Головна

Вони домоглися цього старим добрим способом

  1. " І згадуйте Його, як Він вивів вас на прямий шлях, хоча до цього ви були в числі помиляються ".
  2. " Хто скаже від мого імені брехня, і він знає (що я цього не говорив), нехай приготуватися до свого місця в Аду ".
  3. " Насправді ж, вони не обманюють нікого крім самих себе, але не усвідомлюють цього ".
  4.  quot; Він не надає йому значення, але через це (слова) його кидають у пекло на 70-річне відстань ".
  5. " Вони намагаються обдурити Аллаха і тих, які увірували. Насправді ж, вони не обманюють нікого крім самих себе, але не усвідомлюють цього ...
  6.  XIII. Видозміна цього вчення в махаяні
  7.  Алгоритм розрахунку кільцевих способом

Так як же більшість цих людей вступили до лав надбагатих в такому ранньому віці? Вони зробили це старим добрим способом - тим же самим, за допомогою якого свого часу стали надзаможними Рокфеллер, Карнегі та Форд і за допомогою якого це будуть робити завтрашні надбагатих люди світу. Вони будували компанії і продавали їх акції широкій громадськості. Вони наполегливо працювали заради того, щоб стати продають, а не купують акціонерами. Можна сказати, що, ставши продають акціонерами, вони друкували собі гроші - абсолютно законно. Вони створювали цінні бізнеси, а потім продавали частку власності в них іншим - купують акціонерам.

У книзі "Багатий тато, бідний тато" я писав, як у віці 9 років я почав робити власні гроші, плавлячи свинцеві тюбики від зубної пасти і переливаючись фальшиві монетки в гіпсових формах. Тоді мій бідний тато пояснив мені, що означає слово "фальшивомонетник". Так мій перший бізнес відкрився і закрився в один і той же день.

Мій багатий тато, з іншого боку, сказав мені, що я був не так уже й далекий від головної формули багатства: друкувати або винаходити свої власні гроші - законним шляхом. Інакше кажучи, навіщо працювати заради грошей, якщо можна друкувати свої власні? У книзі "Багатий тато, бідний тато" п'ятий урок називається "Багаті самі винаходять свої гроші". Багатий тато вчив мене винаходити свої власні гроші за допомогою нерухомості або малих компаній. Цей технічний навик відноситься до області інвесторів зсередини і вищих інвесторів.

 ВИЩИЙ ІНВЕСТОР |  Остання вершина


 Важіль управління інвестора № 4 |  Важіль управління інвестора № 7 |  Які вигоди отримали Джеймс і Кеті від рекомендацій фінансового та податкового консультантів? |  Чи не менше, а більше контролю |  Важіль управління інвестора № 8 |  Фінансові коефіцієнти компанії |  Про що мені говорять коефіцієнти |  Інвестування в нерухомість: фінансові коефіцієнти для об'єкту нерухомості |  упереджений аналіз |  Заощадження - це не інвестування |

© 2016-2022  um.co.ua - учбові матеріали та реферати