Головна

Так грізно крикнув Одіссей. Змахнув він скіпетром і вдарив Терсита по

  1.  Агенор. Сильною рукою кинув він у нього списом. Вдарило спис в поножи, але
  2.  Библер В. С. Ідея культури в роботах Бахтіна // Одіссей. Зб. статей. М .: Наука, 1989. С. 43.
  3.  В сторону, то чекають тебе там роги грізного тельця, там загрожує тобі лук
  4.  Введення Іваном Грозним опричнини, її суть. Різні оцінки особистості Грозного
  5.  Веління слуга. Взяв Демодок з руки слуги кіфару, вдарив по золотих струнах
  6.  Питання. Внутрішня політика Івана Грозного. Освіта станово-представницької монархії в Росії.
  7.  Всієї Русь »при Івана Грозному

Спині. Від болю сльози градом покотилися з очей Терсита. На спині його

Здулася червона смуга від удару. Сам він, тремтячи від страху, зморщився і

Рукою витирав котяться сльози. Всі голосно сміялися, дивлячись на Терсита, і

говорили [1]:

--- ---

[1] Звичайно, голосно сміялися і хвалили Одіссея не всі греки: сміялися

Вожді-аристократи. Рядові ж воїни, думка яких висловив Терсит, цілком

Йому співчували і знали, що вони самі потрапили б в таке ж положення, як

Терсит, якби наважилися висловити свої думки.

--- ---

- Багато славних справ зробив Одіссей і в раді, і в бою, але це -

найславетніший з його подвигів. Як приборкав він крикуна! Тепер він не наважиться

Більше поносити улюблених Зевсом царів.

Одіссей же звернувся з промовою до народу, я поруч з ним стояла, прийнявши вид

Вісника, Афіна Паллада. Одіссей переконував греків не залишати облоги Трої, він

Говорив, що, якщо повернуться вони на батьківщину, не взявши Трої, покриють вони ганьбою

І Агамемнона, і себе. Невже вони, як слабкі діти або жінки-вдовиці, з

Малодушності поїдуть на батьківщину, невже забули вони передбачення Калхаса, що треба

чекати? Невже всі забули і те знамення, яке послав Зевс в Авліді? адже

Тільки на десятий рік облоги судилося грекам взяти Трою. Своєю промовою Одіссей

Знову вдихнув всім спрагу подвигів. Гучними криками вітали мова

 Агамемнона. Він кричав, що досить отримав Агамемнон видобутку і невільниць, |  Одіссея греки, і гучним відлунням відповіли околиці цим клікам. Але ось постало


 Ти бачиш, що гинуть воїни і в боях, і від мору. Але, може бути, ми перш за |  Обидва вони - і Ахілл і Агамемнон - були їй однаково дорогі. З трепетом |  Агамемнона. Тим часом цар Агамемнон звелів спустити швидкохідний корабель на |  Бенкетуючих. Голосно лунали величні звуки гімну на честь Аполлона, |  Агамемнон мене збезчестив, відібравши у мене нагороду за мої подвиги. Мати моя, |  Довго не відповідав тучегонитель Зевс Фетиде. Але невідступно благала його |  Безліч греків. Я знаю, що ти обіцяв виконати її прохання. |  НАРОДНЕ ЗБОРИ. ТЕРСО |  Мікен до корабля старця Нестора і розповів їм, яке послав йому сновидіння |  Батьківщину. |

© 2016-2022  um.co.ua - учбові матеріали та реферати