Примітка Шерон |  УПРАВЛІННЯ СПІЛКУВАННЯМ |  Мій перший візит в якості торгового агента |  Різниця між продажами і маркетингом |  Примітка Шерон |  УПРАВЛІННЯ СИСТЕМАМИ |  Примітка Шерон |  Системи, необхідні кожному бізнесу для максимальної ефективності |  УПРАВЛІННЯ ПРАВОВИМИ ЗАПИТАННЯМИ |  Примітка Шерон |

загрузка...
загрузка...
На головну

Слідуючи за багатим татом

1.  Відомі своїми власними схильностями, втративши розум, вкрадений тієї чи іншої пристрастю, переслідуючи ту чи іншу культову вчення, люди прагнуть до менших богам.
  2.  Утриматися від серйозних витрат і поліпшень рівня життя до тих пір, поки не станеш багатою людиною.
  3.  ВИ НЕОДМІННО станете багатим ... ЯКЩО У ВАС Є
  4.  Гомер прав - Троя була красивим і багатим містом
  5.  Давайте вирішимо, що нам робити з Ранги і Папою. Вбити їх або відокремити один від одного?
  6.  Кого ви робите багатим?
  7.  Охарактеризовані компоненти діють не розрізнено і не в лінійному порядку строго дотримуючись один за одним, а в різних поєднаннях і взаємодіях.

У 1974 році я вирішив, що буду вчитися будувати бізнес, слідуючи моделі трикутника Б-І. Багатий тато застеріг мене, сказавши: "Вчитися будувати бізнес за цією моделлю - великий ризик. Багато людей намагаються, але вдається це небагатьом. Але хоча на початку ризик великий, якщо ти навчишся будувати бізнес, то твої можливості заробітку будуть необмеженими. Для людей, які не хочуть йти на ризик і не бажають йти за такою крутою дорогою навчання, ризик, може, і буде менше, але менше виявиться і їх нагорода в житті ".

Я донині пам'ятаю свої найвищі злети і найнижчі падіння на шляху навчання створенню міцного бізнесу. Пам'ятаю написані мною рекламні тексти, за допомогою яких нічого не було продано. Пам'ятаю написані мною брошури, де ніхто так і не зміг зрозуміти, що ж я хотів сказати. І я пам'ятаю, як важко я вчився залучати капітал і з розумом витрачати гроші інвесторів в надії побудувати потужний бізнес. Я також пам'ятаю, як потім повернувся до інвесторів, щоб сказати, що втратив їх гроші. Я безмежно вдячний тим з них, які зрозуміли мене і сказали, щоб я знову приходив, коли у мене з'явиться для них нову пропозицію. І при всьому цьому, кожна моя помилка була безцінним досвідом як в плані навчання, так і в плані формування характеру. Як сказав багатий тато, спочатку ризик дуже великий, зате, якщо вистояти і продовжувати вчитися, нагорода буде безмежна.

У 1974 році я був дуже слабкий на всіх рівнях трикутника Б-І. Найважче мені давалося управління грошовим потоком і спілкуванням. Сьогодні, хоч я і не досяг досконалості ні в одному з секторів трикутника, але можу сказати, що я найсильніше в управлінні грошовим потоком і спілкуванні. Завдяки тому, що я можу домогтися синергетики всіх рівнів, мої компанії мають успіх. Я маю на увазі, що хоч я і не був сильний в початку і все ще не досяг досконалості на теперішній стадії мого розвитку, я продовжую процес навчання. Тим, хто хоче побудувати великі статки таким шляхом, я раджу починати, практикуватися, робити помилки, виправлятися, вчитися і вдосконалюватися.

Коли я дивлюся на 10% американців, які контролюють 90% всіх акцій в Америці і 73% всіх багатств, то ясно бачу, звідки походить їхнє багатство. Багато знайшли його тим же шляхом, що Генрі Форд і Томас Едісон (який тоді був набагато багатшими, ніж Білл Гейтс). Сюди ж відносяться Білл Гейтс, Майкл Делл, Уоррен Баффет, Руперт Мардок, Аніта Роддік, Річард Бренсон та інші, хто придбав свої багатства тим же шляхом. Вони відкрили в собі підприємницький дух і знайшли свою місію, побудували бізнес і дозволили іншим розділити з ними їхню мрію, їх ризик, а також їх прибуток. Ви можете зробити те ж саме, якщо захочете. Просто дотримуйтесь тієї ж діаграмі, якій слідував я під керівництвом багатого тата - трикутнику Б-І.

Хелен Келлер сказала: "Істинне щастя досягається не самозадоволенням, а служінням стоїть мети".

Як співається у пісні з відомого кінофільму, "віддайся своєї пристрасті і зроби це".

УПРАВЛІННЯ ПРОДУКЦІЄЮ |  Трикутник Б-І і ваші ідеї
загрузка...
© um.co.ua - учбові матеріали та реферати