Головна

міф Любові

1.  Love: історія кохання
  2.  TI СЕРЦЕБИТТЯ ЛЮБОВІ
  3.  А без справжньої любові можуть полягати шлюби, але не буде справжньої пари.
  4.  Алегорії божественної любові
  5.  анатомія кохання
  6.  Бонус до "Eight". Секс, Гайд-парк і трохи любові.
  7.  Будні жриць любові

Великий міф про Любові полягає в тому, що ти можеш любити що-небудь або кого-небудь, або навіть самого себе. брехня! Ніхто не може любити іншого! Ти не можеш любити самого себе! Чому ні? Та тому, що любов є не "дією", а "допуском".

Пра-Енергія, з якою побудована ця Всесвіт, забезпечена певним властивістю: радістю Буття, визнанням, що всі речі мають право на існування і право радіти і насолоджуватися своїм буттям. Все суті відбулися з Джерела і мають божественним правом пізнати і висловити свою божественність. Всі сутності мають право насолоджуватися виразом інших, так як в дійсності все суті єдині. Вони лише вміло замасковані, щоб виглядали розділеними.

Радість і бажання висловитися самому і дати висловитися іншим є дивним відчуттям. Це те, що я називаю "Любов'ю". Але ти не можеш "зробити" радість чи бажання. Ти можеш лише "допустити", щоб вони текли через тебе. І любов не залежить від того, що робить якраз інша істота, а ґрунтується на знанні і досвіді, що це істота - божественно. Якщо хто-небудь, кого ти знаєш, має поганий настрій, він висловлює цим свою божественність, хоча цей вислів божественності є для тебе не дуже приємним.

Значить, Любов є не тим, що ти робиш. Це реакція на певну частоту енергії, яка тече в тобі, через тебе і навколо тебе. Багато що може зробити тебе несприйнятливим до тонкої енергії Любові. Страх, наприклад, може стримувати тебе в сприйнятті і спотворювати те мала кількість любові, яку ти можеш відчувати. Страх не є протилежністю любові. Він охоронець воріт і не хоче дозволити тобі відчувати високі частоти. В твою систему віри і думки про реальність також включений страх, який, однак, не має нічого спільного з самою реальністю.

Любов'ю є дозвіл самому собі відчувати цю енергію і відчути, в якому відношенні вона складається з тобою, з іншими і зі Всесвітом. Вона починається з визнання свого права на існування, як і права інших на це. Це визнання розвинеться в повагу якостей і талантів, якими володієш ти і інші. А з цього з'являться радість і чарівність собою та іншими.

Як можна домогтися цього? Почни з того, що відпусти страх бути відокремленим від ДУХУ, що не зуміти впоратися з життям або бути гірше (або краще) інших. Коли ти зможеш бачити себе та інших як могутніх багаторівневих сутностей, втиснутих в маленьке тіло, ці страхи відпадуть самі. Але це не просто. Ти плаваєш в густому супі з страху, званого "суспільна реальність". Але як ми пізніше побачимо, йдеться лише про думках, які мають люди про реальність. Вони не мають нічого спільного з істиною. Ти сам побудував свою загальну реальність тисячоліття тому і вона послужила тобі хорошу службу в Грі в відокремленість.

Що глибоко страхи, тягати людьми в своїх полях, перешкоджають можливості відрізняти любов від страху. Що ти називаєш любов'ю, є, власне, маніпулюванням обміном увагою і симпатією. Люди, які не можуть або не бажаючи любити самих себе (не бачать власної божественності), шукають в розпачі кого-небудь іншого, що може дати їм відчуття безпеки. Але якщо ця безпека перебуває під загрозою, ці люди вдаються до емоційного шантажу і контролю за допомогою позбавлення симпатії. І все це в ім'я Любові.

Якщо ти чуєш, як хтось каже іншому: "Я люблю тебе", частіше мається на увазі: "Я боюся, і ти мені потрібен як рятувальний круг". Захоплення одного з партнерів часто дає привід сказати іншому: "Як ти тільки міг! Я думав, ти любиш мене!"Я питаю тебе: що спільного між знанням божественності іншої людини і винятковим правом на її тіло? Що дійсно ховається за зауваженням, так це невпевненість. Якби людина бачила божественне в собі і в партнері, то зауваження звучало, можливо, так:" Добре чи це так? "Але розглядай все це як досконалість. Тільки через виняткову винахідливість поділ змогло зайти так далеко. Експеримент мав рішучий успіх.

Любов - це відкриття своєї первісної природи. Це відкриття не робить тебе беззахисним. Природно, інші люди, що діють з страх, можуть ускладнити тобі життя. Але спробуй розглядати їх ставлення як реакцію, засновану на страху і призначену не тобі, а тому, що ти їм кажеш. Тобто, їх відносини і дії не мають з тобою нічого спільного. Такий спосіб розгляду є засадничим елементом на шляху до "трансперсональної". Але це зовсім інша тема.

Знай, що ти нескінченно любимо вищими Вимірами, і перш за все твоїм я-Духом. Залиш страх на самоті. Сам ти не самотній. Ти не можеш бути самотнім. Визнай самого себе, оціни самого себе і порадій того, хто ти є. Тоді ти зможеш почати відчувати Любов ДУХУ, поточну через тебе. І пам'ятай про те, що Любов не повинна оцінюватися певної персоною. Любов є просто Джерело, люблячий самого себе.

