Головна

Частина I 3 сторінка

1.  1 сторінка
  2.  1 сторінка
  3.  1 сторінка
  4.  1 сторінка
  5.  1 сторінка
  6.  1 сторінка
  7.  1 сторінка

Науковий підхід до явищ духу покаже, що явища так званого духовного порядку абсолютно конкретні, вловимі і можуть бути ізучаемо і зримо, що вся справа і їх розуміння лежить в сфері тонких енергій, настільки ж реальних, як світло Сонця або тони звукової шкали. Нове століття науки назвемо століттям знаходження і затвердження енергій людського організму і їх взаємодії з енергіями навколишнього його природи та відповідності структури його тіла, або тел і їх елементів, з елементами всіх царств природи. Наука відповідностей - так назвемо цю область прийдешнього великого знання. Взаємодія і зв'язок людського тіла і його сутності всередині буде розглядатися і вивчатися в зв'язку з Космічними енергіями простору. Промені просторових тіл і реакції, ними породжувані в елементах Землі та їх носіях, будуть вивчатися в лабораторіях Космічної світлотерапії і інститутах Космічних Променів. У центрі вивчення буде поставлено людину як вища еволюціонувала форма Космічної Життя, що містить у собі всі, всі види найтонших вищих енергій і всі елементи нижчої шкали матерії. Людина увінчає сходи еволюції як вище вираження і уявленіе життя.

26. Владика семи врат, або семи сфер, або семи Променів є Владика семи планів Буття. І так само, як ти вільно і впевнено і з відкритими очима дієш на плані земній, так само свідомо і відкрито, і користуючись відповідними кожному почуттями, Діє Владика на кожному плані. Почуття зору, слуху та інші проходять процес відповідної трансформації для прояву на кожному з Вищих Планів. Але і їх сім. Про це можна сказати, але уявити собі функції свідомості на Вищих Планах майже неможливо, бо слів відповідних в мовах людських немає. Лише священна мова частково може висловити невимовне. Чим нижче план до земного, тим легше про нього говорити. Навіть світ думки і світ форм уявних якось піддається словам. Але що можна сказати про те Світі, в якому немає форм. Є субстанція думки, але немає форми, її облекающей. Є нумен ідеї, але нетее вираження у вигляді форми. Людська мова, так само як і всі, підпорядкований закону семерична. Подання дерева або квітки викликає в свідомості його образ, зазвичай пов'язаний з певним квіткою і тому є саме поданням. Але поняття квітки вже кілька важче, бо не пов'язане з певною формою, але включає в себе їх все: колишні, майбутні і справжні і у всіх світах і в усьому Космосі. Охопити поняття свідомістю у всій його повноті майже неможливо далі для високої свідомості, бо поняття пов'язано не стільки з формою явища, скільки з його сутністю. І так у всьому: закон є явище суті без форми. Складна форма вираження закону існує лише в людській свідомості, але не в Космосі. В Космосі закон існує поза формою і, будучи без форми, форми вираження життя всього існуючого підпорядковує собі. Можна облетіти весь Космос, але ніде не знайти і не побачити сутність закону, вираженого в формі. У формі уявленія блискавки бачимо прояв закону двоїстих протилежностей, бачимо спалах вогню простору, але не самий закон. Його виявлення, але не сутність. Сутність вислизає від споглядання. Незрима сутність закону, бо вона від світу без форм. І те, що не має форми, управляє і підпорядковує собі все, що має її. Те ж стосується і світу думок. Уявні форми і весь видимий безкрайній і обмежений лише формами світ думок підпорядкований ідеям, але ідея не має форми, так само як і поняття. Але поняття ближче до форми, ніж ідея, бо ідеї управляють миром і як такі теж не можуть бути зримі навіть і в Вищих Мирах. Можна бачити форми вираження Космічної Любові, але хто ж і де ж бачив коли-небудь Любов в її сутності? Так приходимо до Миру без форм як основі виявленої Сущого.

