язати коней в сховищі містечку.

-Як, Вже приїхали? -недоуменно Запитав Доджі.-ми адже зараз стоїмо перед зруйнованим храмом на болотах і до найближчого міста ще приблизно день їзди!

-В Тому то і справа, друже, що входом в місто і є цей храм!

-Як це?

-Зараз Сам все побачиш, брат, Вхід в місто таємний, щоб різні виродки начебто клериков не змогли нас знайти і зруйнувати те, що будувалося і дбайливо зберігалося століттями!

Прив'язавши коней у великій гаю на болоті, яка була такою великою, що в ній можна було заховати невелику армію, один з Карателів підійшов до зруйнованого входу в собор і з вражаючою легкістю відсунув величезний на вигляд валун від отвору в стіні, яким і був вхід в Місто. Доджі дуже сильно здивувався тільки що побаченого, але ще більше його вразило те, що він побачив далі ...

А побачив він ось що: як тільки він переступив поріг руїн храму, він побачив не очікувану їм болотяну рівнину з похмурим і потопаючим в трясовині містом, навпаки, там не було й сліду болота, бо перед ним стелилася розкішна, покрита прекрасним килимом лугових квітів долина і гори, в які вріс дуже велике місто зі значними кам'яними стінами і сторожовими вишками, оточений незліченними полями, на яких працювали люди і навіть здалеку можна було побачити найкрасивіші скульптури і твори архітектури, зроблені цілком з каменю. Доджі не вірив своїм очам-перед ним стояв Мелінакон, легендарна столиця Чорної Зірки! Доджі миттю згадав історію, яку йому розповіла Ульріка від початку до кінця, але доджі і припустити не міг, що це місто ще уцілів і вже тим більше не знав, що коли-небудь сам побачить його на власні очі!

-Ну Що, вражає? -лукаво Запитав один з Карателів.

-У мене немає слів! Невже це місто було побудовано людьми і до сих пір зберігся?

-Так, Він зберігся, але нам доставляли і досі доставляють величезні проблеми гноми, які вважають гірські печери, в які вбудована велика частина наших будівель, своїми, хоча ми обжили цей край і освоїли ці печери набагато раніше них!

-Постой, Ось тепер я взагалі нічого не розумію ... Про які гномів йдеться взагалі?

-Як ?! Батьки не сказали тобі, хто такі гноми і скільки клопоту вони нам доставляють?-Здавалося, Карателі були шоковані почутим.

-Ні, Батьки мені взагалі нічого про секту не розповідали, а про гномів я чув лише те, що це маленькі, сильні бородаті тварі, які схожі на людей, неабияк люблять випити і відрізняються диким вдачею, але я чув це з дитячих казок, невже ви говорите про те що всі ці казки і легенди ...

-Вони Правдиві !!! - в один голос заявили Карателі.-Саме ці гноми заважають нам! А тобі, схоже, нічого не відомо про світ за Межею ... Ну що ж, мабуть тобі доведеться засвоїти безліч нового ... Ну це не проблема, ти швидко освоішся і твоя молодшенька теж! Тут тобі доведеться повірити навіть в самі неможливі і нереальні речі, які неможливо повірити навіть самим мрійливим особистостям!

-Ну Що ж, я дуже мрійливий, постараюся повірити в нереальне ...- сказав Доджі, а про себе подумав: "Мабуть, я божеволію ... А раптом це правда? Тоді виходить, я стою на порозі найбільших для себе відкриттів і зможу коли небудь стати легендою, наприклад убивши дракона або зупинивши злобного огра? Ні, це просто маячня! "

Але насправді Доджі і не підозрював, через що йому належить пройти і які незвичайні відкриття його чекають ...

Увійшовши в місто Доджі все більше переконувався в тому, що це місце-подобу Раю на Землі, де навколо панують мир, повагу, гармонія і добро. Пройшовши через передмістя міста, які були густо населені не найкращими осередками суспільства, Доджі не побачив жодного п'яниці, бандита або хулігана, так само його вразила чистота міських вулиць і охайність жителів, які були одягнені в бідні, але чисті і доглянуті одягу, вуличні музиканти грали на музичних інструментах знамениту "Кров і Леза" і були в багатьох нарядах з інструментами з якісних матеріалів, навіть звучання лютні від хорошої якості матеріалів було більш насиченим і голоси музикантів полонили своєю звучністю, незважаючи на те, що пісня сама по собі була грубою, так як її часто співали і склали солдати. Проходячи по торгової площі Доджі очікував побачити невеликі намети з торговцями, які криками підкликали до себе покупців, але побачив рівні ряди великих просторих палат, битком набитих різними товарами і, на відміну від торговців Шпільберг, тут торговці не кликали до себе народ, народ сам йшов до них, бачачи вміст прилавків і що дуже сильно здивувало його, так це те, що на торговій площі взагалі не було варти і не було жодного злодія, якими багаті торгові площі інших міст. Вийшовши до центральної площі Доджі захоплювався величними будівлями, які були зроблені з дуже якісно і майстерно обробленого каменю, прикрашеного складними чудовими візерунками, а також звернув увагу на величезну красиву статую, що стоїть посеред площі, яка зображала жінку дивовижної краси в списаного візерунками мантії і з золотим вінцем, що прикрашає голову, в правій руці тримає посох, а в лівій книгу. Доджі відразу зрозумів, що це статуя ЛАВІСС. Обернувшись направо від статуї Доджі побачив не менш незвичайну картину: цілі квартали міста були побудовані прямо в надрах гори! Слухав історію Ульріки, Доджі і не підозрював, що розповіді про те, що місто йде глибоко в надра гори-правда. Тепер він повністю переконався в правдивості історії, рассказаной йому.

