Головна

Глава X. Біси нескінченно винахідливі.

"Аномалія. Науково-інформаційний вісник", 1992, жовтень-грудень, Москва.

Скорочений варіант статті опубліковано під назвою "Загадка людей-магнітів" в московській газеті "Альманах чудес, сенсацій, таємниць" Не може бути "", 1992, № 12, жовтень.

Почати хочу з несподіваного для багатьох твердження, що вся людська культура є культ - або Бога, або сатани - і нічого іншого. Про це свідчить і саме слово "культура", що походить від кореня "культ". Цими двома культами практично охоплюються всі види і форми людської діяльності. Причому культ істинного Бога обмежений вузькими і жорсткими рамками ( "тісні ті ворота, і вузька та дорога, що веде в життя, і мало хто знаходить їх" - Мт 7:14), передав Самим Христом і збереглися донині тільки в Православ'ї, яке за кордоном так і називається - Ортодоксальна церква. Все інше в більшій чи меншій мірі підвідомча сатані, включаючи і ті види і форми культу Бога, які виходять за зазначені вузькі рамки, в тому числі всі модернізовані християнські віросповідання ( "... просторі ворота й широка дорога, що веде до погибелі, і багато ходять "- Мт 7:13). Характерна деталь: чим далі відстоїть від цих рамок вид діяльності та віросповідання, тим сильніше в ньому проявляються нетерпимість, злість, ненависть до Православ'я, властиві сатані.

Якщо культ істинного Бога за змістом і формою гранично стабільний, то в основу свого власного культу сатана поклав прямо протилежний принцип - безперервного зміни, розвитку, вдосконалення. У цьому стрімкому, що клекоче і каламутному потоці нововведень, винаходів, відкриттів (так званого прогресу) найлегше ловити зазевавшуюся "рибку" - людську душу. Недарма тому єпископ Ігнатій Брянчанінов до сьомого головному людському пороку (їх всього вісім) - гріха марнославства - зарахував "прихильність до наук і мистецтв гине цього століття, шукання встигнути в них для придбання тимчасової, земної слави".

При такій постановці питання безупинно, необмежено і лавиноподібно збільшується число видів і форм діяльності людини, що веде до невпинного розширення кола осіб, охоплених темними силами (до речі, за таким же лавиноподібного закону зростає з часом і кількість виробленої і накопиченої людством інформації). Загальний охоплення при повному знищенні "обраних" - чим це не кінець світу !? Адже не випадково Ісус Христос сказав: "Та Син Людський прийшов чи знайде віру на землі?" (Лк 18: 8). А також: "... але через вибраних ті дні" (Мф 24:22).

Науки (включаючи техніку) і мистецтва призначені в основному для спокушання обдарованих особистостей, що володіють високою хрональной енергетикою, яка визначає захисні, зокрема, імунні сили організму, характеризує рівень потенційних творчих можливостей людини, відає всіма функціями регулювання в організмі. Стосовно до всіх інших, головним чином, рядовим особам з низькою хрональной енергетикою, були придумані так звані аномальні явища (АЯ), що відрізняються калейдоскопічно різноманітністю видів і форм, на будь-який смак. До числа АЯ відносяться НЛО, полтергейст, парапсихологічні феномени, парацелітельство, творіння погоди, лозоіскательство, огнеходство, гіпноз, пріворажіваніе (любовний приворот), ворожіння, спіритизм, хіромантія чаклунство, астрологія, гороскопи, всілякі види йоги все східні культи, реінкарнація (багаторазова життя ), теософія, окультизм, каббалізм, викликання мерців, чорна і біла магія, язичництво, ідолопоклонство і багато іншого, причому цей список щоденного поповнюється новими видами АЯ (покази "Атлантиди", вторгнення в атмосферу землі кілометрових амеб, що говорять кішки і кішки-вампіри , що постають з могил і простують в довколишнє водоймище мерці, "смертельні кола", де миттєво зникають або згорають всі кинуті туди предмети і т.д.).

Якщо наука і техніка мають справу переважно з законами нашого видимого хронально-метричного тілесного світу, то АЯ вторгаються вже в світ невидимий, внехронально-внеметріческій - в наші душі, що найстрашніше. Проте кінцева мета у них одна: відвернути від Христа, захопити в темряву і погубити.

