Головна

ЗІРКИ нашептав 7 сторінка

  1.  1 сторінка
  2.  1 сторінка
  3.  1 сторінка
  4.  1 сторінка
  5.  1 сторінка
  6.  1 сторінка
  7.  1 сторінка

Тель

Навіть не знаю, що мене здивувало більше: поява зелено-кожіх чоловіків біля водоспаду або ж те, що Річ заговорив зі мною. Напевно, все-таки друге. Все сталося настільки швидко, що я навіть не встигла його розпитати, чому він мовчав раніше. І як тільки я почула слово "біжи", я помчала без оглядки, на ходу підхопивши сумку з речами. Висока трава, листя папороті били мене по обличчю під час скаженої гонки. Нарешті, побачивши велике дерево з перевитими на поверхні корінням, я вирішила, що мені навряд чи вдасться знайти найкраще притулок найближчим часом. Насилу натягнувши на мокру сорочку свій одяг і взявши в руки гнома Дірк, я затихла і прислухалася до лісових звуків, чекаючи почути з хвилини на хвилину шум погоні. Але на мій превеликий подив, нічого подібного я не почула, і тільки рев пораненої тварини рознісся гуркоту луною і порушив спокій птахів, що гніздяться.

Річ! У мене не виникло ніяких сумнівів, що це був його рев. Він же пообіцяв, що знайде мене! А я, дурна, повірила йому. Він же мій охоронець і його обов'язок захищати мене, навіть ціною власного життя.

Я не засумнівалася ні на секунду, чи правильно роблю, коли ноги понесли мене назад в сторону водоспаду. І встигла якраз вчасно, щоб жахнутися від побаченої картини: поранений звір, без будь-якого опору лежав на землі, стікаючи кров'ю, а зелено-кожій чоловік заніс над його тілом спис.

-Стойте! - Вибігла я зі свого укриття у високій траві.

-Тель, Немає, - почула я стогін пораненого звіра.

-Прошу, Не вбивайте його, це мій охоронець.

Я відкинула назад все ще мокре волосся і показала золотий знак на своїй шиї. Зацікавлені і щиро здивовані моєю міткою, всі чоловіки схилилися в повазі.

Високий сильний чоловік приклав долоню до своєї оголеною грудей на рівні серця у вітальному жесті. Одягнений в легені вільні штани світлого кремового відтінку і Безрукавний жилетку з такої ж тканини, яка була повністю розкрита, оголюючи красивий смарагдовий торс незвичайного чоловіка, СЕРПАН не забарився представитися:

-Госсспожа Звіздар! Яка честь! Я Кассст, вождь сссамого великого племені озерних сссерпанов. Не відмовте мені в проханні стати моєю гостею. А якщо погодитеся на деякі мої скромні умови, я оссставлю в живих вашого звіра.

Роздвоєний зміїний мову облизав губи. І по його отруйно жовтим очам я побачила, що він вже позначив для себе певну вигоду.

-Чому-То слово "гостя" з ваших уст для мене звучить більше як "полонянка". Або я помиляюсь?

Хижа задоволена посмішка тільки підтвердила моє припущення.

-Я Згодна, але у мене теж є свої умови, - і швидким рухом піднесла вістря ножа до свого горла, - ми забираємо поранена тварина з собою, і ви лікуєте його, а не кидаєте напризволяще в диких джунглях, а потім подбаєте, щоб він благополучно повернувся в свій рідний світ Оборотня. Інакше ... - думаю, натяк НЕ багатозначний, і дуже сподіваюся, що життя будь-якого Звіздаря тут цінується так само, як і у мене вдома - на вагу золота. - Я не настільки ціную своє життя, щоб розкидатися життям друзів.

-Я Відпущу твого звіра. Ссслово альфи. Опусссті ніж, звіздар.

