На головну

вправи

1. Почніть збирати докази того, що ваш телефон прослуховується.

2. Всі ми раз у раз отримуємо листи, на яких помітні невеликі пошкодження. Зберіть докази того, що хтось розкриває вашу кореспонденцію і потім незграбно запечатує її знову.

3. Озирніться навколо в пошуках доказів того, що ваші співробітники або сусіди вважають вас трохи дивним і планують спровадити вас в психушку.

4. Спробуйте протягом одного тижня прожити з наступною програмою: "Все мене люблять і намагаються допомогти мені досягти всіх моїх цілей".

5. Спробуйте протягом одного місяця прожити з наступною програмою: "Я вирішив усвідомлювати цю конкретну реальність".

6. Спробуйте прожити день з програмою: "Я - Бог, який грає в людини. Все реальності, які я бачу, створені мною". Припустімо, що "БОГ" -це відповідь на питання Так Фрі Джона: "Хто той, хто живе тобою зараз?"

7. Спробуйте завжди жити з метапрограмою: "Все виходить набагато краще, ніж я планую".

1. SNAFU - амер. жарг. слово, що позначає плутанину і безлад, що виникає в результаті бурхливої, але не зовсім розумної діяльності. абревіатура від situation normal, all fucked up (Обстановка нормальна, все задрочени до межі). - Прим. ред.

2. Хагбард Селін -один з персонажів "Іллюмінатуса". - Прим. ред.

3. Очевидно, мається на увазі вислів Мао Цзедуна, в класичному російською перекладі звучить як "Гвинтівка народжує владу". - Прим. ред.

вправи |  Глава 17 Квантова еволюція

Глава 11 Холістичний нейросоматіческіх контур |  Це - копія натхненного малюнка Алістера Кроулі. Оригінал ви можете побачити в "Книзі Тота" або в колоді карт Таро, створеної Кроулі. |  вправи |  Глава 12 Колективний нейрогенетичному контур |  УВАЖНО ВИВЧІТЬ НАСТУПНІ ДВА РИСУНКА |  вправи |  Глава 13 Введення в контур метапрограмування |  вправи |  Глава 14 Контур метапрограмування |  Глава 15 Різні моделі і різні хаоси |

© um.co.ua - учбові матеріали та реферати