Головна

ПРАВДИВІСТЬ

  1.  правдивість
  2.  Сатья: правдивість

Правдивість в пологах відповідає широкому спектру емоцій - це і ваш негативний внутрішній голос, і ступінь впевненості в своїх силах, і то, як ви проявляєте свої справжні почуття до оточуючих. Якщо ваша мова має негативне забарвлення і ви піддаєтеся на вмовляння внутрішнього голосу, що вселяє, що у вас не вистачить сил, щоб впоратися з болем, ви тим самим реалізуєте негативний варіант своєї родової історії. Коли ви вимовляєте «Я не впораюся», «це занадто боляче», «нехай краще мені просто зроблять кесарів», «мені потрібно знеболююче», Ці слова мають дуже потужний вплив на вашу психіку, і якщо при пологах повторювати їх досить часто, то можна і повірити, ніби все дійсно так. Тому під час пологів ви повинні контролювати свою мову і бути щирою з самою собою. Розтрачуючи свою енергію на негатив, ви подаєте тілу сигнал відступитися. Ви також практикуєте емоційне саморуйнування. Вашій «команді підтримки» доводиться витрачати сили на те, щоб умовити вас змінити свою думку. Залишайтеся вірні собі. Говоріть лише те, що думаєте, і намагайтеся формулювати свої думки з позицій позитиву і сили. Ваш малюк вас чує! Використовуйте позитивну лексику, яка буде сприяти тому, щоб ваші пологи пройшли безпечно і чудово.

...

Можливий родової сценарій: Пологи Джулі почалися чотири дні тому, і поки все йде дуже добре. Лікар тільки що перевірив розкриття, яке склало всього 3 см. Джулі падає духом і починає говорити партнеру, що не може більше виносити біль і народжувати без анестезії. У цій ситуації партнер Джулі може нагадати їй про родове намір, тобто про те, що депресивні мови не є частиною їх родового плану і слід зберігати позитивний настрій, в тому числі і на словах.

 ненасильства |  неприсвоєння ЧУЖОГО


 День пологів: що вам належить |  початок пологів |  Латентна фаза першого періоду |  Що відбувається з вашим тілом в латентну фазу першого періоду? |  Що відбувається з вашим тілом в активну фазу? |  Що відбувається з моїм тілом в перехідну фазу? |  усвідомлені пологи |  формування наміри |  Що є «намір»? |  Крок 1: намір утримуватися від негативної поведінки і вибір принципу ями |

© 2016-2022  um.co.ua - учбові матеріали та реферати