У будь-якому випадку мені нічого не залишається як повірити йому на слово, і я кинула ножа йому під ноги. Двоє зелено кожіх чоловіків, підкоряючись наказу старшого, тут же пішли в джунглі і повернулися з оберемком міцних ліан. За якихось десять хвилин вони примудрилися сплести з них широкий настил і повантажили на нього пораненого Річа. Як тільки приготування закінчилися, чоловіки рушили в дорогу, тягнучи за собою непритомну ношу. Природно, що я беззастережно пішла слідом за ними. Всю дорогу Каст, що йде на чолі процесії, періодично оглядався, і я ловила на собі його зацікавлений вивчає погляд. Невже він думає, що після всього, я захочу втекти і залишити волохатого друга на свавілля цих істот? Слідуючи за серпанамі, у мене був час їх уважно розглянути. Якщо й існував еталон чоловічої краси, то Каст був його тілесним втіленням: напіводягнених торс смарагдового переливається відтінку, чіткий виділяється малюнок литих м'язів, але в той же час граціозна хода впевненого в собі і своїх силах небезпечного мисливця, сильні руки - весь його образ був незвичайний . Якщо принци-перевертні відрізнялися мужньої красою, то зовнішність Каста, напевно, ліпилася з образу самого Деміурга. Настільки красивий був мій загарбник. І в довершення всього - яскраво помаранчеві густе волосся, спадаючі нижче лопаток, які ще більше підкреслювали його особливу привабливість. Повненькі губи, я б сказала навіть жіночні, розкосі очі хижого рептилії яскравого пісочного кольору, широкі прямі брови під колір волосся, невеликий прямий ніс - все створювало надто нудотну красу для чоловіка. Решта СЕРПАН були під стать вождю, може тільки менш яскравими.

Десь через годину шляху, ведені тільки їм відомими стежками, ми опинилися перед широкими дерев'яними воротами. СЕРПАН, який сидів на своєрідному піднесеному постаменті, побачивши що наближається процесію відразу ж віддав сигнал до відкриття воріт.

-Ласкаво Просимо в моє плем'я, звіздар. Я рассспоряжусь, щоб тебе і тварина уссстроілі з удобссствамі. До вас прийдуть жінки, вони знають таємниці лікування і швидко поставлять на лапи твого чорного звіра. А я поки подумаю, як саме скористатися таким подарунком долі, як поява прекрасного Звіздаря в моїх землях.


З цими словами він розвернувся і попрямував в сторону якщо не палацу, то дуже великого будови, зведеного з якогось жовтого каменю і прикрашеного красивими орнаментами міфічних тварин, то чи змій, то чи драконів. Йому назустріч тут же вибігла вагітна дівчина і кинулася йому на шию. Дружина - подумала я, і ця думка несподівано приємно зігріла і заспокоїла розтривожене серце. Напевно тому, що наявність дружини у вождя оберігало мене від зайвого інтересу до моєї скромної персони. Нас помістили в невеликому двокімнатному будинку на краю поселення. Чистий ліжко, правда в єдиному екземплярі, низький плетений стіл і м'які подушки навколо, які швидше за все використовувалися як сідниці, ось і вся обстановка нашого з Річем скромного житла. Незабаром в будинок зайшли три жінки, тримаючи в руках дерев'яні миски з пахучими мазями і пляшечки з настоянками. Я негайно проводила їх до свого пораненого друга. Ну що ж, поки вождь вірний своєму слову. Ось тільки колючий погляд, кинутий на останок в мою сторону, навіть спогадом відгукнувся холодної тремтінням по всьому тілу. Цікаво, які плани щодо мене будує зелено кожій вождь? І у скільки він вирішить оцінити мою цінну особу? Швидше за все маги повідомили або скоро повідомлять йому про пророкування матриці, тому я була впевнена, що за його бажанням бачити мене своєю полонянкою стоять меркантильні інтереси.

-Прінцесса? - Почула я хрипкий голос Річа, - чому ти мене не послухала?

-У Мене до цих пір в голові не вкладається, що ти вмієш говорити! Чому ти не розмовляв зі мною раніше, Річ?

-Хранітель Повинен охороняти, а не розмовляти, принцеса. Тим більше раніше не було особливої ??потреби.

-Може Вже перестанеш називати мене принцесою. Називай мене просто по імені, будь ласка.

-Добре ... Тель.

-Ти Щось як? Тебе не сильно покалічили? Я страшенно злякалася, коли побачила тебе всього в крові!

-Вже краще. Їх списи були просякнуті якоюсь паралізуючої гидотою. Ось тільки тобі не варто було повертатися. Внутрішньої чуття підказує, що цим серпанам не можна довіряти.

