Головна

Частина II 13 сторінка

  1.  1 сторінка
  2.  1 сторінка
  3.  1 сторінка
  4.  1 сторінка
  5.  1 сторінка
  6.  1 сторінка
  7.  1 сторінка

479. Мета - не тільки підняти свідомість до свого вищого «Я», а й жити в ньому посильно. Пам'ять про минулі вопло  щеннях є не що інше, як перебування свідомості в своєму безсмертному перевтілюється Ego. Воно пам'ятає, і воно знає. Всі три нижчі оболонки можуть пам'ятати лише коло даного втілення, максимум, бо народжені тільки в ньому і з ним закінчують своє існування. Але сутратма і пам'ятає, і знає. Іноді це знання минулого, міститься всередині, пробивається через оболонки і робиться надбанням звичайного свідомості. Можна ще сказати, що три нижчих оболонки сприймають і виражають ту частину минулих накопичень і здібностей, яку допускає структура їхніх тіл або дане поєднання скандію. Тому Ego воістину є в'язнем в більш ніж одному сенсі. І все-таки сутратма - великий лицедій. Як би погана не була роль і скверни костюми, він все-таки грає всерйоз і дає краще виконання, якщо знає шлях життя. Ego є вища Індивідуальність людини з усім накопиченим за все його втілення досвідом. Цей досвід і накопичення можуть бути дуже різні і різної висоти і цінності. Цінність накопичень Великої Особливості відрізняється від накопичень звичайної людини, як Небо від Землі, хоча обидва мають безсмертним перевтілюється Ego. Навіть якщо підпорядкувати свої оболонки, і розгорнути пам'ять забутого сувою, і досягти єднання зі своїм Ego, все одно це не зробить звичайну Індивідуальність Великої. І лише злиття свідомості з Учителем відкриває двері в область безмежних можливостей. Словом, своїми силами не пройти, навіть маючи великі досягнення. Звідси - необхідність мати Вчителі, бо Учитель є Світоч ведучий. І як би не були великі накопичення учня, вони - піщинка в порівнянні з горою накопичень Вчителі Життя. Але є такий ступінь досягнення Ego, коли воно усвідомлює себе частиною Луча Владики, його породив і від Нього сила вийшла. Тоді мудрість Владики стає надбанням того, хто знайшов в собі Отця. І це мудрість не його, не учня, але Батька, який в ньому. Так без ієрархії немає досягнень. І коли Говорив: все в Мені, Стверджував основи. Можна зрозуміти, наскільки сліпий і обмежений розум, не осяяний мудрістю Владики. Великі вчені світу цього нічого не знають, інтелект, що не освітлений Вищим Манас, подібний до орла з підрізаними крилами - може ходити лише по Землі. Тому земна наука є наука, що плазують по Землі. Із Землі її треба підняти, давши їй крила. З одного боку, її треба звільнити від уз догматичного матеріалізму, бо сфери матерії безмежні, з іншого служителі її повинні стати більш витонченими духовно. Справжня наука не може заперечувати жодного факту. Вона може лише пояснювати їх за допомогою космічних Законів. Все Закони Космічність, немає законів людських. Хіба що звід законів римського права або їм споріднених, є символами людської недосконалості. Бо скоєного людству не потрібні закони, складені людьми. Не потрібно ні судів, ні адвокатів, ні тюрем. Їх немає на Венері. Їх не буде і на Землі. Але скільки часу пройде, перш ніж це здійсниться. Отже, на Землі затверджується знання Владики, в Учення Життя дається. Лише це знання приведе до пізнання самого себе і навколишнього. Терміни приходять відродження та оновлення знання стародавнього, як людство, і нового, як промінь вранішнього Сонця.