27. (січ. 19). Поки зі Мною, поки без роздратування, поки без сумніву, незліченні потоки можливостей. Людина сприймає собою і сумнів, і роздратування, і всі інші емоції нижчого порядку, що забарвлюють ауру своїм кольором. Гармонійне поєднання частин порушується, і, як у радіоприймачі, апарат дає перебої і зовсім перестає діяти. Не може звучати небесне і земне одночасно. Установка свідомості на Владиці є належний поворот стрілки свідомості, а й апарат повинен бути в порядку, тобто налаштований. І коли налаштованість психічного апарату, або апарату духу, явлена ??постійна, безперервний струм сприймається. Свідомість включає себе в орбіту Луча і по Променю приймає. А так як Луч поверх земної, то тільки піднята до Променю голова може його відчути. Той, хто дивиться вгору не бачить того, що внизу. Погляд спрямовується догори. Свідомість, до Мене спрямоване, Моє і сприймає, якщо воно в Лучі. Тому отримати Луч Владики значить отримати дар Неба. Луч реальний і навчений, як промінь Сонця або далекої зірки. Луч має свій спектр і певну шкалу вібрацій, в шкалу досліджених і рекордірованних наукою променів ще не увійшла. Але Промені тчуть життя і дають їй форми, як промені світла, пропущені через кольорову кіноплівку. Але для його уявленія потрібен екран. Так і для Луча Мого потрібен екран свідомості, чистий, білий і чистий. Тоді відображення на ньому Луча Мого лягає ясно і чітко. Але якщо промені нижчих ключів потраплять на нього, зітреться відображення і потоне в променях світла земного. Навіть головешка палаюча і чадних може приховати відображення. Тому земні тони нестерпні для Вищого Світу Луча Мого. Апарат свідомості налаштовується на певному ключі, або на певну хвилю. Стрілка повинна бути повернута твердо і вже не сумніватися і не стрибати по циферблату, тобто неухильно стоятиме на потрібній хвилі. Коливання стрілки внесуть до тями перемежовуються хвилі і чистоту і ясність хвилі порушать. Закони однакові у всьому, бо як внизу, так і вгорі. Тому процес сприйняття простий і легкий, але при утверджений свідомості. При цьому виключається будь-яка випадковість. Вежа Мого Духа, подібно радиобашне, спрямовує до тебе Мій Луч, і свідомість точно і чітко сприймає, якщо дотримані умови. Будь-яка туманність і невизначеність замінюється звучністю і чіткістю приймання. І думка, від Мене виходить, яскраво і чітко відображається на екрані свідомості. Безперервно свідомість Владики, Промені Його постійні, як промені Сонця. Вежа Духа Владики шле свої Промені завжди, але де ж приймачі? І де ті, хто визнають явище Моє? Тому визнав і понявшему відкритий і доступний Світло Мого Луча. Тому Луч Мій запалює відповідні промені в приймальнику обраному. Тому три променя затвердив. Але і їм треба час, щоб розгорітися. І вони, що розпалюються, так само реальні, як реальний світ, і можуть бути зримі. Люди не бачать їх, але явно і різко відчувають їх вплив і реакцію на собі, називаючи її різними іменами. Під людським нерозумінням відчуття впливу зростаючих випромінювань твоєї аури зумій розпізнати міць трьох зростаючих променів. Явно відчувають її люди, але звіту собі дати не можуть, бо не знають і не вірять, що в століття механічної цивілізації можуть бути чудеса. Від напруги промені зростають у силі своїй. За ступенем оволодіння колективною свідомістю судиш про мощі трьох. Але Сонце світить навколо, так само і світло аури Архата. Світить кожна людина, але коли світло, що в ньому, тьма? Так світлом своїм будеш вражати і рассеіватьтьму невідомо собі. І чим густіше темрява, тим яскравіше явище світла. Тому не переривається служіння ні вдень, ні вночі. І триватиме до тих пір, поки не зникне не тільки тьма, а й тіні. Тому в Світі Моєму єси і Світлом Моїм світив належить до касти кшатріїв. У ній від Мене народжений залишається воїном назавжди. Мій воїн високо несе чашу життя.

