Головна

походження видів

  1.  I. ПОХОДЖЕННЯ ЦЕРКВИ
  2.  II. Умови визначення видів маршрутів перевезень пасажирів
  3.  II. ШІСТЬ ВИДІВ ЙОГИ
  4.  VI. Особливості перевезення окремих видів вантажів
  5.  Аналіз собівартості окремих видів продукції
  6.  Аналіз собівартості окремих видів продукції
  7.  Аналіз собівартості окремих видів продукції.

Я вже говорив, і, можливо, це найважливіше висловлювання в цій книзі, що твоя справжня природа - ДУХ. "Я" (яке ти знаєш як "Я") є лише одним з багатьох "Я", які спроектовані в усі часи і в різних місцях на цій і на інших планетах, в цій та в інших Всесвітів. Це не повинно ні в якому разі принижувати тебе у власних очах. Навпаки! Ти є чудовим виразом Джерела, істотою величезної кількості вимірів, які ти сам сформував з великою любов'ю, щоб отримати можливість вивчати свої функції Духа. Ніде, ні на одній планеті, ні в якій Всесвіту, не існує такого творіння, як ти. А знання, що ти є частиною великого підприємства, може незмірно підвищити відчуття значущості твоєму житті.

Ця вселяє глибоку повагу сутність, якої ти в дійсності являєшся, на цілком певних підставах вирішила інкарніроваться в цій захоплюючій фазі земної історії. Результатом цього є "Я", яким ти себе усвідомлюєш. Ніколи не вважай сфокусований в "Тут і Зараз" світиться пункт свідомості, яким ти є, за само собою зрозуміле. Якби ти мав хоча б невелике уявлення про процеси, що дозволяють тобі існувати, ти б глубого заповажав власні сили. Тому, будь ласка, розглядайте себе як ДУХУ, що одержує людський досвід.

Можливо, ти запитаєш: "Якщо я дійсно являюсь цієї могутньої сутністю, чому ж тоді я нічого про це не знаю і нічого не відчуваю?" Тоді залиш ненадовго читання і спробуй відчути своє велике "Я" як вищу і величезну силу, яка як потужний енергетичний клин затиснута в цій трирівневої реальності і породжує твоє "я". Спробуй відчути величезну енергетичну силу, що стоїть за тобою. Ця сила може бути непомітним для твого розуму, але вона проявляється з повною чіткістю в твоєму тілі, твоїх емоціях і твоєму мисленні.

Якщо ти її не відчуваєш, тоді уяви її собі чітко, наскільки можливо, і твій я-Дух наповнить твоє уяву картинами, почуттями або безпосереднім знанням. (Все одно він робить це постійно.) І, будь ласка, просто так не вір в цю силу. Віра є раптовою смертю в твоєму пошуку істини. Як тільки ти повіриш, ти перестанеш шукати. Якщо ти налаштований скептично - це добре! Продовжуй шукати, поки не знайдеш своє справжнє "Я". Воно тут і чекає тебе.

Але повернемося до питання: "Як виходить, що я нічого не знаю про це я-Дусі, яким нібито є?" Для відповіді ми повинні дещо з'ясувати.

Задовго до початку історії (як ти її сприймаєш) група нефізичних сутностей (кожне з них могутня істота) вирішила колонізувати одну з планет, щоб в ім'я Джерела зайнятися дослідженнями. Одне з них погодилося служити свідомістю планети. Група допомогла йому систематично ущільнювати свою енергію в вимірі. Тим часом інші вигадували "синьки" для різних форм життя, які повинні були заселити планету. Ці "синьки" як хімічний код були закладені в ДНК. Дуже довго, постійно зменшуючи частоту, планетарне свідомість перескакувати через енергетичні кордону і досягло твердої форми, яка тобі відома зараз як планета Земля.

Через величезний період часу ці сутності зайнялися створенням низькочастотних проекції самих себе, але все ще далекі від фізичних. Ці проекції почали поступово експериментувати з власними формами, частоти яких були ще нижче. Ясновидці назвали б їх формами п'ятого або четвертого вимірів. Протягом наступних століть ти, як одне з цих сутностей, експериментував далі з ДНК і ущільнювали енергію стоячих хвиль, щоб створити "світлове тіло". І, нарешті, за допомогою чудової, творчої діяльності ти зміг подолати бар'єр і утворювати фізичну структуру елементарної частинки, атома і молекули в енергетичній оболонці з стоячих хвиль. Ти зміг за допомогою своєї волі ліквідувати і проектувати нові форми. Так ти грав довго, не ідентифікуючи це однак зі своїм посилюється фізичним проявом. Ти знав завжди, що ці ефірні тіла були лише полями енергії, які ти створив і які для задоволення наповнив енергією. Після подальшої розробки проекту ці проектуються форми стали більш зримими (як ти сказав би сьогодні), але ще не існувало загальноприйнятої форми.

