Головна

Частина II 4 сторінка

1.  1 сторінка
  2.  1 сторінка
  3.  1 сторінка
  4.  1 сторінка
  5.  1 сторінка
  6.  1 сторінка
  7.  1 сторінка

390. (Сер. 14). Світ людини обмежений сферою його уявлень. Розширивши і збагативши уявлення, можна розширити цей світ. Звідси - розширення свідомості як основа його еволюції. Два людських світу можуть бути заповнені абсолютно різними уявленнями і думками. Ці продукти психічної діяльності людини можуть бути еволютивна порядку, що сприяє просуванню людства. Тоді ми маємо перед собою психічний світ діяча Загального Блага. Вся істота його спрямовано до еволюції, і свідомість потужно сходить, захоплюючи за собою інших. Його мікрокосм являє собою сферу, спрямовану з космічним потоком спірального сходження всього сущого. В Космосі в русі все, і цей рух еволютивна. Така свідомість, будучи свідомою частиною Космосу, рухаючись зі світовим висхідним потоком, висловлює собою космічну, або Вищу, Волю, бо знаходиться в співзвуччі з нею. Стояче болото, відокремлене від потоку Космічної еволюції, є символом свавілля і самості, породжуючи розкладання психічного апарату людини і його продуктів. Виходячи в океан простору, розширене свідомість долучається до світової течією еволюції, і сутність мікрокосму висловлює тоді устремління. Динаміка спрямованого свідомості дозволяє привести в рух колесо взаємообміну з Космосом, і життєдайний обмін іскор і вогнів стає його псіхожізнью. Свідомість просувається,  взаімопорождая з Космосом, і, ставши частиною його, живе життям простору. Ізольований світ обивателя є явище антикосмічного і протиприродне, бо навіть малі побратими людини живуть в співзвучності з природою. Відокремившись від світу, людина створила свій штучний світ, і став його внутрішній світ світом фантомів і ілюзій, відокремленим від дійсності і реальному житті простору. Царство моє не від світу цього, не від світу людських ілюзій і нагромаджень, які деформують космічне призначення людини бути виразником космічного життя, але не затхлого обивательського болота. Фокстротно-джазова кулачна цивілізація є посміховиськом на культуру, де дух людський відірваний від Космосу і ув'язнений темряви зовнішньої і невігластва планетного. Життя стало спотворенням і карикатурою на вище призначення людини. Хвилі суєти і вульгарності захлиснули устремління, і шлях сходження загублений. Нова Країна обрала шляху нові. Затверджено творчу працю. Піднесено мистецтво. Старі форми зламані в корені. Напрямок взято правильно. Праця і труднощі породять вогні духу і зламають загати свідомості. Тому і небувалий розквіт, Батьківщині майбутній. Нові шляхи дають нові можливості, ще не враховуються в потужному розмаху своєму. ще далеко не враховані і не застосовані в житті можливості потужного потенціалу колективної енергії. Кинутися свідомо на будівництво всього життя, дасть слідства разючі, і по непередбачуваних напрямках. Ріка життя, що йде в співзвуччі з космічними течіями, не може бути зупинена нічим. Тому небувалий розквіт очікує Країну. Вузли колективного устремління набухають, накопичуючи сили, і буйний ріст творчих починань слідства принесе відповідно. Скоро не потрібно буде напрямних рамок, бо вільно кинеться дух, що захоплюється космічними потоком. Чи не обивателі, але будівельники вийшли на світову арену, і підйом творчих сил захопить за собою інші народи. Велико майбутнє. Країна Провідна дасть Світло.

