Головна

Субота, 22 серпня

  1.  V 1 серпня 13
  2.  V 10 серпня 18
  3.  V 11 серпня 18
  4.  V 12 · серпня 19
  5.  V 13 серпня 20
  6.  V 14 серпня 21
  7.  V 15 серпня 22

Рубль («спот») = 7,15

Рубль (форвардні контракти) = 443%

ДКО -

Prins = 36,05%

Standard & Poor = 1081,18

30-річні казначейські облігації США = 5,43%

Міжнародні ринки серйозно постраждали від російської кризи в останні два дні. Наприклад, на німецькому фондовому ринку ціни в п'ятницю впали на 6%. Мене здивувало, що треба було стільки часу для зниження цін дешевих акцій. Мій партнер запевняє мене, що ціни на фондовому ринку в п'ятницю досягли вдалого тимчасового «дна», а ми купували акції і продавали опціони «пут». До речі кажучи, ми не здійснювали угод з російськими цінними паперами протягом усього періоду експерименту в режимі реального часу.

Я намагався довести свою ідею до будь-якого, хто готовий був слухати, але це було марно. Це допомогло б покращити політичну ситуацію в Росії. Зараз Дума вже не прийме закони, а МВФ не надасть другого траншу кредиту. Втративши перспективи отримати гроші з-за кордону в доступному для огляду майбутньому, Єльцин змушений буде відправити у відставку нинішній уряд і шукати іншу підтримку всередині країни. Але де? - Олігархи фатально послаблені. Залишаються «Газпром» і деякі нафтові компанії. Значить, знову Черномирдін? Він, звичайно, розраховує на це. Однак ніякої режим не доб'ється успіху, якщо відсутня політична воля виправити структурні вади. Межі подальшого погіршення ситуації неясні.

 Вівторок, 18 серпня |  Середа, 26 серпня 1 сторінка


 Оцінка обсягу безповоротних позик в країнах Азії і Японії |  Неділя, 9 серпня 1998 р |  Четвер, 13 серпня |  Середа, 26 серпня 2 сторінка |  Середа, 26 серпня 3 сторінка |  Середа, 26 серпня 4 сторінка |  Середа, 26 серпня 5 сторінка |  Середа, 26 серпня 6 сторінка |

© 2016-2022  um.co.ua - учбові матеріали та реферати