Головна

Частина I 14 сторінка

  1.  1 сторінка
  2.  1 сторінка
  3.  1 сторінка
  4.  1 сторінка
  5.  1 сторінка
  6.  1 сторінка
  7.  1 сторінка

150. (Березень 20). Син Мій, слово «поверх» треба зрозуміти, бо, воістину, поверх усього земного пов'язують нас узи Світу. Сходинки Спілкування і ступені Близькості проходяться навіть поверх зіркових поєднань. Чи не залежить спіраль вогненної еволюції духу від конфігурацій світил, так само як і розкриття центрів. Бо якщо дана людині владу над тілом усяким, то влада ця затверджується поверх відомого ряду октав шкали матерії. Зоряні знаки можуть бути викорис  ни для кращих поєднань зовнішнього з процесом внутрішнім, але як явище подслужебное. І якщо зірки не владні, то невже може мати владу муть, пил і суєта минущого дня? Ні, син Мій, над вогняною міццю духу немає такої влади ні у кого і ні в чого. Тому, в Мені перебуваючи, всеперемагаючу силу Спілкування знай і пам'ятай, що спершу Владика, а потім все і що б там не було. Все інше потім. Владика, у свідомості чільний і поставлений над усіма і всього, волю Світу в волі твоєї уявляю. «Хай буде воля Твоя» - це говориш ти. Бо твоя воля вільна, і лише на заклик Відповідаю і волю Свою Стверджую відповідно до твоєї, і ніколи - проти. Але коли свідомість твоє вимовляє рятівне слово яке стверджує, затверджується Світло Луча Мого в розмірі призову. Отже: чи не поневолення, але злиття. Самостійно і самоісходяще проявляється воля учня, внутрішнім імпульсом запалена. Дерзай! Але дерзати повинен ти сам, вільно спрямованим серцем і духом своїм. Царствено вільна міць дерзання, його силу і значення треба усвідомити. У заклику до дерзання прихований Указ вільну волю свою проявити, але в полум'яному, яром устремлінні до Вищої. Дух, полум'яно до Мене спрямований, по віх устремління отримує. Свідома робота з Владикою на всіх планах в тілах, їм відповідних, можлива, але при достатньому ступені оформлення і поділу трьох тіл. І хто знає, чи не йде вже така робота десь і якось, фізичній мозку по деяких обставинах ще не яка може бути відкритою. Робота вже йде, і коли прийде потрібний час і умови, буде узгоджена з бодрствующим земним свідомістю. Поки ж лише потрібно пильність до явища тонких знаків, що йдуть з царства снів. Бо в тонкому світі діяльну участь приймаємо. Знай магнітну силу вольової хвилі, до Мене спрямованою, бо насичується Мною по силі її. На любов Відповідаю завжди, тому і вважається найсильнішим магнітом. Називається вона переможницею, бо, як ранкове Сонце, що перемагає нічний морок і розсіює тіні темряви, перемагає любов і сяє світлом магнітним поверх і над усіма умовами життя земного і не переривається ні життям, ні смертю. У ній самій прихована сутність безсмертя і перемоги над усім, що смертне. Так переможна любов до Владики. Так Матір люби. За променю любові відповідь завжди отримуєш, і цим променем пов'язаний з Нами тисячолітніми узами Світу. Син Мій, зрозумій могутність любові дає і дари приносить. Послати промінь любові до Вищих тебе - це значить незаперечно отримати промінь Світла у відповідь, бо поклик любові приносить відповідь Коханого - такий закон. Тому, син Мій, тебе в любові до Отцеві своєму і Матері твоїй Стверджую. Моє твердження є знак неминучих знаходжень і досягнень. Тому спокійний будь в непохитності шляхів намічаються. Досягнення будуть. Запорука Дав. І все, що потрібно від сина, це мужньо, стійко, спокійно, впевнено і твердо йти через випробування неминучі. Бачу, як міцніє духовний обладунок і зростає сила духу. Правильно! Відчуття зростаючої сили - це зірниці наближення вогненної мощі, в дусі що повинна бути затвердженою. Син Мій, Владику свого шануй не словом, а ділом. І в дії силу Луча Мого уяви. Багато являють слова чарівні, але ти мовчи і знай, що слово твоє повинно бути двоїстим в силі, тобто затвердженим і в свідомості, і в дії. Прикладеним в житті і застосованим в дії повинно бути слово Архата, третя точка, породжена двома: думкою і дією. Тільки думка застосована народить в мікрокосмі енергії затверджені. І вбирається тоді тіло думки плоттю, тобто форма кристалізується, даючи відкладення явні. Міць слова велика. Являти собою слова вимовлені і бути вираженням їх сутності - особливість Архата. Ступінь висока. Але твій Владика являв і Являє собою Істину, рукою і ногою Його затверджену. А ти будеш виявляти собою Лик Мій. Тому вчися і таємницю сили слова зрозумій. Пусто слово, якщо на ньому не лежить печать досягнення і не затверджено воно застосуванням. Таємницю сили слів Довіряю. Кажу: «Користуйся обачно стрілами Світу і в мокру серпанок вогненних стріл НЕ мечі». Іди в життя з розумінням вогненної енергії священного значення слова. Бо Словом світ (є) був зачатий.