Піднімаючись все вище і вище до палацу пані Анни, Доджі озирнувся направо і побачив той самий пагорб з величезним деревом в центрі, який він бачив уві сні і уважно придивившись до дерева, що стоїть на пагорбі, Доджі зміг розгледіти надгробну плиту ... Холодок повільно пробігся по його спині, руки почали тремтіти і в голові знову почувся той самий голос. На цей раз він говорив: "Нарешті ти тепер на батьківщині, там, де все почалося ... Твоя молодша сестра в небезпеці в місті людей, негайно повернися за нею ...". Голос замовк, а Доджі вирішив побачити Анну і скоріше повернутися в місто за сестрою. Увійшовши в тронну залу Доджі відчув щось рідне в цих холодних кам'яних стінах, скрипі мостин, зроблених з рідкісного червоного дерева, в цьому гулі вітру, який прогулювався в пустельних кімнатах охорони, в яких навстіж були відкриті вікна ... Тронна залу була напрочуд скромною: голі стіни з зрідка попадаються на очі настінними прапорами і трофеями, вікна були завішені простими полотняними драппіровкамі з нехитрими малюнками, лави також були зроблені з грубо обтесаних деревини, навіть трон був зроблений зі звичайного шматка скелі, незграбно обробленої камнетесов і покритою хутром, щоб не холодно було сидіти на ній. Анна, яка в цей момент посилала слугу за стравою, не відразу помітила незвичайного відвідувача. Доджі розгублено стояв, очікуючи моменту, коли його помітять і уважно розглядав пані. Вона виглядала чудово: рідкісної краси жінка середніх років з красивими і доглянутими чорними волоссям з м'яким темно-синім відтінком, які переливалися в усі відтінки чорного при світлі сонця, прекрасні зелені очі, які змінювали колір в залежності від настрою в блакитний або сірий, розкішна фігура і впевнений погляд, звернений в нескінченну далечінь, гарне вечірнє плаття темно-червоного кольору, прикрашене самоцвітами і покрите срібною пилом, грало яскравими іскристими квітами, на шиї у неї висіло дороге намисто з майстерно прикрашених і оброблених найтоншими візерунками малахіту, які теж переливалися різними відтінками зеленого при різному освітленні. Нарешті помітивши Доджі, Анна уважно оглянула його і почала розмову.

-Я Чула про твої подвиги в Шпільберг, юний лорд Фенмарра, і, чесно сказати, я була приємно здивована твоїми талантами та вміннями, до того ж, допомога, яку ти нам надав-безцінна! Мені щиро шкода з приводу твоєї родини, Доджі ... Якби Роланд хоча б сказав, що його викрили, ми б відправили бійців для охорони, а він не сказав про загрозу і ми думали, що він ще зберігає конспірацію ... Клянуся всім , що маю, ми помстимося за твоїх рідних! Ти завжди бажаний гість для нас, Доджі Фенмарра! Переїдь до нас, ми забезпечимо тобі дах над головою і роботу до пари, але поки ти ще занадто молодий для серйозної роботи, тому поки ми будемо тобі платити за кожне діяння, яке допоможе нашій спільній справі!

-Спасибі, Пані Ганна, але я повинен передати вам якийсь вантаж, який батько не зміг вам передати ...- з цими словами Доджі передав Ганні згорток з лезами і плащами.

Невже Роланд зміг їх роздобути і зберегти ?! Так це ж тепер вирішить майже всі проблеми! Твій батько був великою людиною, Доджі, але і те, що ти приніс ці речі нам теж заслуговує нагороди! Ось тільки як ти дізнався, що їх необхідно доставити саме мені? Тобі сказали батьки?

-Ні ... Я повернувся на руїни будинку і почав ховати рідних, а у батька з кишені випала ось ця записка ...- Доджі витягнув записку і передав її Ганні.

-... Ну, це все пояснює ... Туман розсіюється, а хмари згущаються ... Величезне спасибі за допомогу, юний герой! Я подарую тобі будинок, в який ти можеш в'їхати прямо зараз!

-Я Б з радістю, пані, але у мене залишилася молодша сестра в старому лігві, я повинен повернутися за нею ...

-О, Так ще й маленька донечка ВІСПЕР вижила? Це просто диво! Я дам тобі двох бійців для охорони, забирай сестричку і повертайся-будемо справляти новосілля!

-Величезна спасибі, ваша щедрість не знає кордонів! -сказав Доджі і негайно пішов до виходу, як раптом його покликала Анна:

-Доджі, Тепер ти член нашої сім'ї, нашої секти, ми твої рідні тепер, як були братами і сестрами твоїх батьків, сподіваюся, ти добре ставишся до цього?

-Звичайно, Пані! Я з радістю буду членом вашої родини! -процеділ Доджі і побіг до виходу.

