На головну

ВИСНОВОК

1.  XII. ВИСНОВОК
  2.  Г. РЕЗЮМЕ І ВИСНОВОК
  3.  Глава 28. Укладення договору
  4.  Глава 9. ВИСНОВОК
  5.  ВИСНОВОК
  6.  ВИСНОВОК
  7.  ВИСНОВОК

Жодна методика біржової торгівлі не є досконалою, і методи, описані в цій книзі, не виняток. Вони розроблялися в напруженій атмосфері найсуворішої наукової лабораторії - в торговому залі біржі. Як я вже неодноразово говорив на сторінках цієї книги, всі мої відкриття диктувалися суворою необхідністю. Ніщо так не стимулює творчість, як перспектива зазнати серйозних фінансових втрат.

Мені було непросто досягти своєї мети: успішно і прибутково грати на біржі. У ті рідкісні хвилини, коли в мені вирують пристрасті гравця, в крові циркулює адреналін і я, як ніколи, впевнений в собі, я особливо вразливий. Пригадую один випадок. Якось літнього дня 1989 року багато механічні системи, розроблені мною в компанії "Тьюдор", почали майже одночасно видавати однакові сигнали. Я і мій колега Пітер Боріш були схвильовані, чекаючи прийдешній виграш. Те, що відбулося насправді, виявилося самим протверезним епізодом у моїй професійній діяльності. Все почалося з невеликих прибутків і закінчилося справжнім пеклом трейдера: ми встановили рекорд по збитках за день за всю свою багаторічну практику. На щастя, ми з Пітером НЕ знехтували найважливішими правилами управління капіталом, завдяки чому нам вдалося дещо скоротити втрати. Ще раз підкреслю, що такі несподіванки в нашому бізнесі неминучі. Щоб згладити їх можливі наслідки, я пропоную приділити особливу увагу методам управління капіталом. Крім того, я настійно рекомендую читачеві скласти свій психологічний портрет, виділивши сильні і слабкі сторони свого характеру, які можуть сприяти або заважати досягненню успіху. Це допоможе спокійніше сприймати можливі фінансові катастрофи.

У цій книзі я спробував описати аналітичні інструменти, необхідні для отримання прибуткових торгових сигналів. Сподіваюся, що читач скористається моїм досвідом і результатами досліджень, щоб створити свої власні правила торгівлі. Я буду щиро радий, якщо ідеї та методи, викладені в цій книзі, допоможуть комусь домогтися успіху на фінансових ринках. На початку шляху я був позбавлений такої можливості і повинен був осягати ази професії тільки на власному досвіді.

Ця книга - результат багатьох років роботи, яка повністю мене захопила. Ларрі Берд, баскетбольна суперзірка з клубу Бостон Сеятікс, після підписання першого багатомільйонного контракту сказав: "Добре, що керівництво команди і не підозрює, що я погодився б грати безкоштовно - настільки я люблю баскетбол". Я готовий підписатися під цими словами, бо так само люблю свою професію. Я впевнений, якщо в вас вирує така ж пристрасть до інвестиційного бізнесу, вас чекає блискуче майбутнє як в емоційному, так і в фінансовому плані.

ГЛАВА XIII |  Основні шкідники зернових колосових культур

Максимальна ціна-мінімальна ціна |  ГЛАВА VI |  ГЛАВА VII |  ГЛАВА VIII |  ГЛАВА IX |  ГЛАВА X |  Нові випуски - початкові публічні розміщення акцій |  Реєстрація нових акцій на біржі |  турбо індикатори |  ГЛАВА XII |

© um.co.ua - учбові матеріали та реферати