151. Значення синівства зрозумій. Близький, незважаючи на все, що ще не подолано. Променеве спорідненість сильніше спорідненості кровного. Ти знаєш, що будь-яке явище має своє коріння. Гарне - хороші, погане - погані. Шукай причину явища в його корені. За наслідками побачиш причину. І бо  роться і знищувати треба не наслідок, але причину, але корінь, якщо явище небажане. Ось бачиш уявленіе явищ шкідливих, непотрібних або неприпустимих, в собі чи, або в інших - неважливо. Де їх коріння? В астралі. Ось корінь всього. Ось та нижча оболонка, в якій зосереджені кореневі вузли всього, що до вподоби нам в людині. І як самі люди соромляться шаленств його, якщо не згасла в них іскра. Як ретельно приховують свої вади і недоліки. Скільки таємних п'яниць, злодіїв, блудникам, вампірів. Який жах вад глибоко захований під людськими масками. І коріння всього в ній, в цій ярої земної і насиченою нижчими пристрастями формі - носієм каміческого початку. Тому, вступаючи на шлях Архата, будемо говорити про його свідомому знищенні. Будемо говорити про свідоме знищення астральної оболонки. Ворога треба вбити, і не в інших, але в самому собі. У шаленому клубку б'ються люто псів бачимо його суто затяте прояв. Негоже воно і непристойно воно людині, носієві світла, це тварина спадщина, яке відіграло свою колись потрібну і необхідну роль, потрібну колись, але непотрібну тепер. Астральний змій оперізує Землю. Відрубавши йому голову в собі і знищивши його в собі, від влади його звільняємося і влада над ним, Землю своїми кільцями обвівшім, встановлюємо. Їм то, накинув на людство, викликаються природні стихійні неуравновесія, бо астральні неуравновесія в чоловіках викликають вихори і астральні неуравновесія в астральної планетної матерії. Взаємозв'язок міцна, і далеко котяться хвилі астральних вихорів, порушуючи гармонію і рівновагу тіла планети точно так же, як ці вихори викликають їх в людському організмі. Хворіє тіло, хворіє і планета. Аналогія повна. Тільки замість одиничного свідомості свідомість колективу, опоясаного астральним драконом. І цього дракона він, що вступив на шлях Архата, викликає на бій в собі, щоб, перемігши в собі, подібно легендарному герою давнини, викликати його, планетного, на бій в ім'я щастя і порятунку всього людства. Великий подвиг, але легше зробити його в битві зі світовим драконом, ніж перемогти дракона в собі. Тому нехай не знає пощади рука героя, в самому собі перемагає стародавнього змія. Але як він живучий, як він підступний, які звабливі і тягнуть форми він приймає. Якими яскравими фарбами розфарбовує він свої зовнішні шати. Ворога треба знати - під усіма личинами, щоб удар не прийшовся повз цілі. Пильнуй життя. Особливо яскраві його прояви в людях, бо сліпі і яро йому піддаються, будучи у владі його майже безроздільно. Це - провідник темних впливів. Без їжі вмирає все, що має тіло, і харчується все: і дух, і душа, і тіло. Убий безбожник, плямувати одягу Світу, позбавивши його їжі і харчування. Харчується еманації астральних вихорів в собі і інших. Харчується, часто руйнуючи фізичне тіло. Убий руйнівника. Це він в припадку бурхливого роздратування може миттєво спустошити скарбницю і випалити фосфорну тканину. Це він руйнує мережу загороджувальну і робить страшні проломи в аурі, зяючі, як відкриті рани, і доступ найжахливішим створінням роблять можливим. Це не мирна слабка оболонка, яка потребує опіки, і турботи, і уваги. Ні, це підступний ворог, готовий щомиті позбавити тебе всіх твоїх накопичень і за рахунок їх, спалюваних в його вихорах, розперезатися нестримно, бо еволюціонує у злі. Так нехай спис не дрімає над драконом. Так нехай переможець суджений знає сутність ворога, а також і те, що пощади ворогові бути не може. І що поразка немислимо. Героїв давнину шанували народи. Бо не своє особиста справа здійснював герой, але планетне і загальнолюдське. Так боротьба і перемога звіра в собі є подвиг значення загальнолюдського. Убий Змія.

