На головну

Потім Ідоменей, Меріон і інші. Зімкнули свої щити навколо тіла Патрокла

1.  II. Визначення положення електричної осі у фронтальній площині і поворотів серця навколо його поздовжньої і поперечної осі.
  2.  Quot; Одна група з них, поглибиться в релігії, потім вийде з неї ".
  3.  Quot; Воістину одна група людей вийде з релігії, подібно до того, як стріла виходить з дичини. Потім вони не повернуться в релігію ніколи ".
  4.  Quot; Положення їх подібно положенню того, хто запалив вогонь; коли ж вогонь освітив все навколо, Аллах забрав їхнє світло і залишив їх у темряві, так що вони не бачать ".
  5.  Анкей, і Адмет, і Теламон, і багато інших. Серед героїв був і співець Орфей.
  6.  БІЙ ЗА ТІЛО Патрокл
  7.  У діалоговому вікні Добавленіеограніченія клацніть в поле Посилання на осередок, потім клацніть на осередку В11 (або просто введіть в це поле В11).

Герої, але троянці відбили їх. Знову заволоділи вони трупом Патрокла. могутній

Аякс Теламонид розсіяв, однак, ряди троянців і відбив у них труп, вразивши

Того героя, який тягнув труп за ноги. Знову розпалилася січа за труп, і

Здригнулися вже троянці. Але Аполлон надихнув на битву Енея, - він утримав

Війська від втечі. Ще кровопролитні став бій. Залила кров землю,

Нагромадилися трупи на трупи. Як всепоглинаючий вогонь, палала битва. Зевс

Ж розлив пітьму навколо трупа Патрокла. Можна було подумати, що немає на небі

Більше ні сонця, ні місяця, такий морок був навколо трупа Патрокла. Але тільки

Навколо трупа Патрокла був морок, інше поле битви залито було променями

Сонця, і на небі не було жодної хмарини. У темряві билися герої за труп

Патрокла.

Далеко від битви стояли безсмертні коні Ахілла і проливали гіркі сльози про

Загибелі одного їх господаря. Даремно намагався візник Автомедонт змусити їх

Рушити з місця, - вони стояли непорушні, опустивши голови. гриви їх

звісилися до самої землі. Побачив коней Зевс і подумав: "О, нещасливі коні!

Навіщо подарували ми вас, безсмертних, Пелею? Невже для того, щоб ви дізналися

Скорботи людей, так як немає жодної тварини у всьому всесвіті більш

нещасної, ніж людина! Але не сумуйте, - ніколи не буде панувати над вами

Молодий Евфорб. Став Минулий знімати з нього дорогоцінні обладунки, але спонукав |  Гектор. Я дам вам сили - винести з битви Автомедонта. Троянцам я дам ще

Схопився він і, надівши обладунки, готовий був поспішати на поле битви, щоб |  Знову почали тіснити греків. Все кровопролитні і кровопролитні ставав |  Стіною своїх щитів огородили греки кораблі. Багато подвигів хоробрості |  Так розмовляли друзі. Раптом побачив Ахілл, як запалав один з його |  Кинулися через рів в поле троянці, і багато хто загинув. Герой Теламонид Аякс |  Сарпедона, то побажають і інші боги врятувати своїх синів. Зевс повинен |  Героїв і Патрокл; першими прийшли Аякс. Закипіла битва навколо тіла |  Піднімався Патрокл на стіну, і три рази відбивав його Аполлон. Коли ж в |  Так, як б'ються східний і південний вітер, Евр і Нот, в лісистій долині; з |  Аполлона здобув ти її. Боги перемогли мене, вони позбавили мене обладунків. богам |

© um.co.ua - учбові матеріали та реферати