Головна

Частина I 6 сторінка

  1.  1 сторінка
  2.  1 сторінка
  3.  1 сторінка
  4.  1 сторінка
  5.  1 сторінка
  6.  1 сторінка
  7.  1 сторінка

57. (Фев. 3). Потрібно також зрозуміти, що весь шлях і процес сходження відбувається всередині. І якщо процес всередині йде правильно, то що б не відбувалося зовні, зовнішнє, ніякого значення, ні впливу мати вже не може. Абсолютно неважливо, що робиться в зовнішньому світі і які його умови. Ні раса, ні народність, ні епоха, ні стать, ні багатство, ні бідність, ні легкість, ні труднощі життєвих умов, ніщо вже не може змінити складений шлях, якщо дух усвідомив в собі вирішення всього. Підносять чи або принижують люди, шанують або переслідують, здоров'я або хвороба, тут або там, але дух зосереджує в собі всі сили для переродження всіх своїх оболонок, відрізавши нитки земних притягання. Розв'язана задача осягнення останньої великої пари протилежностей: бути в світі, але бути не від світу, приймати в житті земному діяльну участь і бути поза нею, виконувати всі кармічні зобов'язання, не будучи в дусі пов'язаним ними, і в земних оболонках являти сяйво Дальніх Міров . Тягаря може здолати матерії не уникнути, але при свідомості, від неї відокремленому, явище сходження йде незалежно від неї. Формула перемоги над матерією і світом земним виражена словами: «Йде князь світу цього і не має в мені нічого». Воістину, не має нічого, бо Я Переміг світ. І вібрації щільного світу вже не можуть порушити стан мікрокосму, який відділив себе від трьох і над трьома влада свою затвердив. Звичайно, стан свідомості Владики ще вище, ніж ступінь оволодіння трьома, але перемога над ними є ступінь необхідності. Так, якщо Архат може сказати собі: «Ось іде на мене хвиля щільних явищ, але світ мій і рівновагу моє вона не порушить, бо я над нею», - воістину, переміг він сфери земні. І тоді Я, який переміг, близький йому. Так спокій є атрибут переміг духу. Ілюзію влади зовнішніх явищ над свідомістю треба розбити. Міць вогняну духу протидіючу треба явити поверх трьох. І тоді три нижчих оболонки, вогнем духу насичені і вібруючі, являть лик істинної Особливості незалежно від її оболонок, бо вони являть своє підпорядкування духу-вогню. Але вони ж, звучать самі по собі, є магніти тяжіння нижчої матерії, захоплюючі свідомість в коло свого уявленія. З оболонками треба покінчити, перш ніж почнеться шлях істинної свободи духу. І життя учня дає тому прекрасні можливості, бо йде вона під направляючої Рукою Вчителі.