152. (Березень 21).Найвіддаленіші куточки захоплюють космічні хвилі. І немає ніде порятунку від них. Людина відповідає на них своїм мікрокосмом. Реагує весь його фізичний і психічний апарат. Апарат людський відповідає цілком по суті своїй, і від відповідальності не піти. Тендітні оболонки не витримують і перегорають. Тяжко в світі. В муках народжується Світ Новий. Зараз можна встояти і тісні часи пройти не падаючи, лише цілком зрадивши себе Владиці і думка свою повністю звернувши до Нього. Можна втриматися на гребені хвилі, будучи підтримуваним магнітом Його духу. Але внизу захлесне безодня вирує. Внизу - смерть і тіла, і духу. Ось приходять дні, коли лише магніт устремління дасть силу встояти. ще сліпі стада двоногих. Але скоро очі відкриються у всіх. І почнуть кидатися в жаху натовпами. Багато вже кидаються, але ще  не у усепланетному масштабі. Пертурбації космічні викликають пертурбації земні. І жах з'явиться порятунком. Тяжку смугу треба пройти. І кроку не баритися. Хвилі будуть частішати, викликаючи у відповідь вібрацію у всьому і руйнуючи нею все, встояти що не може. Поки ще зовнішнє у більшості переважує і заглушає зростаючу міць неминучості вогненної. Але це тільки поки. Хвилі йдуть crescendo [8]. Багато вже корчаться, але все ще не розуміють космічності хвиль вогненних. Лише зрозумівши, жахнуться. І лише жахнувшись, прозріють. Але Нам з Вежі видно маси людські, рухливі під вихором, як ниви недозрілих хлібів. Багато класів поляже, будучи зламані. Багато прігнёт до землі, і не піднятися вже знову. Хто встоїть? У Мені встоїш і Мною. Свідомість наповнюється Мною до межі місткості. І не Хаос тьми зовнішньої, але Владика звучить основною нотою, її заглушає. Лунай на ноту Владики. Злагодженістю встоїш і злагодженістю пройдеш. Кому-то легко. Але хіба може бути легко Ношу Мою розділило? І той, хто пройшов з Мій через все до кінця, зі Мною до кінця і залишиться і після, у якого кінця немає.

153. Насичую нитки устремління, простягнуті до Мене з твого мікрокосму. Але протягуєш їх ти, сам, по волі і як ти хочеш. Насичується кожна спрямована до Мене енергія. Чи не Можу наситити без відповідної енергії, від тебе виходить. Тому Кажу: «кинулися, шукайте, стукайте, просите. Дерзайте, є активним самоісходящую ». Мертвотне свідомість неплодоносних відсутністю спрямованих енергій, без яких неможливе отримання. Тому має, дасться йому, хто ж не має, заберуть і те, що має. У цьому закон устремління. Ні пасивної йоги. Прислів'я «Під лежачий камінь вода не тече» є вираз народної мудрості і розуміння сутності закону устремління. Механіка закону діє, як найтонша машина в точному відповідно. Треба зрозуміти, що до Мене спрямовується і як. І треба зрозуміти непорушність і невідворотність наслідків, магнетизмом спрямованих до Мене енергій принесених. Чи не туманне очікування невідомих благ небесних, але затята відповідному Луча Мого на найменшу думку, до Мене спрямовану, і особливо, спрямовану свідомо, зі знанням закону. Чи не віра, але точне знання непохитності закону веде Архата по стопах Владики. Ніколи не Залишаю учня без відповіді. Але дайте всю чіткість, всю ясність, всю визначеність запиту. Беручи телефонну трубку, знаєте, про що, як і з ким хочете говорити. І при розмові по телефону дальньої відстані економите кожну хвилину. І короткі слова і по суті, і напружена думка, і вся людина стоїть в напрузі уваги і зосередженості. Що дасть неясне неясне лепетання, коли мовець не знає, чого хоче або навіщо його з'єднали? Тих же умов вимагає і Мій провід. І ще більш повної зосередженості в кабінці вже не телефонної, але (кабінці) духу. Але кабінці дальньої відстані, теж ізольованою від звуків Землі. Чи не дзвінок, але Ім'я Моє, сім разів повторене, буде сигналом. Ритмом повторення також нейтралізуються хвилі оточуючих безпосередньо енергій. І контакт готовий. Так ведеш Запис. Свідомість процесу підсиль. Непорушність співзвучною відповідному усвідом і пам'ятай: Владика з тобою завжди і завжди готовий відповісти на поклик твого духу. Бо не спить в Башті на Дозорі.