Після прибуття в місто Доджі відразу запідозрив недобре: з того району міста, в якому знаходилося його лігво, валили густі хмари диму, а коли Доджі підійшов ближче, його страхи підтвердилися-лавка барахольщики горіла, сам Луї лежав мертвим, а місце було оточене клериков. Доджі негайно зліз з коня і побіг до крамниці, але зустрів опір з боку клериков. Тоді він покликав двох бійців, яких з ним відправили і почалася бійка, Доджі був невисокого зросту і більш повороткий, ніж дорослі, до того ж його підбивала сліпа лють, адже його маленька сестра знаходилася там, в задушливому підвалі, вхід в який заволокло їдким димом ... Доджі в пориві люті буквально розірвав п'ятьох клериков на шматки, а двоє Карателів дали гідну відсіч іншим. Решта, побачивши, що їх перемагають, кинулися бігти, а Доджі, вдихнувши побільше повітря, забіг в палаюче будова і спустився в підвал, але в усьому підвалі не виявлено ні сестри, ні Ульріки, нікого ... Тоді вже задихається Доджі з величезними зусиллями вибрався з підвалу, в очах потемніло і він впав ... Але Карателі витягли його через кілька секунд і дали йому смердюче ліки, яке повернуло його до тями. Доджі прокинувся і відразу кинувся гасити пожежу з іншими, а коли загасили вогонь, доджі велів Карателям поховати Луї на міському кладовищі а сам спустився в підвал ще раз, щоб переконатися, що він порожній. Обійшовши всі кімнати, Доджі остаточно переконався в тому, що підвал був порожній і підбадьорився, адже це означало, що його сестричка жива! Але де і з ким вона? .. Це ще потрібно було дізнатися ... Цю ніч Доджі провів на вулиці, заснув прямо біля остова лавки, а на наступний ранок його розбудила ... Тіалін з Марі на руках!

Доджі спочатку не повірив побаченому і почав здивовано продирати очі, думаючи, що це просто сон, але, продерши очі він зрозумів, що це справжні, живі Тіалін і Марі.

-Тіалін, Ти ... Ти жива !!! Де ти була весь цей час? Як ти дізналася про наше місце розташування?

-Доджі, Я ж обіцяла, що повернуся за вами! І ти, мабуть, нічого не знаєш, не знаєш, що я була в Чорній Зірці і там дізналася про твої подвиги, не знаєш, яку силу має лезо в твоїх руках і не знаєш, через що нам треба буде пройти ...- з цими словами Тіалін підняла Доджі з землі.

Доджі зауважив, що Тіалін змінилася: похмурий, порожній погляд сірих, майже білих очей раптом заграв палітрою радісних, яскравих і іскристих фарб, білосніжне волосся забарвилися сірим кольором від дорожнього пилу, риси її гарного обличчя теж трохи змінилися: на щоках проступав м'який рум'янець, колись бліді губки забарвилися криваво-червоним кольором, а на самому обличчі видно було ще не встигли зажити подряпини. Образ Тіалін, що тримала на руках маленьку Марі залишив дуже глибокий слід в душі і пам'яті Доджі. Він назавжди запам'ятав її такою ... Доджі поспішно зібрав свої речі і запитав у Тіалін, куди поділися інші мешканці лігва і звідки вона дізналася, що на лігво буде здійснено напад. Вона відповіла йому:

-з'явилося В місті, я вирішила шукати тебе, я дізналася, що ти знаходишся в Шпільберг, тому що звістка про те, що в місті з'явився герой, який оголосив війну брехні, злу і підлості, які несли клериков, поширилася по багатьом містам Імперії. Подейкують, навіть імператор був схвильований цією проблемою і направив багато інформаторів в місто, щоб дізнатися ім'я героя і переманити його на свою сторону. Опис зовнішності цього героя було сильно схоже з твоїм, ось я і вирішила перевірити свою здогадку, прибувши в місто. І ось, одного разу, коли я шукала товари для себе, я випадково почула розмову клериков про те, що вони знайшли лігво, в якому живе цей самий герой, якого вони називали Карой Древніх, який з'являвся з нізвідки і зникав в нікуди. Я вирішила простежити за ними і незабаром дісталася до місця їх збору. Вони хотіли спалити лігво і його мешканців, думаючи, що вб'ють і примари. Один з них сказав, що лігво знаходиться в крамниці барахольщики і я негайно поспішила туди, попередила всіх і побачила нашу маленьку Марі, вона сказала, що ти пішов 4 дні тому і я вирішила почекати твого пребитія в місто, але перед цим зібрати всіх мешканців та вивести їх в безпечне місце. Погодилися всі крім Луї, він сказав, що краще помре, ніж віддасть свій будинок клериков. Ми всі відправилися в таверну і почали чекати. Коли клериков прийшли, Луї сам напав на них, спровокувавши бійку, але їх було в 6 разів більше і вони були озброєні. Ми не посміли втрутитися ... На наступний ранок ми прийшли на місце трагедії і побачили тебе! А ти, судячи з усього, вже знайомий з Ганною і з Чорної Зіркою, так?

-Так, Як раз туди і їздив ... А звідки ти знаєш про це?

-Я Сама з Чорної Зірки, як були і наші батьки і могли б бути наші брати і сестри ... Я працюю там хірургом, рятую жертв війни ...

-Тоді Чому Анна не сказала мені про тебе?

-Вона Не знає, що ми з тобою родичі ... Чесно сказати, я твоя зведена сестра ...

-Що ?!

-Так, Доджі, я тобі не рідна сестра ... У мене інше прізвище і рід ... Я-єдиний вижив представник роду Вітвінеров, роду, який споконвіку був союзником роду Фенмарра ... Моїх батьків теж убили клериков, коли мені було 6 років, а твої батьки удочерили мене і ростили як рідну, я дуже вдячна їм за це і зобов'язала себе зробити все, щоб ви з сестрою були в безпеці ...

-Спасибі Тобі, Тіалін ... Я люблю тебе! -з Цими словами Доджі міцно обняв Тіалін.

-Ну Що ж нам тепер робити з притулком? Куди тепер подітися всім її мешканцям? -тревожно Вигукнула Тіалін.