58. Врівноважує дію психічної енергії позначається в тому, що Вогонь вищий гасить нижчу полум'я. Вогонь діє на вогонь. Вогню вищому підкоряються вогні нижчі. І життя можна розглядати як поле дії вогнів, або битву вогнів. Шкала вогненних енергій настільки широка і велика, що не може бути охоплена розумом людським. Але якщо зрозуміти, що вогонь лежить в основі всього, то Всесвіт набуває вигляд вогненний, бо вогонь - це все. Вогонь - стихія всюдисуща. Не можна того сказати ні про землю, ні про воду, ні про повітрі в їх земних або вищих аспектах. Але вогонь - скрізь і в усьому. Тому вплив на явища проводиться за допомогою Вогненної енергії, яка проникає все. Якщо явище пронизати вогнем думки і надати йому бажану форму, то в кінцевому результаті явище набуде форми вказаним. Все залежить від ступеня висоти і витонченості вогненної енергії, вкладеної в дане явище. Чому не все підкоряється людській волі? Волі підпорядковується все, але все залежить від ступеня висоти волі і її вогняного потенціалу. Шкала волі людини, починаючи від волі обивателя, до волі Архата, Владики і волі (Полум'яного) Логосу - велика. Докладаючи масштаб безмежності, можна сказати: безмежно може бути розвиваємо і зростати вогненний потенціал волі. Архат розвиток вогненної волі свого духу бере в свої руки свідомо. Воля легко піддається свідомому розвитку, або вдосконалення і стоншення своєї могутності. Говорилося про затвердження влади, але без затвердження вогненної волі про яку влади можна говорити? Невичерпність вогняного потенціалу духу треба усвідомити. І перш за все з будь-якого вольового дії треба вилучити каміческое, або астральне, початок. Це перший ступінь затвердження волі. Де шаленіє астрал, не шукайте уявленія волі. Думка, заряджена астральної матерією і її вібраціями, слабкіше думки безпристрасно. У цьому треба шукати рішення вольових справ людських. Життя планетна людства є рівнодіюча людських воль. Як лава, тече вільна воля людей. Ми лише Даємо їй напрямок, підготовляючи русло еволюції. Я Велике вогняне вольове дійство Здійснив всередині Себе, не посягаючи на світ зовні і не пригнічуючи його. І Велике дійство, вчинене всередині, у сфері Мого Мікрокосму, коли Я не Підняв Руки Своєю на захист Себе (хоча і міг), як дія вогненної волі перемогло світ. Так справжнє вольове дія відбувається всередині орбіти духу, не пригнічуючи нічого і нічиєї волі зовні і, будучи таємним, і прихованим, і сокровенним, наслідки, і слідства, і результати має великі. Значить, для мощі дії потрібно умова сокровенності і поляризації свідомості на потрібній хвилі. Якщо увійти в скажених натовп і, піднявши руку, затвердити всередині явище найвищого, непохитного, безпристрасного спокою, то звір натовпу буде приборкано майже миттєво. Не треба ні слів, ні умовлянь. Скала вогняного спокою духу, всередині затверджена, наслідок впливу на астральні вихори натовпу дасть явне. Це і є необхідна поляризація своєї свідомості, що виключає необхідність прямого зовнішнього впливу. Треба вчитися діяти мовчки. Треба вчитися діяти в мовчанні. Треба зрозуміти, що мовчання рухає і керує і що міць дії може бути подана лише тільки в мовчанні. Істинне дію завжди відбувається в мовчанні. Треба зрозуміти введення принципу мовчання в усі дії. З двох діючих свідомостей однакової сили перемагає то, яке застосувало явище мовчання в дії. Приховано явище зростання насіння, або явище зародження. Розкрийте зерно - і загине воно від зовнішніх впливів. У тиші мовчання росте вогненна міць. Мовчазна дію силу має. Безпристрасність дії є приховування процесу його від нейтралізують впливів зовнішнього світу. Мовчання, велике мовчання - хто збагнув його таємницю! Звідси - принцип сокровенне в дії. Звідси - Таємниця Наших рішень. Звідси - крила зростаючої моці Архата. Охорону сокровенність дії. Вміти мовчати - властивість Архата. Вміти діяти в мовчанні - сила його. Приховані від світу витоки вогненних явищ. Таємниця мовчання, мовчазного вогняного дії, є містерія життя. У Мовчанні Я Переміг світ.