391.Син Мій, Рука Провідна перебуває над духом, до Спілкування спрямованим. Треба привчатися бачити Руку Провідну в життя. Життя складається з елементів земних і духовних. Сфера духовна повинна бути звернена і відкрита до Мене. Земними ногами треба пройти по Землі, дух до мене звернувся. Магніт і фокус тяжіння має бути зосереджена в Мені. Якщо Я - центр устремління, куди може спрямуватися дух? Тільки до Мене. Якщо Я - осередок всіх досягнень і надій, чого може досягти дух? Тільки Мене і Світу Мого. Тому і сказав: де Скарб ваше, там і серце ваше. Так, вважаючи все в Мені, можна досягти успіху і не відступлять. Багато, кинувшись до Учення, об'єкти устремління поза Мене вважають і, роблячи так, проходять повз Мене. Але як можна пройти повз, якщо Я Є Альфа і Омега? Але поставивши Мене на чільне місце, можна побачити єдиний шлях до Єдиного Світу. Можна багато блукатиме в темряві. Але світло попереду виключає блукання. Хода судження переможця обумовлюється знанням прямого іедінственним шляху до Світла. Прям, але вузький, тому і важко знайти. Але знайшов йде незаперечно. Багато на шляху розкидано магнітів земних, що привертають, але міць Мого магніту в кінці кінців долає силу земних притягання, якщо Лик Мій є стимулом провідним. Образ Владики в серці своєму знайшов не стане зрадником шляху. За потрібно устремління нездоланне. І не можна відриватися від Мене в свідомості. Йдемо разом в Сад Мій. Мета не близька. Відкриття прямого шляху Світу - велике знаходження. Багато шукають. Чи багато хто знайшли? Звідки ж стільки пошуків і стільки помилок? Якби знали, що не кидалися б, сліпі, у темряві. І через скільки помилок треба пройти, щоб знайти шлях? Сказав: «Я Є Шлях», але все ж поза Мене шукають. І знову Вчення указует єдиний шлях, де порятунок. І все ж не розуміють, що без Вчителі не пройти. І все ж не розуміють, що єдино осередок всього сущого і єдиний фокус ієрархії. Слідують за самоствердження вчителями і слідують шляхами, що ведуть не в життя, але в смерть. Куди приведе неосвічений учитель, Мене не пізнав? Але знає призведе до Мене, і не себе, але Мене буде стверджувати пізнав і Мною поставлений. Затвердження Вчителі в серцях звернулися до Учення Жізнібудет знаком істинного дії. Утверджуйте Владику в серцях до вас прийшли. Прийміть реальність Мою в свідомості їх. Очистіть пил з старих затверділа, але мертвих уявлень. А тим, хто прийшли без вантажу кінчених часів, розкрийте широчінь і красу Навчання і скажи  ті: можливо все, і немає межі мощі творчої волі людського духу. Чи не раб, але творець людина, і матерія планети підпорядкована його волі. Чи не раб людина, але співробітник Космічних енергій, і попереду - Світло незліченних можливостей. Дайте крила духу і направте політ. Не обмежуйте нічим устремління сміливого духу. Шукачів вітайте вогненно. Розкрийте духу врата в Безмежність.

392. (серп. 15). Було сказано, що усвідомлення є майже вже оволодіння. Можна додати, що без усвідомлення немає і не може бути оволодіння. Було також зазначено, що дається влада і що можна діяти Моїй Силою. Як діяти силою Владики? Як діяти зазначеним Променем? Делегат говорить від імені заводу. За ним стоїть колектив. Полководець говорить від імені війська, за ним стоїть армія. Вождь говорить від імені народу, за ним стоїть народ. Коли людина говорить або діє сам за себе, або сам від себе, слабкий тоді людина, бо мало його «я». Але коли за спиною стоїть дружна згуртована маса, то, при розумінні, «я» виростає відповідно. Тому велика сила вождя об'єднаного народу. Муцій Сцевола поклав руку в вогонь і спокійно і з