На головну

ЧИМ ДЕРЖИТ ГЛЯДАЧА?

1.  A) Перший ряд бази даних містить неповторювані імена полів.
  2.  В ідеї ідеології і утопії міститься спроба осягнути реальність
  3.  У точці бінді затримайте дихання і злегка відхиліть голову назад.
  4.  ПИТАННЯ N 85. Поняття злочинів проти військової служби міститься в
  5.  Тримайте голову піднятою вгору.
  6.  Тримайте ноги прямими.
  7.  Тримайте хребет вертикально.

Насправді, їм не ведам страх і співчуття, тому вони безжалісно висміюють найбільші дурниці, які відбуваються на телебаченні. Жарти провідних відрізняються особливою гостротою і іскрометним гумором, адже цей авторський склад створив стільки популярних російських комедійних проектів. У кожному випуску «Yesterday Live» бере участь запрошена зірка телебачення, театру, кіно або естради.

Адже вся передача тримається на цій придуркуватих і веселій атмосфері, яка в даному проекті дуже доречна. Тому не можу поставити цьому шоу жирний мінус

«Yesterday LIVE» - непогане шоу для підняття настрою. Смислового навантаження воно абсолютно не несе і існує тільки для внесення в повсякденне життя яскравих фарб. Мені навіть буває приємно іноді подивитися її ввечері у вихідний день. Підведу підсумок. Шоу - посередній, злегка награне, але не позбавлене веселощів і пустощів. І не дивлячись на всі невдачі, передача заслуговує на увагу. Тому що вся суть її - тільки розважати глядача.

Весь проект - соковитий, забавний, барвистий ... І іноді від цієї строкатості може рябіти в очах, а позитив - просто зашкалювати. Музика в програмі підходяща, повністю описує райдужну, безтурботну атмосферу, що панує на сцені. Вообщем, вся передача - просто фонтан позитивних емоцій.

Думаю, що цю телепрограму можна сприймати всерйоз, тут це абсолютно недоречно. Вона створена для того, щоб відволіктися від усіх буденних турбот і тривог, зануритися в світ казки і радості, скрасити ваш вільний вечір. Це як ярмарок! Веселий шум, маса вражень, каруселі, клоуни і ви на цьому святі життя просто отримуєте задоволення ... В цьому шоу не треба шукати приховану мораль і сенс, їх там просто немає! Та й не варто зациклюватися на такі речі, а слід просто насолоджуватися переглядом. Хочу, правда, сказати, що все ж не обійшлося без ложки дьогтю ... Є в цій передачі і деякі примітивні і плоскі жарти, а місцями деяка акторська награність.

Але ... Не дивлячись на окремі негативні рисочки, передача хороша, акт єри старанні, а ведучі - просто чарівні. Буде дуже приємно, якщо творці продовжать в тому ж дусі, а нові випуски порадують своєю колоритністю та чудовим гумором, тільки вже без «недороблених» жартів. Хотілося попросити і про те, щоб акторський склад передачі не змінювався. Тому що рідко де знайдеш таких талановитих хлопців, які з дивовижною спритністю розігрують сценки на будь-яку тематику. Нарешті, я оголошую свій вердикт: «Yesterday LIVE» - невід'ємна частина «Первого канала»! Нехай це шоу залишається таким же привабливим і яскравим!

ЧИМ ДЕРЖИТ ГЛЯДАЧА? |  Шоу Ларрі Кінга

Хто винайшов? |  Хто винайшов? |  ЧИМ ДЕРЖИТ ГЛЯДАЧА? |

© um.co.ua - учбові матеріали та реферати