лінімент |  НД: ФС 42-3636-98 |  фармакопейна стаття |  Лінімент стрептоциду 5% ФС 42-2882-92 |  Вазеліну -80,00 г |  Паста саліцилової-цинкова ФС 42-1857-98 |  Тема: Аналіз супозиторіїв заводського виготовлення. |  СУПОЗИТОРІЇ |  ВИЗНАЧЕННЯ ЧАСУ ПОВНОГО ДЕФОРМАЦІЇ |  НД: ВФС 42-2290-97 |

загрузка...
загрузка...
На головну

фармакопейна стаття

1.  А як народилася ваша стаття?
  2.  А) Стаття 53. Обов'язки працівників.
  3.  Аа-а, які все ліниві дупи, - Проня я вже витративши добрі дві години на практично безглузді пошуки. -Ну І фіг з вами, сама зроблю. І хрін вам, а не моя стаття!
  4.  Аналіз витрат за статтями калькуляції
  5.  Аналіз собівартості вироби за статтями калькуляції
  6.  Аналіз собівартості продукції за прямими статтями витрат
  7.  У 1984 році в журналі №2 «Радянська археологія» була опублікована стаття Петренко П. Г. під назвою «похоронний комплекс І ЗНАХІДКИ У СІЛА Пелагіада» такого змісту.

Свічки з гліцерином ФС 42-1312-87

Склад на одну свічку:

гліцерину  1,44 або 2,46 г
 кислоти стеаринової  0,12 або 0,205 г
 Натрію вуглекислого кристалічного  0,06 або 0,103 г
 маса свічок  від 1,47 до 2,58 або від 1,65 до 2,88

Опис. Свічки напівпрозорі, майже безбарвні, зі слабким жовтуватим відтінком з мажущейся поверхнею, гігроскопічна, розчиняються у воді і спирті при нагріванні.

Справжність. Одну свічку розчиняють при нагріванні на водяній бані в 10 мл води. Розчин при збовтуванні піниться (стеарат натрію). При додаванні до нього 2 мл соляної кислоти випадає білий осад (стеаринова кислота).

Осад відфільтровують. Невелика кількість фільтрату на платинової петлі вносять в полум'я пальника, полум'я забарвлюється в жовтий колір (натрій).

Одну свічку поміщають в колбу місткістю 25 мл, додають 10 мл бромної води і кип'ятять до знебарвлення. До гарячого розчину додають 5 мл реактиву Фелінга, випадає жовто-бурий осад (гліцерин).

вільні лугу. 1,0 г маси свічок розчиняють при нагріванні на водяній бані при температурі 60-70? С в 5 мл 95% спирту, попередньо нейтралізованого за фенолфталеїном (2 краплі) 0,05 М розчину їдкого натру, отриманий розчин повинен бути безбарвним.

Кількісне визначення. Одну свічку середньою масою 2,73 г або дві свічки середньою масою 1,56 г поміщають в мірну колбу місткістю 250 мл, додають 150 мл води і нагрівають на водяній бані до розчинення. Розчин охолоджують і доводять об'єм розчину водою до мітки, перемішують. 2 мл отриманого розчину поміщають в колбу зі шліфом місткістю 250 мл, додають піпеткою 25 мл розчину йодату калію, перемішують і ставлять в захищене від світла місце на 10 хв. Потім в колбу доливають 20 мл розчину йодиду калію, 20 мл 10% розчину сірчаної кислоти і 100 мл води, змиваючи при цьому стінки колби. Що виділився йод негайно титрують 0,1 Н розчином тіосульфату натрію (індикатор крохмаль).

Паралельно проводять контрольний дослід.

1 мл 0,1 М розчину тіосульфату натрію відповідає 0,0023024 r СЗН8Оз (гліцерину), якого в одній свічці має бути відповідно від 1,15 до 1,36 г або від 2,00 до 2,35 м

фармакопейна стаття |  Тимчасова фармакопейна стаття
загрузка...
© um.co.ua - учбові матеріали та реферати