силою говорив з ворогами. За ним стояв Рим, суворий і могутній. Коли за спиною країна, сильний той, хто діє від її імені. Синові Даю влада говорити і діяти від імені Мого. Синові Даю влада Променем Моїм діяти і в Лучі. Це треба зрозуміти і усвідомити. За делегатом - колектив, за полководцем - військо, за вождем - країна, за цими - ці, за тими - ті, а за тобою - Владика. Я за тобою, Моя міць за тобою. Злити зі Мною, в Мені перебуває силою Моєю діяти право Даю. Без усвідомлення мощі Моїй немає мощі дії. Потрібно очувствовать і зрозуміти силу Владики, щоб силу Його застосувати в дії. Так що йде в ім'я Моє і Іменем Моїм справи творить поразок не знає. Він переможець завжди. Назвав переможцем, але того, хто в мощі Моїй таємницю злиття і узгодженості розуміє. Об'єднана сила Владик, вся могутність Ієрархії стоїть за тим, хто діє Іменем Моїм і в Ім'я Моє. Треба усвідомити себе в променях цієї могутності, треба усвідомити цю міць. Ти сам по собі ніщо, але зі Мною злитий, силу Мою отримуєш. Це усвідомлення треба довести до крайнього ступеня реальності. Потрібно стати невідривної частиною Променів Ієрархії. Являючи Лик Мій і силу його, про малості своїй, про нікчемність своєму про забути. Посол великої країни, говорячи від імені її, силу висловлює, але не себе і своє. Діючи Іменем Моїм, самість свою, своє «я» треба прибрати зі свідомості. Не я, але Ти, Владико, не моєю, але силою Твоєю стверджую енергії вогненні. Коли все свідомість зосереджена на Владиці, велика і сила дії. Апостоли йшли в ім'я Моє і творили формулою «В ім'я Отця, і Сина, і Святого Духа». Але форма залишилася незрозумілою послідовниками і силу втратила, не будучи усвідомленою. Нині Посилаю в світ дати світові Слово Моє і владою несе Слово Моє наділяє. Я з тобою завжди, і рука Моя в кожній дії, котра відбулась в Ім'я Моє або Іменем Моїм. Я за тобою. Треба зрозуміти всю могутність Ієрархії, перш ніж діяти нею. Об'єднана сила Владик - вища міць на планеті. Нею Діємо безпосередньо або через Посланих Наших, тих, кого зодягнулися довірою. Скажи що-небудь від себе і собою, і скажи щось від Імені Владики, і наздриш відмінність. Так можна увійти в сферу могутності вогняного. Коли слизу обивательського мислення і порожніх слів, за якими стоїть мала самість людскаяпротівопоставішь силу Мою, сила Луча стане Інною. Краще бути виразником волі і мощі Владики, ніж виявляти нікчемність своєї самості. Усвідомити себе в Мені, відчути дотик могутності вогняного є досягнення Архата. Усвідомлюючи, потрібно, саме, відчути інфлюкс1 вогненної сили. Чи не страх, що не сумнів, але відчуття явноеогненной нездоланної могутності супроводжує усвідомлення дається влади. Коли прибрано мале «я» і Я в свідомості першості, немає обмеження влади усвідомлюваної. Обмеження накладаються неусвідомленість. Коли кожен атом організму насичується Променем, де ж межа злиття? Скажи собі так: «Ви, що сидять, не знаю, хто за вами, але за мною Владика. Кажу і дію Іменем Його в повній свідомості влади дається! »Чи можна відступити або зазнати поразки, якщо за спиною Ієрархія? Переможця вогняного Вітаю в Світі Променів ієрархічних. У дусі відбувається таїнство прийняття влади. Над душами людськими-дається влада. Вогняне Слово Моє, через посланця передане, блискавки буде подібно. Будуть друзі,  будуть вороги, але байдужих і неответствующіх не буде, бо воно несе в собі благословення прийняття і засудження заперечення. Піднесуть і принизять, але ти мовчи і знай, що Я за тобою. Готую до Великого Часу. Вузол подій Зав'язав. Усвідом сказане духом і серцем.

1 Інфлюкс - устремління.

