На головну

випробувач

1.  Акредитація органів з сертифікації та випробувальних лабораторій
  2.  І випробувальні лабораторії
  3.  Контрольно-випробувальні прилади.
  4.  Визначення витрат на розробку пакета нормативної і технічної документації, в тому числі при підготовці до акредитації та сертифікації випробувальних лабораторій
  5.  Визначення витрат на розробку пакета нормативної і технічної документації, в тому числі при підготовці до акредитації та сертифікації випробувальних лабораторій
  6.  Скасування умовного засудження або продовження випробувального терміну

Я член авіаклубу. Повинен випробувати літак, який повернувся з ремонту. Одягаю шолом, прошу дозволу на виліт - інструктор дозволяє. Вирулюю на доріжку, зліт. Лечу, перевіряю поведінку літака - все в порядку. В цей час починається дощ. Інструктор командує посадку. Розвертаюся, йду на посадку. Відчуваю, що трохи заклинило кермо, і я йду трохи боком. Розумію, що вирівняти літак не встигну, і в останній момент знову піднімаю його. Роблю коло, виправляється кермо і знову йду на посадку. Тепер благополучно.

взаєморозуміння

Лавка в саду. Сидить молода мати, біля неї коляска з дитиною. Підходить молодий чоловік і починає розважати дитину. Він студент театрального інституту і готує етюд «Нянька». Хороший момент потренувати роботу з дитиною. Молода мати недовірливо відноситься до молодої людини, його поведінка їй здається дивним. Але, дізнавшись його мета, вона готова йому допомогти і повністю передоручає дитину захопившись хлопцеві. Тільки сльози немовляти повертають обох до дійсності.

честь

Я - антиквар. Приходить молодий чоловік здавати річ. Виймає з сумки прекрасне блюдо - мемоісскую емаль. Я розглядаю, перевіряю чи не підробка. Ні, оригінальна річ. Питаю, скільки він хоче отримати. П'ятдесят рублів. Я виймаю гроші, віддаю йому. Він прямує до дверей. Зупиняю його, прошу повернути гроші. Він відмовляється. Я кажу, що він може отримати за це блюдо значно більше. Одягаюся і йду з ним разом до Ермітажу.

послуга

Я зустрів Володьку абсолютно випадково. Він стояв біля пам'ятника Крилову в Літньому саду з букетиком пролісків і чомусь дуже зрадів, побачивши мене. Трохи повагавшись, він пояснив ситуацію: відправившись на побачення, він забув вимкнути газ. Попросивши мене зустріти його дівчину і зайняти її чимось, поки він повернеться, і, розповівши, як виглядає дівчина, Володька втік додому.

Я залишився чекати. Незабаром підійшла дівчина, але виглядала вона не зовсім так, як описав мені її Володька. Я не знав, що мені робити.

Вона зауважила, що я за нею спостерігаю, і зібралася йти. Чекати було більше не можна, і я наважився запитати її, не Володю вона чекає. Вона відповіла, що не Володю. Я вибачився і відійшов. Утвердившись в тому, що я помилився, продовжував чекати. Однак вона не пішла і через деякий час, звернувшись до мене, запитала, звідки я знаю Володю.

Значить, це вона. Я навіть трохи образився на неї за недовіру, але сказав, що ми разом вчимося. Він мене попросив, щоб я зустрів її і передав його вибачення. Він скоро повернеться. Ми познайомилися.

Потрібно було чимось її зайняти. Я «вчепився» за пам'ятник Крилову і став розповідати про історію його створення, про особистість самого Крилова. Потім ми стали розглядати фігури тварин на пам'ятнику. Я прочитав кілька байок, але зрозумів, що зміст їх їй відомо, і спробував захопити її іншим. Я став розповідати байку «Кот і кухар» від імені кота, потім від імені кухаря, потім від імені сусідів, які почули про скандальну історію з злодієм-котом і т. Д.

Вона слухала з інтересом. А Володьки все не було, і ми вирішили, що він не прийде. Мені не хотілося вже залишати її одну, і я пішов її проводжати.

Незабаром Володька, як я дізнався потім від нього, повернувся, але нас уже не було.

зрада |  Пастка

повінь |  МОЯ ПРОФЕСІЯ АБО ХОБІ |  порятунок |  очікування |  змагання |  самозахист |  подарунок |  Робота над собою |  зцілення |  перетримка |

© um.co.ua - учбові матеріали та реферати