59. (Фев. 4). «А Я вам кажу: чи не противитися злому і вдарив тебе по правій щоці, підстав йому ліву». І ці слова Мої також не зрозуміли люди, бо нелегко примирити в свідомості пари протилежностей. Синтез розуміння втрачений. І як примирити непротивлення з бичем і вигнанням торговців із храму і суворими викриттями трун забарвлених. Але в житті учня настає момент, коли зростаюча міць духу випробовується на те, що удари, ззовні наносяться по приборкуватись оболонок, повинні залишитися без відповіді. На захист нижчого «я» рука не повинна бути піднята, бо мале «я» забирається з арени життя. І нижча біснується оболонка, яка повстає всією істотою своїм проти явної та гіркої несправедливості, наводиться до мовчання волею духу. Як приборкати три нижчих? Як приборкати лють астралу? Як підкорити нижче, тварина, себе яка затверджує «я»? Скільки духовної сили потрібна, щоб хвилю земного явища, приголомшливу яро все три, зустріти в спокої безпристрасності затвердженої влади над вібраціями і коливаннями нижчої матерії астрального, фізичного і ментального тел. За старою тисячолітньої місячної звичкою звір всередині готовий заричати і, вишкіривши зуби, кинутися на кривдника і розтерзати його, вгамувавши свою лють. Але срібна узда духу вже виблискує на всіх почуттях учня. Момент могутнього духовного напруження всіх сил, момент боротьби, і - приборкані, подчинившиеся оболонки приведені до мовчанню, і переможний царське спокій духу, вищого «Я» затверджується, являє свою міць. І князь світу цього, що наніс удар через слугу свого, вільного або мимовільного, не має вже нічого в свідомості переможця. А він, себе переміг, який прийняв хвилю темряви в щит свого духу і нейтрализовавший і згасили її, важіль явища бере в свої руки, і вже він, переможець, але не завдав удар, надходить як хоче, бо переміг себе є переможець і володар явища, яке він переміг в дусі. Зустріти хвилю шаленство темряви в мовчанні духу при повному непорушному спокої оболонок і не дати їм реагувати на її удар - значить, перемогти не тільки себе, але і всю силу протидіє явища. Вся сила зла тут же і вичерпується, і завдав удар виявляється розпростертим на землі, у владі переможця. Але люди вважали за краще прийняти Слово Моє буквально, і зробити з себе нікчемність, і перетворитися в зігнутих непротивленцев, і надати саду своєму і саду земному заростати безперешкодно бур'яном. Про перемогу духу, про затвердження мощі, про владу над нижчим Говорив Владика. І люди спотворили і це, як спотворюють все, дане Учителем. Заповіт, силу духу стверджує, звели до явища, що породжує нікчемність духу і космічні покидьки непротивленцев. Але ступінь смирення трьох повинна бути пройдена. Але ступінь вищої захисту духу і вищої фази боротьби повинна бути затверджена, але повинен навчитися людина явищу безпристрасності і якість безпристрасності в дусі своєму затвердити поверх трьох. Адже любителі буквального тлумачення можуть піти далі і почати стверджувати, що Учитель Закликав до ненависті і Вказував «зненавидіти» близьких своїх. Духом і в дусі треба розуміти творить слово Владики. І тоді удар, нанесений по мовчазним оболонок, буде ударом вогняного меча духу по завдав його. Не може встояти темрява проти удару Світу, бо Світло не завдає ударів, але промінь його розсіює і знищує темряву, спалюючи її. Тому нездоланний удар меча духу, удар променя Світу, на темряву спрямованого. Непереможний Світло, і тьма йому нічого протиставити не може. Але перш ніж меч Світу може бути піднято, нижчі оболонки духу, носії мороку, повинні бути приборкані, наведені до мовчання і очищені вогнем духу носія вогняного меча. Тому Кажу: «Чи не противитися злому всяко, але в дусі і духом».

60. Непорушна лише Сходи Ієрархії. Але вона йде в Небо. Починається на Землі, але йде вгору. Бо на Землі немає нічого непорушного. Але вступити на цю Сходи можна в явних земних умовах, бо вона нижніми ступенями з Землею стикається. І немає нікому відмови. Вхід відкритий завжди. Закон вільної волі вимагає вільного, волею явленого, підходу від кожного. Зазивання немає від Світу. У цьому шкідливість сектантства. Прозелітизм шкідливий по суті. Коли початковий імпульс витрачений, залишається розбите корито. Але вузькі брами до Світла, і як їх знайти? Кожен похваляється, що істина у них, але істина у того, хто являє її. Де ж вони, що являють собою Істину? Немає їх серед людей. Лише служителі Ієрархії Світла являють її за ступенем світлоносного кожного. Чим вище ступінь, тим світлоносні явище. Які стверджують ще не означає імущі. Папуга, що повторює слова Істини, так само далекий від неї, як Істини що не знає. І темний нелюд, який вкрав слова Світу, - служитель темряви. Повторюючи слова Істини, але будучи від темряви, що не Світло, але темряву стверджує. Слова Владики від Світла і являють собою Істину, але служителі самоявленние Світло роблять тьмою, вилучивши з оболонок Світло і замінивши його мороком. Слова спустошені Світла не являють. Тому залишається будинок їх порожній. Вони - не Мої служителі. Самозвані узурпатори Світу, Світло тьмою замінили, не треба вас.

