Чому надійність - річ ризикована |  ІНВЕСТОР ЗСЕРЕДИНИ |  Як робив я |  Примітка Шерон |  ВИЩИЙ ІНВЕСТОР |  Примітка Шерон |  Як швидко розбагатіти |  Закони усюди однакові |  Бізнес купує вам активи |  Причина йде корінням в історію |

загрузка...
загрузка...
На головну

повторимо урок

1.  У пошуках неповторності
  2.  повторимо урок
  3.  повторимо уроки

Я намагаюся передати крупиці мудрості, успадковані від багатого тата, слухачам моїх семінарів сьогодні. Коли мене запитують, як я інвестую, то зазвичай я розповідаю про інвестування через бізнес; як говорив багатий тато, "мій бізнес купує мені активи".

Хтось незмінно піднімає руку і каже щось на кшталт:

1. "Але у мене робота, і я не хочу починати власний - бізнес".

2. "Не всякий може мати свій бізнес".

3. "Починати бізнес ризиковано".

4. "У мене немає грошей, щоб вкладати".

У відповідь на ці заперечення на інвестиційний план багатого тата я пропоную наступні міркування.

У відповідь на твердження, що не кожен може володіти бізнесом, я нагадую, що менше 100 років тому більшість людей володіли власним бізнесом. Всього 100 років тому приблизно 85% населення США були або незалежними фермерами, або власниками маленьких магазинчиків. Мені відомо, що мої діди з обох сторін були власниками малого бізнесу. Наймані працівники становили лише малу частину населення. Далі я кажу: "Схоже, індустріальне століття зі своїми високооплачуваними робочими місцями, довічної зайнятістю і пенсіями відучив нас він цієї незалежності". До цього я додаю, що наша освітня система розрахована на те, щоб готувати найманих працівників і професіоналів, а не підприємців, так що цілком природно, що люди вважають ризикованим починати свій бізнес.

Мої основні міркування:

1. Швидше за все, все ви потенційно можете стати відмінними власниками бізнесу, якщо у вас є бажання оволодіти відповідними навичками. Наші предки цілком покладалися на свої підприємницькі навички і розвивали їх у собі. Якщо на сьогоднішній день у вас немає свого бізнесу, питання стоїть так: чи хочете ви навчитися тому, як побудувати свій бізнес? Тільки ви самі можете відповісти на це питання.

2. Коли мені кажуть: "У мене немає грошей, щоб їх вкладати" або "Мені потрібна нерухомість, яку я можу купити без грошової застави", я відповідаю: "Може бути, вам слід змінити квадрант і інвестувати з того квадранта, який дозволить вам інвестувати з використанням доларів до вирахування податків. Тоді, можливо, у вас з'явиться набагато більше грошей для інвестування ".

Одне з першорядних міркувань при складанні вашого інвестиційного плану повинно складатися у виборі квадранта, що забезпечує для вас найкращі можливості швидко зробити гроші. Таким чином ви зможете почати інвестувати з найбільшою віддачею і з найменшим ризиком, і у вас буде більше шансів стати дуже, дуже багатими.

Рішення прийнято |  СТАТИ багатим, не кинув РОБОТУ
загрузка...
© um.co.ua - учбові матеріали та реферати