480. (Окт. 4). Син Мій, неотменяемо майбутнє, але допоможе дожити до нього усвідомлення єдиної реальності, щоб було на що спертися. Рух необхідно, щоб утриматися на висоті досягнутої. Рух оновлює можливості, і лише воно одне служить запорукою вічно нового знання. У русі бачить свідомість нові поєднання матерії і запам'ятовує їх. Але коли свідомість мовчить, це отже, йде нове накопичення до нового злету, ще більш високому. Пройдений шлях будемо рахувати не моментами занепаду, але по злетів свідомості, і тоді принцип спірального сходження стане особливо очевидний. Бувають моменти, коли майбутнє звучить особливо яскраво. Зазвичай це періоди напруги полум'я. Полум'яно звучить може стати дуже віддалене майбутнє і здаватися реально близьким. Це не обман почуттів, але відчуття реальності. Провидці відчували його за тисячі років. Всунути свідомість в майбутнє, зруйнувавши стіни справжнього, можливо лише для вогняного серця. Але прообрази майбутнього існують вже в сьогоденні, на Вищому Плані вогненних прообразів еволюції. Так, якщо, з одного боку, це провідчество є відчуття далекого майбутнього, то з іншого - це є доторк в сьогоденні до вищої реальності, яка існує нині. Так полюс майбутнього стикається з цим на Вищому Плані прообразів, де часу не існує. Чергова таємниця, незбагненна для розуму, але пізнається серцем, яка дала в століттях минулого явища вогняного прозріння в те, що є і що буде.

481. (Окт. 5). (Зі сну). Я Провідник. Поспішати треба. Моя Рука з вами. Невідступно. Завжди разом.

Зрушення будуть потрібні. Бачиш вождів перед подіями. Настав час вказаним. І так уже було відкладено багато. Правильно: починається перелом. Великий перелом. Скоро таємне стане явним, і радітиме серце звершення заповіданого. Владика в життя Входить явно озброєний усіма Променями як Вершитель доль людських. Кожне явище, досягаючи апогею, викликає нарождення сил протилежних, і коли починається його спад, сили протилежні, їм викликані, починають рости і долати свого Породителя і, в свою чергу, досягають кульма. Історично момент неминучий і невідворотний. Коріння подій не на поверхні, але в глибині. Їх Утверджуєм. Сіячі, готуйтеся до посіву. Великий посів, і неосяжно поле. Кращим довірено буде. Кращі уявятся виконавцями. І в серцях людських буде процвітати краще. Волю термінів прийшов виконати те, вказане, які вчинили, З'єднає коріння, прокляттям роз'єднані. Знай про обраності своєму і Прапор Владики міцно тримай. Тобі довірено. Не дивися на малість свою - в Моїх Справах великий будеш. Променями піднесений. І міць в собі усвідомивши посланника явленого, даси свідчення мощі Владики. Себе, колишнього досі, треба забути. Нове вбрання дається для виконання місії. Нове вираз себе треба усвідомити в світлі величі подій. Чи не обивателем ввійдеш в чертог небувалий, але сином Моїм, владою Моїй наділеним. Бо як же створиш великі діла за міркою вчорашнього дня? День малий, день тьмяний, день, Світлана позбавлений, нехай буде забутий. Метелик, що скинула кокон, вже ніколи в нього не повертається, бо крилатому створення в ньому тісно і темно, як у труні. Так і ти, силою Моєю в дусі перетворений, в нові будівлі світу вступиш не тільки і Жданов бажаним, а й мають владу. Могутні крила орлині Дам, щоб зміг ти над життям піднятися, і сміти, і дерзати, і могти. Сказав: Голосом Владик приведете в порядок. Але Голос повинен мати силу. І цю силу говорити від Імені Нашого нині в тобі Стверджую. Богатирський розмах потрібен не бліх ловити, але Батьківщину прокинувся богатиря прикрасити квітами Мого саду. Вчися сказане приймати повно і Указ виконувати яро. Лампа може світити і в тисячу свічок, якщо провід справний і центральна станція дає струм. Центр Твердині нині напружується з особливою силою, насичуючи дроти і приймачі до межі їх місткості і витривалості. Улюблені Мої, знайте, печаль ваша буде в радість. Бо скоро Прийду. Не за горами Світило, але вже близько. Явлену зустріч майбутнього радістю розуміння овеем. Владика Хоче близький термін і відчуття того, що відбувається зробити надбанням свідомості. Владика Передбачає все і Каже: «Поспішай в готовності». Готуємо події шляхами несповідимими, і коли настануть терміни, ніщо не буде в силах перешкодити його здійсненню. Безсумнівно, Близькість Моя силу дає утриматися і витримати до кінця. Чи не вичерпаними, але які нагромадили і зібрали Хочу бачити Моїх. Поспішають події. Поспішай летіти попереду.

