Головна

Teсm для перевірки реальності з'єднання з вищим Я

Цей тест вийде не у всіх, хто читає цю главу, по крайней мере, в даний момент, але коли-небудь в майбутньому він обов'язково дасть позитивний результат. Якщо ви не з'єднані з нижчим Я, Матір'ю-Землею, то спочатку зробіть це. Коли з'єднання є, тест у вас може вийти. Якщо ви вже з'єднані з вищим Я, тест може стати цікавим і корисним доказом. Але якщо ви тільки починаєте, залиште цю ідею на майбутнє.

Як тільки ви відчуєте, що з'єднані зі своїм нижчим Я і маєте дозвіл на з'єднання з вищим Я, ви можете зробити простий тест, щоб довести собі, що цей зв'язок існує. Таке доказ допомагає зміцнити впевненість у собі і дає краще духовне розуміння. Не всі мають потребу в доведенні, але деяким з вас воно може бути корисним. Якщо після прочитання тесту він не здасться вам необхідне, переходите до наступної глави.

Почніть з того, що задайте питання своєму нижчого Я, Матір-Землю, чи потрібно вам проводити тест. Якщо вона скаже «так», то позабавьтесь.

Як тільки ви відчуєте, що готові встановити контакт з вищим Я, візьміть олівець, папір, підставку, на якій будете писати, і своїми словами сформулюйте твердження. По суті, ви збираєтеся просити вищу Я ??про тест, що доводить реальність вашого з'єднання з ним. Ще раз нагадаю: якщо ви не маєте потребу в доказі, не проводьте тест. Отже, ви хочете, щоб вища Я довело вам, що воно є вища Я, і в той же час (що важливо) ви бажаєте, щоб цей тест сприяв вашої духовної еволюції.

Якщо ви отримали зелене світло для руху вперед, то починайте тестування, попередньо переконавшись, що кімната готова і ніхто і ніщо начебто телефонних дзвінків і несподіваних візитерів, вас не

потурбує. Після цього напишіть на папері те, що ви збираєтеся сказати вищому Я. Ви просите про тест. Тому напишіть що-небудь на зразок: «Що я можу зробити, яке фізичне дію в цій реальності, яке доведе мені, що я дійсно в з'єднанні з тобою? Це підтвердить моєму серцю і розуму, що у нас встановлено зв'язок, і в той же час послужить на благо моєму подальшому духовному зростанню ».

Сформулюйте це своїми словами і запишіть все так, як хочете сказати вищому Я. Покладіть папір і олівець перед собою. Увійдіть в медитацію з нижчим Я, Матір'ю-Землею, і йдіть до моменту чотирнадцятого дихання, коли прана рухається через вас. Залишайтеся в медитації, по крайней мере, хвилин 30 або більше, поки не досягнете стану абсолютного внутрішнього спокою.

Просто сидите з Матір'ю-Землею, нічого не чекаючи. У потрібний момент попросіть вища Я проявитися. Кахуна кажуть, що ви повинні попросити про це, інакше, можливо, вища Я не прийде. Коли ви відчуєте або відчуєте його присутність, висловіть йому своїми словами, що йдуть з серця, ту прохання, яку ви сформулювали на папері. А потім слухайте і чекайте. Відчувайте потік прани, що рухається в вашому тілі. Відчувайте зв'язок з Матір'ю-Землею. І слухайте, що відповість Батько.

Кахуна кажуть, що перший раз це не завжди виходить. Іноді нижчу Я не відчуває вашої готовності і тому блокує ваш прохід. Але все одно вам слід запитати, а потім чекати, поки вища Я прийде у вашу свідомість. Коли це станеться, може статися все що завгодно, буквально все, що ви можете собі уявити. У моєму випадку в кімнаті з'явилися два ангели. Але це зовсім не обов'язково. Відбутися може все.

У мене добре розвинене бачення, у вас може його не бути. Неважливо. Це не означає, що один шлях кращий за інший. У вашій голові може просто зазвучати голос: «Я твоє вища Я. Що тобі потрібно?» Хто знає, яким він буде? Його тембр може нагадувати ваш власний голос, а може бути зовсім іншим. Можливо, почнуть з'являтися кольору, і ви зрозумієте, що вони означають. Так чи інакше, у всім, що відбувається, є великий сенс. Нехай до вас прийде просте почуття чи відчуття, але якщо це дійсно ваше вища Я, тест вам доведе, так воно чи ні.