Отже, пов'язані спільною метою, вони повинні мати і фактично мають в своїй основі якийсь єдиний фізичний механізм і розрізняються лише кількісно. Наприклад, звичайна - поза АЯ - діяльність в науці або мистецтві поступово розвиває в обдаровану людину гріхи зарозумілості, пихатості і гордості - це основні характеристики сатани. У ті ж гріхи рядове особа, стимульоване АЯ, впадає дуже швидко. Якщо першого типу людина іноді може впоратися з ними, то другого треба ще визволити з лап ворога свою душу, що незмірно складніше.

Чим серйозніше людина захоплюється АЯ і більше послуг отримує від нечистих сил, тим дорожче йому доведеться розплачуватися за це своєю душею, важче буде вирватися з їх лап і довше боротися за своє майбутнє життя. Слід не забувати, що "аж до заздрости дух, що живе в нас?" (Як 4: 5); досить проявити найменший інтерес до АЯ, щоб він відступив, а "нечістікі" - тут як тут. Вони охоче виконують всі забаганки людини - грають з ними в піддавки, носять його на собі, показують всілякі благання трюки типу обертання роторів і стрілок зіпсованих годин, переміщення "поглядом" предметів, утримання їх на тілі ( "людина-магніт"), миттєвого зняття болю або "зцілення" і т.п. Як сказав один з них моєї постраждалої кореспондентці: "Для вас - це життя, а для нас - гра". У цій грі біси нескінченно винахідливі. І нещадні, так як вона нерідко закінчується на параноїдальну шизофренію, демономанії, самогубством.

Заплутатися в АЯ нічого не варто, все починається з невинного інтересу, з самих, здавалося б, нешкідливих дій. Наприклад, одна моя кореспондентка часто поглядала на зоряне небо і зверталася до свого покійного батька, якого дуже любила. Нарешті "батько" відповів, пішла "корисна" інформація, результат - полтергейст, прямі явища "нечістіков", шизофренія. Інша знайома - молоденька, симпатична, нехрещена - любила, дивлячись на небо, "поговорити" з покійною матір'ю; отримуючи від "неї" корисну наукову інформацію, вона поки не бажає думати про наслідки - так буває найчастіше.

За "їх" навіюванню деякі з приречених вдаряються в парацелітельство, інші вважають себе месіями - рятівниками світу ( "христами"), чимало у мене і таких листів. Наприклад, одній моїй кореспондентці спочатку наполегливо показували, що вона володіє "даром цілительства" на прикладах "випадкового" зцілення хворих рибок, потім - своєї матері і т.д. Але на цю вудку вона не клюнула, тоді її схилили стати месією, і тепер вона одержимо рятує людство своїми посланнями.

Так звані контактери "спілкуються", як вони думають, з представниками високорозвинених позаземних цивілізацій і отримують від них "надважливу для людства" інформацію; деякі самі "подорожують" на інші планети і галактики. Однак всі ці "спілкування" і "подорожі" відбуваються в їх власному мозку, куди вони легковажно допустили демонів своїм нестриманим інтересом до АЯ.

Інтелектуали найлегше ловляться на йогу, реінкарнації і т.п. Чортівня. Біси переконують їх у безглуздості нинішнього життя, в наступній, мовляв, буде легше. Однак наступних життів не буває. Одного мого знайомого лікарям двічі насилу вдалося врятувати після такого роду спроб покінчити з собою. "Технарям" дається інформація науково-технічна. Наприклад, один мій знайомий спочатку одержимо фотографував і записував звуки НЛО, потім начебто одумався, але потім знову був заворожений інформацією про способи приладового лікування всіх хвороб, включаючи рак і СНІД, про принципи телепортації і психотронної зброї і т.д., втягнув у це свою дружину, брата і двох синів, брат потрапив в психлікарню, дружина і діти мало не загинули в аваріях, почався полтергейст, згорів будинок родичів.

Нелегко вирватися з лап "нечістіков", особливо нехрещених (беззахисному). Найпростіше вони морочать голову нетямущим. Наприклад, одному моєму знайомому -

бухгалтеру з Томська - спочатку диктувалася жаліслива інформація біологічного характеру, що супроводжується ейфорією, потім вона змінилася дуже ілюзорною фізичної - про атомну енергію, ядерну зброю, телепортації і т.п. В результаті постраждали він сам (шизофренія), сім'я з дітьми.

