На головну

молитва

Духовним оком споглядаючи Тебе, о Боже, перед собою, Я в розчулення прибуваю до Тебе з смиренною молитвою. Тому Ти, Боже наш в творіння! І на землі і в небесах Великий і дивний в промисловості, Могутній і славен в чудеса! І ми, смиренне створіння, Ми носимо образ твій в собі, Плекаємо в серці упованье За труною перейти до Тебе. Щоб навік з'єднатися, С Тобою - нерозлучно бути, Але, щоб гідно нам з'явитися, Дай нам завжди Тобі служити! Дай серцем чистим незазорно Святу віру зберегти, Душею тепло не удавано Тебе і ближніх всіх любити!

Любов - не тільки насолода ... Любов - тепло, турбота, світло! Любов - страждання і терпіння, Великий подвиг зречення ... Любов - Божественний заповіт!

Ніч тиха ... На темному небі Міріади зірок блищать, У келії ченця лампади Перед чином горять. Бога даремно перед собою Почуттям полум'яної душі, Чернець, стоячи на колінах, Богу молиться в тиші: "Боже правий, милосердний! Згас вогонь пристрастей: злоби, заздрості, підступності І лукавих похотей ... Навчи мене берегтися Миру суєтних кайданів, Навчи прощати образи і молитися за ворогів. Юним міцну опору Дай на життєвому шляху і гнаних гіркою долею, вдів і сиріт захисти. А померлих в правій вірі Упокой на небесах! .. "- Так молився в темній келії О першій годині опівнічний схимонах. Ніч тиха ... На темному небі Міріади зірок блищать, У келії ченця лампади Перед чином горять. І молитвою насолодою Чернець спить спокійним сном, А над ним Ангел-Хранитель Віє райдужним крилом.

Наша любов до Бога вимірюється нашою готовністю прийняти їх посилають нам страждання і нещастя, і бачити в них руку Божу. Підтримкою нам може бути те, що страждання ці є також міра любові Божої до нас ...

З власного досвіду знаю, як страшно допустити забуття смерті.

Господи, спаси мене! Не покинь мене в час смертний!

Почуй мене і нині, з глибини душі волають:

О першій годині опівнічний, коли засинає обитель Перед розп'яттям низько схилившись, Я молю тебе, мій Викупитель: У смертний час Ти мене не покинь! Вас прошу я, мої дорогі, У Христі отці, брати, сестри і друзі, Як помру, схороните в печерної могилі Під розп'яттям Хрещеним мене. Щоб Хрест Всесвятій, мій улюблений, Своєю славою завжди прикрашав Мій тілесний прах і могилу, Мою душу щоб там втішав. І до Тебе, мій Господь, я кличу: Ти мене під хрестом упокій, На Якому висів Ти, страждаючи, Щоб Він там охороняв мій спокій ... І, як Богу, Тобі перед смертю своєю Докладу я молитву свою: Біля підніжжя Хреста, в любові горя, Дай закінчити ти мені життя мою! Будь завжди, Святий Хрест, над могилою, Де спочивати прах буде мій, - Мою душу, Ісусе найсолодший, помилуй, Зі святими її упокій !!!

старець Сава |  старець Арсеній

Старець Серафим (Тяпочкін) |  Cтарец Феодор |  Блаженний Папа Іван (Максимович) |  Архієпископ Іоанн Сан-Францисский про молитву. |  єпископ Василь |  Старець Микола (Гурьянов) |  Преподобний Феодосій Кавказький |  святитель Лука |  преподобний Симеон |  старець Афіноген |

© um.co.ua - учбові матеріали та реферати