393. Влада затверджується обмеження не підлягає. Обмежити її можна лише своєю власною свідомістю і нерозумінням. Колись було сказано: «По вірі вашій дано буде вам». Тепер же можна сказати: по усвідомленню отримуєте. Бо ключ в свідомості. Не обмежуйте себе в можливостях своїх, так як ступінь усвідомлення визначить і кордони. Чудовий вогненний апарат людини, чудовий і космичен. Будучи частиною Космосу, як крапля океану, наділений потенціалом безмежних можливостей. Якщо вважати себе обивателем і до всього застосувати установку обивательську, то і життя замкнеться колом звичаєвості. Але установка космічна, на Безмежність, на горизонт неосяжний просторовий, виведе свідомість в просторові сфери, і життя простору стане дійсністю. Кожне свідомість рухається в майбутнє. Цей рух можна свідомо направити в Сфери Надземні і позаземні. І напрямок, правильно вибране, неухильно поведе до наміченої мети. Але який обрав шляху сліпців від землі не відірветься і з зачарованого кола обмеженості вийде. І будучи на Землі, можна вважати себе не від Землі, але громадянином Всесвіту. Хочу розширити свідомість до меж Космосу. Тільки тоді земне отримає правильну оцінку і розуміння. Гвинтиком за потрібне величезної машини Всесвіту треба себе усвідомити. Так свідомість переступить через межі смерті, бо земне земним обмежена, але не космічне. Але обмежуємо себе самі. Ці обмеження зруйнувати Хочу. Воля створює загати для духу, і воля ж їх руйнує. Вогняної волі вільної Хочу дати крила творчої думки для польотів за межі Землі. Якщо буття перенести в думка, то і життя буде обмежена думкою, а думка безмежна і не обмежена нічим. Так куються орлині крила. Думка, до Мене спрямована, вогняні крила отримує, і розкриваються космічні простори перед дерзайте свідомістю. Не вірте, але знайте. За вірою приходить знання. Мені потрібні вільні крила, незапечатані людським невіглаством і забобонами. І тоді переможні польоти думки будемо здійснювати разом. Ось ми думаємо: Владика далеко і невидимий, але потужно несемося на крилах Його думок. Бо близький Владика. Устремління пробиває кору навколишнього нерухомості, розкриваючи двері в простір. І простір приносить дальню звістку за співзвучністю з устремлінням духу. Великий закон магнітної сили духу приводиться в дію, і - свідомо. Чи можна черпати знання з звивин свого мозку? Ні, але з простору можна. Йдемо в книгосховище за довідками, але Скарбниця космічна - це теж книгосховище, але Знання безмежного і невичерпного. Як магніт притягує тирса, так само точно і свідомо спрямована енергія духу привертає з просторової скарбниці потрібне знання. І запорука тяжіння думки Я Даю. Закон простий: поклик і відгук правдою в механіці своєї. Психотехника є реальне досягнення Архата. Її закони і правила діють безвідмовно. Треба лише знати, коли і який важіль привести в дію. Яку енергію спрямувати і куди. У безмежному просторі може загубитися свідомість. Але і там на сторожі Варто Ієрархія. Безпомилкові і вірні її дороговказні вогні. Дають напрямок правильний, і подорожній земної не залишиться без Руки Провідною. Нагодую все устремління. Шлях безпомилковий Дам, щоб не розгубився дух в безмежних просторах Світу. Дбайливо шіротуВстречу спрямованого в них. Бо Я з вами завжди.