-Скільки, Приблизно, у тебе є часу, перш ніж твоя аура почне руйнуватися?

-залишається Від сили два-три дні. Рано чи пізно мені все одно прийде кінець. І мені буде важко піти, знаючи, що я не виконав свій обов'язок.

-Не говори дурниць. Ми щось придумаємо.

"Вірніше, я вже домовилася з серпаном відправити тебе на Перевертень, але поки тобі не варто про це знати, тому як, по всій видимості, доведеться повертатися туди одному. СЕРПАН не відпустить мене, поки не отримає з мене певну вигоду." -і вже вголос додала:

-Ну І потім, не піде ж він проти бажання матриці. Йому доведеться нас відпустити. А тепер відпочивай і набирайся сил.

Незабаром вузькі плетені двері відкрилися з легким скрипом. У будинок увійшли дві жінки і, не зронивши ні слова, поставили на низький круглий стіл заповнені по вінця підноси з їжею. Фрукти і смажена птиця пробудили в мені справжнього голодного звіра. Але перш ніж насититися самої, я простежила, щоб мій охоронець гарненько відновив свої сили.

По-моєму, спати з Річем вже увійшло у мене в звичку. Величезна ікласта морда мирно сопіла, сховавши мені в стегно, і роздратовано зачавкала, коли я спробувала рано вранці встати з ліжка і покинути його спляче суспільство. Зате поки він спав, я перевірила всі видимі рани на його шкурі. І побачене мене приємно здивувало. Свіжі рубці вже не кровоточили і навіть не були запалені. Серпанскіе жінки виразно знають толк в лікарських травах. Це мені давало надію на швидке одужання Річа. І чим швидше він видужає, тим раніше я зможу домовиться відправити його в рідну сферу на Перевертень. А думка відправити його пораненим викликала у мене підсвідомий страх за його життя. Раптом йому не зможуть надати допомогу вчасно, і він помре в муках на батьківщині, проклинаючи мене за тривалу тортури. Ну вже немає! Ось встане на ноги ... тьху ти ... на лапи ... отоді і проводжу його з чистою совістю. Своя власна доля чомусь мене не особливо цікавила. Та й що може загрожувати Звіздар, чиє життя і доля належить матриці? Напевно тільки величезний викуп за мою цінну персону.

Два збройних СЕРПАН увійшли в наше скромне житло, з тріском відчинивши двері.

-Вождь Вимагає тебе до сссебе в палац, звіздар.

Похмурий смарагдове особа одного з чоловіків викликало у мене неприємне хвилювання. Те, що почуте мені не сподобається, я була впевнена.

-Пойдёшшшь Одна. Твій звір оссстанется під замком.

Грізне гарчання Річа тут же виявило його невдоволення.

-Річ, Все нормально. Вони не посміють мені заподіяти шкоди.

Кивнувши серпанам згодою, я перша вийшла на вулицю і відразу ж енергійно пішла в сторону сералю, так здається СЕРПАН назвали палац вождя, зовсім не турбуючись, встигають чи за мною охоронці і як це виглядає з боку.

Будівля палацу не мало видимих ??оку кутів, і здавалося витягнутої округлої форми з примикають до нього, різними по висоті прибудовами, і куполоподібної дахом, такого ж кольору, що і шкіра мешканців СЕРПАН. Пройшовши до нього через Мощена жовтими плитами площа, я піднялася по сходах і помітила біля самого входу в палац, з різних сторін широкої арочної двері дві кам'яні статуї - чоловіки і жінки. Рука кожної статуї притиснута долонею до серця, у жінки - права, у чоловіка - ліва, а на грудях у кожного статуї, дзеркальним відображенням розцвів незвичайний орнамент. Але придивлятися до малюнка у мене не було ні часу ні бажання.

