На головну

Нашепче ЗІРКАМИ 7 сторінка

1.  1 сторінка
  2.  1 сторінка
  3.  1 сторінка
  4.  1 сторінка
  5.  1 сторінка
  6.  1 сторінка
  7.  1 сторінка

Кабінет мага знаходився на самому верхньому ярусі химерного дерева. Ми з мамою жили на сусідньому дереві в кімнатах другого рівня. Просторе житло химерним чином росло прямо зі стовбура мерехтливого дерева, підкоряючись законам невідомого архітектора.

-Я Проводжу тебе до твого будинку. -озадачіл мене молодий ельф, коли ми спускалися по широкій спіральних сходах. Правда у мене не було бажання йти з ним поруч, тому я обійшла ельфа і, схопившись за поручні з двох сторін, не дозволила захопити простір поруч з собою.

Навіщо? Я думала ми йдемо до тебе?

-Ти Хіба не повинна попередити матір, з ким і де знаходишся?

Я знизала плечах. Може по ельфів поняттям я ще немовля, за яким потрібне око та око, але для мого світу - вже майже доросла самка, так і раніше не потребувала надмірної опіки. Навіть мама, не дивлячись на її стурбованість за мене і моє майбутнє, ніколи не обмежувала моєї волі і прекрасно усвідомлює, що її дочка може сама за себе постояти. Але сперечатися з ельфом я не стала, щоб зайвий раз не порушувати місцеві правила. Я не вдома і не в своїй сфері.

Мимоволі зупинилася на середині протягненого між деревами моста. Напевно, я ніколи не залишуся байдужою до того величного виду, що панорамою відкривається з піднесення. Куди не глянь, усюди розкинута павутина мостів, роблячи ельфів місто одним цілим. Кришталеві плетіння підвісних доріг відображають в різні боки сонячні промені, які проникають крізь широкі проломи височенною крони кланового дерева, щоб своїм втручанням забарвити сутінки зачаївся міста.

І вже легко, насолодившись казковим видом, я побігла по мосту. Мами вдома не виявилося. А чого власне можна очікувати від царське особи, та ще й наділеної даром передбачення? Де б вона не з'явилася - моя мама знайде чим зайнятися. "Треба її тільки попередити, щоб поясок НЕ випрошувала. А то деяких ельфів це сильно нервує. ??До речі, а куди це Айанейл подівся?" Варто було мені тільки про нього згадати, як шукана особа вийшла з ... моїх кімнат? А крізь відчинені двері я почула регіт трьох ельфіек.

-Все, Ми можемо йти. -знову чимось незадоволений принц схопив мене за руку і потягнув до виходу.

-Що За дурна звичка хапати мене за руки? Я дівчина терпляча, але залізною витримкою похвалитися не можу! І якщо не хочеш наступного разу залишитися зі зламаною кінцівкою, коли ти вирішиш силою мене тягнути кудись, то будь люб'язний обмежитись усним запрошенням!

Ельфів принц різко зупинився і з неприхованим роздратуванням запитав:

-Так Тобі потрібні шаблі чи ні?

-Потрібно! - Швидко відповіла я і, схопивши вже в свою чергу руку ельфа, потягла його до виходу.

Поки він в такому стані краще його з себе не виводити. Що ж його так засмутило?

Будинок Айанейла знаходився біля самого підніжжя кланового дерева, вірніше це був навіть не будинок, а палац зростаючий прямо з гігантського стовбура. Дерево було настільки величезним, що і одного погляду не вистачить, щоб обхопити розмір величного велетня. На тлі неосяжного стовбура, палац здавався невагомим будовою. Чого не скажеш, опинившись всередині майстерною архітектури.

-Лайанеіл, А як ви будуєте свої будинки?

Я йду за ельфом по світлому коридору з чудовим природним оздобленням. Висока стеля з кольорового кришталю пропускає достатньо світла. Одна стіна химерно задрапірована переплітаються різнокольоровими гілками з мозаїчними вкрапленнями дорогоцінних каменів. Інша відкриває чудовий вид на доглянуту галявину біля підніжжя величезного велетня крізь крізь ряд вузьких вікон.