61. (Фев. 5). Принцип всюдисущі є атрибут вогняного свідомості, звільненого від пут нижчої матерії, або нижчих форм свого вираження. Принцип по суті безмежний в ступенях свого уявленія. Чим вище, тим повніше проявлені його властивості. Чим вище орел в піднебессі, тим ширше його горизонт, а й очей потрібно орлиний, і крила, і вміння літати високо над Землею, від Землі відірвавшись. Чи не на Землю покладається орел в височині, але на свої крила. Важкий відрив від земної. Орел - птах царствена. Царем духу треба стати власникові вогненних крил. А для цього необхідно реалізувати і явити в собі відому ступінь якостей Владики. Владика Є ідеал, і мета, і прообраз того, чим повинен колись стати учень. Тому для учня Владика і Є Шлях, Істина і Життя. Цілий Коло або більше відокремлює свідомість учня від свідомості Владики, бо далекий Вогняний Світ. Але могутній потік Космічної Еволюції не можна зупинити ніякими міркуваннями. А він несе свідомість до берегів вогненним. Але незмірно прискорюється еволюція духу при свідомому устремлінні в її потоці. Страждання - доля ступені еволюції нашої планети, усугубленной боротьбою повсталого проти Світу. На Вищих планетах є і боротьба, і подолання нижчих форм уявленія життя, але немає темної ієрархії, настільки обтяжливою сходження. Приймемо хрест земної матерії свідомо. Хрест є момент перетину в свідомості вібрацій навколишнього матерії з вогнем духу. У дусі уявлен хрест і духом піднімається. Ухвалення хреста є мужнє несення його в життя. І коли оболонки, розп'яті на ньому, вмирають, відбувається воскресіння духу, від їх влади звільненого. Але в оболонках, або тілах трьох природ, мчить хрест. І три розпинаються в муках. І коли помруть і не стане нижчого «я», їх виражає і ними вираженого, нев'януча Індивідуальність явить лик свій. Але три повинні померти, щоб життя могло перетворитися в вища і в вищому. Мета - піднесення духу після його воскресіння в новій формі. І шлях Вказано Владикою і стовпами ступень Його затверджений. Тому хрест є шлях життя і шлях до життя. Тому Я, хрест Приявший, Стверджую перемогу, наступних Моїм шляхом і за Мною. У світі скорботи Стверджую вічну неминущу вогняну радість духу і про перемогу духу Свідчу.

62. Прапор Владик, три сфери в одній, є прапор перемоги людського духу над трьома і об'єднання трьох в одному, вищому, синтетичному початку Особливості. Кожна сфера - це світ, величезний, своєрідний і барвистий, і на кожному з них свідомість проявлено більш-менш тривалий період часу, скидаючи послідовно свої грубіші оболонки і наділяючись в оболонку, що відповідає даній сфері. Так для того, щоб уявіться в Світі тонкому, людині треба померти і, залишивши своє фізичне тіло, уявіться в тілі тонкому. Але це було раніше. Об'єднання світів означає об'єднання їх в свідомості, що знаходиться у фізичному тілі, коли йому є можливість функціонувати свідомо і на двох вищих планах. Свідоме прояв свідомості на всіх трьох є властивість Архата або просунулися учня. Але нині еволюція надає людині і полегшує йому можливість долучитися до осягнення Таємниці трьох уже не в окремих випадках, але в масі. Ті, які йдуть попереду, указуют шлях. Прапор Владик - символ провідний, ясно і просто вказуючий мета. Це одна з тих нечуваних можливостей, які вже біля дверей. Космічні умови і нові просторові промені зроблять неможливе можливим, і людство вступить на новий щабель планетної еволюції. Вчення дано як практичне керівництво для здійс  організованого новому щаблі свідомості. Мається на увазі все людство в особі кращої своєї половини. Бо планетне поділ на що йдуть з еволюцією і проти її вирішить долю кожного окремого свідомості. Але життя Вогняної Епохи наступаючої треба розглядати і можна зрозуміти тільки в світлі розуміння значення Прапора Владик. Під ним об'єднається людство в єдиному прагненні до нової мети. Всі інші цілі - політичні, економічні і соціальні - будуть лише килимом здійснення поступального сходження свідомості. Шоста, народжується, Раса дасть течією життя людського суспільства це нове синтетичне напрямок життя свідомості. І велика роль і значення в планетарному масштабі тих, хто йде попереду і хто шлях наміченої Владиками еволюції пробиває свідомістю своїм для інших, їм подальших. Назвемо їх маяками провідними. Труднощі їх в тому, що тягар подоланих стихій вони беруть на свої плечі серед загального нерозуміння оточуючих. І скільки часу пройде, перш ніж відкриються очі у більшості, і скільки зустрінеться протидії, можна собі ясно уявити, якщо врахувати сучасний стан людства. Але непереможне Прапор Владик, і шлях, їм указуемий, непорушний, і не зупинити течії Космічної Еволюції. Все дається до терміну, і Рука Владик направляє хід планетного корабля. Світлим шлях майбутніх знаходжень людства, і не темрява попереду.