Увійшовши в розчинені двері, я опинилася в просторій залі, де мене зустріла особиста охорона вождя, і проводила до Касту. Мозаїчна підлога кімнати, де знаходився вождь серпанов був покритий пухнастими килимами всіляких відтінків. Каст сидів в купі різнокольорових подушок, вірніше навіть не сидів, а вальяжно лежав, дегустуючи невідомі мені фрукти з величезного блюда. Жестом руки вказавши мені на місце перед собою, мене ввічливо запросили присісти на вже підготовлений пуф. У ніг вождя сиділа та сама молода дівчина, яку я помітила раніше, коли тільки з'явилася в племені. Однією рукою вона подавала чоловікові шматочки фруктів, а інший погладжувала округлий і вже неабияк випирає живіт.

-Радіо бачити тебе, прекрасссний звіздар. - Посміхнувся Каст і простягнув мені соковиту м'якоть ароматного делікатесу.

Від мене не вислизнуло, з яким нерозумінням подивилася на нього вагітна дівчина.

-Спасибі, Вождь, за турботу про моє зберігача, - висловивши подяку легким уклоном голови, я з гідністю прийняла підношення. - Але ж ти запросив мене не для того, щоб розділити зі мною трапезу? Я уважно слухаю твоє рішення.

Молодий чоловік розсміявся на повний голос:

-А Ти не любішшшь втрачати часу даром і переходиш сссразу до справи! Гаразд, ессслі ти така нетерпляча, я ссскажу тобі відразу. Ти мені понравіласссь. І ... я решшшіл взяти тебе за дружину.

Шматочок ще не проковтнув фрукта з сильним кашлем вилетів з мого горла і впав в самий центр заповненого страви.

Прокашлявшись і витерши губи тильною стороною руки, нарешті видавила з себе:

-Це Що, жарт такий?

Я перевела погляд на перелякану дівчину біля ніг вождя. Та подивилася зі страхом і нерозумінням в очі задоволеного собою вождя, а вже потім з неприхованою ненавистю на мене.

-Будешшшь Моєї улюбленої наложницею. Ти красссівая жінка з белоссснежной шкірою. Це така екзотика для мого світу! Та ще й звіздар, що для нашшшей сфери вже большшшая редкосссть. Статуссс мого племені вознесётссся до небессс. Я зассставлю схилятися мені всссю сферу. Я ссстану сссамим велічайшшшім правителем.

-ого, Та ти ніяк на місце самого Деміурга мітиш? - Не втрималася я, щоб не сказати ущипливо.

Радісний настрій вождя тут же переросло в неконтрольовану лють. Перевернувши страву на підлогу і пнув ногою перелякану наложницю, Каст схопив мене за комір сорочки і підняв над підлогою, наблизивши своє обличчя до мене.

-Я Був ссслішшшком добрий до тебе, біла женщщщіна?

Ти не можеш взяти мене, - мені раптом стало по-справжньому страшно за своє життя. - Запитай своїх магів. Вони повинні знати про недавнє прогнозі. Я не можу належати тобі. - Вже Прохрипіла в його обличчя, відчуваючи, що ще пару секунд його сталевих обіймів, і можу запросто втратити свідомість.

-А Ось це ми ещщщё посссмотрім.

Він кинув мене на купу розшитих подушок і швидко вийшов з просторої кімнати.

-Він Мій, - тут же кинулася на мене з кулаками ображена молода жінка. - Я не дозволю тобі відібрати його у мене.

Але не встигла вона висловити своє невдоволення, як в арковому отворі дверей показалися збройні стражники, і дівчина боязко затихла.

Каст був відсутній досить довго, а коли повернувся, його обличчя було пурпурно смарагдовим. Стискаючи кулаки до побілілих кісточок, вождь зганяв свою незадоволеність на розкиданих подушках і плетених стінах.

-Мені Все одно, що там побачили Звіздар! Вони мені не указ! Ти будешшшь моєю дружиною! Я так сссказал! Що мені до всссего світу? Жили якось раньшшше і дальшшше будемо, сссамое головне - це процвітання мого роду!

Я не збираюся будувати з себе нещасну жертву обставин. Марно сперечатися з розлюченим істотою. Але потрібно постаратися витягти із ситуації свою власну вигоду.

-Якщо Чесно, - намагаюся говорити так, щоб мій голос звучав якомога спокійніше і лагідніше, - мені і самій не в радість це пророцтво, яке було нав'язано матрицею всупереч моєму бажанню, - з радістю помічаю непідробний інтерес у пісочного кольору очах на мої слова , - і не бачу особливої ??радості виходити заміж за перевертня, якого зовсім не знаю. Яка різниця, вийти заміж за тебе або за іншого, абсолютно незнайому людину?