У мистецтві відбувається те ж саме. Наприклад, один знайомий (з "далеко просунутих" в АЯ художників) блискуче зображує комах, інша знайома - рослини, третя - переливаються кольорові гами (їй "вони" наказали намалювати 21 картину, що вона і зробила), четвертий - Гімалаї і т. д. Полотна цих художників виробляють надзвичайно сильне враження, вони використовуються іншими приреченими для медитації. Знаю в Мінську кількох поетів, яким диктуються вірші. Є й прозаїки. У деяких руки "самі" ходять (малюють і пишуть) по папері. Прикладів і варіантів хоч відбавляй.

Саме дике - коли неосвічені батьки залучають до своїх аномальним захопленням малолітніх дітей. Не без страху доводиться дивитися на фотографію батька, матері і чад, обвішаних сковорідками і тарілками, ложками та ополониками, ножами і виделками - це "люди-магніти". Життя таких дітей буває вкрай загублена. Наприклад, один мій знайомий захоплювався телепатією, психотронними дослідами, телепортацией і т.п. і залучав до цього сина. Тепер сам він знаходиться на межі самогубства, син зійшов з розуму, дочка і дружина тяжко хворіють. Інший знайомий, професор, організував школу парацелітельства - страждають він, дружина, діти і сродники, а у його помічниці чоловік і син одержимі бісами. Мені довелося бачити в соборі моторошну картину, коли такий потерпілий з вини батьків хлопчик бився на підлозі в судомах і кричав: "Вийди, сатана!", А легковажний батько хрестив його Біблією, але це вже не допомагало.

Часто чуєш: яка несправедливість - батьки грішать, а чому страждають невинні діти !? Однак дорослі зобов'язані думати про наслідки своїх гріхів і вчинків, хвороби дітей покликані їх навчати. Почитайте, в Біблії описані гріхи, за які і десяти поколінням не вдається розплатитися (Втор 23: 2-3). Наприклад, в Білорусі надзвичайно поширене пріворажіваніе, при цьому дівчина проданої дияволу, який допомагає приворожити, душі свою і майбутніх дітей. Якщо ж вона прямо звернеться до чорної магії, тоді їх життя перетворюється в пекло: навіть при безперестанної боротьбі сліди цього вчинку помітні і на третьому поколінні. Спостерігаю кілька таких сімей, в яких і батьки, і діти одержимі бісами.

Сатана ретельно маскує факт свого існування. Деякі найбільшу перемогу лукавого бачать саме в умінні переконати людей, що його немає, отже, не треба ні з ким боротися і можна творити все, що завгодно, не боячись

наслідків.

При створенні і розстановці своїх "пастки" він вживає популярним нині принципом "розділяй і володарюй" шляхом успішного впровадження ідеї про повну їх взаємної незв'язаності і несумісності. Характерним прикладом служать АЯ: лозоходи не відають НЛО, шанувальники НЛО подвизаються далеко від полтергейсту, знавці полтергейсту не практикують паралеченія, парацелітелі переконані у відсутності зв'язку їх ремесла з лозоходства і т.д. Так лукавому вдається "обслужити" людей з безкінечно різноманітними нахилами і потребами, і будь-який з них впевнений, що він унікум.

На останній стадії захоплення АЯ біси перестають церемонитися зі своєю жертвою і починають з'являтися їй в самих різних страхітливих образах. У моїй пошті безліч листів з подібними одкровеннями. Я знаю людей, з гордістю стверджують, що вони запросто "згинають біса в баранячий ріг", пригрозивши йому пальцем або святою водою, і він в страху зникає або зі свистом вилітає в кватирку. Наївна гра в піддавки! Якби вони знали, з чим мають справу! .. Преподобний Серафим Саровський говорить: "Найменший з них своїм кігтем може перевернути землю". Наприклад, досить було Н. А. Мотовилову, "служки батюшки Серафима", самовпевнено подумати щось подібне, як "в цю саму мить страшне, холодне, смердюче хмара оточило його і стало входити в його судорожно стислі уста ... Руки були точно паралізовані і не могли створити хреста, застигла від жаху думка не могла згадати рятівного імені Ісусового ... Настав період найтяжчих мук ", який тривав понад 30 років (див. книгу чудового православного письменника Сергія Нілуса" Велике в малому "). Мені тільки одного разу на кілька секунд була показана неймовірно чорна кудлата сатанинська аура навколо якоїсь симпатичною блакитноокою панянки, що займається парацелітельством, і я був повністю паралізований, а охопив мене непередаваний словами жах я буду пам'ятати все життя.