-Возвращаться Назад в притулок, що ж ще? Я був там, всередині і бачив, що підвали абсолютно цілі, згоріла лише кімната з самої лавкою, її можна запросто відновити, до того ж, їдкий запах диму вже вивітрився. Я дам Карлу гроші на реконструкцію лавки і життя знову піде своєю чергою.

-І Я знову буду гуляти з Аннабель по лузі і збирати квіточки! -вставіла Маленька Марі.

-Звичайно Будеш! -досить Заявив Доджі.

-Я Дивуюся твоєму холоднокровності, Доджі-відчужено процідила Тіалін.-Ти завжди, в будь-якій ситуації зберігаєш залізну волю і впевненість в собі ...

-Я Сам дивуюся, Ти ...- розгублено вимовив Доджі.

Доджі дав Карлу трохи своїх заощаджень, яких вистачило на реконструкцію лавки, але тепер Карл вирішив зробити її готелем, щоб вона приносила відчутний дохід. А наші герої відправилися в Чорну Зірку, Тіалін їхала продовжувати працювати, а Доджі і Марі їхали, щоб перевести свої речі. Доджі відразу пішов до свого нового, розкішного дому, залишив Марі з Тіалін, розставив всі речі, які забрав із собою і відразу ж пішов до Анни за завданням. Доджі був ще дуже юний, щоб ризикувати своїм життям і учавствовать в війні і Анна прекрасно це розуміла, тому на питання доджі про завдання відразу ж дала йому дуже вдалий до її віку, а саме поширити серед городян і селян вести про напади клериков на невинних. Доджі з радістю взявся за роботу, так як шукав будь-які способи хоч якось вплинути на хід війни і помститися тим, хто відібрав у нього все ... Анна була наповал убита таким завзяттям і дала доджі в подарунок один з тих плащів, які він приніс їй.

-Ось, Доджі, візьми цей плащ і коли клериков будуть переслідувати тебе, зникни з їх поля зору, підійди до стіни або сему-небудь великому і об'ємному і накинь його-ніхто тебе не побачить.

-Величезна спасибі, пані Ганно, ви дуже добрі до мене і моїм сестрам!

-Ну Що ти, тобі спасибі, що погоджуєшся робити те, що інші можуть зробити не в силах!

-Хіба Це важко-поширити чутки?

Як не дивно, але для нас це дуже хворобливе і ризикований крок ... Але тобі як новачкові, буде набагато легше виконати його, так як ти ще не носиш броню Чорної Зірки, ти виглядаєш як найманець, хоч і маленький.

-Добре, Я піду в Шпильберг і почну підбивати народ на боротьбу з жорстоким режимом клериков! -з Цими словами Доджі вийшов з тронного залу.

Незважаючи на маленький вік, Доджі виглядав досить дорослим, у нього був порівняно великий ріст для дитини, світогляд, грамотність, вміння вести себе в суспільстві і яскраво виражені риси чоловіки, такі як вуса і легка борідка. Тіло Доджі набагато обганяв його зростання за незрозумілим збігом обставин. І його світогляд був теж незвичайним: він бачив світ іншими очима і мав про речі інша думка, яке багатьом здавалося дивним. Ще однією особливістю всієї родини Фенмарра було те, що всі члени сім'ї, включаючи Тіалін, Марі і Доджі були лівшами. У самого Доджі було трохи загальмований рух думок, він ретельно все обмірковував, але коли треба було приймати швидкі рішення, Доджі вибирав найбільш вірний, на його думку, але нерідко він був невірним, що дуже сильно його засмучувало. Ще Доджі з моменту трагедії став більш відповідальним і розумів це, адже на його юні, незміцнілі плечі лягла турбота про маленьку сестру і від нього залежало життя всієї родини і ще його мучило почуття провини, якщо він зробив щось неправильно. Одне його радувало: повернулася Тіалін, яка буде піклуватися про малятку і буде надійною опорою в його житті. Ще Доджі чомусь вважав себе відповідальним за всіх мешканців лігва, хоча і не знав причини ...

Зараз Доджі твердо знав і розумів своє завдання: підбивати репутацію клериков будь-якими доступними способами залишаючись інкогніто і, звичайно, не накликати на лігво біду. Доджі прекрасно знав, що для підриву репутації клериков йому навіть брехати не доведеться, адже клериков по-справжньому вбивають невинних, грабують каравани і села, і головною їх метою є захоплення влади в усій Імперії. На час виконання завдання Доджі вирішив зупинитися в своєму лігві, в якому жив. Біля входу в місто Доджі зауважив знайоме обличчя-Христину, дочка Карла, яка знову потрапила в якусь халепу, на цей раз з Хребтоломамі. Доджі не став зволікати і підійшов до свариться.

-Що Тут відбувається? Що вам зробила Крістіна?

-О, Так ти її дружок, так? -досить Посміхнувся беззубим ротом бандит.

-Так. я її друг. Близький друг. А тепер кажи, в чому причина агресії, тупа беззуба свиня! -жорстко І грізно вимовив Доджі, не розуміючи, як він зміг вимовити ці слова.

-ТИ ?! Так як ти смієш так зі мною говорити, ублюдочний виродок?! - Прокричав у серцях ошелешений таким нахабством бандит.

-Так? І що ти мені зробиш, шматок гниючого м'яса? Уб'єш мене? Давай, спробуй! Налітай! Я подивлюся, як ти зі мною розправитися, урод! -прокрічал Доджі і витягнув меч з піхов. Побачивши переливаються лезо клинка, то відразу сторопів.

-Так Ти ... ти-Фенмарра ?! Той самий Фенмарра, який кришить клериков в капусту ?!