28. (Ян ст. 20). Владика, який завжди з тобою, Вимагає свідомого напруги під час контакту. Думки збираються навколо Вчителя. Можливість думки не виключається, але до Нього спрямованою і про Нього, і тоді ответствованіе слід негайно. Важливо також рішення духу, як буде проведено майбутній Година Спілкування. Як би намічаються рамки, в яких йде Спілкування. Оболонки настільки привчаються до процесу Спілкування, що вже не являють перепони. Виходить полноустремленность всього мікрокосму - якість дуже рідкісне і важкодосяжним. Впевненість в простоті і ясності в способі Спілкування сильно його полегшує. Твердої і впевненою рукою наводиться апарат в дію. Але провід духу треба тримати в повній чистоті і готовності. Як в телефоні дальньої дії, кабінка добре ізольована від зовнішніх шумів і звуків безпосереднього оточення. Плат ізолюючий можна створити, збір його до ступеня видимості. Непроникний для нижчих вібрацій, але відкритий Променю. Проголошення Імені Вчителі розбиває нагнетение оточуючих енергій. І міст духу відкритий для повідомлення. Не завжди легкість повідомлення однакова, але струми простору впливають, і бувають вони дуже потужні. При вузлових події не можна вимагати звичайного сприйняття, бо напружується суще планети. Тоді потрібно мовчання. Хвилі подій потрібно зустрічати в мовчанні духу. Переживати їх і хвилюватися ними значить увійти в їх хвилю і злити свідомість з нею. Треба встати осторонь від хвиль прийдешніх планетних перебудов. Саме відокремитися від них в свідомості, щоб вони не захлеснули його. Тому Указ: спокій і Єднання з Владикою. Невразливий злитий зі Мною.

29. (січ. 21). Перш за все, треба пам'ятати, що ніщо не проходить безслідно. На аурі залишається гліф кожної думки і кожної дії. Берегти свої земні дії - значить фільму свого життя зробити такий, щоб при перегляді її можна було стрічкою її НЕ засоромитися ні перед ким. Десь рекордіровано все. Рекорди минулого змінити не можна. Отже, оператор фільми свого життя повинен подумати про те, що він заносить на Непрану плівку звершень. Також повинен знайти він в собі і силу і мужність дати звіт у своїх діях. І благо йому, якщо дії і прагнення духу переважують чашу терезів діянь земних, що тягнуть за собою вниз. Але все ж сутність життя полягає в оволодінні і підпорядкуванні духовної волі всіх явищ життя мікрокосму. Чи не посоромиться вогнями своїми щабель висоти духу. Але і вчинки оцінюються не за зовнішньою формою, але внутрішнім змістом і у всій складності їх уявленія. Кожну провину може бути здійснений в умовах волі, підкоряючись безроздільно і повністю явищу нижчого порядку, а й навпаки, тобто з дозволу волі. Здійснення вчинку з дозволу волі не руйнує вогняного скарби. Але підпорядкування волі тенденціям нижчим і підпорядкування волі імпульсам минулого порушують сферу поляризації мікрокосму. Тому можна бачити, як одні і ті ж вчинки у різних людей слідства мають абсолютно різні. Але, підпорядкувавши вчинки і дії волі, все ж слід думати про те, щоб білі крила залишилися чистими, і не можна прив'язувати на них вантаж. У міру зростання духу відпадають від нього непотрібні пережитки. Тому не будемо надто обтяжувати своїми недоліками, бо зайве думання про них заважає сходження. Хрест минулих звершень і наслідків мужньо треба взяти на свої плечі. Учитель Відбере все непотрібне і в часі Вкаже, коли скидається непотрібний вантаж. Без вантажу немає Плавання. Баласт дає стійкість. На Землі можна прожити, будучи чимось з нею пов'язаних, інакше понесе дух в піднебессі і життя земне пройде, не склавши з неї дорогоцінного нектару досвіду життя. А життя дається лише і заради цього досвіду. Накопичення цього досвіду і є єдина мета і призначення земного життя. Солодкий він або гіркий, це самість вирішує, але гіркий досвід страждань найбільш цінний для сходження. Щаслива, безхмарна і безтурботне життя, в достатку благополуччя прожите, зазвичай по корисності своєї дорівнює нулю. Але життя, сповнене труднощів, поневірянь, і тягар, і напружень непомірних, запалює вогні духу. Оцінка життєвих умов йде не за мірками людським, і в основу цієї оцінки кладеться ступінь висхідного просування духу. Корисним вважається все, що сприяє сходженню, і шкідливим - що сповільнює або зупиняє його. Якщо хороший, з людською точки зору, вчинок уповільнює підйом, він безумовно шкідливий. Якщо на вигляд поганий вчинок прискорює сходження, то він необхідний і потрібний. Хорошість людська часто більш шкодить сходження духу, ніж їх поганість. Лише тьма, яка в людині, шкідлива безумовно. Також імпульси тіла і потреби його слід розглядати в аспекті їх необхідності, уникаючи і потурання, і, особливо, бузувірства. Катуванням і тугою плоті, Я не зійти, так само як і потуранням її голосу. Золота середина заповідана. Її і будемо триматися. Але суддя - сама людина, і суддя, і відповідач.