На мій, здавалося б просте запитання, Лайанейл зам'явся і не поспішав з відповіддю. Бачачи його замішання, запитала: -Я так розумію що торкнулася якусь державну таємницю?

-Ні, Таємниці тут ніякої немає. Просто наші будинки ми не будуємо самі.

-Ти Хочеш сказати, що це ... - я стала крутити головою з ще більшим інтересом в різні боки.

-Ні, Самі вони такими не ростуть. -понял мій незакінчений питання чоловік. -Це Робота гномів. За деякі послуги з нашого боку, вони виконують роботи з благоустрою. Тільки вони можуть вплітати в структуру дерева кам'яну і мінеральну основу.

-Дивно, Що я не бачила тут жодного гнома. В принципі, немає нічого дивного! Навряд чи за два тижні можливо охопити всі тонкощі чужого світу.

-І не побачиш. Їм заборонено перебувати на території ельфів, якщо тільки їх присутність не закріплено робочим договором.

Переді мною розкрилися подвійні стулки кришталевої двері і впустили в просторий зал.

-Це Кабінет мого батька. Тут він зберігає зброю. Проходь не соромся. -під жест я дійшла до самої середини, зупинившись на проти полірованого столу з темного дерева.

Айанейл відійшов до найдальшого кутку і боровся з печаткою на замку високого, до самої стелі шафи. А я в цей час з цікавістю розглядала багату обстановку ельфійського кабінету. Високі вази інкрустовані дорогоцінним камінням стоять уздовж стін. У дальньому кутку, протилежному тому де в цей час перебував ельф, розташовувалися м'які диванчики, можливо для тих хто не проти відпочити під час трудового дня.

Мій погляд ковзає по столу, на якому я вже по свійськи прилаштувалася п'ятою точкою. Нічого особливого. Сувої, свитки. А це що? Акуратно розкладені листи, але один з них відрізняється зеленуватим відтінком глянсовою поверхні. Я, щоб не привертати увагу, намагаюся прочитати рукописні рядки верх ногами. І чим далі я вникаю в с послання, тим вище повзуть мої брови вгору.

"Дрег ?!"

"Ваша Світлість. Після запевнень мого посланця ...

"Смію сподіватися, що мій охоронець в цілості і доброму здоров'ї ...

"Як і було умовити нашими сторонами, послуги вашого мага були оплачені в швидкому порядку, і згідно з договором мій охоронець-перевертень повинен бути негайно супроводжений в власну сферу ... Не дивлячись на деяку ..."

Він що оплатив за мене портал ?! Дрег переживав за мене ?!

"Поки я не отримаю підтвердження з планети перевертнів, що цікавить мене персона благополучно повернулася додому і її життю нічого не загрожує, я перериваю з Вашої стороною будь-які торговельні та дипломатичні відносини ..."

Я простягнула руку і тремтячими пальцями доторкнулася до прохолодного листа. Я теж сумую за тобою драг.

Металевий дзвін падаючого зброї змусив мене здригнутися від несподіванки. Айанель винувато стояв на колінах і збирав розсипані клинки. Я не довго думаючи зісковзнула зі столу і присіла поруч. Струснула головою, щоб відігнати від себе всі думки про сонячному владарі.

-Ух ти! Ось ця зброя! -сабля одна інший красивіше.

Взяла одну, перекинула з руки на руку. Взяла іншу, зробила з неї те ж саме. Але пройшовши очима по розкидали на підлозі зброї залишилася незадоволеною. Занадто химерні клинки, хоч і були майстерно викувані і прикрашені всілякими самоцвітами, але не давали почуття надійності, як це було з шаблею ... дрег. Побачивши моє замішання ельф розгублено запитав:

-Може Сама вибереш з того що залишилося в шафі?

-Добре, Тільки давай я тобі спочатку допоможу зібрати те, що впало.