-О, Бачу, моя слава біжить попереду мене, раз навіть такий бовдур як ти зміг вимовити моє прізвище правильно! А тепер забирайтеся звідси, поки я вас не відправив в Пекло прямим караваном!

-А Я не вірю, що ти Фенмарра! -раптом Сказав бандіт.-Я перевірю твої кістки на міцність, мілюзга! -сказав Бандит і кинувся на Доджі, який блискавичним помахом леза розсік броню і тіло бандита, який тут же впав мертвим. Решта бандити були настільки здивовані тим, що сталося, що не могли вимовити ні слова, а Доджі із задоволеною усмішкою, у закривавленому від бризок крові одязі вимовив:

-Тепер Ви бачите, що буде з тими, хто стане заперечувати Доджі Фенмарра! Ідіть і скажіть своєму господареві, що якщо я ще раз побачу його шавок на території Шпільберг-их кров буде текти струмками, усікли? Ще раз питаю-усікли ?? !!

-ДА! -в Один голос крикнули бандити і розбіглися в різні боки, а Доджі тим часом підійшов до очманілий Христині і з сарказмом сказав:

-Ех, Малятко, скільки ж ти проблем створюєш своєму татові! -сказав Доджі, хоча насправді Доджі не керував своїм тілом в ті хвилини, коли брав лезо в руки, в цей час його тілом і думками володів хтось дуже сильний, спритний, розумний і швидкий, а сам Доджі був в своєму тілі як в клітці.

-Я ... Я не знала, що вони тут ходять ... А ти .. ти ... дякую тобі ...- промовила Христина і побігла, насилу стримуючи сльози. Доджі провів її поглядом і пішов в лігво, подивитися, як йде реконструкція.

Прийшовши на місце реконструкції, Доджі був приємно здивований побаченим, так як перед ним стояла повністю відновлена ??лавка, яка тепер більше схожа на великий готель. І правда, коли Доджі зайшов всередину, він побачив, як мешканці лігва розставляють меблі і розфарбовують голі стіни красивими і яскравими малюнками. Карл, який разом з Ремом перетягував величезну барну стійку, раптово зупинився і з тривогою подивився на Доджі.

-Доджі, Що з тобою? Звідки кров на одязі? -іспуганно Промовив Карл.

-Твоя Донечка Христина знову потрапила в халепу, на цей раз з костоломів, довелося виручати! -з Злісної усмішкою заявив Доджі. Карл дивився на нього переляканими очима, він ніколи не бачив Доджі таким ... Доджі завжди був миролюбний і добродушний, а зараз готовий був розірвати на частини будь-якого, хто встане на його шляху, і ці зміни виявлялися не тільки морально, а й фізично.

-Доджі, Що з тобою сталося? Ти добре себе почуваєш?

-Про Що ти говориш, старий?

-Подивися В дзеркало, Доджі! -з Явним хвилюванням процідив Карл і подав Доджі дзеркало.

Побачивши своє відображення в дзеркалі Доджі насилу стримав крик жаху: його обличчя було бліде, як сніг, сяючий колись погляд сірих очей став блідіше, ніж у мерця, розпатлані русяве волосся перетворилися в рівні пасма сивого і м'якого волосся, по всій широкій виступали жили, шкіра стала сухою і покрилася зморшками ... У свої 12 років Доджі виглядав на цілих 80! Він різко відвернувся від дзеркала, закривши обличчя руками і пішов вниз, у підвал зі словами:

-Я Буду ночувати тут, у своїй кімнаті, у мене є справи в місті, тому я буду часто з'являтися в лігві. Сподіваюся, ви не проти ,, - здавленим голосом промовив Доджі.

-Звичайно, Не проти, це твій будинок, тут тобі завжди будуть раді, Доджі, яким би ти не був.

-Спасибі Тобі за все, Карл.-в голосі Доджі зазвучала нотка радості і подяки.

-Ні, Це тобі спасибі, Доджі, за порятунок моєї недолугої доньки і грошей на реконструкцію. Ми зобов'язані тобі всім, що маємо.

-Да Ладно тобі, Карл, Це мій обов'язок-допомагати вам, адже ви підтримали мого батька колись давно ... Ну ладно, я втомився за сьогодні, я йду спати, завтра я піду рано вранці.

-Звичайно, Що не будемо заважати, спокійною ночі.-спокійно вимовив Карл, але сам дуже сильно удевят побаченому і стосовно Доджі до своєї зовнішності. "Він такий же, як і його батько-ніколи не показує слабини, навіть коли ситуація критична ... мені б його спокій ... Але що ж з ним сталося ?! Як двеннадцатілетній хлопчик міг за один день постаріти аж на ціле століття і в той же час відчувати себе прекрасно? щось тут не так, може, це якась мара і коли ми прокинемося, він стане колишнім? .. "- подумав Карл і не поспішаючи поплентався до своєї кімнати, лягаючи спати. Він думав, що це просто чийсь злий жарт і завтра Доджі стане колишнім.

Те ж саме думав і сам Доджі. Лежачи на ліжку в повній темряві він уважно вивчав своє тіло, однак всі ознаки передчасного старіння були в наявності. Але як це могло статися? Або це лише мана? У будь-якому випадку Доджі вирішив грунтовно відпочити і зібратися з думками, а вранці розібратися з цією проблемою.