30. Я, який стверджує світло в тобі, твоєму нижчого «я», Світло Мій угашає, Кажу: «Паяц, скороти сферу своїх уявленій. Чого хочеш ти? Перервати шлях, Мною вказаний? Або вогнями земними затемнити вогні вищі? »Земне - Землі, і не прожити на Землі без земного, але панувати йому вже не судилося ніколи в серці своєму. Зірниці минає минулого не приймай за реальність, як жовте листя осінні - за символ прийдешньої весни. Тому йдемо, незважаючи ні на що і всупереч усьому і чого б то не було. Але тримайся за Мене міцно, але від Мене в свідомості своїй не відривайся, але не допускай і не дозволяй нічому ставати між Мною і собою. Буду твердити про первозванстве Моєму до малюнка в мозку, поки привид місячного лику не зітре і не зникне в Світі Моєму. Люди місячної стежки, скільки вас, все ще борознять поверхню вод життя. Ковзаючі, туманні, мінливі примари, коли ж, нарешті, світло зорі людства змусить зникнути ваші фантоми? Дозволено все, але при непохитною спрямованості духу, ні на мить не затримується нічим у своєму усепоглинаючому устремлінні. Устремління, устремління посилимо! Кинулися до Владики всією своєю суттю. І коли в колі людей посміхаєшся миті суєти, що не несеш суду, якщо зі Мною. У всьому, через що йдеш в житті, будь неотривен від Мене. Не можна забувати Мене в вихорах летить часу, бо, поки Я з тобою, ти в променях життя. Але можна уявити собі весь жах мороку, якщо піде Владика і Залишить тебе одного в тому, що все ще захоплює свідомість твоє своїми минущими вихорами. Тому і в блиску дня, і в сутінках ночей наповни незримим Присутністю Владики життя своєї свідомості. Бо без Владики порожньо буде в осиротілих серце. Син Мій, прийшов час, коли в світі твоєму Світло Мій затверджується трьома променями. І дитяче приваблення оманливими блискітками життя треба залишити. У Мені все, і все наповнюється Духом Моїм. Крізь призму Мого Світу переломлюється навколишнє життя, і її морок і скорботи тонуть в Світі Луча Мого. Світлом Моїм висвітлюється шлях життя. Урочистість явища життя утверди, і вогні урочистості Додай. І вібрацій свідомостей, тебе оточують панувати і фарбувати свідомість своє буде не дозволяй. Нехай вони живуть помилкової очевидністю моменту, але не ти. На крилах духу треба вчитися підніматися над чадним смородом кривих умов життя земного. Від Світу йде не ухиляючись. Неспання потрібно, щоб не підпасти під страшну владу сьогодення. Воно захопило свідомість людей і поглинуло в себе ті слабкі проблиски світла, які було здатне сприйняти їх свідомість. Сьогодні плачуть, завтра сміються, а й плачуть, і сміються в обіймах примарною життя. Ти, чиї очі Я Відкрив, що не стули очі свій на дозорі. Ти, світло стверджує в темряві, Світло Мій утверди.

31. (січ. 22). Милостей Неба не слід чекати. Їх треба брати. Так що отримання залежить від волі людини. Тому затверджено дерзання як вища форма отримання дарів духу. Тому формула «Дерзай, чадо» є формула отримання. Тому дух вирішує свій шлях сам. Чи не отримав значить не проявив прагнення.