Якщо ти хоч раз відчуєш протягом цієї енергії, ти переконаєшся, як посилюється протягом, переповнює твої поля і змінює твої стосунки. Тоді коли-небудь гребля буде прорвана і ти переповнений безпричинної Любов'ю до всіх і кожного. Все зроблено з божественної матерії. Що ж можна не любити?

"Хвилинку!- Скажеш ти зараз. - Цілий день я оточений мерзенними людьми. Як я можу їх любити? "Не намагайся протистояти настрою твоєї Особистості, воно стане тоді ще гірше. Відкрий серцеву чакру і відчувай Любов в своїх полях. Якщо ти відкриєш своє серце, іншим доведеться міцно попрацювати, щоб зберегти закритими свої. Будь вдячний їм, що вони надали тобі можливість вивчити цей простий енергетичний трюк.

Ненависть, ревнощі і т.д. є просто характеристикою людей, які мають страх і не можуть відчувати Любов в своїх полях. Дай їм поштовх тим, що ти каналізіруешь її для них. Якщо їх страх дуже великий, це, можливо, не подіє. Але, принаймні, витікання Любові буде утримувати їх страх далеко від твоїх полів. Поспівчувають їм: бути настільки відрізаним від Духа - дуже тривожний стан.

Ніколи ще в історії планети енергії не були здатні настільки відкрити себе енергії Любові. Вібрує разом з нею, коли вона тече через твої поля, і дай їй просочити все твої ставлення до інших людей, будь це партнер, твій друг, продавщиця в магазині або майстер, що ремонтує твій автомобіль. Ваші працівники Світу стоять ще на початку черги очікування, перед залишком населення, і ви тільки усвідомили, як привести м'яч в рух. Якщо ти відчуваєш цей резонанс, тоді ти можеш з упевненістю переходити на новий рівень довіри зі своїми друзями. Страх перед інтимністю є просто страх перед втратою індивідуальності. Але я запевняю тебе: в цій відкритості ти дізнаєшся про себе більше. Коли двоє людей вібрують в резонанс на частоті Любові без будь-яких умов і очікувань, вони починають спілкуватися від Духа до Духу. Коли вони повністю висловлять, хто вони є, їм буде простіше ділитися один з одним ментально, емоційно і фізично. Секс тоді стане зустріччю Духа у плоті, а не відповідь послугою за вечерю або служити безпеки. Твоє фізичне тіло є сяючий вираз ДУХУ. І обмінюватися цим виразом вільно, відкрито і з повною радістю з іншими людьми є подальшим аспектом твій божественності.

Ну а що, якщо ваші відносини підходять саме до кінця? Раніше рекомендувалося примирити розбіжності і знайти компросісс. Але тепер ти знаєш, що ваші енергетичні показники не підходять один одному. Ніхто не винен. Укладіть світ і йдіть своїми дорогами, поки ви не почали робити один одному боляче. Це нікому не потрібно, триматися до гіркого кінця, і менше за все це треба ДУХУ. Все-одно ви мали домовленість між вашими духами, бути деякий час один з одним. Ваші показники були в резонансі. Але коли договір пройшов, резонанс пропав і несподівано ви стали наче чужими. Визнай це і прийми як закінчення. І перш за все звільнися від страху, що у тебе більше ні з ким не буде близькості. Інакше ця енергія через резонанс в твоїх полях буде гнати від тебе наступного людини. Замість цього перетягни свої поля в відкрите очікування і дай подіям йти своєю чергою.

Можливо, бачити досконалість проекту нелегко, коли якраз закінчилося партнерство. Це тягне ще всякі почуття: покинутость, сором, провину, непотрібність і т.д. Що тут спільного з досконалістю? Згадай, що ти сам вирішив взяти участь в цьому. Можливо, мова йде про зламу старої моделі (наприклад, очікування схвалення з поза), отриманні нових уявлення про любов або введенні тебе в трансперсональное стану. Що б не було причиною, дивись на картину в цілому і питай себе, яким чином це служить тобі. Можливо, ти повинен побути один, щоб змінитися певним чином, або почати нове знайомство, або переїхати в інше місто.

Ти - працівник Світу на завданні. Ти підготував різні відчуття, які повинні тобі допомогти в кращому виконанні твоєї роботи. Ця Всесвіт не довільна і нічого не відбувається без глибокого сенсу. Отже, спробуй побачити велику картину і перш за все не думай, що тобі щось зробили. Це нормально, відчувати себе на короткий час жертвою, щоб могти видалити це коливання з полів. Але робити позу жертви частиною своєї ідентичності зовсім ні до чого. Це принизити твоє майстерність і буде тобі тільки заважати. Пам'ятай також про те, що де-небудь захований космічний анекдот. Якби ти тільки міг пам'ятати про його "солі"!

Вираз Божественного: енергополе ДУХУ |  міф Істини

голограма |  стоячі хвилі |  поля Енергії |  поля Енергії |  емоційні поля |  ментальні поля |  Твій розум знаходиться не в мозку |  система чакр |  походження видів |  А що ж з Дарвіном? |

© um.co.ua - учбові матеріали та реферати