394. (серп. 16). Пряма нитка, або незримий вогненний провід, пов'язує свідомість учня зі свідомістю Вчителя. Цей провід не підлягає законам земних обмежень, для ока невловимий, але тонким зором може бути видно. Будучи від вогню, пов'язаний з явищами вогняними. Невловимий вогонь для ока, хоча кольорові зірки і плями можуть бути видимі тоншає зором. Швидкість і частота вогненних вібрацій лежить за звичайними межами вловимий їх зором. Для псіхоглаза вони можуть стати явищем звичайним. І до них організм привчається поступово. Руйнівний вогонь для непідготовленого свідомості і тіла. Нестерпні Висшіеогні і Світу для тендітних земних оболонок. Звідси довгі роки пріуготовленія до явищ вогненним. При туберкульозі можна іноді спостерігати, як перегорає фізкабінет  чна оболонка під дією неусвідомленого і невикористаного вогню возгоревшейся центру легких. Тому профілактика вогненна вимагає великої турботи і тонкощі поводження. Найкраще і найпотрібніше умова для розвитку внутрішніх вогнів - це рівновага і спокій. Нестримуваний і неконтрольоване полум'я перепалюваних дроти нервової системи і спалює фосфорну тканину. Немов після вибуху вичерпується готівковий горючий матеріал організму. Тому нестримними емоціями або нестримне палання вогнів неприпустимо. Ідеал - це стан рівно палаючого полум'я. Тому правильною формою виявлення рівно палаючого полум'я буде спокій духу, що не гойдає його явищами зовнішнього світу. Спокій є форма управління силою вогнів, або ступінь оволодіння полум'ям. Вогненні струми організму беруться в рамки волі і нею вже прямують в дію. Очі - апарат вогненний, тому ступінь оволодіння полум'ям перш за все відбивається і проявляється в очах. За вогнів очей можна судити про ступінь влади, досягнутої над вогнями. Запаленими вогнів і управління ними є мета людської еволюції. Для вогню і для думки вогненної немає відстаней. Близькість Владики - явище вогняного порядку. Якщо все - вогонь, то і ми - істоти вогненні. Усвідомлення вогню передує його оволодіння. Продукти психічної енергії є породження вогненні і знищення не підлягають. Поводження з вогнем небезпечно і вимагає вміння, бо неправильно застосований пече. Вогні прагнуть вилитися в форму, що їм надають думкою і волею людини. Стихія вогню, так само, як і всі інші стихії, підпорядкована людині. Неуправімимі потужними вогняними енергіями можна навчитися управляти. Шлях до вогненної влади лежить через твердження в собі рівноваги і спокою. Спокійний стан полум'я є таке його стан, коли воно волею може бути кинуто в будь-якому напрямку. Вогняну хвилю можна направити, але в рамках, затверджених спокоєм волі. Вогняний потенціал духу в спокої уявляєтся. Тому стан спокою і рівноваги треба утримати любою ціною. Спокій полум'я внутрішніх вогнів потрібно всюди: на Землі і в Мирах. Спокій рівно палаючого полум'я духу є вінець досягнення. Спокій вивідує і затверджується життям і в житті. В учня спокій є ступінь необхідного досягнення. Стверджую спокій серед бурі і в дії. Стверджую його в великому і малому. Спокою мощі твердження Дам.

395. Велич Космічних Законів полягає в їх простоті. У цьому їх труднощі. Розум людський шукає складнощів там, де їх немає. Просто було Вчення Христа. Простий і могутній закон співзвуччя або закон магнітного тяжіння споріднених протилежностей, але саме його всеосяжність і заважає бачити його широту. Космос можна осягнути в рамках прояву його Законів. Закон доступний вивченню і застосуванню. Закон, застосований в життя, стає частиною духу, його застосував. Можна мислити образами, створюючи сферу ментальних уявлень, але можна мислити принципами Космічних Законів, створюючи сферу мислення без форм. Мислення без форм буде вищою формою думки. Форма обмежена своїм виразом. Мислення без форм обмежень не має. Почуття любові може бути виражено в формах і направлено на певні об'єкти. Але любов космічна, подібно до променів Сонця, розлита всюди. Лише потрапляючи на Землю, промені Сонця виявляються в конкретних формах атомів, квітів, трав, дерев та інших речах і предметах матеріального світу. Самий джерело променів стоїть поза форм створених. Наближаючись до першоджерела, торкаємося суті, залишаючи форми зовні. Форми є вторинне уявленіе вогненних енергій, але самі енергії творчі форми не мають. Ті, що творять принципи позбавлені форми. Форма є символ обмеженого і кінцевого уявленія невидимої суті творчого принципу. Тому існують два світи: світ створених форм і світ принципів, або законів, форми позбавлених. У створеній формі втілені творять принципи, але самі принципи матеріальної оболонки не мають. Навіть Світло вдягається у форму променів, але сутність його залишається незримою. Але промінь несе в собі закони творчого життя і тому творить. Міць творча прихована в невидимості, так само як і всі творчі вогняні процеси. Осягнути невидиму сутність видимих ??