Головна

Подяки

1.  Подяки
  2.  ПОДЯКИ
  3.  Подяки
  4.  ПОДЯКИ
  5.  Подяки
  6.  Подяки
  7.  Подяки

Наостанок хотілося б подякувати всім, хто так чи інакше сприяв в написанні даного гайда:

- Себе, за написання такого корисного і інформативного гайда (^^ '')

- Юрі Кісіда за те, що довгі тижні тримала мене в гаражі на пристані Санз, змушуючи працювати над цим аналізом сюжету.

- Moreau за переклад інформації з SIREN2 Maniacs, а також інформацію про сюжеті офіційної манги.

- Кеітіро Тояма за створення таких чудових хорроров як Forbidden SIREN і Silent Hill.

- Kl3r1k за інформацію про джерела назви Яміпікаріі.

- Датацусі за те, що був дуже смачним! %)))

- Романа диверсії за переклад ієрогліфів Ямібіто і створення мегакавайной фан-манги по FS2, а також за шібітоведческіе довідки

- Легендарну кішку Яміпікарію за те, що потягла 300 метрів блискучих рейок з наземних шляхів московського метрополітену (я точно знаю, це була вона !! о_О)

- Mikchiko за переклад приміток на малюнку Торіяма і інформацію про Моджо

- Rinsvind за спостереження

- Міфічний групу фансабберов [[ЯМІПІКАРІЯ Fansubs]] за переклад фільму по Forbidden SIREN на російську.

- Всіх творців бонус-сайтів по Forbidden SIREN за відмінну роботу і почуття гумору.

- Шу Миками, за геніальні книги.

- Darko за чисту і щиру любов до літературної творчості Шу Миками

- Всіх фанів Forbidden SIREN по всьому світу за любов до дійсно гідної гри.

- І, нарешті, всіх читачів моїх гайдів за постійну підтримку і те, що не даєте мені зовсім розлінились (^^)

Copyright © 2006-2007 by SilentPyramid

=================

End of Document

нудний офіціоз |  Your Attitude to the Story

Рюко Тагава |  Содзі Абе |  Такеакі Місава |  ріто Нагай |  Шігеру Фудзита |  Ічіко Ягур |  Інші персонажі Forbidden SIREN2 |  джерела натхнення |  Зв'язок із першої частини Forbidden SIREN |  Пасхалка, відсилання та інші цікавинки |

© um.co.ua - учбові матеріали та реферати