154. Каже Владика: здрастуй, син Мій. Правильно! Кожне вказівку треба застосовувати негайно і яро. За застосованим негайно ж послідує нове. Мені бачити в учня готовність виконання - радість. Не дивуйся, що не міркуй, але виконуй - і результати не забаряться. Отже, швидкість виконання народить швидкість відповіді і подальші надходження. І колесо співпраці починає обертатися швидше. Виконавчого працівника Наближаємо нестримно. Мало їх, Укази Владики докласти прагнуть. Чому? У більшості випадків все той же недолік довіри чи віри. Не вірить мозок в простоту чудесности. А ти віриш, і - результати в наявності. Але легкість сприйняття треба невпинно посилювати і загострювати, поки чіткість його не досягне чіткості і реальності бесіди віч-на-віч. Тому не пошкодуємо ніяких зусиль для зближення. Кожна стороння думка вносить невиразність в сприйняття. І чим їх більше, тим сильніше муть, поки не потоне думка Моя в уламках і клаптиках сторонніх думок. Не можна засмічувати дроти нічим. І Мені, посилаєш, процес полегшується ... [Ось сталася затримка, свідомість не може знайти еквівалента в російській мові. Не по-російськи Каже Владика, і не завжди легко транспонувати енергію ...] «яро», «чітко», «явно», «сильно». Ось ти шукав потрібне определительное, відчуваючи його сутність, форми не підібрав. Це походить від недостатньої загостреності вогняного свідомості. У поета в хвилини вогняного підйому слова ллються вільно і плавно. Так само блискавично приходили до Ковалевської її вирішення найскладніших завдань. Так що від ступеня тренованою загостреності вогняного свідомості залежить точність передачі. Затримку Викликав навмисно, щоб підкреслити хід процесу. «Десятерити». Ось потрібне определительное, яке так марно шукало свідомість. Але знай також, що більш високий ступінь сприйняття не вимагає ніяких підсобних предметів, ні Ліка, що стоїть перед, ні чого-небудь іншого. Все відбувається в дусі без чого б то ні було посредствующего. І посередником є ??терафим астральний, тобто відоме ментальне побудова, створене для досягнення певної мети. Говоримо про божки астральному, але ж будь-яка чітка, які тривалий час створювана думка і повторювана ритмічно день у день з огляду на її висоти створює терафим швидше ментального порядку. Люди будують собі телефони, телеграф і радіо на Землі. Архат створює все це в Світі тонкому і користується цим з такою ж легкістю і зручністю, а може бути, і з набагато більшими, ніж це роблять люди. Бо його психо-фізіологічна апаратура не вимагає ні місця, ні обладнання. Звичайно, ця легкість і простота відносні, бо скільки часу, тисячолітніх зусиль і устремлінь висить на кожній нитці вогненних здібностей. Син Мій, аналіз вогняного процесу сприйняття думки Вчителі Дав. Приклади до виконання. Оформи в мисленні своєму сутність контакту. Твоя задача - дати світові в ясних, чітких і конкретних формах, для сучасної свідомості пристосованих, сутність процесу і психотехніки духовного слухання, або яснослухання, з одиночного проводу дальньої відстані з Учителем. Вогняний провід так само реальний, як і земної або бездротовий. Не треба проводів для радіо, так само не потрібно їх і для духу. Але приймач духу повинен бути відкритий. Астральна труба може полегшити ізоляцію струмів, але вона має підсобне значення і хороша як символ при концентрації. Але вогненний дух не потребує ні в чому, навіть в символах. Вони потрібні лише спочатку. Потім забираються всі як заважають. Якщо комусь для підняття в повітря потрібна соломинка, нехай користується соломинкою, бо потрібна вона тільки спершу. Отже, син Мій, загострюємо ступінь контакту до явища очевидною дійсності. Ритм прикладених тобою зусиль дає плід. Реальність дроти вогняного Стверджую.