32. Так, так, так, промені зароджуються видно Мені, але не тобі. Для Вчителі сутність учня - відкрита книга. Він бачить і знає її краще, ніж сам її власник. Звідси - безпомилковість у визначенні відбуваються в учня прихованих процесів. І якщо Я Кажу «так», то хто ж може сказати «ні»? Треба лише, щоб той, кому посланий Луч щастя, не заважав би того, що відбувається своїми нерозумними діями. Тому-то і потрібно неухильне виконання Вказівок. Велика людська забудькуватість, і дане вчора забувається сьогодні. Тому йдеться про повторення Указів. І тільки тоді, коли вказане властивість стає частиною природи учня і входить в його сутність, можна сказати, що Указ виконаний. Указ - це є умова здійснення посилаються можливостей. Хто може сказати, за яких умов шлях стає найшвидшим шляхом сходження? Але Учитель Може. При досить швидкому русі відпадають важкі частинки, не встигаючи встигнути за бігом корабля. Кинулися. Швидкість польоту виключає цвіль застою і купи курних нагромаджень.

33. Світло є з'єднувач світів. Міст Світла з'єднує небесні тіла між собою. У променях Світу мчать в просторі енергії Дальніх Міров. Говориться про творчість Променів. Енергія Луча творить, бо несе в собі елементи, які, комбінуючи між собою і вступаючи в з'єднання з елементами зустрічного просторового тіла, породжують нові види і поєднання матерії. Луч матеріальний, Луч насичений найтоншої субстанцією матерії, яка творить життя. Міріади електронів несуться в просторі в променях. Таємниця Променів є предмет науки майбутнього. Рішення життя треба шукати у властивостях просторових Променів.

34. (січ. 23). Чи не прейдёт Слово Моє. На Словах Моїх можеш будувати, як на фундаменті міцному і неколеблемих. Слова людські як води текучі. Немає в них ні Світу, ні правди, ні непохитності. Порожні оболонки народжують порожні оболонки, форми, позбавлені змісту і проходять без сліду. Тисячоліття живе Слово, сказане Мною, той не втрачаючи ні монолітної довговічною форми своєї, ні вогню динаміки, вкладеного в нього. Тому однакові зовні слова, вимовлені свідомістю обивателя і Архата, розрізняються між собою, як Світло і темрява, як промінь, кинутий в простір і йде вперед без кінця, або слабка тухнущая іскра. Лише слово серця можна назвати справжнім словом. Лише слово, насичене його вогнем, гідно цього найменування. У майбутніх школах світу буде введена нова наука - «Культура Слова», нині абсолютно втрачена. Блудодеі слова роздирають простір, наповнюючи його просторової слизом полуоформленние покидьків або, що ще гірше, створюючи яскраві і виразні форми, заряджені чорними, коричневими димними вогнями. І ці виродки творчого темного свідомості теж живуть по силі, в них вкладеної. Потенційно зростаюче свідомість вкладає в них вогні серця, і якщо ці вогні не очищені, то шкода виходить в планетарному масштабі. Оберіг від жаху необдуманих і безвідповідальних слів. Слово як енергія, випущена в простір, залишає в ньому свій слід, завдаючи одночасно свій гліф і на аурі. Страшний вид аури, яка вкрита мітками слів низьких, недостойних, брудних, вульгарних і нечистих. Людина дасть відповідь за кожне слово, сказане всує. Додамо: людина вже несе цей суд нині на своїй аурі як стираються сліди кожного речённого їм слова. Скажімо так: кожне вимовлене слово або від мороку, або від Світу з усіма наслідками енергії Світла або темряви, що отримала розряд всередині свого власного мікрокосму. Енергія, що породила дитя думки - слово, залишається всередині сфери мікрокосму як потенційний заряд для майбутніх звершень. Тому стверджується дисципліна слова. За словами, що їх вимовляють як же легко визначити внутрішній світ людини, якщо прикласти до них трохи уваги і спостережливості. Слова як носії думки вимагають свідомого і дбайливого до себе ставлення. Архат досконало володіє дисципліною слова. Дисципліна думки, дисципліна духу, дисципліна слова! Де між ними межа? Але слово, маючи зовнішню земну форму вираження, найлегше піддається обліку. І якщо думку можна приховати, то слово є земне уявленіе думки. Питання чималий. Почати твердження дисципліни над словами і мовою можна в будь-яких умовах. Мало припинити слововерження або звести кількість вимовлених слів до самих нужнейших, треба кожне вимовлене слово пропустити через контроль свідомості, перш, ніж його сказати. Треба зрозуміти сутність тонких енергій, треба усвідомити, що маємо справу з вогнем, треба очувствовать відповідальність за слово. Не може бути слів безвідповідальних, які не папуга людина, але породітель тонких і потужних енергій. Треба свідомо входити в сфери найтонших енергій, треба побачити їх реальність і страшні наслідки їх, зневажених, і неправильно застосованих, і принижених. Урочистістю можна приборкати розгнуздану танець вульгарності. Урочистість, внесена в життя і мислення, позбавить від жаху непродуманих слів. Страви Слово, цей дар еволюції. Мільйони років німого існування вимерлих рас нехай нагадають про священному значенні Слова. Дар Владик не усвідомлений людством і зневажається п'ятою неразумия. Священний мова пішов з життя і збережений лише в ашрамі. Втрачене багатство вираження духу треба повернути на Землю. Про значення слова подумаємо. І в руку свою затвердимо священне значення Слова.