На наступний ранок Доджі прокинувся повним сил і відчував себе краще, ніж будь-коли. Згадавши вчорашня подія, Доджі вирішив подивитися на себе в дзеркало, думаючи, що це був морок і він вже зник, однак подивившись в дзеркало, він побачив в ньому ті ж самі сиве волосся, тьмяні очі і порізане зморшками обличчя. Доджі був в замішанні: що б це могло бути? Чиясь зла магія? Якийсь жахливий мана або, можливо, це зла доля? .. Але доджі колись було міркувати про це, він вирішив виконати завдання, поставлене перед ним і , повернувшись в Чорну Зірку, спробувати дізнатися про цей феномен у місцевих мудреців або у самої Ганни ... А зараз він накинув на голову капюшон і перев'язав обличчя хусткою, щоб люди не бачили його зміненого особи і поспішно вийшов з будки. По дорозі його зустрів Карл і запитав:

-Ну Як, цей ... випадок із зовнішністю пройшов?

-Ех ... Якби, Карл ... Коли виконаю роботу, повернуся в Чорну Зірку і спробую дізнатися, що зі мною сталося і як від цього позбутися, повернути собі колишнє обличчя.

-Ну Добре, Доджі, не буду заважати твоєму справі ... А можна запитати, що тобі доручили зробити?

-Так звичайно! Мені потрібно розпустити чутки про свавілля клериков, мені навіть брехати не доведеться, однієї правди вистачить, щоб розбурхати народ!

-Так ти правий! Ну що ж, удачі тобі, друже! Будь обережний, дивись на патруль або бандити не Нарва, позбутися буде важко ... Однак, мушу визнати, зараз твоя зовнішність грає тобі на руку: клериков знають твоє старе обличчя, але вони не знають про твоє перетворенні, тому можеш зняти хустку, менше уваги до себе залучиш!

-Так, Думаю, ти маєш рацію, спасибі! -сказав Доджі і, знявши хустку, пішов далі по вулиці, прямо в місце масового скупчення народу, яка не контролювалося вартою-таверну.

Зайшовши в таверну Доджі побачив приблизно те, що і очікував побачити: п'яні завсідники про щось бурхливо сперечалися, чи не кидаючись у бійку, разносчіци розносили алкогольні напої, а ще тверезі відвідувач грали в азартні ігри, п'яний бард на веселе заплітається мовою щосили горлав якусь милу пісню, яка звучала з вуст п'яного барда якось трохи лякає і одночасно смішно, а більш пристойні відвідувачі тіснилися по темних кутках таверни, намагаючись триматися якомога далі від буйних відвідувачів. Доджі вперше в житті зайшов в таверну, але йому неважко було здогадатися, що в ній діялося, так як з неї день і ніч долинали крики, дзвін металу, скла і розбитого посуду. Доджі підійшов до бармена і замовив кухоль королівського вина. Подавши замовлення, бармен якомога виразніше вимовив:

-Не Думав я, що в наше глушині коли-небудь зайде аристократ! -рассмеялся Бармен, так як королівське вино замовляли виключно аристократи.

-колишні Аристократ-кинув у відповідь Доджі.

-Ти, Напевно, мене смішити надумав, друже! Аристократи колишніми не бувають! Це у них в крові!

-Моя Сім'я більше не є аристократичної, бо у мене її немає більш і всьому виною прокляті клериков! -прошіпел Доджі.

-Тсс! Тихіше! Про такі речі не можна говорити вголос! На кожному кроці є стукачі, треба бути обережнішим! Тихим шепотом промовив бармен.

-Ти, Мабуть, теж не в захваті від проклятих клериков! -на Цей раз Доджі говорив пошепки.

-Який Там захват! Ці виродки 3 місяці тому розгромили мою крамницю і забрали мою дружину, після чого її на наступний день стратили! Я ненавиджу цих ублюдочною мразь і горю бажанням помститися!

-видимому, У нас однакові погляди, друже! Я з Чорної Зірки, чув про таку? -дружелюбно Виголосив Доджі.

-А То! Як же про них не чути! Справжні бійці і захисники! Скількох виродків вони поклали і не злічити! А ще у них є якась дитина, який вбиває клериков одним помахом!

-Хочеш, Я тебе потішу, друже? -Доджі З лукавим поглядом дивився на бармена.

-Звісно хочу!

-Я І є той самий дитина! Але у мене обличчя ... Воно змінилося ... Як бачиш ... Ще вчора вранці все було добре, а зараз ...

Бармен з подивом дивився на Доджі, особа якого виглядало приблизно на 80 років, проте руки, шкіра і тіло були ще зовсім юні ... Бармену довелося повірити Доджі.

-Друже, Спасибі тобі за те, що борешся з цими гадами! Я вдячний тобі за це! Чи можу я тобі чимось допомогти? -з Радісною посмішкою вимовив бармен.

-Так, Друг, мені потрібно розпустити чутки про те заворушеннях, що здійснюються клериков, щоб підштовхнути народ до повстання.

-О, Ну це ми запросто! -сказав, Оскалом, бармен.-Уже завтра все місто буде знати про заворушення!

-З Одного боку це добре, але з іншого-надзвичайно небезпечно, тим більше якщо просто почати кричати про заворушення на всю таверну, нас почує якийсь стукач і нас побачать на шибениці на наступний ранок ... Тут треба діяти раціонально ...

-Звичайно, Я вже врахував це, я ж не такий дурень, щоб самого себе під шибеницю підвести! Я знаю підхід до людей, не перший день в справі все-таки! Пара-трійка кухлів міцного пивка і можеш говорити з людиною на будь-які теми! На ранок він навіть перед лицем твоїм не згадає, зате буде пам'ятати все, що ти йому сказав, так що дерзай, друже! Ось тобі ще вина за рахунок закладу!