Каст підійшов до мене впритул і обійняв за талію, ще не вірячи в моє згоду. Але принаймні, я змогла його заспокоїти.

-Ти Обіцяв мені одну річ.

Яку? - Хрипким схвильованим голосом запитує чоловік, не відриваючи погляду від моїх губ.

-Мій Звір. Ти знаєш, одного разу він врятував мені життя. І я в боргу перед ним. Ти мені обіцяв, що повернеш його додому. Як тільки ти виконаєш свою обіцянку, я вийду за тебе заміж, - і обережно вислизнула з його обіймів.

-Я Ніколи не отссступаюсь від своїх ссслов, звіздар.

-Зові Мене Тель, Каст, - посміхнулася і подала в прощальному жесті руку.

Мене всю трясло, коли я повернулася в хатину. Мені ще зелено-кожего чоловіка не вистачає, для повного щастя, з гаремом вагітних наложниць. Невже зовсім недавно я була такою дурною, що мене хвилювало інтерес до моєї персони з боку чоловічої половини. Тепер у мене надлишок цього самого інтересу, але радості я від цього абсолютно не відчуваю, навпаки, хочеться стати непомітною, щоб на тебе ніхто не звертав увагу.

-Тель, Що трапилося? - Річ відразу ж помітив моє розгублене стан, коли я в супроводі все тієї ж охорони повернулася в наше тимчасове житло.

Нічого такого, що загрожувало б моєму житті. Просто, я виходжу заміж за вождя серпанов.

Я сіла на край ліжка і закрила обличчя руками.

-Він Не може так вчинити! Ти пов'язана пророцтвом з перевертнями.

-Є Істоти, яких пророцтво не дуже хвилює, і вождь серпанов один з них.

У хатину зайшли жінки і поставили на стіл кілька плетених підносів з їжею і глечик з ароматним напоєм. Однак після розмови з вождем племені я абсолютно не мала бажання і інтересу до їжі. Обійнявши Річа, лягла поруч з ним на вузьку ліжко і вдалася до невтішним роздумів про те, як різко змінилося моє життя.

Та тільки-но настав вечір, як мене охопило сильне хвилювання. Чергове передбачення набирало силу. Висунувши голову за двері, я з подивом виявила відсутність охорони. Або вождь впевнений, що мені нікуди звідси не втекти, або я його переконала в своєму добровільну згоду на заміжжя.

-Річ, Зірки мені шепочуть сьогодні. Підсади мене, я заберу на дах.

-Ну Ти і вибираєш час попрактикуватися в професії!

-Я Рада, що до інших твоїм талантам, у тебе ще є і почуття гумору. Якби від мене щось залежало, я б і пальцем не поворушив, але ти навіть не уявляєш, що означає ухилятися від заклику. Нехай з мене і не тяжіє так явно, як над іншими істотами, тимчасове обмеження для відвідування чужих світів, а й у мене воно є. Моя аура сама потягнеться на злиття з цим світом, щоб підлаштуватися під нього. І мені б не хотілося лізти на дах в напівнепритомному стані, а зараз це єдино підходяще місце для огляду. Або ти хочеш, щоб я попросилася на нічліг під відкритим небом на даху у вождя? Там звичайно огляд і зручностей побільше буде, але у мене є великий сумнів, що одним тільки злиттям я не відбудуся, і піде як мінімум друге, більш інтимного змісту.

РИЧАРД

Думка, що вона може належати зеленому плазуна, зводить мене з розуму. Я повинен що-небудь придумати. І єдина думка, яка приходить мені в голову, у мене у самого викликає нудоту. Я повинен відкритися малятку і розповісти їй, хто я є насправді. А далі ... зобов'язаний зробити її своєю ... дружиною, щоб пророцтво стало реально. І я дуже сподіваюся на її добровільну згоду. Бідна дівчинка! Як можна змиритися з тим, що твій перший чоловік буде перевертнем в звіриному вигляді? А якщо вона не погодиться? Що якщо вона вважатиме за краще зелено-кожего вождя? Я навіть думати боюся про її відмову. Тому що тоді ... мені доведеться взяти її силою! Деміург мені на допомогу! Сподіваюся, вона зрозуміє і коли-небудь простить мене, але на нас занадто велика відповідальність за майбутнє світів. І якщо серпану все одно, що його сфера повільно котиться до Деміург, то я то бачу, що моя раса повільно вимирає. Вирішено, цієї ж ночі вона стане моєю самкою. Вона буде носити мою мітку і, можливо, моєї дитини. Сподіваюся, однієї моєї любові вистачить і на нас двох і для звершення пророцтва.