Коли ми вийшли з палацу, в руках я звично тримала дві прості шаблі з довгою рукояткою без гарди. По дорозі нам раз у раз зустрічалися поважні особи ельфійської громади. За їх непроникним поглядам важко було сказати хто це - палацові слуги або його аристократичні мешканці. Уклін в нашу сторону, правда незрозуміло кому діставався цей знак поваги, мені або принцу, а потім легке здивування читане на їхніх обличчях, коли вони звертали увагу на мою небезпечну ношу. Мда ... Мабуть, вигляд жінки зі зброєю в руках у них не особливо в пошані.

-Ай, Ти б міг знайти нам яке-небудь відокремлене місце?

Від моїх слів блакитні губи стали розповзатися в щасливій усмішці.

-Щоб Потренуватися, Ай. -уточніла я свій намір. -Не Хочу своїм виглядом лякати непідготовлену публіку.

-Так. Тут ти навряд чи залишишся непоміченою. -з часткою розчарування в голосі відповів ельф. -Прідется Нам вийти за захисний периметр.

-Так За чим справа стала? Пішли.

-Е, Не так швидко, Дестіні. По-перше, потрібно попередити главу, по-друге - скликати охорону.

-Якщо Тобі потрібна охорона Айанейл, не хочу виглядати хвалькуватої, але думаю, що стою десятьох хороших бійців. Так що охорона тобі потрібна мінімальна. А главу пішли кого-небудь попередити.

Принц відкашлявся в кулак і з усмішкою сказав:

-Взагалі-то охорона потрібна для тебе, Связующая. Якщо з тобою що-небудь статися, ніхто не подивиться, що я спадкоємець давнього роду.

Обов'язково попрошу фрейлін пришити до плаття кишеньку, і не забути покласти в нього хустинку, щоб ... щелепу підв'язувати.

Я кивнула і, не випускаючи шабель з рук, присіла на лавку з напівпрозорого каменю. Коли Ай повернувся з дюжиною озброєних чоловіків, запізніло подумала, що могла використовувати цей час для переодягання. Спускається до п'ят плаття з широкими мереживними рукавами не особливо поєднується з прийомами ведення бою. Але критично оглянувши себе з усіх боків, тут же відкинула свої сумніви. Ну і що що плаття? Тонкий шовк не обмежує моїх рухів. Це найголовніше. Тим більше, що раніше я всіляко ухиляється від дамських нарядів і тренувань в них, але ж тільки Деміург знає, як і в яких умовах доведеться захищати своє життя? Подивившись в сторону підійшла охорони, помітила, що пепельноволосие чоловіки з презирливою посмішкою дивляться в мою сторону, деякі явно дивуються перед моїм "капризом", але не вирішують висловити своє невдоволення. Так Так! Дівчина вирішила пограти з шабельками! Із присутніх чоловіків жоден мені не був знайомий. Тому, я зробила закономірний висновок - малоймовірно, що хтось із них був присутній при моєму привітному появі в Ельфійської Гаю. І щоб не розчаровувати відважних воїнів в своєму "володінні інструментом", вклала рукояті шабель в долоні, як якщо б зібралася шинкувати капусту. Особи вже не посміхалися, а розгублено витягнулися в німому питанні: коли їм потрібно розбігатися, щоб я їх часом не покалічила?

"Ну що ельфи? Чи готові до танців? Таких ви точно ще не бачили!"

Мене проводили в дійсно відокремлене місце. Одинокий берег невеликого озера з одного боку захищений півколом невисокою скельної породи потопаючого в сріблястих водах тихого затону, з іншого оточений щільною завісою спускаються до самої води гілок кланового дерева. Оцінивши розміри широкого простору, я кінцем шаблі провела лінію за яку ельфам не варто заходити. Підтверджуючи свою невтішну характеристику на мою адресу, насторожені чоловіки відійшли набагато далі окресленої кордону. Але я вже не звертаю на них увагу. Вся моя сутність в передчутті. Залишивши тільки одну шаблю в руці, другу я встромляю в землю поруч з собою. Моє тіло розслаблено, але ось-ось в будь-яку секунду натягнути струни спраглих руху м'язів. Закриваю очі і поринаю в зовсім інше відчуття світу.