63. (Фев. 6). При сприйнятті думки Моїй так важливо і так потрібно загасити свої оболонки, все три. Треба прибрати себе, свої думки, і почуття, і переживання з процесу уловлення думки вищої. Якщо це не дотримано і якщо вторгається нижче «я» і уривки особистого мислення, то кришталева чистота джерела засмічується нечистими домішками особистого явища. Цінність сприймаються думок знижується прямо пропорційно кількості цих домішок. Звичайно, Світло Владики забарвлюється світлом сприймає свідомості, кольором Особливості, але без цього не можна, бо самоісходящіе промені засновані на принципі їх заломлення в свідомості. Спотворення Луча розгнузданими оболонками - одне, переломлення Луча в свідомості і його асиміляція - щось зовсім інше, що вимагає певної міри самоотрешенія, або самовідданості від нижчого «я», від себе. Тому найбільшим перешкодою на шляху Спілкування лежить самість, гострими кілками якої оточене свідомість. На них безсило повисають просторові посилки, і кілки розривають Луч. Дозор потрібно, тому що дракон самості дуже живучий і постійно піднімає свої голови, які, будучи відсічені, виростають знову. Тому меч духу повинен пронизати серце дракона про трьох предсердиях фізичного, астрального і ментального єства, тобто самий центр носіїв, або оболонок, облекающих і службовців провідниками особистого «я». Воно уявляєтся через три оболонки. Можливість уявленія цього «я» присікається шляхом відмови йому в харчуванні. Його живлять все нижчі думки і почуття, і ними воно живе. Свідомість, відмовляючись вібрувати в них, залишається чистим і здатним відобразити Світло Владики не заплямував особистими спробами. Тому самовідданість є основа служіння. Провести Час Спілкування, не давши дракону підняти голову, вже досягнення. І тоді Луч Владики цілком наповнює свідомість, і вільно і безперешкодно струмує в нього вища думка. Здавалося б, легкий процес, але живучий древній дракон порога. Закликаю до ще більшої напруги і ринковій орієнтації свідомості до Мене. Нероздільність полноустремленності треба зрозуміти. Я готовий відповідати завжди, але стільки самостного-заважає навколо. Тому Вимагаю повного очищення свідомості і звільнення його від усього, що заважає і стороннього. Чистота Спілкування повинна бути охоронювана волею. І жодне зусилля в цьому напрямку не пропаде дарма. Невже самому потрібному, найнеобхіднішого, самому невідкладному і самому вищому, життя і Світло дає, не віддамо належного? Важкий відмова від себе, але втратив душу свою її знаходить, але вже в вищому аспекті, на новому щаблі свідомості, і стає носієм і виразником невиліковним Особливості. Поки народ шаленів біля підніжжя, Мойсей Готував на вершині Скрижалі Заповіту. Поки хвилюється море життєвих подій і кипить планетний котел, викидаючи непотрібну накип, в тиші мовчання і на самоті, в келії самозаглибленого духу, збираються скарби думки Владики, щоб, коли проб'є Час, бути відданими світу. Неповторяемость цінність даються скарбів, і немає і не було нічого, чого можна було б їх уподібнити. Близькість до Першоджерела дає їм особливу друк своєрідності, а заломлює кристал Особливості - виняткову своєрідність форми вираження. Друк Мого Духа лежить на них, і не вичерпається в століттях вогненна енергія, що породила ці форми. Тому Година Спілкування і Записи даються затвердимо як форму уявленія Великого Служіння Свєту. Значення своє в спіралі планетної еволюції треба усвідомити. Чи не звеличування себе, але твердження Світу Владики і значущості приймача. Самоствердження треба зрозуміти як явище очищення від самості. Посланці Наші стверджували значущість свою Іменем Владики і в ім'я Владики. Чи не для стверджує це потрібно, але для людей, бо інакше не приймуть Дарів. Нехай знають, що багато Маємо і Даємо від надлишку, але не від убогості, і - владою, даною Владикою. Коли Владика стає єдиною точкою опори на всіх трьох і вище, тоді народжується влада та міць переможця у всій силі своєї.