проявів Космічних променів буде проникненням в область таємного знання. У сфері невидимих ??променів приховані Космічні таємниці. Простір вищих вимірів є простір вищих променів і енергій, які підлягають оформленню творчим імпульсом людського духу. Творення з Великого Хаосу видимого Всесвіту є застосування в житті мощі творчих променів Вінця Космічного Розуму, тобто ієрархії планетних духів. Без осягнення та вивчення сфери безтілесних нематеріальних Космічних Законів і принципів вища творчість Космічне недоступно. Ієрархія Творить в співзвуччі з Космічної волею, або Законами світу, позбавленого форм. В Єдиному Учення Життя намічені контури Великих Космічних Законів. Їх вивчає входить в світ творчих можливостей. Просторова життя і космічне творчість, застосовуючи важелі Вищих законів, звичайному людському творчості не відповідає. Але в творчості людському приховані можливості розвитку творчості вищого. Тому мистецтво можна назвати шляхом в Безмежність. Не маючи кордонів, воно на Землі наближає до шляхів творчості просторового. І безмежність творчого імпульсу на Землі пізнається. Так дух людський стосується граней Вогненного Миру, невимовного на Землі, але викристалізувалася формами своїми прикрашає і стверджує Землю. У світ безмежного творчості Кличе Владика і творчі можливості Розкриває спрямованому свідомості.

396. (серп. 17). Син Мій, де ж прямий клинок устремління? Думки розсіяні по всіх напрямах, подібно іскрам бенгальського вогню. І якщо кожна з них магніт, то що ж залучається до тями подібних осколковим мисленням? Як лінзою думки повинні бути зібрані в фокусі, в центрі якого Я. Тоді магнітне тяжіння центру діятиме по Променю. Механіка Спілкування вимагає зосередження. Думка управляється волею. Воля намічає, що вона хоче. Свідомість направляється на бажане, і весь мікрокосм спрямовується в тому ж напрямку, як нитка за голкою. Повнота спрямованою зосередженості нелегко досягається. Але допомагає любов. Любов спрямовує до улюбленого без особливих зусиль, природно і постійно. І там, де в звичайних умовах витрачаються сили на зосередження, любов'ю процвітають легко і вільно. Магніт любові дуже сильний. Любіть Мене і подвоїте, удесятериться сили. Психотехніка, на ключі любові уявляю, легка і плодоносна. Лінії магнітного тяжіння, що встановлюються любов'ю, вільно долають простір. Поглиблюйте переможний почуття, яке не знає перешкод щільних. Істинно, любов'ю здійснювалися і здійснюються великі діяння. Без любові немає шляху до Владики. Багато років марних зусиль потрібні там, де любов досягає миттєво. Магія скасовується, бо магії почуття любові незнайоме. Формули і заклинання не можуть замінити всеперемагаючого полум'я почуття. Дійте і досягайте любов'ю. Любов є вогонь серця, наведений в дію, або робочий стан. З любові і відданість, і готовність, і устремління. І сила їх вимірюється любов'ю. Не може гніздитися нехтування там, де палає вогонь любові до Вчителя обраному. Любов перенесе через все прірви і межі, бо смерті не підлягає. Якщо хочеш досягти успіху і досягти, люби. Прямий провід з'єднує люблячого з коханим. По ньому йдуть хвилі вібрацій посилаються. І вони ж сприймаються любов'ю. Так нитки любові міцно связуют учня і Вчителя. Немає зв'язку міцнішою. І немає у взаєминах людських нічого прекраснішого, ніж вогняне почуття любові між Учителем та учнем. З втілення у втілення переносяться ці священні узи. Ланцюг життя спаяна ними. І подвиги здійснюються дивом любові запалюються. Хто знає, де і коли загорілося рятівне почуття, але одного разу запаленими, не вмирає довіку. За вогнів любові Судимий про відданість і але ним до Себе Наближаємо. Близькість до Владики вимірюється любов'ю. Нею ж займаються центри, бо вогонь породжує і викликає до життя вогні. Любов можна назвати двигуном сущого, або двигуном життя. Вогнем життя Називаємо любов. Вищі прояви любові різняться від виразу її на нижчих планах, хоча в основі її і залишається тяжіння протилежних начал, єдиних по суті, але різнополюсних в прояві. Навіть Вищі Промені і Енергії поєднуються з тяжінню. І Вищі Почала біполярні. Божественною Любов'ю Називаємо Закони Вищих притягання, вогненних за структурою, протилежних за властивостями, і Єдиносутність по суті. Полум'я любові, свідомо спрямований - велика сила. Творить відповідно до енергією предпославши. Луч любові, що посилається Владикою - реальна міць, трансмутірующая не тільки того, кому направлена, а й умови навколишні, і людей ближніх. Луч любові Владики надсилається відданому учневі. Луч - витворюючи сила.