155. (Березень 22).Здрастуй, син Мій. Правильно, обставини нам не перешкода. Ми будемо спокійно, твердо і впевнено долати все. І ні перед якими труднощами не зупинятися, бо Спілкування відбувається поза всякою залежністю від них. Ось встало перешкоду. Розгубленість, або засмучення, або будь-які інші емоції порушили б контакт і перервали його, якби не воля. Отже, будемо вчитися на всьому, і все буде служити нам і допомагати нам, якщо жезл волі міцний в руці. «Хай не тривожиться серце ваше». Нехай дух не бентежиться нічим, і бажаний контакт встановлює при всяких умовах. Нехай рвуться снаряди, нехай метушаться люди, нехай буря кругом, але якщо прийшов час Спілкування з Владикою, можна спокійно сісти в належний час і урочисто і твердо виключити все зовнішнє і, відгородившись від бурі земної, вогненний провід привести в дію. Ось і зараз за вікном піщана буря. Раніше контакт був би неможливий. Так, до того ж, ще згасло світло. Але хіба може що-небудь перервати струм вогняного Спілкування, якщо вогненна міць духу затвердила волю свою. Я Чую і ??Відповідаю, якщо воля твоя протидію умов земних подолала. Так учись непохитності ритму явищ вогненних. Якби тільки зрозуміти, яка міць полягає у вогненній волі людини і як, свідомо покликана, перемагає вона будь-яка протидія середовища. Не можна навчитися застосовувати її, лежачи за грубкою на теплій лежанці або в тихих і рівних умовах благополуччя, тільки в вихорах противних хвиль, зберігаючи дзеркальну ясність свідомості, можна уявляю міць вогненної переможниці. Так стверджуємо на самого життя і в життя міць волі, яка підкорить хаос обрушуються на свідомість зовнішніх енергій. Впевненість в непорушності Близькості і незалежності її від того, що відбувається поблизу безпосереднього оточення і природних умов дасть силу руці. Звичайно, струми впливають, до  чайно, просторові умови не можуть не відбитися на повідомленні, але немає нічого, чого не змогла б подолати воля людини, з волею Моєю об'єднана в дії. Воля Моя! Ось бушує буря, здіймаючи грізні хвилі, і шумить вихор. Але можу наказати вітрам і можу наказати хвилям вщухнути. І вщухнуть, бо Я - володар стихій. Але чому ти так глибоко і беззастережно віриш Словам Моїм, син Мій улюблений? Чому в свідомості твоєму НЕ зароджується навіть і тіні, ні найменшої тіні сумніву? Чи думав ти про те? Чи не був ти колись, і, можливо, неодноразово, свідком того, як Я, твій Владика, здійснював це в присутності твоєму і ти це бачив? Чи не з далекого чи забутого минулого народилася непорушність верознанія в міць вогненної волі твого Владики, син Мій? З цією вірою, вірніше, чуттєве, пройдеш всі перешкоди і випробування найважчі і нездоланною. Бо рукоять важеля невичерпної сили динаміки духу у тебе в руці. Люди кінчають земні школи і набувають знання. Але твій Учитель - Владика. Непорушність накопичення зростаючого знання усвідом. Не було часів більш важких, і не було часу більш сприятливого для просування духу і знаходжень. Самі труднощі, стаючи сходами і служачи духу, полегшують шлях. Противоположение зрозумій: труднощі полегшують сходження, і прискорюють підйом, і вони вродять можливості по силі своєї: великі - великі, нікчемні - малі. Радіти перешкодам і радіти труднощам - це означає радіти можливостям, які даються для просування, для досвіду і для отримання Знання. Як міг би дати настільки яскравий приклад подолання зовнішніх умов, якби сьогодні буря не згасили світло і якби ти зніяковів цим перешкодою, настільки легко що можуть порушити найтоншу напруженість налаштованості свідомості. Так вчимося у житті і на життя. І прийде час, коли будеш входити в Спілкування і вести свої Записи при всяких умовах, рухомий силою ритму. А потім настане час, і стане Спілкування безперервним, і тоді в будь-який час дня чи ночі, ранку або вечора зможеш запам'ятовувати на папері думки мудрості з Океану Навчання Життя. Вже доступний Океан Вчення. Уже свідомість твоє скарби його оформляє, надаючи їм прийнятну для людей - братів твоїх - оболонку. Твоє свідомість - трансформатор просторових скарбів. У цьому справжнє значення посередництва між Небом і Землею. Пророки давнини Волю Вищу передавали народу. Вони чули Глас Божий. Але немає нічого нового під Сонцем. Сутність просторових вогненних енергій стосується свідомості твого і, поламав в ньому в форми, тобто будучи усвідомлена і оформлена в ясні, чіткі і закінчені форми, кристалізується і готова для світу на потребу всього людства. Різниця лише в тому, що ти не пророк, а просто людина, такий же, як брати твої - люди, тільки випередив їх в розумінні Космічних законів. І те, що доступно тобі, є і їм, і те, що можеш робити ти, зможуть зробити і вони, якщо Словам Моїм, тобою запам'ятовував, повірять і на собі застосують і випробують їх. Ти твориш Волю Мою, і вони нехай їй так підуть, інакше залишаться в курниках своїх, Скворешніках своїх, проплесневелих будиночках своїх і своїх свинарниках. А Владика Хоче кожному дати палац і тіла, і духу. Палац - замість курника або свинарника. І до того ж безкоштовно і в довічне користування. Шлях указ прямий. Невже глухі? І ти, скарби прийняв для людей, скажи їм, що терміни космічних можливостей не повторюються. Саме нині, саме тепер відкриті перед людством двері нечуваних можливостей. Зменшиться вузлова хвиля повороту планетної еволюції, увійде життя в берега, плавно потече ріка життя, але до Мене прийшли на зміну епох і Мною утвердилися на весь наступний цикл понесуть в дусі своєму друк наближеності до Владики. Так в Година перед сходом велич майбутнього Стверджую. А ти в ньому. У велич майбутнього велич духу твого оявішь.