-Спасибі, Друже! -сказав Доджі і одним ковтком осушив кухоль з вином і при цьому навіть не скривився.

-Та Не за що, друже! -лише Підморгнув у відповідь бармен.-Ось, бачиш того гультяя, який сидить в дальньому кутку? Думаю, з нього варто почати ...- з цими словами бармен подав два кухлі піва.-Пора діяти ! Напої його і зроби те, що повинен!

Доджі взяв два кухлі пива і підійшов до столика, за яким сидів п'яний, але ще більш-менш тверезо мислячий завсідник цього закладу. Своїм виглядом він абсолютно нічим не відрізнявся від інших відвідувачів таверни, хіба що у цього була довга борода і рвана одяг. Доджі присів за столик поруч з цією людиною і подав йому кухоль пива:

-Здрастуй друг! Випий зі мною кухлик пива за моє здоров'я! -Доджі Намагався бути якомога сильніше схожим на звичайного мандрівника, хоч це було дуже важко людині його статусу.

-Від-Че-че-го б і не ви-випити, раз тако-ой че-їло-век-до пред-ред-лага? -в Голосі незнайомця прозвучала задоволена нотка.

Давай перекинемося парою історій, друже? Ти не проти?

Ко-звичайно ні-і! Давай я рас-розповім тобі все, що зна-знаю? -заікаясь Відповів незнайомець.

-Добре, Починай! -з Цікавістю сказав Доджі. Приблизно близько десяти хвилин Доджі довелося вислуховувати п'яні брудні цю людину, як раптом він сказав, що бачив клериков, які нападають на каравани за містом! Доджі відразу ж вирішив перебити його і почав говорити:

-Так-Так, ти говорив про клериков, ось це цікаво! Вони заважають тобі жити?

-А К-кому ж н-ні меш-ють? Вони всім заважають! ..

-Ти Б хотів позбавити себе від їх присутності?

Ко-коннечно!

-Тоді Слухай: розкажи всім про те, що ти бачив і не потрап клериков, люди допоможуть тобі від них позбутися! Ау! Ти мене чуєш?!

-Так, Так, як почули-шу ...- сонним голосом буркнув обиватель.

-Гаразд. я пішов ... Сподіваюся, ти не забудеш, про що я тебе просив ...- але на це прохання Доджі не отримав відповіді, відвідувач вже заснув. Доджі поспішно вийшов з таверни і пішов в лігво, щоб відпочити. На вулиці була пізня весняна ніч, в сирому, вологому весняному повітрі пахло польовими квітами і димом від багать ... Доджі дуже подобався цей запах ... запах весни ...

Він неспішно крокував по брукованої каменем дорозі, ловлячи кожен шерех і найменший подув вітру, який приносив на своїх крилах настільки солодкі його серцю запахи ... недалеко від лігва Доджі раптово зупинився і присів на бочку. Він довго розмірковував про все, що недавно відбулося, слухаючи звуки тиші, які іноді переривалися вигуками і оплесками, що лунають десь далеко ... Думки Доджі забрали його далеко від реальності, він настільки пішов у себе, що навіть не помітив, як сонце піднялося над сонним містом, який став для Доджі будинком.

Доджі прокинувся від своїх думок, коли вуличні торговці почали розладжуватися товар. Доджі потягнувся, встав з бочки і пішов далі по дорозі, в лігво. Незважаючи на безсонну ніч, Доджі відчував себе свіжим, відпочив і задоволеним, тому що йому вдалося розставити всі свої думки по місцях і направити їх в потрібне русло, тим самим створивши душевну рівновагу, якого Доджі завжди домагався з величезними труднощами.

Доджі зайшов в лігво і спустився вниз, до своєї кімнати. Його трохи здивувало, що в таку рань всі жителі лігва вже пішли. Доджі зайшов до своєї кімнати і подивився в дзеркало. Він знову був у замішанні: його обличчя набуло попереднього, навіть трохи молодше! Доджі почухав потилицю в подиві й підійшов до вікна, приготувати собі що-небудь поїсти. Їду довелося готувати самому, так як Аннабель пішла за покупками рано вранці. Доджі почав ритися в кошиках комори в пошуках хоча б чогось їстівного і, нарешті, після довгих пошуків по шафках і кошиках знайшов трохи засохлих хлібців і вже порядком зморщився яблук, які він з'їв відразу ж, а потім пішов у свою кімнату і почав записувати щось на пергаменті, чекаючи повернення решти мешканців лігва. Так само Доджі дуже сильно був схвильований своїм завданням-он в глибині душі думав, що гультяїв все-таки забув сказане їм, однак надія теж була ... Доджі отій, щоб хоч на секунду забути про проблеми і швидше скоротати час. Доджі розбудила Христина, яка повернулася раніше за інших. Доджі із зусиллям піднявся і добре продерши очі подивився на Христину. Її личко, яке Доджі в останній раз бачив червоним і напухлі від сліз тепер радісно сяяло. Вона сіла на ліжко Доджі і з задоволеною посмішкою здивовано промовила:

-Ти Знову такий, як раніше? Ти не злий і сивий дід? -з Надією сказала Христина.

-Так, Я такий, як раніше! Сам не знаю, що сталося, але у всякому разі я тепер знову "добрий", - по-дитячому засміявся Доджі.

-Ура! Значить ти більше не будеш на мене кричати і скаженіти?

-А Я хіба кричав і скаженів? -з Нерозуміючим видом запитав Доджі.

-Так, Коли тих громив на дрова порубав! Я так злякалася! Ти весь був у крові ... Я думала, що і мене теж вб'єш, тому втекла ...