35. Устремління народить можливості. Отже, ключ від дверей можливостей завжди в наших руках. Але якщо важіль сили закону в наших руках, то чи не від нас самих, щоб залежить і отримання? Бо Світ Вищий відкритий завжди, але щоб доторкнутися до нього і взяти його дари, треба поспішити до нього свідомо, добровільно і волею своєї. У цьому сутність відваги. Яка долає відкривається сфера, до якої спрямовано відвагу. Так відвагу є вища форма устремління. Свідомість, як наконечник стріли думки, встромляє в об'єкт відповіді і з'єднується з ним устремління думкою. Спробуємо посилити чіткість відповіді. Як? Чіткістю питання, чи чіткістю спрямованої думки. Неосяжний Світ Вищий різноманітністю і багатогранністю своєї. Який його межі хоче торкнутися спрямоване свідомість? Грань торкання визначається волею: або Моїй, або твоєї. Але воля спрямовує рух свідомості. Коли воля твоя і воля Вища провідного ієрарха злиті в єдиному прагненні, то сфери торкання обмежені можливостями і  волею Вчителі, тобто відчиняються двері у світ безмежних можливостей. В летить стрілі все її атоми спрямовані в єдиному польоті, так само і в полноустремленном мікрокосмі. А так як устремління до Мене або через Мене, то воля провідна Вища стає рушійною силою свідомості. Сторінки Записів заповнюєш ти, своєю рукою, але сила процесу насичена волею Моєю, в волі твоєї перетвореної в дію, волею твоєю втілена. Так! Правильно! Процес можна поглибити та посилити свідомо, для цього потрібно лише ще більш глибока, тобто вища, ступінь Єднання. Хто може стверджувати, що він досяг Єднання повного? Так поглиблення і потоншення зв'язку з Владикою стають укладом дня. І немає меж стоншення і вдосконалення ступенів Спілкування. Так шлях в Безмежність стає шляхом щоденності, а повсякденність - килимом подвигу. Чіткість працюючого апарату духу не може залежати від випадковостей, якщо встановлений ритм. Несуча сила ритму є крилами спрямованої енергії. Тому, син Мій, в твоїх руках щастя. Крилата птах щастя - у тебе. Це - сокіл, що приносить видобуток духу. Тільки покажи йому, що ти побачив в небі. Видобуток він принесе. Світ найтонших енергій, в тобі затверджується, і світ найтонший Вогняний зв'язуються дротом духу, передає вібрації енергій зверху вниз і назад, поки рівень свідомості твого не стане рівнем свідомості Вогненного Світу. Але де серце ваше, там і скарб твій. Жити псіхожізнью серця - значить псіхожіть серцем своїм в Серце Моєму. А жити серцем - це жити любов'ю до Владики. Ось серце твоє, до Мене спрямоване, збирає дари духу. І не вичерпується, але росте і посилюється свіжість і величина алмазної струменя. Напій життя виблискує іскрами кристалів Вищих енергій, і вічний він у своїй невичерпній невичерпність. Син Мій, чи не думаєш ти, що твій Владика, який в тобі, замовкне і зламається дзюрчить джерело? Син Мій! Поки світитиме Владика. Бо все прейдёт, і Земля, і Сонце, але не Прейдёт і поки світитиме Владика! Так будуєш на Мені будує на Камені вічного підстави життя.