156. Чую! Важливо вловити перше слово і почати писати. Подальше сприйняття вже йде гладко і без затримок. Але напруженість зосередженості не слабшає ні на момент. Тепер можу сказати: якщо не знаєш, то будеш знати. Звичайно, можемо і будемо писати на теми, тобі не відомі, але зараз легше розвивати те, що вже відомо, і вести процес насичення вже висунутого свідомістю, додаючи нове лише попутно. Закон дозволяє давати по лінії устремління і запиту, так цінуються питання - віхи отримання. На точно оформлений питання легко і законно дається відповідь. Але якщо порушено, що ніколи не цікавило свідомість, то закон дотриманий не буде, бо ні до чого буде прикладати. Замикання струму не вийде. Ось чому Вчення вимагає питань з боку учня. Тільки на питання Відповідаємо. Звичайно, Даємо попередження і повідомлення про те, що відбувається, але сфера Космічних знань насичується шляхом питань, що виникли в свідомості. Коли виникло питання, і сформульований чітко, і спрямований до Вчителя - відповідь буде завжди. Але нехай він явно дозріє, посиливши свій полюс тяжіння.

157. Матір знає, але змінити нічого не може, бо ще не прийшов термін. Треба чекати змін - у цьому рішення. Треба ще потерпіти. Близько, близько приховане за щільною завісою долі.

