Головна

Лілія Хо.

Я народилася в 1758году у В'єтнамі. Сім'я моя, в той час займалася швейним майстерністю, звичайні селяни - підлеглі графа Вінницького. Природно, не було ніяких шкіл, освіту я отримала пізніше. У 1776, я познайомилася з Крістіаном, він був другом мого батька, Костянтина. У нього була своя рілля, що дуже рідко для того часу, і батько пустив мене до нього підзаробити на збірці вівса. У мене було дві сестри - Катерина та Анастасія, вони були молодші за мене, незабаром їх спалили як відьом ...

Загалом, він привіз мене на ріллю, і познайомив зі своєю «дочкою» Марією, вона повела мене в поле, хотіла показати гарні квіти. Надала мені вибір, стати вампіром - я погодилася, це було цікаво. Вони відвезли мене в місто X, це було 20 вересня 1776 року.

Я прийняла обітницю і заприсяглася виконувати всі закони Золотий Свити. У той час йшли війни з вампірами, вони ловили нас по одному, встромляли осикові коли і палили. Я була хорошим бійцем, і коли люди вбили Марію, я встала на її місце. Бідна Марія, її знайшли пов'язану з колом в серці, біля великих воріт в монастир, а в окрузі валялося гори мерців.

Війни закінчилися, коли ми перебралися в західну Європу. В Англії, я здобула освіту, і ми поїхали до Німеччини.

У Німеччині, до нас прийшов Ян. Взявши за приклад ті ж шахи: Оскер - король, я - королева, Ян - слон, Юля - слон, а Крістофер гравець, що керує нами. Ми не просто одна з сімей - ми головні в своєму роді.

Пізніше, на одному завданні у В'єтнамі, я врятувала сім'ю людей, мені стало їх дуже шкода. Але я не повинна була цього робити, і мене вигнали. Так, я залишилася зовсім одна, і почалися довгі роки поневірянь. Я побувала в багатьох країнах, мені траплялися добрі люди, які давали їжу і дах. Є, я намагалася, тільки поганих і неприємних людей. В основному, це були брудні мужики, які хотіли сексу.

Через 30 років, я повернулася, і мене відновили у званні.

1846 року у Відні, я зустріла Влада, я закохалася, він став першим моїм чоловіком ...

Влад Кошелев. |  Софія Ліванос.

Музика. |  Живлення. |  Почала роботи зі стихіями. |  Заклинання (мантри), ритуалістика. |  Заклик Домового. |  Практика на розслаблення. |  Влад Дракула. |  Становлення світу вампірів. |  Як стати вампіром, природні, маги і звернені. І що було пізніше. |  Що є вампір і демон, а так само перевертень. |

© um.co.ua - учбові матеріали та реферати