36. А тепер про інше. Хвиля подій йде, і даються попередження, щоб зрячі і чуйні явили готовність. Тому звучить простір і насичене воно знаками прийдешніх змін. Якби люди більше вірили своєму серцю і слухали його голос, картина прийдешнього відновлення миру придбала б вірні обриси. Невідворотно майбутнє, як завтрашній день. У світлі його згорять шлаки вчорашнього дня. Розсіється туман нерозуміння, і схлинуть стихійні води. Але тільки готовність свідомості дозволить у всеозброєнні зустріти гігантську хвилю планетних подій і не загубитися. Захитається Земля, а з нею і ті, хто стоїть на Землі, і струс і потрясіння буде велике. Чи всі витримають? Але на скелі духу стоять, як з вежі неприступною, спостерігатимуть хвилі стихійних подій, будучи поза досяжністю люті їх. Тому готовність треба посилити. Але готовність - в дусі. Тому затвердимо дух. Стверджую силу духу всупереч і проти будь-якої очевидності, як таран-водорізом проти хвиль. Тараном загостреного свідомості будемо розбивати налітав хвилю, розрізаючи її, як ніс корабля розрізає хвилю океанську. До покладеного дійдемо. І сили духу не тільки не розтратимо, але і примножимо. І загартованими, випробуваними воїнами вийдемо з затвора на широку арену життя Нового Світу.

37. Син Мій, Близькістю Владики вимірюється майбутнє твоє. Наші близькі в століттях все ті ж, і не велика кількість їх. І навіть серед них мало синтетиков. Синтезує свідомість рідкість. Синтез є взаєморозуміння зв'язку частин явища, і розуміння всього явища в цілому, і зв'язку його і місця його в Космосі. Кожне явище розглядається як частина єдиного цілого, коли світ свій стає частиною його. Звідси народиться велике розуміння і людини, і того, ЩО відбувається поза ним. Все знаходить собі місце, і все стає на місце. Синтетичне розуміння життя є міра Архата, з якої він підходить до явищ життя і самого життя. Архат живе в світі, але не в світі своїх породжень. І, будучи в світі вселенському, і, будучи частиною цього світу, він виходить в океан простору і живе просторової життям. І мала планета займає властиве їй місце серед своїх побратимів. Хто може сказати, де межі розуміння Архата і якими сферами обмежена його діяльність? Життя сфер трьох планів розкрита йому, і в кожної він виконує свою місію і несе доручення Владики. Сфери насичуються Світлом Владик через найближчих точ  але так само, як на Землі. Саме найближчі несуть працю виконання задумів ієрархії. І чим ближче, тим відповідальнішою доручення. Для таємних доручень призначаються наібліжайшіе. Майбутнє твоє намічено, і доручення чекає. Зараз йде планомірна підготовка до його успішному виконанню і загартовується дух для труднощі найвідповідальнішим завдання. Наші доручення завжди важкі і можуть бути виконані лише найближчими. Вони, найближчі, не вимагають ні плати, ні нагороди, бо виконання волі Владики є вираженням їх сутності. Хто може похвалитися наявністю таких працівників? Йдуть на важкий подвиг радісно, ??нічого не вимагаючи натомість. І світло їх видно Владиці, але не світу, їх ганьбить. Чужий світ воїнів Моїх тьмяності земної, і нею не зізнається. Але Світло Мій в світлі твоєму людям світить. І доручення - нести світло їм, Мене забули і відкидає. Хочуть жити без Світу, але тонуть у мороці і, відкидаючи Мене, надягають на себе купол безвиході. Підеш і скажеш Слово Моє, як робив це в століттях. І Слово Моє, яке є життя, дасть вибух життя. Від мозку будуть вибухати свідомості, щоб рухатися вперед. Тому їм, мозговік, і їжу доведеться давати мозгоусвояемую. Тому вбирається Вчення Життя в одягу століття, щоб була зрозуміла форма його вираження всім їм, мова духу забув. Доручення виконаєш і повернешся до Мене тим же улюбленим і відданим сином і бажаним гостем, запрошеним до трапези духу. Бо потім знову підеш в світ, несучи нове доручення. Матір у всіх життях залишиться з тобою, тебе надихає і піднімає і близькою душею. Ти Їй так само потрібен, як і Вона тобі. Взаімоустремленіе обопільне. І хто знає, чи не найближчий чи Їй? Коли з'єднати для виконання дорученого, міць ваших об'єднаних аур, взаімопітающая і обоюдоусіляющая, силу матиме особливу. Нею сокрушу течії протидіють і тих, хто не «за». Лічені дні вашого щастя зусилля Світлом Своїм, щоб наситити тебе на ті дні, коли будеш вже один. Зараз опора в Неї, але тоді встанеш скелею духу і, втративши Її, знайдеш її і будеш з Нею. Я Кажу: Матері міць Стверджую в світлі твоєму і тобою. Чи не від недоліків твоїх любов її до тебе, але поверх їх, і від минулого, і в ім'я майбутнього. Тому в любові її ніколи не сумнівайся. Незмінний Владика, і любов Мою знаєш, а Вона Моя і в Мені, і неподільно Ми злиті, а ти Наш, син Наш, космічний син, космічних Отця і Матері. Таємницю повідану зрозумій і бережи нерасплесканной. Є узи земні і узи космічні. Перші - на Землі по крові, другі - від духу. Але для утвердження духу Пов'язав тебе і по крові в бігу минулих тисячоліть. Зв'язок подвійна. Тому і близькість твоя до Нам. Тому й не ставиш нікого на Землі вище Її. Серце чує незримі вічні узи-Срібні узи щастя. Тому радість в думках про Неї, тебе у серця носила, тому й любов.