482.Син Мій, бачиш сам, що Записи твої і слова Матері збігаються. Тисячі верст не є перешкодою для об'єднання сердець. Об'єднання і злиття - в дусі, а дух поза часом і відстаней, бо дух - дитя Вогненного Світу. Саме потрібно навчитися виявляти дух і його силу. Перемога над плоттю не є перемога духу та затвердження його властивостей докори щільним умов? Якби навчитися переносити свідомість в сферу духу цілком і повністю і якби навчитися усвідомлювати себе духом, але не тілом або тілами !!! Істинне буття в дусі, але не в оболонках. Тіло - не є духом, астрал - не є духом, ментал - не є духом. Дух - це ти, вічно сущий. Поза часом, поза формою, без кольору, без імені і без кличок людських. Твоя страждає душа - оболонка духу. Дух - над нею. Яви час для затвердження сутності духу в собі. Ти і є дух, наділений оболонками для прояву себе па відповідних планах. Тіло - не ти, але знаряддя твоє, щоб бачити, чути, нюхати і відчувати світ щільний. Саме через тіло проявляється дух на Землі. Не можна ототожнювати себе зі своїм одягом. Влада над тілом народиться від усвідомлення мети і призначення останнього. Земне призначення своє можна виконати лише за посередництвом тіла, яке повинно служити. Тіло не може ні сумніватися, ні  коливатися. Коливається розум, тіло ж завжди беззаперечно виконує всі накази господаря свого. Непокору гніздиться не в тілі, але вище. Якщо треба кудись йти, а тіло не хоче, чи не тіло не хоче, але астрал. Тіло ні хоче, ні не хоче, тіло тільки підкоряється і не міркує. Але звір свавільний, астрал, бунтує як хоче. Бажання є властивість астралу. Треба зрозуміти властивості і сутність кожної оболонки, щоб бич волі був спрямований саме проти потрібної (оболонки). Астрал невгамовний - як неслухняна дитина, робить що хоче. Астрал треба вгамувати. Можна навіть спробувати день провести без емоцій, або розмова, або зустріч зі знайомим, або роботу дня. Можна давати собі завдання на певний час вимикати це непокірне істота зі свого вжитку. Позбавляє їжі, знесилиться. Тіло харчується їжею, астрал - емоціями і переживаннями. Можна малювати собі в своїй уяві цілі картини або події життя, коли свідомість зустрічає їх, вимкнувши цю непотрібну оболонку зі свого кола, або зі своєї сфери. З очей, з голосу, з жестів можна абсолютно виключити це обтяжлива початок, а головне, з думок. Можна порівняти слова, насичені емоціями або пристрастями, можна порівняти ці ж слова, сказані безпристрасно, і їх же - насиченими вогнем. Не слід змішувати астральну пристрасність з вогненною напруженістю. Багато змішують. Астральний вихор - це віз з порожніми бляшанками: шуму багато, але без толку. Приборкання астралу проводиться шляхом виключення цього провідника з життя свідомості, все частішали і планомірного, поки не зробиться воно остаточним і безповоротним. Непотрібний одяг викидають і нею перестають користуватися. Тієї ж долі підлягає і астрал - скасовується через непотрібність. Треба зауважити, що всі якості негативні, як то: образи, роздратування, страх, злість, заздрість і так далі - все це не що інше, як прояви того ж віковічного ворога людини, надевающего різні личини по потребі. Йому все одно, у що одягнутись, аби тільки наситити ненаситність свою будь-якої емоцією. Пригнічений в одному, він неодмінно проявиться в чому-небудь іншому. І він неодмінно знайде собі виправдання, за яким сховає свою сутність. Будуть приведені всі недосконалості оточуючих людей або важких умов, але ніколи людина не знайде в собі мужності зізнатися, що спалах трапилася не через те, що хтось і щось сказав або зробив, а тому, що змій стародавній підняв голову і вжалив носія свого . Легше сховатися за інших і виправдати своє чергове шаленство. Тому пізнав пощади ворогові своєму не знає. Астрал управляється думкою, але не навпаки. І приборкати його може лише думка, від нього звільнена хоча б на час. Астрал живе спалахами, але спокійна і плавна безпристрасна думка. В тому її сила. Приборкання астралу підготовляється в тиші думкою спокійною, що створює заздалегідь рамки уявленія діяльності людини у всіх оболонках. Так одна оболонка панує над іншою по східцях. І над усіма - дух. Йому вогненна влада над усіма і передається.