У моїй книзі "Термодинаміка реальних процесів" доводиться, що всі згадані та інші подібні феномени мають загальну фізичну природу і породжуються одним і тим же надтонкою світом зла. "Всякий спокійно розсудлива людина, якщо тільки він не сліпий і не зовсім ідіот" (слова Марка Твена), легко може переконатися в тому, що в людині немає "магнітів", які могли б утримувати на грудях і руках миловидної панночки безліч прасок, як це було зображено на одній кольоровій фотографії. Їх просто із задоволенням тримають біси. Вони можуть утримати і танк, як свого часу у Петрозаводська під виглядом НЛО підняли над рейками поїзд і помчали його в гору з прискоренням (ТРП, с. 532). Однак тоді відразу ж стало б ясно, що тендітній панночці така ноша не під силу, і тут замішано щось потойбічне. "Рекорд" недавно побив чоловік, який в Сочі "тримав" на грудях два металевих диска вагою 20 і 30 кілограмів; ці безглузді трюки бісів з глибокодумним виглядом спостерігали лікарі, вчені та телевізійники з Японії.

Кожному ясно також, що клітини організму не здатні виносити температуру 800-1000 градусів, як це буває при ходінні босоніж по палаючим вугіллям - улюблений трюк болгарських огнеходцев. В цьому випадку біси створюють теплову ізоляцію між шкірою і вугіллям. Так само вони надходять в полтергейст, коли на людину перекидається каструля з окропом або горить одяг, але шкіра цього не відчуває. Однак найбільший інтерес представляє приклад з лозоходства, де мені в прямих дослідах вдалося показати, що лозоіскательской рамкою оперують саме біси, бо Світлі Сили балаганними трюками не займаються.

У згаданій книзі описані експерименти, з яких видно, що хрональное поле людини (так зване біополе), грунтових вод або корисних копалин не в силах відхилити лозу, перекинути металеву рамку або розгойдати маятник. Воно не може повернути навіть найлегший паперовий ротор масою 20 міліграмів, підвішений на голці з рубіновим підшипником. Однак лоза на практиці іноді піддається дії таких сил, що в стислих долонях оператора кора відшаровується від деревини і провертається на гілці, а рамка здатна підняти навіть кілограмову гирю. Ефекти такої інтенсивності зазвичай спостерігаються в НЛО, полтергейст і телекінезі. Цих фактів вже досить, щоб судити про спільність механізму згаданих АЯ і про те, що в них задіяний надтонкий світ. Але добра або зла - це питання залишалося ще відкритим (ТРП, с. 541). Відповідь на нього отримано наступним не позбавленим гіркоти чином.

Після багаторічних заборон, коли вийшов Закон про пресу і з'явилася нарешті можливість опублікувати згадану книгу, треба було терміново виміряти знаки хрональних випромінювань тисяч портретів покійних людей. Для швидкості довелося скористатися лозоіскательской рамкою. "Нечістікі", як завжди (це їх улюблена тактика), не забули в створену Господом бочку меду додати свою ложку дьогтю: приблизно в десяти випадках, які могли б викликати бурю обурення і відкидання, вони підкинули неправдиву інформацію - замість плюса дали мінус і навпаки. Правда, я врахував невідповідність знака хронального поля і діянь людини і заради захисту більшу частину таких сумнівних імен в монографію не поміститься.

Після виходу книги з друку я в спокійній обстановці перевірив достовірність показань лозоіскательской рамки, пам'ятаючи про те, що "Цей же рід не виходить інакше, як тільки молитвою й постом" (Мф 17:21), а також про те, що Тіло і Кров Христові відганяють бісів від причетний. Наприклад, вчителі словенські Кирило і Мефодій 60 днів молилися і постили, щоб отримати понад інформацію про мову, названому згодом церковно-слов'янською. Те ж робив і зарахований до лику святих Андрій Рубльов при створенні своєї "Трійці". У січні 1992 року я хрестився в Православ'ї (причини мого переходу з католицтва в Православ'я безпосередньо продиктовані моїми дослідженнями) і почав причащатися Тіла і Крові Христових, одночасно визначаючи свою хрональную енергетику методом вимірювання радіуса нанохронального еліпсоїда (ТРП, с. 495).