158. (Березень 23). Що потрапив під удар ворога через необачність не несе честі. Також не несе честі і той, хто близького свого підставив під удар. Але і це пройде. Все пройде. Все, все, все, що є і що буде. Лише Він, Мовчазний свідок у тобі, і Я - неминущі - двоє, в одне злиті. Чи не засмучуйся необачністю і також зрадою близьких. Охороню. І пройде засмучення. Все пройдет. Від ворога можна оберегти, ну а від одного? Тому пам'ятай, що лише самотності ніщо не змінить. Хвилю минущого пропусти і свідомістю на ній не зупиняйся. Нехай йде в забуття. Чи не дрімає Рука Владики. Скільки стріл вже відвела. Потрібно налаштувати свідомість, щоб удари несподівані і непередбачені не порушували рівноваги. Важко боротися з впливом явищ звичайних, спокій порушують. Але їх можна передбачити, і приготуватися, і подолати. Але багато важче саме несподіванки. Будемо гартувати дух і на них. Можна подумки проходити через них в своїй уяві, нагромаджуючи одну несподіванку на іншу. Можна розфарбувати їх і зробити напівреальні. Можна, можна, можна стати своїм власним випробувачем себе, оболонки свої через потрібні випробування проводять. Відчувають і Дивляться Вищі. Учитель Проводить учня через ряд випробувань. Але Архат, долю свою взяв у свої руки, може полегшити працю Владики, будучи сам своїм випробувачем. І випробувач, і випробовуваний. Свідомість знає завжди, як воно повинно пройти через ту чи іншу випробування. Любить людина помріяти. Є багато людей, які живуть у світі мрії, відриваючись від життя. Можна використовувати і цю здатність, створюючи в уяві своєму умови, необхідні для подолання труднощів і проходячи їх в серці своєму так, як личить архати. Випробування, які не витримане в життя, можна подумки посилити і знову і знову пройти через нього, але успішно його долаючи в свідомості при достатньої яскравості уяви. Друк свідомості, остаточно на явище прохідне накладена, може звільнити дух від необхідності проходити через нього в житті, якщо твердо і непохитно рішення волі. Так хвилини відпочинку або зміни праці можна використати з користю. Проходять випробування оболонки, а Він, Свідок Безмовний, Дивиться, накладаючи рішення своє. Мовчазний і безпристрасний, що стоїть над. Так бачиш знову, як стріла шкоди, від друзів в тебе спрямована, принесла краплю дорогоцінного досвіду і нову можливість самоіспитанія і проходження випробувань в своєму власному свідомості, уникаючи тим необхідності проходити їх зовні. Закінчивши такий процес, треба спалити вогнем думки породжені образи, залишивши лише сік досвіду, тобто остаточне рішення свідомості, щоб не викликати слідства їх насправді. І тут потрібна обачність. Сам бачив, як потрібно спокій і як неуравновесіе несподіванки порушує функції організму і заважає потрібної налаштованості свідомості. Тому треба ще і ще посилити дозор. Мало помітити, треба ще не допустити ворога всередину. Внесе дисгармонію. Тому удар від близьких небезпечний, що несподівана. Озброїмося пильністю і від друзів, і від ворогів. Багато прикрощів і близькі навколишні приносять. Потрібна велика обережність з усіма підпорядкованим. І лише Матері і Владиці серце можеш відкрити повністю. Невимовно мало свідомостей близьких, які не обтяжують і уколи що не завдають. Ті, двійника знищили, не травмують ніколи. Їх ранять, і близькі - нерідко, але вони ніколи. Бо замовкло в них початок каміческое і померло назавжди. Але знай, що ті, його НЕ застарілі і нікого не забили, рани і уколи заподіювати можуть, бо не владні ще над звіром неукрощенная.

Не бійся нічого. Охоронить Владика. А гіркота досвіду збережи, бо потрібен для пізнавання людини.

 Син Мій, що не турбуйся ні про що. Збирай лише сік знання і досвіду, бо коротко вчення про людей, але довго пізнання. Мир тобі.

159. Син Мій, далеко відстань, але чути заклик. Відповідаю! Про Батьківщину не горюй. Згідно із законом протилежності сияюще поле Світлого Града і кожен отримає стільки, скільки зможе вмістити і земних дарів, і небесних, і розквітне духом. Друге: тягар, на воїнів розподіляється, непомірна, але несучи її, Нам допомагають. Тому тягота не за себе, але за мир. Себе, здоров'я своє, треба берегти. Економію сил звести до видачі їх лише в разі абсолютної необхідності. Особливо знесилюють страх і занепокоєння. Тому Кажу: «Спокійні будьте». Охоронить Владика. Проти очевидності Кажу. Особливої ??небезпеки немає, але легкі треба берегти, і особливо від непотрібних емоцій. А про близьких обтяжуючих Скажу: не варто витрачати енергії на взаємне нерозуміння. Любов і дружба - щось, що не завжди від нашого бажання залежне, але і від багатьох інших причин. Але потрібно зберегти хоча б якусь ступінь єднання.

160. Ну, а тепер про інше. Ступінь близькості є ступінь розуміння і заслуги. Близький, бо заслужив. І вона невід'ємна. Але скільки ж разів треба повторювати, щоб врізалося це в мозку непохитно. Шкідливі коливання і невпевненість. Основу близькості треба затвердити в свідомості і стати на ній непохитно і вже не хитаючись. Ступінь досягнута вже ні від чого не залежить, і ні від кого, і ні від яких умов. Як подолаємо невиразність останніх годин? Відданістю Владиці і нероздільність злиття. Близький Владика, але саме свідомість близькості треба утримати під каламутними хвилями навколишнього. І це особливо важко, коли коливається все. Саме коливання викличуть зрушення. Але треба встояти. Затвердимо Єднання неперервні.