483. (Окт. 6). Друг Мой, служіння зобов'язує багато до чого. І ступенем добровільних зобов'язань учня обумовлюється Запорука Вчителі. Якщо, з одного боку, ряд дій, з Служінням пов'язаних, то з іншого - магнітна сила їх, незримо зв'язує з Учителем і притягає Його допомогу і увагу. Бо Служіння відбувається в Світі, Владикою посилає. Служіння є явище світла, палаючого в учня. Служіння є неминучий і природний наслідок Луча. Для більшого його поглиблення сутність свою можна ще наполегливіше зосередити на Мені, щоб Лик Мій увійшов твердженням в усі справи дня і ночі. Люди належать сектам, віруваннями, партіям, гурткам, організаціям і тисячам вигаданих ними підрозділів, дійсних на сьогоднішній день, а ви - мої не на сьогодні, але від віку й до віку. У променях Моїй турботи несете тягар життя, і вже не для себе, але в ім'я Служіння. Треба зрозуміти, що все, що відбувається з вами в кінцевому рахунку має одну мету - стати ще ближче. Мета вашого життя - зближення з Учителем ще більше. Ніщо не може відокремити або віддалити вас від Мене, окрім волі вашої вільної. Випробування і труднощі теж даються для зближення. Можна складати життя свою так, щоб кожен крок, кожна дія, кожна думка наближала до мети, але не видаляла. І вища форма самодіяльності духу є праці його безперестанні, на зближення з вчителів вважають за небагатьох днів марного життя земного. У суєті і звичаєвості шлях стверджувати незвичайний є велика перемога духу над сферами  тяжких земних притягання. Назвемо цей шлях шляхом затвердження незвичайного. Незвичайне в звичайному буде уявленіем Вищого Світу в щільному. І якщо Моя турбота про вас, то і ваша турбота про те, щоб усіма заходами, всіма способами, всім мисленням, всім устремлінням наблизитися. Зустріч спрямовані до Мене енергії ваші і кожну насичена і намагнічені до межі її привабливою здатності і Верну вам, обтяжена плодами знаходжень. Бо то, що спрямовується до Мене, незримо, але чудово росте, приносячи рясний урожай. Можна навіть звернутися і сказати: «Учитель, міць спокою свого хочу посилити і бажання своє до Тебе звертаю. Допоможи! »Допоможу, істинно Допоможу, якщо зусилля прикладіть застосовувати в житті якість затверджується. Застосування і є твердження в собі того, чим хочете мати або чого досягти. Творіть досягнення ваше зі Мною, близько і невідступно стоїть близько. Учитель ближче близького, але мозок і почуття його затемнюють знання духу. Але мозок можна підпорядкувати і почуття змусити замовкнути, і тоді стане Близькість Моя явною, як світло ранку. Мозок хороший, коли працює за завданням. Але коли безладні думки його порушують зв'язок і процес Спілкування, він є не слугою і помічником, але на заваді. Розум і слугу його, мозок, треба приборкати, щоб місце своє знали і не перешкоджали в годину Близькості Вчителі. Найтонші нитки зв'язку коливаються від щільного втручання, привносячи елементи земні. Значить, непрериваемой і ненарушаемой чистотою контакту потрібно потурбуватися. Моя думка ясна і карбувати і легко і вільно досягає свідомості, що не затемненого і не засміченого обривками і лахміттям мислення дня. Тому контакт найкраще вдається відразу ж після пробудження, коли розум чистий, як аркуш білого паперу. Немає межі глибині і силі зосередження на Владиці. Його можна поглиблювати ще й ще, до повноти, словами невимовною. І тоді Мій голос може звучати явно, заглушаючи звуки Землі. Іду назустріч, йду на допомогу у всьому, хто до Мене спрямовується. Але, зрозумійте, треба спрямувати, перш ніж і для того щоб отримати. Такий закон. Енергії, з мікрокосму вихідні, рясно і плодоносності насичуються Учителем. Це і є явище вищої самодіяльності духу. Без заклику немає відгуку, без устремління - отримання і жнив. Саме приніс отримує. І чим більше приніс, тим більше отримає. І коли мікрокосм являє собою насичений напружений вогонь своєї сфери, енергіями своїми до Вчителя спрямований, то процес насичення йде ритмом в повній відповідності з силою нагнітання енергій. Тому і Сказано: «Шукайте і знайдете, стукайте, і відчинять вам, просіть, і дасться вам». Бо в дію приводиться потужний непорушний закон магнітного вогняного співзвуччя. Так сходження духу діється зв'язком з Учителем і засноване на законі.

