Головна

Вступ

1.  A.3.1. Вступ
  2.  A.5.1. Вступ
  3.  I. ВСТУП
  4.  I. Вступ
  5.  I. Вступ
  6.  I. Вступ
  7.  I. ВСТУП

Підручник HTML для початківців.

Версія для друку розділу "Підручник HTML" сайту www.webremeslo.ru

Вступ

Цей підручник цілком і повністю присвячений мові HTML, без знань якого не обійтися в створенні будь-якої веб-сторінки. HTML мова - це основа, база яку просто таки необхідно знати будь-якому починаючому веб-майстру! Ця мова, сам по собі (в чистому вигляді), достатньо простий, думаю його з легкістю може освоїти будь-який "просунутий" шестикласник .. в той же час він дозволяє самостійно створювати повноцінні сторінки і сайти.

Розрахований цей HTML підручник для початківців "з нуля" людей, які тільки лише вирішили освоїти веб-ремесло, тому намагався писати його як можна більш розгорнуто і що називається "дохідливо", в той же час намагаючись охопити весь курс до дрібниць, так що може бути і досвідчений веб-майстер знайде в ньому для себе щось нове або буде використовувати його в якості "шпаргалки", викладеної в доданому довіднику тегів: (http://www.webremeslo.ru/spravka/spravka.html). Де немає "води" і нудновато для вже досвідченої людини "розжовування" матеріалу.

Ну і відразу до справи .. почнемо з класики ..

Відкрийте блокнот, так так, той самий блокнот .. Пуск> Стандартні> Блокнот і напишіть в ньому наступний текст:

Моя перша сторінка </ title><br> </ Head><br> <Body><br> Привіт світ!!!<br> <br> Мене звуть (тут впишіть Ваше ім'я), це моя перша сторінка!<br> </ Body><br> </ Html></p> <p>Далі, збережіть цей текст як <strong>html</strong> документ, назва придумайте самі .. головне щоб розширення було <strong>html</strong></p> <p>Повторюся, щоб не було казусів .. в блокноті натискаємо по меню "Файл", вибираємо "Зберегти як .." в рядку "Файл" пишемо: <strong>index.html</strong>, Просто за замовчуванням блокнот пропонує зберегти файл з розширенням <strong>* .txt</strong>, А нам потрібно розширення <strong>*. html</strong></p> <p>Далі відкриваємо цей файл за допомогою Вашого браузера .. ну наприклад того ж Internet Explorerа (правою кнопкою на нашу файлу .. "Відкрити за допомогою .." Internet Explorer)</p><br><br><td align=right><a href="/7/7-18/7-18485.html"> завдання 5</a></td><td align=center> | </td><td> <a href="/7/7-18/7-18487.html"> Що таке HTML мову і з чим його їдять ..</a></td> <!--трафмаг_1--> <hr><p align=center> <a href="/7/7-18/7-18488.html"> Параграф.</a> | <a href="/7/7-18/7-18489.html"> заголовки</a> | <a href="/7/7-18/7-18490.html"> стиль тексту</a> | <a href="/7/7-18/7-18491.html"> Попередньо відформатований текст.</a> | <a href="/7/7-18/7-18492.html"> Шлях до файлу</a> | <a href="/7/7-18/7-18493.html"> Вирівнювання малюнка.</a> | <a href="/7/7-18/7-18494.html"> Об'єднання осередків.</a> | <a href="/7/7-18/7-18495.html"> Розміри таблиці.</a> | <a href="/7/7-18/7-18496.html"> Верстка сторінки з використанням таблиці.</a> | <a href="/7/7-18/7-18497.html"> Текстові посилання.</a> |</p> </div> <center>© um.co.ua - учбові матеріали та реферати</center> <!--клікандер--> </body> </html>