Я тоскно подивився на задуману Тель, яка навіть не підозрює про смути оселилася в моїй душі.

Провівши дві години даху, лаючись на місцеву мошкару і нещадно розчісуючи численні укуси вона, нарешті, висловилася:

-Сподіваюся, В цій сфері Звіздар доплачують за шкідливість? Це ж не комарі, а літаючі кровоссальні корови якісь!

-Дізнатися Що-небудь цікаве? - Запитав, а сам, затамувавши подих, милуюся розсердженої малятком і тим, як смішно вона намагається одночасно і свербіти, і запхати їжу собі в рот.

-Угу, Ось тільки те, що мені відкрилося, заплутало мене ще більше. Моє пророцтво, як не дивно, ще в силі. Це по-перше. І сьогодні я побачила до нього маленьке доповнення - це два.

Ось тепер я весь в увазі. Якщо передбачення все ще в силі, значить те, що мені належить зробити сьогодні за згодою дівчини або без, може привести до його виконання.

-Скоро Народиться найсильніший воїн цього світу. Спочатку він об'єднає всі племена серпанов. А потім чи то підкорити, ось тут я не зовсім впевнена, чи то завоює зв'язку МИРОВ, зазначивши кров'ю, щоб стати великим у всіх сферах. Я бачила, у вождя племені є вагітна наложниця. І мені чомусь здається, що це пророцтво пов'язано з її дитиною. А звідси можна зробити висновок - моя місія хоч і не виконана, але пророкування ще не втратило своєї сили. Ось тільки де принци, а де я? Завтра потрібно постаратися знайти мага і переконати його допомогти нам вибратися з цього світу, але так, щоб вождь нічого не дізнався. Я вже бачила його в люті по набагато меншому приводу, і, повір, боюся навіть уявити, якою вона може бути дай йому більше підстав.

Від почутого моя шерсть на загривку встала дибки:

-Він Посмів до тебе доторкнутися?

-досить Було побачити, як він штовхнув свою вагітну наложницю, щоб зрозуміти, від мене він не залишить і живого місця, поки не навчить підпорядкування. Це видно неозброєним поглядом в його божевільних очах. Єдине, що його цікавить - це влада, і така істота не зупиниться ні перед чим, поки не доб'ється свого.

-Досить Вже свербіти і лягай на ліжко. Буду зализувати твої укуси. У саблезубов слина сама по собі лікувальна, так що повинна допомогти при такої зудить неприємності, як дрібні прищі.

-По-Перше, укуси не мої, а комарині. А по-друге, раніше не міг запропонувати? Або тобі було весело спостерігати за моїм извивающимся тілом, в спробі дістати до самих недоступних місць.

Краще я не буду відповідати на її невинне запитання. І так голова забита від уяви цих самих її недоступних місць, хоча не думаю, що ми говоримо про одне й те ж.

Тель тут же лягла, підставляючи до моєї морди розчесані руки. Напевно, я божевільний, якщо добровільно погодився на цю солодку катування - вдихати аромат її тіла, пробувати його медовий смак.

-Розкажи, Як це - бути Звіздар? - Підняв на неї очі і зустрів здивований погляд прекрасного Звіздаря.