484. Не будемо рахувати години Спілкування. Вони віддані Мені. Ну а решту часу, кому воно віддано? Чому б не віддати його все Спілкуванню? Чому б не зробити Спілкування постійним, неперервні станом свідомості? Крізь сферу Спілкування як би можна розглядати потік життя поточної. Це і буде Предстояння безперервним. Адже може ж людина в тому чи іншому настрої провести цілий день, або в певному одязі, або в певній кімнаті, будинку, умовах. Ось таким-то умовою свого буття і можна зробити Спілкування постійне, або предстояние неперервні. Можна після нічної пралайі, направляючи коней ранку в полуденну спеку життя, зробити Спілкування, або предстояние, рамкою її уявленія. Одягнувши нову гарний одяг, можна провести в ній цілий день, виконуючи його завдання і в той же час усвідомлюючи себе в ній. Так само можна впровадити в глибину своєї істоти свідомість предстояния і, являючи його формою свого вираження, робити і виконувати свої життєві завдання. Так можна навчитися на життя і в життя являти собою Лик Мій, та так міцно і поглиблено, щоб цей стан забрати з собою і в Світи і пронести його через всі плани існування. In Him we live, and move, and have our being5 - В Ньому живемо, в Ньому рухаємося, в Ньому маємо своє буття, або існування. Але він - не Бог, далекий, і невідомий, і не відчуваються, і неусвідомлений, але наш Владика, живий, реальний, близький, що відчувається і усвідомлюється, Вища, що можемо очувствовать, і Предстатель, і Ручатель Найвищого, який Варто за Ним і за яким Він Слід, як ми слідуємо за своїм Владикою. Він Є уособлення Отця, Який в Ньому. Так що Найвища, нам доступне, Владику пізнаного і затверджується в серце, і зробимо виразом себе, цілком заповнивши Їм свою свідомість. Ось шлях найвищий, шлях гірський, шлях знаходжень найбільших. Через Наівисочайшее - до несказуема, бо несказуема і недосяжна частина суті Владики і буде вираженням і уособленням Незбагненного. І Він - у нас, Являє в нас силу Своїх Променів не по святах, не в години Спілкування, не в моменти устремління до Нього, але завжди, постійно і неперервності. Ось усвідомлення себе в Світі Його неперервні і буде здійсненням предстояния постійного. Раз розпочате можна поглиблювати нескінченно, бо бездонна глибина Спілкування і не має обмежень. Це лише земну свідомість обмежує себе, але безмежна Близькість Владики. Ближче тіла вона, ближче астралу, ближче