Може трапитися, що почнуть з'являтися геометричні образи, і ви зрозумієте, що вони означають. Або ваша рука візьме олівець і почне писати, а вам буде цікаво, що ж таке вона пише. Ви зазвичай не знаєте що, це може бути все що завгодно. Та це й неважливо, оскільки у вас і у вашого вищого Я колись давним-давно вже був розроблений спосіб спілкування, і, можливо, ви використовували його раніше. Годиться будь-який метод, який захочете. Він стане зрозумілим, коли це станеться.

Отже, вам було передано послання, чим би воно не було. Про дію, яке ви повинні зробити, вам повідомили. Ви говорите: «Ага, я повинен зробити це! » Тепер найважливіше сказати своєму вищому Я: «Спасибі. До побачення », а потім поставити всі десять пальців на землю, як коріння (рис. 16-1).

Помістіть пальці перед собою на землю або на підлогу, дістаньте до Землі і відчуйте її. Це заземлені вас і дуже швидко виведе з

медитації. Ймовірно, ви знаєте, про що я говорю. Можна сидіти в медитації дві години і бути поза цим місця, потім покласти пальці на грунт Землі або в неї, і ви вийдете з медитації, повернетеся в тіло дуже швидко.

Чому швидко? Ми хочемо, щоб ви вийшли якомога швидше, так, щоб ваш розум не втрутився в процес передачі. Не думайте про те, що сказало вища Я, просто вийдіть з медитації, візьміть аркуш паперу і запишіть все дослівно. Не думайте про це. Це дуже важливо. Точно перенесіть послання вищого Я на папір, все до єдиного слова. Поставте крапку в останньому реченні. Як тільки ви все записали, можете розслабитися.

Уму нічого не варто втрутитися в цей стан, тому що, коли его, наша середня Я, отримує послання від вищого Я або навіть від нижчого Я, воно дуже часто змінює його, ще до того, як ви вийшли з медитації. Ця одна з найбільших проблем в межпространственном спілкуванні. Якщо середнє Я, его, подумає про те, що сказано, і вирішить: «Ні, я не хочу передавати це», воно може змінити слова. Щоб уникнути такого повороту, потрібна практика.

Отже, запишіть все на папері, потім прочитайте. Тепер можна дивитися на отримане повідомлення і думати про нього все, що ви захочете.

Мал. 16-1. Швидкий спосіб заземлитися після медитації

Я повинен попередити вас, хоча ймовірність того, що це станеться, майже нульова. Якщо з якоїсь причини вам сказали зробити щось морально неприйнятне, то абсолютно точно, ви не були в контакті з вищим Я, ручаюсь за це. Ваше вища Я ніколи не скаже вам зробити те, що неправильно або небезпечно. Якщо ви розумієте, що таке вища Я, то це самоочевидне. Отримавши морально неприйнятне послання, імовірно від вашого вищого Я, спаліть папір і забудьте про це. Забудьте про вищу Я, поверніться до нижчого Я і пограйте з ним ще. Вам дійсно потрібно почекати якийсь час, перш ніж знову повторити спробу. Але я сподіваюся, таке спотворення все-таки не відбудеться.

Проте, якщо у вас на папері є повідомлення, в якому говориться про те, що вам робити незручно, або чого ви ніяк не хочете робити, або що здається вам дурним (то, що дійсно не подобається вашому его або воно вважає це дурним), ви не повинні звертати на це уваги. Якщо ви збираєтеся слідувати цим шляхом, ви обов'язково повинні зробити те, що написано, що б вам ні веліли. Потім почекайте і подивіться, що станеться.

Поспостерігайте, що відбувається в Реальності, над якою у вас немає контролю. Реальність сама починає реагувати на цю дію і зазвичай показує вам і доводить, усунувши найменші сумніви

вашого розуму, що ви досягли свого вищого Я. Це може нічого не говорити розуму іншої людини, але для вас це буде дуже конкретним доказом.

Ми тільки що увійшли в світ, де все є Світло, все є свідомість, все живе і є функцією ваших думок і почуттів. Якщо вас це бентежить, або ви відчуваєте страх, почекайте. Всьому свій час. Як тільки ви з'єднаєтеся зі своїм нижчим Я і / або з вищим Я, ваше життя стане прекрасною, цікавою і повною радості.

Уроки семи ангелів |  подолання дуальності

Зцілення відбувається тільки в присутності любові. |  зцілення інших |  Заключне послання і історія |  Три рівня нашого Я |  Нижче Я - це Мати-Земля |  Вища Я - це Все Суще |  З моїх старих записів: Жити як дитя |  Як діє Життя, Коли ви з'єднані з вищим Я |  Взаємодія з усім всюди |  передбачення майбутнього |

© um.co.ua - учбові матеріали та реферати