Я в своїй стихії! Невловимий рух і шабля дізнається впевнену руку справжнього воїна. Вона ковзає по долоні підкоряючись плавним рухам. Спочатку повільно, розкручую амплітуду махів, відчуваючи як кров поступово закипає і розносить живильне тепло по всьому тілу. Заверченное кручення нарощує оберти, і ось вже лезо пурхає в моїх руках. Він створює свою, особливу музику, розсікаючи вечірню прохолоду і несучи дзвінку мелодію на інший берег. Тепер уже неможливо зупинити смертоносну енергію, що виривається з мене через холодний танець. Можна тільки дивитися і чекати його апогею. Відчуваю, як плаття струмує і повторює в повітряних сплесках пластику мого тіла. І ось вже обидва клинка зривають голос в моїх руках, розсікаючи повітря блискавичними рухами. Я вигинати і звивалася в такт вібруючих звуків. Жонглюю шаблями, немов у мене в руках не зброю, сама суть створення якого нести криваві жнива, а брязкальця, створені для насолоди дитячих вух і заспокоєння. Дике насолоду смертельним мистецтвом захоплює мене цілком. Вже не я веду в танці. Моє тіло стало продовженням наточених лез, обертаючись і пурхаючи по безлюдному пляжу.

Я настільки захопилася танцем, що зовсім забула про що спостерігають за мною істот. І тільки почуття небезпеки вивело мене із зачарованого трансу. У самий останній момент, я все ж встигла відвести смертоносний удар від голови цікавого ельфа, необережно перетнув межу дозволеного. Лише довга пасмо попелясто блакитних волосся безшумно опустилася на зелений килим біля моїх ніг.

-Ніколи ... Не підходь ... до мене ... коли ... я ... в бойовому ... трансі! Ти мене зрозумів?! - Я встромила кінець шаблі в землю і, спершись на неї, нависла над розпластався в траві ельфом. Дивна справа. На його обличчі сяяла очманіла посмішка. На мою думку, він навіть не помітив, що пройшов на волосок від смерті. Ей, ти чого, малохольний?

-Як Я його розумію! -раздался захоплений голос принца. -Ти Нас всіх заворожила своїм незрівнянним танцем.

Я підняла голову і дивилася на здивованих ельфів. Але не їх скажений вигляд привернув мою увагу. Щось змінилося навколо, що щось невловиме було присутнє в кожному чоловікові. Тонкі нитки поширювалися по всьому простору, створюючи химерні візерунки і форми. Я підняла голову і небосхил засяяв для мене кольоровими переливами.

-Ай! Я їх бачу! Я бачу нитки! -слёзи бризнули з моїх очей.

Значить магістр не помилився і я дійсно та, яку всі чекали ?! Я не знаю радіти мені чи засмучуватися. Час покаже. Але напевно тільки зараз, тільки в цей момент, я усвідомила хто я. Єднальна. Я навіть не помітила як мене підхопили і закружляли на місці. Мої очі і думки були далеко в небі, переплітаючись з райдужними нитками.

Ласкавий шепіт привів мене до тями:

-Попросі У мене пояс, Дестіні. Попроси.

Наче полуда спала з моїх очей і я знову стала дивитися на світ нормальним зором.

-Опусті Мене на землю, Айанейл. -не можу сказати, що мені неприємно його пильну увагу до моєї персони, навпаки, яка дівчина відмовиться, щоб її носили на руках, але ... Чомусь я не відчувала поруч з ним безмежного затишку, як це було поруч з .. . дрег ?! Навіть ночі, проведені з ним на холодному камені або під проливним дощем лягли на серце приємним спогадом.

Ельф обережно поставив мене на землю і не кажучи ні слова відійшов до стоїть неподалік групі чоловіків.

Коли я повернулася в свою обитель, то знайшла своїх фрейлін мило щебечучих на моєму ліжку. І варто було мені тільки увійти в двері як почула:

-У Скількох чоловіків ти сьогодні хотіла попросити їх пояса? -хохоча на повний голос дівчини ельфійки сповзли з широкого ложа на підлогу.

-Хто-Небудь мені пояснить, що це за історія з поясами і що буде якщо його попросити? Хоча, я маю приблизне уявлення про те, що трапитися з ельфом, у якого я попрошу пояс і він, раптом, не опиниться принцом. -устало опустилася на ліжко і запитально подивилася на кількостях красунь.