Раніше мною було встановлено, що одна молитва "Отче наш" підвищує радіус нанохронального еліпсоїда в тисячі разів, а годинне перебування в православній церкві при Богослужінні - в сотні тисяч і мільйони разів (ТРП, с. 497). Потім протягом тижня-двох придбана енергетика поступово витрачається на всілякі гріхи, і радіус повертається на свій повсякденний рівень приблизно за експоненціальним (логарифмическому) закону. У звичайної людини радіус еліпсоїда становить кілька метрів, у екстрасенсора він досягає багатьох кілометрів, це було і у мене.

Тепер з'ясувалося, що причащання лавиноподібно збільшує цей радіус. Крім того, кожне наступне причащання підвищує загальний середній рівень енергетики. Наприклад, в одну з субот напередодні причастя, радіус дорівнював одиниці з 56 нулями метрів (1056 м). Участь в суботньому вечірньому Богослужінні збільшило його в мільярд мільярдів раз (до 1074 м). Приблизно в стільки ж разів примножила його в неділю покладається перед причастям ранкова молитва (до 1091 м). А саме недільний причащання підняло радіус до значень, що перевищують одиницю з 252

нулями метрів (10252 м) - більше у мене під рукою не виявилося ізолюючих листів поліетилену (кожен лист зменшує вимірюваний радіус в 10 разів, тому всі вимірювання здійснюються в межах кімнати; знайдений радіус - величина умовна, Її безглуздо зіставляти з радіусом Всесвіту). Приголомшливий уяву результат! На цьому кількісному прикладі стала ясною виключно важлива роль причастя. До наступної суботи радіус впав до 10174 м, а ще через тиждень - до 10142 м. У неділю в результаті нового причащання радіус знову "зашкалив" за 10252 м і в наступні дні при щотижневому причастя вже не опускався нижче вказаного значення.

Відповідно до цього отримані раніше знаки хрональних випромінювань портретів покійних людей були перевірені колишньої рамкою після п'яти щонеділі причастя, причому останні п'ять днів супроводжувалися особливими молитвами і постом. У день п'ятого причащання, відразу після нього, всі сумнівні знаки виявилися виправленими так, що стали відповідати діянь людей. Втім, і ці результати не можна вважати абсолютно достовірними - см. §§ 6 і 7 гл. XIV.

Мені невідомо, щоб хтось із лозоіскателей при роботі з рамкою вдавався до викладеним мною обережностям, стало бути, всі ці лозоходи, як і я спочатку, співпрацюють виключно з бісами з усіма наслідками, що випливають звідси сумними наслідками. Посилання на мільйонні економії нічого не доводять, бо "нечістікі" іноді дають щось корисне, і не тільки в лозоіскательстве, але і в інших областях АЯ, наприклад в паранормальному цілительство, прогнозах, приворожування і т.д., тобто в свою аномальну бочку дьогтю вони іноді додають ложку меду, інакше який би дивак став би з ними співпрацювати, а тепер таких кілька мільярдів. Статистика показує, що при роботі з рамкою (лозоіскательство, визначення знака портретів і т.д.), при різного роду ворожінь, в сновидіннях, астрології, гороскопах і т.п. біси зазвичай дають корисні результати приблизно в 60-70% випадків; але при парацелітельстве початкове полегшення завжди супроводжується поверненням і посиленням хвороби, бо вороже "корисне" має тільки одну мету - захопити, оволодіти волею і знищити.

З описаних дослідів можна зробити ще один важливий практичний висновок: якщо людина загруз в АЯ, йому може допомогти тільки інтенсивна церковне життя в Православ'ї з щотижневими Причастя, у виняткових випадках через два тижні, а також безперервна серцева Ісусового молитва, відганяєш бісів, бо Сам Ісус Христос сказав: "Я дорога, і правда, і життя ..." (Ін 14: 6). Іншого шляху немає. Маю приклади подібних зцілень, та перший з них - я сам, грішний.