-Дивно, Що саме ти мене про це питаєш. Принцам було абсолютно не цікаво ні хто я, ні чим я займаюся, ні чим цікавлюся. Мабуть, у вашій сфері Деміург напартачив найбільше! Наділивши розумом тварин і обділивши їм корінних жителів. А ти знаєш, я навіть рада, що зі мною поруч є такий надійний і турботливий друг, як ти! Ти ж не проти, що я тебе так називаю? Мені потрібно так багато дізнатися про ваш світ ... І дуже сподіваюся, ще його побачити ... А бути Звіздар - це і утомливо і цікаво одночасно. Але, напевно, так можна сказати про будь-якої професії, з тією лише різницею, що я свого не вибирала, а народилася такою якою є. Складно описати ті почуття, які я відчуваю під час злиття. Це як відростити собі крила і злетіти до небес, з висоти дивитися на свій світ і бачити кожну людину, кожну істоту, знати хто він, де він, бачити його майбутнє, бачити природу і зміни відбуваються в ній. А ще я відчуваю чужий і одночасно рідний розум. Відчуваю його дбайливі і ласкаві дотики до моєї свідомості. Це він мені показує і відкриває кордони. І він просить мене, показуючи через зоряні танці, що я повинна розповісти людям.

-Хочеш Сказати, що в ці рідкісні моменти стаєш всемогутньою?

-Ні, Що ти, я швидше за стаю всезнаючої, але далеко не всемогутній. Тим більше потім все одно нічого не пам'ятаю. В голові залишаються тільки легкі спогади про ласкавих обіймах матриці і її побажання. Так ми і робимо прогноз.

-І Ти з дитинства це можеш?

-Теоретично Так. Але жоден вчитель при здоровому глузді не дозволить дитині повного злиття. Ми пропускаємо через себе такий потік інформації, що непідготовлений розум просто згорить, доведений до божевілля. Майбутній звіздар спочатку довго вчиться медитувати і поступово відкривати свою свідомість. Але не думай, що ми сидимо і просто отупіло видивляючись в небо. Ми не тільки отримуємо якісь -то відомості, а й паралельно ведемо розрахунки варіантів і можливостей. Тому з дитинства приділяється велика увага точних наук, таким як: картографія, біології. Загалом ... все ті сфери, які нам допомагають з точністю передбачення. - Почувся глибокий подих і протяжний позіхання втомленою дівчата. - Сподіваюся ... ти розумієш про що я говорю?

Ось, напевно, той самий момент, коли варто зізнатися. Тель, чи зможеш ти прийняти мене такого, який я є насправді? Погодишся стати дружиною потворного самця, який навіть близько не може змагатися ні з привабливістю братів-перевертнів, ні з екзотичної красою владного СЕРПАН, та ще й який переховується під звірячою личиною. Погодишся стати моєю самкою лише для того, щоб виконати покладений на нас обов'язок перед сферами і матрицею? Стільки сумнівів раптом закрадається в тривожні думки. Лише в одному я можу бути впевнений - це в своїх почуттях, люба Тель. Там, біля нічного багаття, я зрозумів, що моє серце, остаточно і безповоротно, належить тільки тобі, коли від одного твого погляду в мою сторону, від одного тільки ласкавого дотику, у моєї закоханої душі виростають невидимі крила.

-Тель. Знаю, початок ночі було легким, але я повинен зізнатися тобі де в чому ... - повернув голову в її сторону і бачу, що мене вже не чують, а мирно сопуть уві сні. Поспи, рідна, а мені потрібно ще трохи часу, щоб набратися хоробрості і зізнатися.

Раптово тихий скрип дверей неприємно відгукнувся по збудженим нервам, попереджаючи про небезпеку. І я насторожено зачаївся. А коли в місячному світлі відбився блиск холодного металу, я, не зволікаючи ні секунди, стрибнув на зловмисника.

Тель

Я схопилася з ліжка, розбуджена гучної метушнею, і не відразу зрозуміла, що сталося. На підлозі з гримасою жаху на обличчі сиділа вже відома мені вагітна дівчина. Її права рука була в крові, а близько Річа валявся зазубрений кинджал. Зрозуміти, що саме тут сталося, не коштувало великої праці. Дівчина знайшла найлегший спосіб позбутися від суперниці, та тільки не очікувала зустріти бравого захисника. Тепер мені стає зрозуміло відсутність охорони у нашій хатини цієї ночі. А наложниця не так проста, як здається на перший погляд. Їй явно хтось благоволить і допомагає.

-Річ, Спасибі що зберіг їй життя.