-Ну ... -затянула Шанди. -У Нас дівчина просить пояс коли вибирає собі ... чоловіка.

-Почекай ... Це виходить ... А по нормальному Айанейл пояснити не міг?

-Він Наполягав, щоб ми тебе вмовили у нього пояс попросити.

-Він Що, серйозно вирішив, що я, нехай навіть по не знанню, погоджуся на наше весілля. А коли я йому заявила, що попрошу пояс у іншого ельфа ... О! ... Я ще й оплату пообіцяла! ... О! ...

-Ось Ось ... Оплата приймається тільки в одному виді! Першої шлюбної ночі!

Тепер мене сміх розібрав, коли я представила як збираю пояси по всьому місту у неодружених ельфів, а потім відбиваюсь всю ніч від напливу відвідувачів у свою спальню.

-Є Ще щось таке в ваших звичаях, що я обов'язково повинна знати? -утірая сльози і давлячись від сміху запитала я у ельфіек.

Рано вранці я увірвалася в кабінет мага:

-Лаіренділ! Я бачила нитки!

-Ну Нарешті, а то я вже почав сумніватися, що твої здібності відкриються раніше настання повноліття, настільки міцна на тобі стояла печатка, і яку я, по старечої дурості, з тебе передчасно зірвав.

-Це Було чарівно! Навіть словами не передати, як красиво було в небі.

-Ну ну. -похлопала на мою плечу зморщена рука. -Скоро Звикнеш до блакитний павутинці, а потім і сама навчишся плести візерунки і управляти енергіями.

-Чому Блакитний?

"І що їх так заклинило на цьому кольорі?" Я бачу що мої слова схвилювали старого ельфа. Блідо блакитні губи нервово затряслися в такт кінчиків вух.

-А який?

-Ну ... Там багато чого намішано було ... А що? Щось не так? -глядя на розгубленого дідка моя впевненість в побачене стала якось швидко згасати.

"Чи не приверзлося? Та облиш Дес, вже в кого в кого, а в собі ти впевнена більше, ніж у будь-якому іншому! Ти їх бачила! А ось чому маг не бачить різнобарвне плетіння? Або ..."

Підібравши поділ довгої мантії, магістр ще більше згорбився, неначе земна твердь стала притягувати його тендітне тіло, і пошаркать в сторону переповненій бібліотеки.

-Лаіренділ! -осторожно покликала я мага. -Не Думаю, що ви знайдете в стародавніх книгах точний опис мого дару.

Він підняв на мене очі і в них читалося крайнє здивування. Прямо, як дитині пояснювати, чи що?

-поважає Магістр. Якщо ми будемо дотримуватися історії створення наших сфер, то виходить, що я - перша Связующая, і інших ще не народжувалося. Я ще розумію, якби до мене були натовпи месій шастають по білому-світла, то може бути у вас і був би шанс знайти ключ до мого навчання і знання про те, що я з себе представляю. Але де ви сподіваєтеся знайти точну інструкцію по моєму застосування? Я перша! А це означає, що треба шукати рішення в мені, а не в неіснуючих фоліантах. Можливо, ви і станете першим хто їх напише.

О! Бачу що мої слова знайшли нарешті розуміння.

-Давайте, Ви почнете моє навчання, як звичайного мага. Я не проти почати з блакитних ниток, а іншими я користуватися поки не буду. Так що там говорити? Я їх і чіпати-то боюся, раптом випадково зроблю щось не так і влаштую світової катаклізм. Можливо, з часом, я сама зрозумію чому моє бачення матриці відрізняється від вашого та інших магів.