ментала, в зерні духу треба шукати її коріння, в далекому, нескінченно далекому минулому, в променях Світила Отця, під яким воно зародилося. Коли? Де? Хто може на це відповісти? У Вічності будемо шукати витоки життя, поверх всього того, що минає, поверх того, що тече перед вічним Оком Безмовного Свідка. Я, Який в тобі, Стверджую найвищу безсмертну сутність твою, нині, днесь, в тобі уявляю в моменти злиття з Владикою твоїм. Світло, що в тобі, та сяє явно і потужно через всі оболонки твої, висловлюючи безсмертну сутність твою. Чи не оболонки сяють своїм світлом, який від них, але оболонки сяють світлом вогню Найвищого, який через них і крізь них Світить - незважаючи на їх нижчу, порівняно з ним, природу. Так потоншення і розрідження провідників може стати реальністю і матерія - одухотворена, витончена і піднесена до вираження, гідного наділяти нею світла. Так світло, що в тобі, світло, але не темрява, стане уявленіем суті твоєї в життя. Я, Владика життя і Світу, Свідчу реальність буття Мого через тебе людям. Нехай знають, що досяжний. Нехай йдуть шляхом, тобою прокладених, рукою і ногою твоєю, і затвердженим в життя звичайної, серед звичайних людей і звичайних умов. Занадто довго віддалялися люди від життя. Занадто довго ховалися за товстими кам'яними стінами. Нині подвиг переноситься в саму гущу звичайної людського життя, і в шумі і метушні її, в торжестві суєти і звичаєвості утверджується торжество незвичайного - Вищого Світу. Шлях пройдений нехай з'явиться доказом того, Що за досягненням вищим, Спілкуванням з Владикою, не треба нікуди ходити, не треба нікуди їхати, не треба ніде шукати, бо ось, в глибині твоєї, в серці своєму Я Є, навіки лишається. Так поєднання Вищого із земним і звичайним в земній і звичайному явлено є. І ніхто вже не в змозі буде стверджувати, що Владика недосяжний, що Він десь в недоступною вершини, або за горами, або за золотими ризами. Не далеко Він, не там Він, але в житті, в самому центрі її, в самій гущі, де мільйони необізнаних і Ненашедший шукають Його, не знаючи, як приступити. Пиши, щоб знали, і, знаючи, кинулися, і, кинувшись, знайшли те, що знайшов ти і про що свідчиш життям своїм і сторінками Записів. Тебе сином Своїм Називаю, Мною затвердженим, наближеним і обдарованим даром променів, і Кажу: нехай ті, хто хоче йти, йдуть шляхом указуемим. Я Шлях, Істина і Життя. Мені так підуть йдуть.