Не думаю, що охоронець зміг би завдати шкоди вагітній жінці, але натякнути на те, що їй несказанно повезло і вивудити побільше відомостей про це місце - дуже навіть непогана думка. Можливо, вона допоможе нам зустрітися з магом, ну або хоча б скаже, де його можна знайти.

-Позволь, Я перев'яжу твою руку, - і не жаліючи, відірвала довгий клапоть від чистої сорочки, прихованої в сумці. - Як тебе звати?

-Олла, - Тремтячим голосом відповіла дівчина.

-Олла. Гарне ім'я.

-Тебе Всссё одно вб'ють. Ессслі не я, то інша сссамка. Тобі не дозволять бути ссс вождем.

-Дурна, Ти ж могла нашкодити не тільки собі, але і малюкові, - думка про дитину відбилася непідробним хвилюванням в потемнілих очах і змусила її схопитися за живіт. - Адже це хлопчик?

Звідки ти знаешшшь? Хлопчики велика редкосссть в нашшшем світі.

-Я Бачила передбачення. Він стане великим воїном - твій син. Великим вождем. Але щоб воно збулося, ти повинна мені допомогти покинути ваш світ. Повір, у мене немає ніякого бажання ставати дружиною вашого вождя, - бачу, навіть в місячному світлі, як іскра надії затремтіла в її очах. - Допоможи мені знайти мага і я з радістю покину СЕРПАН.

-Мій Батько маг. - Нерішучим голосом прошепотіла серпанку, мабуть не зовсім впевнена в тому, чи може вона мені довіряти і наскільки правдиві мої слова.

Ось це удача. Вона коливається, але заради своєї любові готова на все. Потрібно лише підштовхнути її.

-Отведі Нас до нього і, якщо підтвердиться, що я сказала правду про твоє дитині, ти умовиш його відкрити портал в іншу сферу.

Дівчина покірно кивнула головою і вийшла за двері.

-Ну Що Річ, ось він - наш шанс на порятунок.

Намагаючись не створювати багато шуму, ми слідували за наложницею. І на наш подив, серпанку вивела нас до головних сторожовим воріт.

"Невже вона вирішила нас обдурити і здати козакам? Навіть боюся уявити, яке покарання чекає за спробу втечі!"

А коли на світ вище стражник, чиє незадоволене обличчя супроводжувало мене до дому вождя, моє серце в жаху остаточно опустилося в п'яти.

-Це Мій брат, Шшшін, - представила його дівчина. І надія знову затремтіла слабким вогником. Тепер зрозуміло його невдоволення моєю появою в селищі. Мабуть, він турбувався про майбутнє своєї сестри і її статус поряд з вождем після моєї появи в племені.

Дівчина рішуче потягнула похмурого СЕРПАН за собою в сторонку, який в цей час ні на секунду не зводив з мене похмурого погляду, і стала щось йому розповідати, активно жестикулюючи руками. Я тим часом дивилась на Річа, і його стан викликав у мене серйозне занепокоєння. Хоч він і намагався не показувати виду, але я помітила і безперервну тремтіння в лапах, і його часте Мотаньє головою, як якщо б він хотів скинути полуду з очей. У грудях тоскно защеміло. Бідний Рич. Відведений термін для чужої сфери невблаганно спливає з кожною хвилиною. І я навіть не впевнена, що він зможе протриматися до наступного дня. Ми просто зобов'язані поквапитися. Не думаю, що зможу нести його величезну тушу на руках, коли його аура потоншати настільки, що охоронець уже не зможе йти самостійно.

 ЗІРКИ нашептав 6 сторінка |  ЗІРКИ нашептав 8 сторінка


 ЗІРКИ нашептав 1 сторінка |  ЗІРКИ нашептав 2 сторінка |  ЗІРКИ нашептав 3 сторінка |  ЗІРКИ нашептав 4 сторінка |  ЗІРКИ нашептав 5 сторінка |  ЗІРКИ нашептав 9 сторінка |  ЗІРКИ нашептав 10 сторінка |  ЗІРКИ нашептав 11 сторінка |  ЗІРКИ нашептав 12 сторінка |  ЗІРКИ нашептав 13 сторінка |

© 2016-2022  um.co.ua - учбові матеріали та реферати