64. Вогняна всеначальная енергія одна, форми і вирази різні. Під усіма найменуваннями криється вогненна переможниця. Вона в усьому, вона - все. Все рухається нею, все живе нею. Вона виражається так чи інакше в залежності від форми, її виражає. Вона ні погана, ні хороша, ні добра, ні зла. Вона - міць, або сила, яка може бути спрямована як на творення, так і на руйнування. Чорний і світлий Агні - вогонь, запалений через той чи інший провідник, в тому чи іншому тілі або поза ним і пофарбований хімічною властивістю полум'я в залежності від того, які елементи, або вібрації, увійшли до його складу. Як щіпка солі, кинута у вогонь, надає йому характерний відтінок натрію, так і чисте відкриття утроби полум'я забарвлюється і забруднюється тим, що в нього входить. Дух - це вогонь, воля - це вогонь, думка - це вогонь. Шкала вогнів і явищ вогненних йде від верху до низу. Кожна сфера живе своїми вогнями. Вогні гризуться псів теж мають свою шкалу. Треба зрозуміти різноманітність вогненних проявів. Світло є вищою октавою вогню. Але і світло має свою октаву. Світло Сьомий! Хто може визначити його висоту і ступінь і де ті апарати, які зможуть його рекордіровать? Світло - явище вогняне. Оволодіння собою є оволодіння своїми вогнями. Вогні пробуджених центрів є шкала вищих вогнів, що відрізняються від вогнів звичайного організму і його вогненних процесів дихання, травлення і діяльності всіх органів ступенем напруги і світлоносний запалених центрів. Організм починає світитися самоісходящім полум'ям, видимим явно зору ясновидця. І звичайний організм світиться і має свої випромінювання, і дуже складного порядку, але запалені центри або центр випромінює полум'я особливого напруження. Але все ж в основі всіх уявленій всіх усюдах лежить одна і та ж велика Вогняна Енергія, Великий Агні.

65. (Фев. 7). Писати можна чистим пером. Де ж необроблений моноліт думки! Дрібна зграя малих мислішек товче в безпосередній близькості перед екраном свідомості, закриваючи його. І чіткість думки вищої втрачається. Так йде нескінченна боротьба між драконом порога, заслоняющим вхід, і духом, прагнуть пробитися до сфери незатемнену Світу. Живучий дракон, і в'ються його кільця, прагнучи охопити і розчавити свідомість. Але він на Землі, і лише над Землею лежать сфери, йому недоступні. Що ж робити вам? Бути зі Мною. Я з вами завжди. І в горі, і в радості, і на Землі, і над нею. Не можна від Мене відриватися в свідомості. Можу посилати Луч, але не можу утримати у ньому насильно. Серце назустріч Променю відкривається добровільно. Для ранкового променя Сонця вікно треба відкрити і фіранки підняти. Тяжкі завіси самості, не може проникнути Луч через них і Світлом своїм осяяти внутрішність (кімнати) спокою свідомості. Хто ж буде заперечувати тягар часу і труднощі боротьби, і силу зростаючих течій протидіючих? Але треба встояти, зберігши зв'язок. Срібна нитка зв'язку допоможе не втратити шлях. Зграя псів клацає зубами, готова кинутися і розтерзати. Але не Дремлет на Вежі Владика. І волохатим рук не дотягнутися. Але треба зібрати всю мужність і всю рішучість. Зібрати себе треба. Енергії думки, розкидані увагою на речі в безпосередній близькості, і явища моменту треба повернути до центру і енергії духу зосередити всередині, не відпускаючи жодної частки вогненної енергії ні до чого зовні і не пов'язуючи дух ні з чим зовнішнім. І свідомість, зібравши енергії свої всередині, як раковина, зачинилися стулки, зовнішніх ударів по чутливих місцях уникне. Але думка свою зовні на розтерзання випадковостям віддав відкритий і не захищений від будь-якого нападу. Невразлива рука, щитом закрита, але і навпаки. Зберемо енергії свої навколо Вчителя. А Він всередині. Указом години нехай буде зібраність свідомості. Досить при контакті з людьми спрямувати свідомість до кого-небудь, чого-небудь або на що-небудь, як нитка протягнута негайно ж піддається випадковостям будь-якого, і часто несподіваного, удару. Заблокуйте вогонь духу і стягніть енергії всередину. Явище зібраності духу треба зрозуміти і засвоїти. Удари сиплються на простягнуті зовні частки духу. Навіть сонечко підбирає лапки під себе, коли їй загрожує небезпека. Небезпечне і тяжкий час. Прийде термін, і за Указом Моєму воїни кинуться зовні все енергії духу, але зараз час ще не настав. Закрийте забрала, і закрийтеся щитом, і надіньте кольчугу непрободаемую. Духовний обладунок огляньте і підсильте ланки. Тушкуйте себе, коли спалахне бажання себе уявіть. Затвердження себе в навколишньому болоті недоцільно. Служінню активному прийде термін у благовремении. Не можна лобом пробити стіну. Несумірність засуджена. Можна лише чекати в терпінні, нагромаджуючи сили і збираючи крихти досвіду. Зібраність указ як обладунок поточного години. Вогонь духу бути повинен прикритий. Не можна ворогові показати жодного неприкритого і незахищеного місця, бо удар піде негайно. Безліч злісних очей стежить, вишукуючи незахищені місця. Вказую мовчання. Себе зі свідомості людей треба вилучити. Самоствердження зовнішнє приберегти для майбутнього. Нині воно непотрібно і шкідливо. Мікрокосм повинен стати цитаделлю, оточене міцними стінами. Всередину ніхто і ніщо ззовні не допускається. Бо, увірвавшись всередину, явище або, особливо, люди відразу ж порушать рівновагу всього мікрокосму і через пробиту пролом підданий подальшим ударам. Всі зовнішні впливи від людей і явищ повинні лише ковзати по броні захищає, не проникаючи всередину. Час особливе і заходів захисту вимагає особливих. Відчуйте їх і заглибитися у внутрішню твердиню духу і перебувайте в ній, поки не проб'є час. Хочу зберегти охороняється. Але потрібна кооперація і взаєморозуміння в усьому. Міць щита можна і треба посилити усвідомленням його. Дам весь захист, але щит тримайте міцно і твердою рукою. Йдуть часи небувалі. Дев'ятий вал океанський!