Раніше святі і відлюдники досягали. Нині врата відкриті для всіх і досягти може кожен спрямований дух. Кинулися!

5 In Him we live, and move, and have our being (Англ.) - в Ньому ми живемо, рухаємося і маємо наше буття.

485. (Окт. 7). Життя - це поле для постійного і послідовного застосування і застосування Навчання Життя. Докладати Вчення можна завжди і в усьому. Можна кожну мить присвятити йому або виробленні в собі того чи іншого якості. Навіщо ж втрачати час, коли життя таке коротке і за цей термін треба ще зробити так багато? Невже можна гаяти час, коли чекають мільйони голодних? Ступінь нашого затвердження в Учення в практичному, життєвому його засвоєнні, і буде для них, що чекають, їжею, бо, застосовуючи, впроваджуємо в себе і стверджуємо в собі енергії світла, які і будуть їжею голодних. Світлом своїм затвердженим плекаємо людей і насичуємо їх аури. Тому якості указуемие не їсти справа особиста, але просторово корисне і загальнолюдське. Наші якості, будучи приймачами Світу і збирачами найтонших енергій, живлять і людей, і планету. Так служіння загальному благу розширюється і поглиблюється, захоплюючи весь мікрокосм з усіма його функціями. Не має значення, де знаходиться служитель Загального Блага, що він робить і чим він зайнятий, але стан постійної готовності та затвердження в собі світла, все навколишнє насичує, і буде вищим ступенем Служіння. Що можна ще принести Владиці? Постійне світловипромінюючих стан напруженої готовності, коли Спілкування затверджене приймач Світу тримає завжди відкритим і приймаючим Промені Владики і випромінюючих їх світлом самоісходящім. Служіння Свєту, Світлом і в Світі - так Назвемо його. Інертність стихій, тьма навколишнє, породження темні і відсталість і неуцтво людське - все це повстає на носія світла, і потрібно, щоб світло возгоревшейся не тільки не згас, а, навпаки, розгорявся все яскравіше і яскравіше, бідніші і сильніше. У слабких сознаниях протидію середовища гасить зачатки світла, але свідомість сильне і потенційно зростаюче силу свою на темряві і опорі примножує. З глибини свого духу, з Владикою злитого, витягує безстрашний воїн невичерпну переможну силу Світла, напруга якої він може збільшити до будь-якої межі, що перевищує силу войовничої пітьми, на нього ополчилися. Даному напрузі темряви завжди можна протиставити більший потенціал напруги світла, сполученого з невичерпним джерелом його безмежній мощі, тобто з ієрархією. Звернення повинно бути потужним, і свідомим, і непорушним, які знають, що відмови не може бути і не буває. Відповідаю завжди, коли виявлена ??належна ступінь звернення. Бо незрима Присутність Моє яскравіше яскравого, світліше світлого, ближче близького, реальніше видимого, явнее явного і доступно завжди, скрізь і всюди для того, в чиєму серці Я затвердив Себе, і чиє серце Зробив обителлю Своєю, і де престол Свій Створили. Так Океан Світла стає резервуаром, годує дух, який світлом своїм живить планету і сфери, які його оточують. Так, так, джерело вічного життя Стверджую. Посланник, що несе Прапор Владики, привчає свідомість своє до постійного твердженням Світу. Вічне Присутність усвідомлене робить його духом, але прекрасної Істину в розмірі розуміння свого. Зоря від зорі разнствует у славі, але послані Мої кожен зірці подібний - несе Світло Мій в житті земному. В Світі Моєму згорають денні турботи, і затихає суєта, вмирає приватне і Мир Мій, Світлом надземним овіяний, постає у всій своїй красі і пишноті. В умовах зміни рас і епох надзвичайне напруження аури Моїй не дозволяє бути серед людей, як це бувало раніше, але послані Мої Мене замінюють і, являючи собою Лик Мій і Мене, творять Справа Моє. Дію через найближчих. Вплив Променів може в тій чи іншій мірі відчути кожен, бо вони над світом, але явити собою Мене може лише той, кого Ми Називаємо «затверджений повним». Ступеня наближення до цієї ступені нескінченні, але досягається вона найближчими. Так затяте застосування Навчання призводить до мети бажаною. Так Лик Владики стає виразом свідомості. Так мале служіння перетворюється в Велике в Світі переможному Моєму.

486. А тепер про Матір.