Дідок навіть розчулено розплакався, погоджуючись з моїми висновками. Уф ... одну проблему обговорили, вірніше обговорювала я, а магістр кивав головою і погоджувався. Залишилася ще одна, яку я повинна обов'язково вирішити і як можна швидше ... драг! Його послання, яке випадково було мною прочитано, не на жарт стривожило мене. Серце зрадницьки защеміло. Думка, що моя доля не залишила його байдужим приємно зігріває мою душу. Не забув! Чи не кинув, навіть дізнавшись про мій обман. Скільки треба мати благородства, що б не порахуватися з віковою ворожнечею між нашими сферами і поставити життя ворога вище державних інтересів! Але ж я для нього, по суті справи, недруг, випадково став рятівником. Колись давно, на зорі часів, коли маги вперше відкрили проходи в сусідні світи, наші дві сфери перші вступили в кровопролитну, але на щастя коротку війну. Перевертні крали серпанскіх жінок, а СЕРПАН вирішили заволодіти великими територіями наших кланів. Ось тоді вони й дізналися про п'ятнадцятиденний обмеження, що не дозволив обом рас винищити один одного. З тих пір змінився не один десяток поколінь, але взаємна неприязнь залишилася темною плямою між нами. Деякі навіть стверджують, що це пролита кров не дає забути, поставивши друк на своїх дітях. А драг ... він ... напевно, особливий, якщо зміг пересилити кровну ворожнечу. Не знаю яка Связующая з мене вийти і як скоро я зможу здійснити визначене мені долею, але драг ?! Він вже зараз робить більше, ніж хто або у всіх світах. І я повинна зробити все можливе, щоб його місія не постраждала, тим більше з моєї вини.

-Лаіренділ. Мені необхідно, немає, вкрай важливо відправити послання моєму батькові. -я, не питаючи дозволу, стягнула зі столу магістра чисті аркуші і чорнило і, влаштувавшись прямо на дзеркальному паркеті, взялася за складання листів.

"Драг я радий що ти благополучно дістався до своєї сфери. Я, як ти можеш переконатися, теж не затримався в гостях у ельфів і в цілості й схоронності був доставлений додому, правда з невеликою головним болем ..."

"Бережи себе, ворог став одним ...

"P.S. Щоб у тебе не залишилося сумнівів у тому, хто написав тобі цей лист, згадай наше кодове слово ... Дес"

Айанейл не відходить від мене ні на крок, роблячи свою присутність безсоромно настирливим. Ось від кого мене тут охороняти? На мене не те що дивитися, дихати бояться! Диких звірів і тих немає! Зате Айанейл завжди поруч, готовий за його словами в будь-який момент прийти мені на допомогу.

-Лаіренділ, Я не можу зосередитися, коли на мене пильно дивляться. Позбавте мене від вашого учня хоча б на час занять.

-Приємно Знати, що моя присутність не залишає тебе байдужою. -Плавне Ходою ельф нагадує мені мантикора, готового в будь-який момент кинутися на свою жертву. -визнається, Я турбують тебе коли перебуваю поблизу?

Вже вечір і його попелясте волосся, хвилясті до самого попереку наливаються мерехтливим блиском. Варто було йому підійти до мене ближче, як я відчула тонкий п'янкий аромат. Я кілька піддалася вперед, ведена збудливим запахом. Дивно, раніше ельф не викликав у мене такого хвилюючого інтересу до своєї персони! Від мене не вислизнула реакція Айанейла на мій рух. Він ніби чекав його. Задоволено, навіть не посміхнувся, а скоріше здригнувся блакитними губами. І тут, мене немов блискавкою вразило. Я мимоволі закотила очі. "Тримайся Дес! Здається за твоє спокушання взялися з усією серйозністю! І цей хмільний аромат не просто так турбує твої, раптом, що загострилися почуття"

-Що За дивний запах? -адже носом, як буд-то не розумію що солодкий запах виходить від ельфійського принца.

-Тобі подобається? -вкрадчівая мова і приспущені повіки намагаються посилити ефект дурманного зілля.

-Він Викликає в мені ... -Я потягнулася до ельфи, як можна ближче і з почуттям втягнула аромат, а потім, різким рухом закрила долонею рот і видала удаваний крик: - блювотний рефлекс!

Напевно у мене вийшло дуже натурально, тому як реакція не змусила себе чекати. Вираз обличчя молодого чоловіка миттєво змінилося з чаруючою на здивовано бридливе.

-Ну Ось можна продовжувати заняття. -сказала я пошепки слідом швидко віддаляється фігурі. -Лаіренділ, Покажіть мені ще раз поштову зв'язку.