161. (Березень 24). Остання річниця. Так! І як в століття 1-ий вели літочислення до Різдва Христового і після Різдва Христового, так буде вважати людство «до» і «після» Приходу. Рік Велікопланетний. Так Назвемо його. Рік великих перебудов і зрушень, очікуваних, але несподіваних, великих, але небувалих і свідомістю людства непередбачених. Гряде Світ Новий в Славі і сяйві Нових Променів. Рік лученосних можливостей. Рік Суду і Рішення для всіх і для кожного. Об'єднання бодай стала розумінні неминучості і непохитності кроків Еволюції. Люди налаштували загат, але чи можна перепинити Гольфстрім. Так День річного свята нехай буде днем ??об'єднання всіх воїнів Світла в усвідомленні наступних змін. Армагеддон закінчений. Але не вляглася хвиля піднята, і вирує ще котел людський, але умови, кипіння викликали, вже не існують. День Суду і Рішення - явище вже після-Армагедон. І сторона супротивників Світу вже не буде стороною бореться і протидіє, але лише стороною беззаперечно підкоряється рішенню Вищого. Перемога Затверджена остаточна, безповоротна і рішуча. Нині Стверджується могутність Ієрархії, бо настали терміни. Говоримо не про те, що видно оку, але про те, що є, про дійсність. Уже мільйонами перегорають тендітні оболонки, не витримуючи напруги вогненних хвиль. Вже чути гуркіт стихій, грізний і невідворотний. Але безумство людське все ще продовжує метатися в клітинах ненависті і злоби і битися в ланцюгах насильства. Бідують люди і вони перелякані духом, згинаючись до землі під вагою накопичених темних енергій. Але все ж не можуть прозріти. Потрібен удар. І удар цей буде. Вам, вірою і любов'ю до Владики об'єднаним, світлий і непорушний шлях. Можете, не вагаючись, дійти до покладеного, всі сили духу зібравши. А зібрати треба, інакше не дійти, інакше не встояти при гігантської хвилі вибуху. Бо нові космічні енергії вводяться в коло дії. Розподіл сил йде по променям ієрархії і ієрархічно. Отримають всі, але так само ієрархічно і за ступенем вміщення. Насичення духів буде граничним, і приготували і принесли глечики і кошики свої віднесуть їх переповненими дарами Еволюції. Ті, від чорного полюса, теж отримають, але від фокусу чорних вогнів, ними накопичених і ними притягнутих невідворотно в силу космічного закону. Так що посіяв жне, і жнива будуть велика як в добрі, так і у злі, як в Світі, так і в темряві, і для кого-то, можливо, остання, остання на Землі. Ті, ганьба планету чорним диханням своїм, підуть з арени життя. І якщо ще мають в ній частина, то частини не матимуть. Радійте, радійте, радійте. У день великого мороку останнього радістю утвер  дитя передбачення неминучості вогненної майбутнього Світлого Града. Світлий Град Кітеж і ви, його спраглі. Багато вас, передчуття, і багато вас, призначених, але ще не усвідомили. Радійте, бо скоро почуєте дзвін його дзвонів, подорожніх світлих за покликом Владики збирають в єдиному розумінні величі совершающегося. Вібрує, тремтить і переливається вогненна мережу Світу, несучи дальню звістку, для гірських сердець посилається, для тих, хто вже прозрів в дусі. І радість ваша нехай буде досконала, бо прийде майбутнє. Чи не про себе ця радість, що не про справи своїх маленьких, але про те, до чого тисячоліття Готувалася Твердиня. І нині, відклавши всяке земне піклування, відкинувши всі думки базарні, всю димну метушливість непотрібну, все те, що сьогодні є і чого немає, не буде, і не може бути завтра, (прилучимося) приєднаємося в дусі до радості свята Твердині, свята об'єднання в Світі, неминуче, невідворотно і близько прийдешньому. Про Світі прийдешньому порадіємо.

 Частина I 13 сторінка |  Частина I 15 сторінка


 Частина I 3 сторінка |  Частина I 4 сторінка |  Частина I 5 сторінка |  Частина I 6 сторінка |  Частина I 7 сторінка |  Частина I 8 сторінка |  Частина I 9 сторінка |  Частина I 10 сторінка |  Частина I 11 сторінка |  Частина I 12 сторінка |

© 2016-2022  um.co.ua - учбові матеріали та реферати