Для подальшого екрперімента ти зробив дуже мужній крок: спроектували свою свідомість в ці форми. Це дозволило взаємодіяти з самим собою в абсолютно нових умовах, що було неможливо на високочастотних рівнях, так як там існує тільки Єдність. Ти дозволяв своїй свідомості все довше затримуватися в цій ущільненої формі. Свідомість мало тільки два місця перебування: П'ятий вимір і фізичний рівень, і в обох формах ти був в повній свідомості, між ними не існувало відчуття розділеності.

Це розвага з самовідкриття доставляло багато задоволення. Були випробувані нові види енергетичних полів. Наприклад, ти створив різні поля для роздільного проектування думок і почуттів і, найважливіше, ти дав полях максимально можливу автономію: свободу, самостійність існування. Це розщеплення на двох одночасних спостерігачів стало вирішальним поворотним пунктом в цій історії. (Ми вже досягли одного пункту, якому сотня тисячоліть.) Свідомість в кожному цьому автономному пункті ще усвідомлювала свою духовну природу, і думка про поділ не існувало, так як ще була відсутня ментальна надбудова. У цей час Земля була в буквальному сенсі біблійним райським садом. Поняття смерті ще не існувало, тому що якщо тобі набридала одна форма, ти її просто дематерілізовивал: втягував свою свідомість в частоти п'ятого Вимірювання та проектував нову форму. Потім ти перейшов від чистого проектування енергії до фізичного розвитку і домовився з іншими видами, форма яких швидко ущільнився, давати основні тілесні форми. Ваші легенди сповнені доісторичних спогадів про деякі види і формах, що існували до "стандартизації".

Протягом тисячоліть ти (як ДУХ) все більш зачаровувався інтенсивністю чуттєвого сприйняття, можливого лише у фізичній формі, і твої емоційне і ментальне поля концентрувалися постійно в нижніх шарах духовного поля. Інтенсивність і багатство емоційних вражень було абсолютно захоплюючим, а чуттєві сприйняття, які ти мав на щільною формі, були дуже звабливі. З цього моменту ти знаєш історію: народження Его. Спочатку вашим наміром було, щоб зовнішнє Его згідно завдання духовнооріентірованного "Я" було збирає інформацію зрізом на фізичному рівні, в той час як я-Дух повинен і надалі приймати рішення, що реально і що треба робити. Але в ході цього експерименту дивиться зовні Его утворило свої собстенних думки про реальність і все менше орієнтувалося на наглядача всередину я-Духа. Зовнішнє Его ставало сильніше і його ідентичність змінювалася від внутрішнього стану до зовнішнього стану буття. В результаті Его початок оцінювати свої сприйняття відповідно до відчуттів тіла як погані або хороші. Звідси всередину дивиться "Я" стала підноситися упереджена інформація.

Коли Его сфокусувалася в основному на фізичному рівні, його емоційна та ментальна чутливість до духовного полю зменшилася. Єдине паралельне свідомість розділилося на два свідомості, причому низкочастотное, фізично орієнтоване, втратило з виду спірітуальнооріентірованное свідомість. Протягом наступних тисячоліть сприйняття розійшлося настільки далеко один від одного, що фізичне свідомість мало сумніву в існуванні вищого, або в кращому випадку проектувати його за межами й сприймало як окрему сутність. Так втратилася сприйняття, хто ти насправді, і так як людство не могло більше співвідноситься з могутньої, багаторівневої сутністю як частиною себе, була створена легенда про богів. Єдиною можливістю прийти до згоди з внутрішнім голосом, імпульсами ДУХУ і спогадами, бути вищим, ніж обмежене людська істота, було проектування власної могутньої, повної сил і люблячої натури на сутність, створену для цієї мети. Ви, як люди, і далі отримували послання і наповнювалися любов'ю вашим внутрішнім я-Духом, але ви приписували ці послання вашим зовнішнім богам.

Щоб привести остаточний клин між ДУХОМ і Особистістю, ви придумали чудовий завісу: сором. Введенням частот сорому в свої клітини ви досягли остаточного сприйняття розділеності. Так стала духовна сутність, відома вам як ви самі, фантомом, який в світлі нової реальності можна легко прогнати.

Починаючи звідси ти стаєш справжньою Особистістю. І так як ти повністю забув про минуле Єдності, ти жодного разу не усвідомив свою відрізаність ДУХУ. Ти переносив величезну, героїчну частину себе самого на божество, яке ти створив сам. Сором переконував, що в очах створеного тобою ж божества ти виглядаєш як недостойний. Так занурювався ти поступово в розділеність, ізольований в мішку зі шкіри, що дивиться у Всесвіт, яку ти більше не розумів, спійманий в Часі і Просторі, зі смертю як єдиною можливістю піти. Все, що ти мав для поводженні з цією ситуацією - ряд вивчених реакцій, званих "особистістю".