Як я зрозуміла, ельфи кілька завищили особливості свого світу в частині прискореного навчання. Єдине що дійсно легко засвоюється в цій сфері - базові знання по влаштуванню і течією енергетичних ниток. А ось далі, кожне плетіння необхідно скрупульозно заучувати. Чим я і займаюся щодня, якби ще всякі стурбовані ельфи не відволікали!

Сьогодні я втекла. Чи не на зовсім звичайно. Просто захотілося побути на самоті якийсь час. Про всяк випадок написала записку для мами, щоб не хвилювалася. Вона краще за всіх розуміє, що надмірна опіка, якою я оточена останнім часом руйнує мене зсередини. Я боюся загубитися як особистість. Мене не сприймають, ніяк інакше, як Сполучну, яку повинні всіляко охороняти і оберігати, а мені так хочеться залишитися Дес, колишньої Дес. Я заздалегідь приховала свою похідну одяг, яка, до речі сказати, насилу сходиться на грудях. Не знаю, що на мене подіяло більше в цій сфері, екзотичні поживні фрукти або наближення мого повноліття, але гардероб мені перешивали вже двічі, і тканину додавали саме в тих місцях де найменше мені хотілося збільшуватися.

Я усамітнилася в бібліотеці мага, де ніхто б не посмів мене потурбувати. Тепер навіть Айанейл. Заздалегідь вибране вікно для здійснення мого плану ретельно змазано маслом і безшумно випускає мене на самотню гілку, яким то дивом не задіяну в архітектурному творінні і що простягнувся свою пухнасту лапу до сусіднього дерева. Намагаючись залишитися непоміченою, я перебралася на нього і сховалася в його пишною золотисто-зеленою кроні. Мені допомагає те, що ельфійські будинки знаходяться в достатній відстані один від одного, з'єднуючись тільки підвісними мостами, а навколо досить розлогих дерев, які дозволять залишитися поза зоною виявлення. Обережно, намагаючись не створювати великого шуму своїм пересуванням і стрибками з одного дерева на інше, я непоміченою дісталася до гіллястої завіси, яка приховувала прохід в мерехтливий ліс.

Один раз побачена маніпуляція і ось, я вже, що було швидкості, кинулася в рятівну нішу. Ковзаючи між теплих стовбурів дерев, насолоджувалася вкраденим моментом свободи, не забуваючи регулярно міняти напрямок. Звичайно, вимагай я від ельфів свободи пересування, ніхто б мені не заперечив і навіть зробили б вигляд, що повністю підтримують моє бажання, але далі, я впевнена, що здається роздолля мало б досить матеріальне супровід у вигляді десятка або двох намагаються залишитися непоміченими ельфів. Я б на їх місці поступила саме так. Цікаво, щоб сказав дядечко Мід, дізнавшись, як і для чого я застосовую військову науку і отримані знання? Правильно, він би сказав тільки одне: Три кола по полігону! Час пішов! Як же я скучила за рідними! Батько, Мід, Дені і навіть Россі! Але збудливого я йому все ж підсиплю! Це через нього я потрапила в чужу сферу. Це він винен, що я зустріла ... дрег. Ніжні спогади про серпане серце зрадливо сколихнули ниючі серце. І я вже почала картати себе, що піддалася своїй слабкості і втекла. Освіта і інтенсивна практика не дають часу на спогади, не дозволяють воскресити почуття. А в даний момент я беззахисна під їх натиском, що рветься з самої глибини душі.

"Що зробило тебе особливим драг, що навіть через чотири місяці, твій образ турбує мене?"