38. Так, один Мій, «В світі будете мати скорботу» - слова, звернені саме і до учнів. Тому що для звичайної людини мати скорботу не їсти неодмінна і необхідна умова. Але чашу скорботи учень повинен випити. І скорботу перенесена у престолу Світу розквіту всіма кольорами веселки. Великий Закон рівноваги царює в Космосі. Постраждалі тут радіють там, бо причина земних страждань, тобто земні умови, що їх викликали, там перестають існувати. Тісні рамки земні для прозрілого духу. І навіть золота клітка не задовольнить вирушивши дух. Бо свобода - в дусі. І в дусі її знайшов вільний скрізь і в будь-яких умовах. Але ця свобода на Землі пов'язана з тягарем земною, бо дух, цей чутливість вогненний апарат, не може пройти, не відгукнувшись на страждання людські. Звідси - тягар світу цього. Але вже не за себе несе він ношу, але за мир, світлом своїм поглинаючи частину мороку, яке огортає Землю. Так чаші скорботи не злякались і, коли вона стає особливо гіркою, будемо пам'ятати, що цим шляхом пройшли всі Архати. Нелегким шлях Архата, але в Царство Світла треба дійти по Землі і, опанувавши земними вогнями і підпорядкувавши їх своїй волі, опанувати вогнями Вищими і підпорядкувати їх. Бо підпорядкування творчої волі людини підлягає все, що в його душі, і все, що поза ним. Архат ніколи не підкоряє собі вільну волю іншої людини. Але якщо умови вимагають виконання з боку іншої свідомості того чи іншого дії, Архат так поляризує своє свідомість, що потрібне дію з боку даної особи стає неминучим. Носії Каменя знають, як стихійно прагнуть потрібні люди виконати їх указ. Колесо виконання - право Архата.

Частина I 2 сторінка |  Частина I 4 сторінка

Частина I 1 сторінка |  Частина I 5 сторінка |  Частина I 6 сторінка |  Частина I 7 сторінка |  Частина I 8 сторінка |  Частина I 9 сторінка |  Частина I 10 сторінка |  Частина I 11 сторінка |  Частина I 12 сторінка |  Частина I 13 сторінка |

© um.co.ua - учбові матеріали та реферати