66. (Фев. 8). Як часто Ім'я Вчителі, вимовлене з вірою, негайно ж створює міст зв'язку. І по ньому йде потрібна допомога. Але велике довіру потрібно. Без довіри немає допомоги. Без довіри немає нічого. На довірі до Руке Провідною грунтується основа взаємин Вчителі та учні. Здавалося б, стільки дано і стільки явлено, але потрібного відношення до даваемому все ще немає. Чому? Все через те ж нестачі довіри. Треба затвердити повноту довіри неумаленного. Якщо близький Владико, якщо встановлено зв'язок видимими і невидимими шляхами, то і довіра, ніякими передумовами необмежене, нехай явить силу свою. Кажу про безмежну довіру. Тільки з нього народиться неухильне дотримання Указу і прагнення до уявленію Волі Вищої. Є дві волі. Воля Моя і воля твоя. Зазвичай у людей їх напрямки прямо протилежні. А так як Ми ніколи не зазіхав на вільну волю людини, то людина при своїй волі і залишається. Але ж про злиття воль йдеться. Злиття Волі Моєї і волі учня означає, що дві індивідуальні волі спрямовані до одного, вгору, і до однієї і тієї ж мети. Наша мета - Моя і твоя - злити свідомість твоє з твоєї Особливістю, з твоїм вищим «Я», і зробити його не виразником тенденцій і імпульсів неочищених нижчих оболонок, але - світлоносного зерна духу, неминущого і безсмертного. І ми йдемо до тієї мети поверх накипу життя і поверх накипу життів, які були раніше (які були до). Але брудну піну нашарувань треба свідомо прибирати. Владика не суддя, але Друг, і Отець, Самовидець. Кращий Друг, і найближча, і люблячий Батько, турботливий і близький. Пора б уже невидимість Мою зробити найяскравішої реальністю. Син Мій, коли ж зрозумієш ти, що дійти до Мене можна лише верхнім шляхом. Ніщо не може змінити любові Моїй і турботи, але низом не дійти до наміченої мети. Тому стежки непереконливість і невідповідності треба скоротити. Втрачається багато дорогоцінного часу. А воно не чекає. Бо терміни підходять великі. І зустріти їх треба у всеозброєнні своєї духовної сили і на висоті. Моя Рука з тобою, але - з спрямованим до Мене. Поєднуй в розумінні твоєму устремління зі свободою волі і зрозумій, що без добровільної полноустремленності до Мене не може бути злиття воль. А без цього злиття воля твоя мощі свого потенціалу посилити і під  нять не зможе. Міць волі твоєї зростає в міру, ступеня, глибині і повноті злиття з волею Владики. Прямуй до злиття з волею Моєю. Сам прямуй, по волі своїй, але всією силою духу. Чи не Можу порушити закону, але Чекаю устремившегося і радісно Зустрічаю. Кожне твоє устремління до Мене, думка і почуття дбайливо оберігати як насіння майбутніх знаходжень. Ти Мені посилаєш думку, спрямовану в майбутнє, а Я її Стверджую, якщо вона від Світла, з тим щоб повернути тобі удесятеренной і збільшеною в силі своєї і обтяженої дарами Мого духу, бо Сказав, що кращі думки твої, як зерна, зігріті Нами. Тому пам'ятай і знай, що думки Землі і від суєти дня, Нами не стверджую, йдуть своїм звичайним шляхом і зазвичай