Головна

Мантра і тема для роздумів до читання дев'ятого

1.  D.1.1.2.3 Як довіряти себе роздумами (2п)
  2.  Вступна медитація. Психофізичні вправи. Розминка. Релаксація. Вправи з мантрами.
  3.  Ось і дав Я тобі мудрість, найбільш потаємну з усіх таїнств. Після інтенсивного роздуми про це дій, як тобі завгодно.
  4.  Мантра і тема для роздумів до читання восьмому
  5.  Мантра і тема для роздумів до читання п'ятого
  6.  Мантра і тема для роздумів до читання сьомого

Мантра для цього читання - "я єсмь".

Коли ви говорите "я єсмь", ви стверджуєте реальність вашого існування, яка є тимчасовою і відносна - але ваше справжнє існування в дусі, яка не тимчасово і не відносно, але вічно і абсолютно. Ви стверджуєте реальність вашого справжнього "Я", яке не є тіло, але духовне начало, що виявляється в тілі і розумі. Істинне "Я" незалежно від тіла, що представляє собою тільки засіб для його вираження, воно неразрушими і вічно. Воно не може ні померти, ні бути знищено. Воно може змінити форму свого вираження або знаряддя свого прояву, але воно завжди буде тим же самим "Я", часткою великого океану духу - духовним атомом, що виявляється в вашому теперішньому свідомості по лініях духовного розвитку. Не думайте про вашу душу, як про щось окремому від вас, тому що ви - душа, а все інше - минуще і мінливе. Уявляйте себе в своєму розумі як окрему сутність, незалежну від тіла, яке є тільки ваша оболонка. Усвідомлюйте, що для вас можливо покинути тіло і все-таки залишитися самим собою. Протягом частини періоду роздуми намагайтеся розумово абсолютно як би забути, не знати про існування тіла, і ви побачите, як поступово почнете прокидатися до почуття незалежного існування вашої душі, т. Е. Вас самих, і дійдете до свідомості, своєї істинної природи. При цих вправах необхідно щодня присвячувати кілька хвилин безмовного роздумів і потім лежати або сидіти у вільному положенні, послабивши всі м'язи тіла і привівши розум в спокійний стан. Коли всі ці умови будуть дотримані, прийде особливий стан спокою, яке вкаже людині на те, що він вступає в "мовчання". Тоді необхідно зосередитися на темі, даної для медитації, повторюючи мантрам з метою зафіксувати його сенс в розумі. У такі хвилини людина буде отримувати натхнення від свого духовного розуму і після довгий час буде відчувати себе сильніше і вільніше. Мантра цього читання, якщо він буде ясно зрозумілий і добре сприйнятий свідомістю, може змінити навіть зовнішній вигляд людини. У ньому буде відчуватися спокійну гідність і внутрішня сила, яка неминуче буде діяти на людей, що приходять з ним в зіткнення. Цей мантрам оточить людини уявної аурою сили і могутності, дасть йому можливість відкинути всякий страх і дивитися всім спокійно в очі, і знати про себе, що він - вічна душа і що ніщо не може завдати йому реального шкоди. Повне розуміння ідеї "Я єсмь" змусить зникнути всякий страх, тому що Духу нема чого боятися, ніщо не може зашкодити йому. Ми дуже радимо нашим читачам розвивати в собі цей стан свідомості. Воно дасть можливість піднятися вище дрібні емоцій, тривоги, ненависті, страху, ревнощів і т. П. І зробить їх на ділі людьми духу. Піднялися до цього бачать, що результати їх досягнення відчуваються всіма, хто приходив з ними в зіткнення. Існує неймовірна аура, що оточує людей, які досягли свідомості "Я єсмь", щось, що змушує всіх інших ставитися до них з повагою і пошаною.

Мантра і тема для роздумів до читання восьмому |  Йогічна ПРИЙОМИ В буддизмі

Ми опишемо ще кілька дослідів ментального, або психічного, лікування. |  ПСИХІЧНЕ ВПЛИВ |  астральний світ |  ПО ТОЙ БІК |  ДУХОВНА ЕВОЛЮЦІЯ |  ПРИЧИНА І СЛІДСТВО У ДУХОВНЕ СВІТІ |  ШЛЯХИ ДОСЯГНЕННЯ йогів |  Мантра і тема для роздумів до читання п'ятого |  Мантра і тема для роздумів до читання шостого |  Мантра і тема для роздумів до читання сьомого |

© um.co.ua - учбові матеріали та реферати