Тепер уже можна і доречно розкрити тут, нарешті, інший мій секрет, покаятися і висловити серйозне застереження надмірно допитливим. Справа в тому, що в книзі ТРП під абревіатурою СД приховано мною речовина Святого Духа, а під НД - Нечистого духа. Досліди показують, що звичайний хрональний заряд, наприклад, міститься в біополе, якщо їм зарядити воду в бульбашці або інше тіло, видаляється шляхом легкого удару об стіл, нагрівання і т.д. На заряди ж СД і НД такі способи не діють, розрядити тіло можуть тільки самі заряди.

СД-речовиною заряджають (освячують) воду, проскури, ялин, артос і інші речовини в церкві. Свята вода і просфори найбільш доступні для віруючих, тому я ризикнув виміряти їх хрональние і силові властивості. І за свою зухвалість був покараний: прийшовши після досвіду в церкву, втратив свідомість, впав і до крові розбив праву сторону обличчя і праву ногу, потім два тижні кульгав і милувався своїми шрамами. Артос - це більш серйозна святиня, за неї покладається і більш серйозне покарання. А за Святі Дари один допитливий чернець тут же поплатився страшною смертю - був

роздертий бісами.

Як заряджених НД-речовиною тел я використовував оскільки НЛО, грунт з місць посадок НЛО, об'єкти полтергейсту, гілки східних молитовних дерев і т.п. Цікава деталь: по уламку НЛО на ковадлі я бив молотком, нагрівав його до високої температури, махав на нього пальцями, але розрядити так і не зміг. Однак мій знайомий, який займається створенням погоди, параврачеваніем, психотронними взаємодіями і т.д., просто помахав на осколок пальцем і заряд відразу ж пропав - вража сила "своєму" в допомозі не відмовляє ...

Останнім часом катастрофічно шириться наступ темних сил. Розплодилося неозоре безліч всіляких аномальних (читай: сатанинських) місій, сект, шкіл, семінарів, асоціацій, інститутів, академій, спокушає зі шляху істинного. Неосвічена публіка туди валом валить. Тисячі рядових жертв, що потрапили в цю безжальну м'ясорубку, гинуть поодинці, часто соромлячись зізнатися у своїй біді, оскільки ще зовсім недавно таких бідолах відразу ж садили до психлікарні. Одна моя київська кореспондентка (у неї раптово померла мати) тільки після трирічної листування нарешті зізналася в причини спіткало її горя: вони удвох з матір'ю перед сном вимовляли "мухортовскіе заклинання" і користувалися широко поширеною на Україні "паличкою феї". На жаль, вона сама вже і "бачачи не бачить і слухаючи, не розуміє", сумний підсумок. Однак часи поступово змінюються, і листи стають більш відвертими.

Багато постраждалих, одумавшись, звертаються за допомогою в ті ж школи і асоціації з проханням дати їм "методику захисту" від почали з'являтися їм бісів і "інопланетян", тобто практично просять дати методику вигнання "демонів силою Вельзевула, князя бісівського" (Лк 11 : 15) ... Невже такі звернення нічого не говорять керівникам цих курсів, шкіл і асоціацій !? Адже їх самих і їх родичів очікує те ж саме, але тільки в незрівнянно більшою формі. Звичайно, не відразу, не в цю хвилину, але свого часу, коли мине в них потреба, бо вони, будучи високоенергетичних в хрональном щодо особистостями (екстрасенсора), потрібні поки мінус-світу для спокушання в цих школах і асоціаціях безлічі рядових жертв ( " малих цих "). Згадайте слова Ісуса: "... неможливо не прийти спокусам, але горе тому, через кого вони приходять; краще було б йому, якби млинове жорно повісили йому на шию і кинули його в море, аніж щоб спокусив одного з малих цих" (Лк 17: 1-2). І ще: "Небо і земля минуться, але слова Мої не минуться" (Лк 21:33) [ПВБ, стр.155-166].

Творіння думки - це диво. |  Справжня віра і марновірство.

Глава VIII. Про структуру світобудови. |  Первокірпічіком світобудови. |  Коротко про просторі. |  Розміри і число всесвітів в світобудові. |  Коротко про час. |  Паралельний світ. |  Біблія - ??послання аттоміра нашого світу. |  Глава IX. Секрети дива. |  Що є справжнє диво. |  Символ віри. |

© um.co.ua - учбові матеріали та реферати