Головна

Йога для пологів »: опис методу

1.  C.1.3. опис розсилок
  2.  I. Два методу підходу до робітничих мас
  3.  IV. Опис ціннісних орієнтирів змісту навчального предмета
  4.  VII. Правопис ні і ні
  5.  А) ПРОБЛЕМА МЕТОДУ
  6.  Алгоритм методу Брандона
  7.  Алгоритм методу потенціалів

Тепер, коли у вас склалося розуміння про йогичеськой системі, дозвольте пояснити, яке відношення все це має до ваших пологів і як буде сприяти вашому досвіду природних пологів. Практика йоги призводить до більш глибокому усвідомленню людиною самого себе, а також до виникнення у нього почуття соціальної відповідальності та до впевненості в існуванні божественності, будь то всередині або зверху. Застосовуючи вісім ступенів йоги під час пологів, ви можете відчути зв'язок з божественним за допомогою родового досвіду.

Ось короткий огляд того, як працює мій метод. У п'ятому розділі я у всіх подробицях опишу кожну із ступенів.

1. Формування наміри утримуватися від поганих вчинків.

2. Формування наміри здійснювати благі дії.

3. Усвідомленість фізичного тіла.

4. Використання дихання для зв'язку вашого наміри з фізичним тілом.

5. Непротивлення природному процесу.

6. Усвідомлена зв'язок з кожною сутичкою.

7. Збереження стану безтурботності протягом усього процесу пологів.

8. Просвітлений досвід, що виражається в єднанні матері, дитини і божественної сили.

Для початку необхідно сформувати намір для ваших родів. Ви повинні подумати над тим, якими хочете бачити свої пологи, як плануєте справлятися з болем, щоб ваші шанси народити природно були максимальними. Під час пологів ви несете відповідальність за свої дії і думки. Якщо ви підготуєтеся і сформуєте свій намір під час пологів, це стане першим кроком до виконання вашого родового плану.

Біль під час пологів неминуча, але те, як ви сприймаєте цю біль і як справляєтеся з нею, повністю залежить від вас. Ваше ставлення до подій визначає, як пройдуть ваші пологи. Мій метод готує вас поетапно; я пропоную вам взяти на озброєння техніки йоги. Якщо ви зрозумієте, як дихати і як рухатися під час сутичок в кожному періоді пологів, то будете упевнені і зможете контролювати ситуацію.

Коли ви відчуваєте емоційну готовність до того, що має статися, то можна дозволити собі розслабитися; нехай природа візьме своє. Ви припиняєте асоціювати відбувається з болем і повністю проживаєте досвід народження. Визнавши, що біль необхідно пережити для того, щоб ваша дитина народилася (про це йдеться в описі рухів дитини під час пологів в четвертому розділі), ви зможете налагодити прямий зв'язок з малюком. Це дасть вам можливість практикувати концентрацію і протягом усього родового процесу підтримувати медитативний стан.

Крім того, розуміння того, що відбувається під час пологів (про це ми поговоримо в шостому розділі) і можливого медичного втручання (глава сьома) допоможе вам прийняти зважене рішення і усвідомлено контролювати свій родовий досвід. Просвітлення стане нагородою за довіру до себе протягом усього цього процесу і за те, що ви з малюком працювали, як одна команда.

Щоб ви зрозуміли, як використовувати кожну з ступенів, я поясню, що представляє собою перший період пологів. Якщо ви будете чітко знати, що відбувається в кожній фазі першого періоду на фізичному і ментальному рівні, то зрозумієте, коли необхідно буде застосувати відповідні певній фазі техніки. Ми також поговоримо про сприяння медичного персоналу та втручанні в пологи, щоб під час пологів у вас була можливість прийняти зважене рішення. Крім того, я включила в цю книгу прекрасні історії жінок, чиї пологи пройшли абсолютно по-різному. Сподіваюся, вони надихнуть вас на використання методу «йога для пологів».

Бути йогини »: що це значить? |  Йога під час вагітності

попередження |  Чи безпечний цей метод? |  Йога для пологів »: короткий огляд |  ПОЗИ ЙОГИ ДЛЯ першому триместрі |  ТЕХНІКА ВИКОНАННЯ |  ТЕХНІКА ВИКОНАННЯ |  ТЕХНІКА ВИКОНАННЯ |  ТЕХНІКА ВИКОНАННЯ |  ТЕХНІКА ВИКОНАННЯ |  ТЕХНІКА ВИКОНАННЯ |

© um.co.ua - учбові матеріали та реферати