На головну

Спарту, щоб повернути звідти сина Одіссея Телемаха.

1.  Quot; Про народ мій! Увійдіть в землю священну, яку Аллах предначертал вам, і не повертайтеся назад, щоб не опинитися вам зазнали збитку ".
  2.  Акумулює свої щасливі хвилини, щоб витягувати їх, як ресурс, в менш успішні моменти!
  3.  Афамант, щоб уникнути великого лиха, що загрожувало Орхомене, вирішив
  4.  Бабаджі, посміхаючись, вийшов і підійшов до кожного, щоб все торкнулися теплої, міцної плоті його тіла. Сумніви розвіялися, мої друзі простяглися на підлозі в трепетному каяття.
  5.  Баркашов і Лимонов об'єдналися, щоб не жити в Америці
  6.  БІГТИ, ЩОБ ЗАЛИШИТИСЯ НА МІСЦІ
  7.  Багатий бенкет, а двері на жіночу половину замкнути, щоб не долітали до

ОДИССЕЙ У Евмея

Викладено за поемою Гомера "Одіссея"

Коли Одіссей наблизився до оселі свинопаса Евмея, той був удома один і

Працював, сидячи біля входу. Побачили Одіссея собаки і кинулися на нього з лютим

Гавкотом. Вони розірвали б Одіссея, якби не прибіг Евмей і не відігнав їх.

- Мандрівник, - сказав Одіссею Евмей, не впізнавши його під виглядом жебрака, -

Ти загинув би, і нова печаль вразила б мене, крім тієї печалі, яка

Непокоїть мене про загиблого Одіссеї. Але підемо до мене в будинок, я нагодую тебе і дам

Відпочити.

Одіссей пішов в житло Евмея, складене з грубого каменю. На дворі, близько

Будинки, перебували хліва для свиней. Евмей з Одіссеєм увійшли в будинок, і Евмей

Посадив мандрівника на складений хмиз, покритий шкірою сарни. потім пішов

Він в хлів, де були поросята, взяв двох, заколов і засмажив. Налив також і

Вина Евмей для трапези в дерев'яний кубок і поставив все це на стіл. гірко

Скаржився Евмей, готуючи трапезу, на буйних женихів, розоряють гірше

Морських розбійників будинок Одіссея і знищують його численні стада.

Уважно слухав його Одіссей і розмірковував, як помститися женихам. Під час

Трапези став Одіссей розпитувати Евмея про його пана, а коли свинопас

Сказав, що загинув його господар, то поклявся Одіссей, що повернеться господар

Запитав він його, що це за країна, і раптом почув, що він на Ітаці. запитав |  Додому, і повернеться скоро. Але не повірив клятві його Евмей. запитав Евмей

У Ітаці до самої моєї смерті. Ось що говорив про мене віщий Тіресій і |  Бажав краще бути останнім наймитом на землі, ніж бути царем в царстві душ |  Лише тільки розгорілася ранкова зоря на небі, розбудив я своїх |  Греки, і що робиться на землі. |  У котлі, кипіли морська твань і земля. Коли ж вивергала вона воду, то навколо |  Буря, піднята несамовитими вітрами. Ні, ми повинні пристати до берега, а |  Говорив, що, повернувшись на батьківщину, вони умилостивити бога Геліоса, побудувавши |  Биков Геліоса мої супутники. Нарешті, на сьомий припинилася буря і подув |  Острови. Нерозумно було б, якби я знову став розповідати про це, а вам |  Страшно розгнівався на феакийцев за те, що проти його волі відвезли вони |

© um.co.ua - учбові матеріали та реферати