Посланниця Наша, посланниця Світу, Біла Тара, затверджена повної, нині являє себе світові. Світло несказуема, Нею принесений, може бути поданий людям тільки в століттях прийдешніх, бо не готове ще свідомість людей сприйняти його в повному обсязі і значенні. Свідки, найближчі, яким довірено, дадуть свідчення своє, і через них недоступне стане доступним. Але не тепер, а в століттях. Так затемнені свідомості людські, що Світло, їм посилається явно, пізнають лише тоді, коли він залишає їх. Але ти будеш свідчити про Світло Її. Сокровенність післанництво її утвердиш, значення місії вкажеш і даси людям розуміння її в формі, ступені їх свідомості доступною. Нехай зрозуміють, що в особі її мали Вища на планеті, доступне їм, але недоступне в найглибшій значущості своєї. У земних умовах життя явила Вона силу вогню, що перетворює матерію фізичного тіла, і затвердила життям своєї можливість на Землі трансмутації вогненної. Відкриття вогненних центрів, найважливіших в умовах темних, звичайних, рідкісне досягнення, поєднане з найбільшими небезпеками і гострими і болісними стражданнями. Розп'яття фізичного тіла на хресті життя земного тривало роками, приносячи несказуема радості і непередавані страждання. Рукою і ногою своєю в життєвому земному шляху затвердила Вона віхи, за якими піде людство в своєму розвитку і стоншенні і в прийдешньому розкритті центрів. Попереду йдуть беруть на себе всю тягар прокладається шляху, щоб наступним було йти легко і вільно. Вона - Матір Агні Йоги - вказує людству шлях до майбутнього свого преображення, кото  рої є космічним спадщиною людини. І якщо Я Затвердив Велике Вчення Агні Йоги стовпами ступень Моїх, то вона дала людям образ того, як в людському організмі повинні бути застосовані її принципи та як відбувається дивовижна процес розкриття центрів в його поступової послідовності і з явищами, з ним пов'язаними. Через Неї дано Вчення Вогняне, і кожен рядок його втілила Вона в житті своєї додатком і застосуванням його в життя. Вона явила собою Істину Вогненної Йоги і була втіленням цієї Істини на Землі. Словом Світло Мій повно і необмежено виявила до крайніх меж місткості свого мікрокосму. Повнота Великого Служіння явлена ??Нею. Симфонія якостей затверджена, і п'ять променів зазвучали. Тара п'яти променів щабель лученосную уявіла. Так на зламі старого світу Сім Променів Моїх засяяли і п'ять - Її. Злиття Наше двенадцатісущное силу і Великому Служінню дали надзвичайну. Ці Промені освітять шлях людський на багато тисячоліть, бо безсмертні. У Мені затверджена, в променях Моїх, променями своїми п'ятьма, самоісходящімі з потужно палаючих центрів, насичує Вона і буде насичувати свідомість людства століттями. її Стверджую як провісниця вогняну Нової Епохи, хрест Прія, щоб Світло був вам, в наступних віках приходять. Будучи уособленням Матері Миру на Землі і Довіреною ієрархії, Велике Доручення виконала до кінця, передавши світу Вчення Наше, до терміну уготоване. Матір Вогненної Йоги - Мені наіпрібліженнейшая.

487. Хто сказав, що Вчення Життя дається лише для опромінених, праведників і звільнених людей? Хто сказав, що воно для обраних? Ні, Вчення для всіх, для тих, хто працює і обтяжених, і зігнутих під вагою карми, потопаючих і полонених в мережах Майї. Чи не для святих Вчення, але для людей найпростіших, самих стурбованих. Не велика заслуга, якщо дваждирожденного перечитає його листи. Але якщо засліплений Майєю, в невігластві потопаючий вхопиться за нього як за останній притулок, як за соломинку, як за останню надію на порятунок, то заслуга його буде воістину велика. Чи не для святих Приходив Владика в світ, але для митарів і грішників, і розбійника, і блудниці. Так само і нині все, в кому не згасла ще іскра духу, все можуть покуштувати з плоду Світу. Неправильно думати, що якщо людина взяла книгу Навчання, то він став досконалим. Але для того щоб стати досконалим, Вчення треба підняти, бо без Навчання не дійти. Шлях Даю для всіх, прийдіть і візьміть. Але, праведники, праведністю свого НЕ кічітесь, бо Суддя Я, бо Бачу і чую, і Мої ваги безпомилкові. Так залишимо всякий суд, роздаючи Вчення Світу, яке для всіх.

 Частина II 12 сторінка |  Частина II 14 сторінка


 Частина II 2 сторінка |  Частина II 3 сторінка |  Частина II 4 сторінка |  Частина II 5 сторінка |  Частина II 6 сторінка |  Частина II 7 сторінка |  Частина II 8 сторінка |  Частина II 9 сторінка |  Частина II 10 сторінка |  Частина II 11 сторінка |

© 2016-2022  um.co.ua - учбові матеріали та реферати