-Ні, Я б ні за що не вбив тебе, Христина! Ти мій друг, а ті троє погрожували тобі, я повинен був захистити тебе!

-Спасибі Тобі величезне, Доджі, ти самий-самий кращий друг! -сказав Це, Христина піднялася і сильно обняла Доджі. Він притиснув її до себе так міцно, що навіть міг чути биття її серця. Відпустивши її, Доджі щось шепнув їй на вухо, після чого її миле личко засяяло. Вона почервоніла і з задоволеним виглядом помчала з кімнати на вулицю. Доджі став помітно впевненіше і сильніше. Вийля з лігва він почув віддалені крики і вигуки, які були судячи з усього далеко не радісними ... Наближаючись все ближче до центру, Доджі чув, як крики ставали все голосніше і, коли він нарешті вийшов на площу, він побачив величезний натовп городян, збройних всякою всячиною, починаючи з каменів і пращі, закінчуючи ржамимі мечами, факелами, вилами, ланцюгами та киями. А в перших рядах цієї маси знаходився той самий гультяй! Доджі засяяв, побачивши його, адже його план спрацював! Охорона клериков ледве стримувала народ на підступах до будівлі муніцепалітета. Тепер Доджі потрібно було лише повернутися в Чорну Зірку, щоб повідомити Ганні про свій успіх. Доджі швидко розвернувся і побіг по порожніх вулицях міста, шукаючи кінь, яку залишив десь за міською стіною. Він швидко знайшов її, так як вона була прив'язана в стайнях. Прив'язав її конюх, який користуючись нагодою вирішив привласнити її собі. Доджі недовго думаючи відв'язав її і помчав в Чорну Зірку так швидко, як тільки міг, адже він знав, що сили одних селян не вистачить, щоб звернути шиї всім клериков, адже вони відмінно озброєні і навчені, тому не можна було зволікати-то й прийде допомога з Чорної Зірки, то можна вважати, що вся кров, яка сьогодні буде литися по вулицях струмками, проллється даремно. Доджі домчав до Чорної Зірки за 2 дні і відразу ж доповів про все Ганні. Анна направила своїх бійців в Шпильберг, щоб повернути місто, а Доджі запросила в свій зал, щоб поговорити. Доджі мав багато питань до Ганни, тому не став зволікати і почав розмову:

-Коли Я виконував завдання, яке ви дали мені, після прибуття в місто моє обличчя раптово постаріло і я виглядав років на 80. Ви не знаєте, чому це могло статися?

-видимому, Крул вибрав тебе ...

-Крул? Це той легендарний маг, який створив Чорну Зірку?

-Так. саме ... Добре, що ти знаєш його ... Тобі випадково не снилися незвичайні сни?

-Так, Снилися ... Мені наснилося, що я стою на вершині пагорба, а на цьому пагорбі стоїть величезне дерево, а під деревом лежить могила, на ній напис: "Мудрий відвадить зле". Коли я прочитую цей напис, починається буря ... Я знаю, це місце, яке я бачив уві сні, знаходиться тут, я бачив цей пагорб і могилу, коли йшов на зустріч з вами ...

-А Чи знаєш ти, чия це могила?

-Ні ...

-Ця Могила Крула, того, хто створив Чорну Зірку ...

-Як ?! Але ... але ж ... він адже великий маг, чому його не поховали в мавзолеї, а як звичайну людину?

-Тому Що він сам цього хотів ... Перед смертю він сказав, що за часів великої боротьби, коли Червона хмара знову затьмарить сонце над головою, з'явиться герой із стародавнього клану і поведе наш народ ... але куди він поведе народ, Крул НЕ сказав ... Але він говорив, що подасть герою знак, а якийсь знак він подасть, він сказав тільки верховному жерцеві, який один знає, які ведення повинен побачити герой, Щоб не з'явилися шахраї. які нібито були героями ... Однак тепер я бачу, що це ти ...

-А Звідки ви знаєте про те, який знак він подав? Адже ви самі сказали, що про нього знає лише верховний жрець!

-Я І є верховний жрець і глава всієї Чорної Зірки! -громко Розсміялася Анна.-Мій прапрадід був першим верховним жерцем і він передавав цю таємницю з покоління в покоління, тепер її знаємо лише я і ти, але я точно впевнена, що ти і є герой, адже всі знаки вказують на тебе! Тобі ще потрібно багато чому навчитися, однак навіть зараз ти володієш величезними талантами, які виявляться життєво необхідними для всіх нас в ці страшні й жорстокі часи! Тому ми зробимо все, щоб ти ні в чому не потребував і навчимо всьому, що знаємо, щоб ти зміг захистити нас і допоміг нам перемогти!

-Я ... Я не знаю, чи впораюся я ...- розгублено промовив Доджі.

-Так, Доджі, розумію, на тебе покладаються великі надії і обов'язки і зараз, поки ти малий, тобі вони здаються непосильними, але не бійся, коли ти виростеш і будеш підготовлений, вони для тебе будуть такими ж легкими, як, наприклад, прогулянка по саду! Але поки ти маєш багато засвоїти і багато чому навчитися ... І ще, якщо з т

СПОЧАТКУ |  НОВЕ ЖИТТЯ

КРОВ СЕВЕРА |  Шлях прокладений ... |  ЖИТТЯ ТІЛЬКИ ПОЧИНАЄТЬСЯ |  НОВИЙ ПОЧАТОК |  КІНЕЦЬ ... АБО ПОЧАТОК? |

© um.co.ua - учбові матеріали та реферати