Будь ласка згадай, що це було заплановано з початку і що ти, як частина групи сутностей, запроектованих цей експеримент, хотів спробувати, наскільки далеко можна ізолювати своє сприйняття від своєї власної натури, чистого ДУХУ. Була необхідна незвичайна ізобрітательность для створення завіси, що відокремлює Вимірювання один від одного, щоб ти міг інкарніроваться не кажучи, хто ти насправді. Як частина цього приховування ваша колективна духовна функція прийняла рішення, яке повинно було вплинути на кожну инкарнацию наступних двохсот тисячоліть і повністю змінити природу, сенс і зміст людського життя на цій планеті. Ви винайшли Карму.

Карма

Первинним бажанням Джерела є пізнання самого себе якомога більше. Це є підставою існування всього. Джерело знає, що його натура повністю гармонійна сама по собі, тобто джерело любить самого себе. Щоб дослідити цю Любов ближче, необхідна оцінка ззовні. Він повинен стояти поруч, розглядати самого себе і бути здатним відчувати цю Любов до самого себе. А це функціонує найкраще, якщо частина, яка розглядає, вважає себе відокремленою від Цілого і все ж так любить Ціле, як ніби воно не відокремлене. Тобі думалося, що це повинно бути найбільшою радістю, якщо частина тебе самого, відчуває себе відокремленою, вирішила любити Ціле за власним бажанням. Так ти прийняв рішення про подальше розділення точок спостереження, хоча ти знав про потенційний ризик для виду.

Твоя група вела дивовижний експеримент. Це було дуже мужетсвенно і зовсім своєрідно у Всесвіті. Ви вирішили стерти всі спогади і почуття єдності з Джерелом з вашої автономної тепер проекції. При народженні мав опуститися завіса між свідомістю і ДУХОМ, щоб новонароджений міг забути свою справжню природу. "Я", яке читає якраз ці рядки, піддавалося добровільно цієї амнезії при народженні. Щоб подивитися, чи вдасться твоєму Его знову відкрити свою справжню природу під час перебування на фізичному рівні, ти стер при народженні всі або більшість спогадів про свою духовну природу. Чи будеш ти залишати фізичний рівень в незнанні, щоб потім з повною несподіванкою з'єднатися знову зі своїм я-Духом? А як ти будеш поводитися з подібними тобі? Помітиш ти в них і в планеті ДУХ і будеш почитати його з повною радістю або ти будеш настільки відрізаним від своєї істинної природи, що будеш заперечувати ДУХ в інших? Якщо так, то чи будеш ти вважати їх небезпечними і зробиш їм що-небудь?

Для управління діями такого роду були складені певні правила. Кожен обмін між двома інкарнірованнимі сутностями, будь то взаємодопомога або жорстокість, повинен бути урівноважений або між ними самими, або між іншими інкарнірованнимі сутностями того ж я-Духа. Це зрівняння було названо законом Карми.

Згадай, будь ласка, про те, що ні Джерело нав'язав вам цей аспект Ігри та що ні в якій книзі не йдеться про "стані Ігри". Ти і твої співучасники ввели це правило. Поняття "Карма" через непорозуміння сьогодні дуже сумнівно. Закон, що жорстокість повинна бути компенсована, є дуже обмеженою, тривимірної інтерпретації Карми. Жорстокість може бути з таким же успіхом врівноважена через допомогу або прощення з боку так званої жертви. Ти сподівався, що твої інкарнації за допомогою придбаних з Карми вказівок коли-небудь розберуться, що відбулося насправді, і так подолають амнезію і буде нарешті досягнуто самовіддане визнання і любов до інших, також страждають амнезією.

Додаткове зауваження: не забувай, що твій я-Дух працює і в паралельному часу, так що кармічна ситуація між тобою і інший персоною може бути вирівняна також в більш ранній (як ти б сприйняв) життя.

Система Карми введена в основному для можливості створення інтенсивних емоційних ситуацій, які показують, як ти (Его) реагуєш на фізичному рівні. Чи будеш ти вбивати, красти і боротися через страх? Або ти будеш висловлювати Любов, готовність допомогти, прощати і дізнаватися ДУХ в інших?

Природно, амнезія при народженні повинна бути в більшості випадків повної, але кожне життя містить потенціал для виявлення істинної природи. Спонтанний прояв цієї природи, як і хвиля безмежної Любові, наступного звідти автоматично, дозволяє тобі, гравцеві в цій космічної Грі в хованки, несподівано знайти спрятовшегося і зрозуміти, що це - ти сам.

 система чакр |  А що ж з Дарвіном?


 простір |  рух |  природа Матерії |  голограма |  стоячі хвилі |  поля Енергії |  поля Енергії |  емоційні поля |  ментальні поля |  Твій розум знаходиться не в мозку |

© 2016-2022  um.co.ua - учбові матеріали та реферати