же зживає, але думки твої, які від Світла, Нашу турботу мають. Приділи їм особливу увагу і теплоту серця. Розділи думки твої надвоє: Мені посилаються, Мною затверджувані і схвалювані і синові Моєму пристойні, яких можна ні перед ким не засоромитися, і думки від оболонок, звичайні, земні, від тіла і слабкостей його і викорененої імпульсів минулого. Їх засоромити перед світлом своїм, в тобі перемагати темряву. Звичайно, Луч переможе, звичайно, здійсниться вказане Мною перетворення твоє, але вільна воля твоя, потужно спрямована до злиття з Моєї, нечувано і надзвичайно прискорить процес трансмутації. Син Мій, йдуть терміни великі. Ти потрібен мені, бо в Планах Моїх. Полегшу турботу Мою про тебе розумом своїм. Нехай формула «Бажання Моє - закон твій» стане життям уявленія шляху твого сходження до Вежі, в якій Чекаю тебе вже давно. Я чекаю! Готовий щомиті відповідати на все краще, що ти прямують до Мене. У древніх храмах був звичай приносити дари Вищому. Чекаю приношення дарів твого духу Мені, твоєму Владиці. Його жертва щоденне, і постійне, і неперервні цінувалося особливо. Кожна думка від Світла і кожна думка, спрямована до перетворення твоєму, будуть прийнята Владикою як дар Йому, тебе покликав на велику справу. Час велич місії своєї усвідомити. Для посланника вбрання потрібне відповідне. Нині треба подбати про одязі духу, він послові личать. Утверди якості: спокій, рівновагу, безпристрасність, урочистість, спрямованість, пильність, стриманість, мовчазність, невпинність предстояния і відданість і любов безмежні. Зрозумій, що без Мене ти ніщо. Але зі Мною ти те, чим хочеш бути в своїх найсміливіших, в самих сміливих мріях і прагненнях. Бо твою мрію про світло своєму, в майбутньому і майбутнім затверджується, Понесу Я Сам на крилах щастя до Престолу Владичиці Світу. Бо діти Мої - діти Її. Ми - сини Превишней, від її Луча. В Світі Моєму її Світло побачиш. Від найвищої вершини підеш до Вершини високою. Вершина хранительки снігів - далека мета твоя. І Її, на Землі Лик Владичиці уособлює, не забудь. Матір твою не забувай, бо на подвиг благословить і пошле тебе Вона, Матір. Свячення на подвиг - акт найбільшого значення. І коли будеш думати про злиття з волею Моєю, знай, що вищий ступінь злиття явлена ??Матір'ю твоєї. Воістину, Вона і Я - одна. А ти, сину Наш, будь з Нами воєдино. Злиттям трьох воль, Він, мабуть, і переможеш, і досягнеш, і подолаєш все. Немає нічого, не може бути нічого, чого б не подолала воля твоя, з Моєю і Матері твоїй злита. Пам'ятай: у Нас сила твоя, опора і міць. І знай, що перемозі твоєї і Перемозі Нашої Запорука Світу Даю.

 Частина I 5 сторінка |  Частина I 7 сторінка


 Частина I 1 сторінка |  Частина I 2 сторінка |  Частина I 3 сторінка |  Частина I 4 сторінка |  Частина I 8 сторінка |  Частина I 9 сторінка |  Частина I 10 сторінка |  Частина I 11 сторінка |  Частина I 12 сторінка |  Частина I 13 сторінка |

© 2016-2022  um.co.ua - учбові матеріали та реферати