Я зупинилася посеред незвичайної галявини. Оточена рівними рядами мерехтливих дерев, вона виростила в самому центрі високу купу каміння. Знесилено впала біля кам'яної розсипи, притулилася спиною до холодного валуна і закрила очі. В голові скороминущим луною воскрешаються моменти сьогоднішнього сну. Я знову бачила ЙОГО! Він приходить до мене щоночі і ... Немов наяву проносяться картини нереальних зустрічей. Його ніжні дотики моєї ниючий грудей. Його поцілунки ... такі спокусливі, такі солодкі! Вони починаються в тому місці, де його жадібні губи побували один раз в реальності, залишивши невидиму мітку, як буд-то застовпили за собою право власності в цьому чутливому місці. А потім, спускаються нижче ... нижче ... нижче ... і змушують горіти кожну ділянку порушене легким дотиком. І ось уже все моє тіло охоплене вогнем, змушуючи мене кидатися в шовкових простирадлах. Я не хочу прокидатися ... ніколи! Але сонна нега залишає мене з першими сонячними променями, а я чіпляюся тремтячими руками за зникаючий привид сонячного володаря, щоб затримати хоча б на секунду прекрасну ілюзію мого сну.

Неееет! Я струшую головою. Це все зміни в моєму тілі. Я просто стаю дуже чутливою. Нервове напруження останніх місяців, знову таки ... Забути! Викинути з голови всі думки про нього ...

Раптово, за моєю спиною пролунав тихий хрускіт. Невже знайшли! І так швидко! Але ж я перевірила, щоб на мені не було жодної магічної позначки. Останню сама особисто стерла два дні тому. Я повільно висовують голову з-за валуна і на мене дивиться ... не ельф! Гном, а судячи по габаритах ще зовсім хлопчисько. Він теж побачив мене і втупився уважним поглядом великих, по дитячому невинних очей. Як і всі гноми, він був невисокого зросту. Дорослий гном виростає не вище півтора метра, з об'ємним тулубом, настільки, що ширина плечей дорівнює ширині талії і стегон. Хлопчик, або юнак був трохи більше метра в зростанні. Чорні, як сама ніч очі виглядають лякаюче на абсолютно лисій голові. Дивлячись на це істота, створюється враження, що коли Деміург створював расу гномів він або сильно втомився, або був в затяжній депресії, або ... був не зовсім тверезий, настільки грубими виглядають риси обличчя і форми тіла. Здається, буд-то б його ліпили з підручних матеріалів, не піклуючись про плавну гармонії ліній: нависають надбрів'я геть позбавлені рослинності, важкий підборіддя, тонкі губи, м'ясистий ніс. Міцні, можна сказати величезні руки видають підземного трудівника. І тільки пишні вії виділяються на обличчі своїм невідповідністю образу, обрамляючи очі пухнастим обідком. Хлопчисько явно приголомшений моєю присутністю не менше, аніж я його, а з відкритого в подиві рота вивалюється кам'яна крихта.

-Ти Чого, впав? Як ти так умудрився, що весь рот в піску ?! -я підскочила до нього, струшуючи з його губ прилиплу дрібну крихту.

-Пробачте Мене, я не хотів. -ребёнок намагається відсторонитися, але я міцно тримаю його за широку п'ятірню.

-З Кожним може трапитися, тут навіть вибачатися нема за що.

Я не мав сюди приходити. Але так їсти хочеться. -і якось тоскно подивився на навалену купу, що у мене всередині все перевернулося.

Слухай, малюк, я тут випадково опинилася і у мене нічого з собою з їжі немає, але якщо ти не поспішаєш, ми можемо прогулятися до Ельфійської Гаї і знайти ніж тебе погодувати.

-Ні, Мені туди не можна. Мені і тут не можна бути. Їли батьки дізнаються - на два місяці з печер не випустять .... А ви не схожі на ельфа.

-А Я і не ельф. Я навіть не з цієї сфери.

Нашепче ЗІРКАМИ 6 сторінка |  Нашепче ЗІРКАМИ 8 сторінка

Нашепче ЗІРКАМИ 1 сторінка |  Нашепче ЗІРКАМИ 2 сторінка |  Нашепче ЗІРКАМИ 3 сторінка |  Нашепче ЗІРКАМИ 4 сторінка |  Нашепче ЗІРКАМИ 5 сторінка |  Нашепче ЗІРКАМИ 9 сторінка |  Нашепче ЗІРКАМИ 10 сторінка |  Нашепче ЗІРКАМИ 11 сторінка |  Нашепче ЗІРКАМИ 12 сторінка |  Нашепче ЗІРКАМИ 13 сторінка |

© um.co.ua - учбові матеріали та реферати