397. Зростання духу. Учень, Камінь несе, має в собі вогонь кристала психічної енергії. Кристал росте, збільшуючи потужність полум'я. Вогонь викликає протидію навколишнього середовища, бо антагоністичний їй по суті своїй. Всі спрямовується до того, щоб загасити і придушити зростаючий полум'я. Не тільки домашні його - вороги людині, яка знайшла Камінь, але і сама сутність земного життя, бо вогонь не від Землі. Мета протидії - загасити вогонь. І якщо спроба не вдалася і полум'я зміцніло, зросла на протидію і стало сильніше, його побудови, за першої слід друга спроба, потім третя, і так без кінця. За допомогою темних гасників гаситься слабке полум'я, і ??повертається носій його в колишній коло безвиході. Але сильний міцніє після кожного нападу, після кожної спроби, і чудовий кристал росте. Скарб потребує охороні свідомому. Зростання вогню духу потребує отягощении обставинами. І кожне вплив земне потрібно розглядати як має тенденцію придушити зростаючу силу. Не треба дозволяти, щоб зовнішні спроби змушував і відхиляли рівно горить вогонь. Як воїн захищає своє життя щитом і мечем, так твердої рукою прикриває щит вогонь духу, не допускаючи ніщо впливати на нього. Прийдуть вони, гасників вогнів, силу рівно палаючого полум'я треба їм протистояти, стежачи за тим, щоб від впливів людських воно не коливалося. Потрібно зрости духом на всіх і на все і силою вогню перерости зросле противне обставина. Випробування надсилаються з тією ж метою: зміцнити вогонь духу і дати зрости мощі полум'я. Посилення обставин супроводжує його зростання. Труднощі шляху - лише шліфування граней скарби. Нагнітання - засіб посилення вогняного напруги полум'я. Слабкі вогники легко задуваються життям. Бачимо згаслі душі, мертві свідомості розкладаються. Бачимо людей, убитих і зламаних життям. Переможець не знає поразки. Не можна загасити вогнів того, хто судився перемозі. Переможцем вогненним Називаю того, кого Моя Рука присвячує. Бачу клинок духу, міцніючої від кожного удару. Палаючий меч переможця Бачу над чолом. Вогняну перемогу, перемогу вогню Стверджую над усіма умовами життя. Непереможне зростаюче скарб.

398. (серп. 18). Вважаю, що не може бути звернення без відповіді. Якось і десь і в якійсь формі, але відповідь повинна прийти. Швидкість відповіді залежить від досвіду, якщо це стосується Записів. Уміння швидко увійти в струмінь уявного потоку залежить від практики. Потім можна буде досягти постійного стану свідомості Контакту, коли думка вища може бути постійно до послуг. І говорити, і мислити, і діяти можна буде як би в стані Спілкування неперервні. Лик, в серце впроваджений, в будь-який момент діяти буде. Процес Спілкування йде, заглиблюючись і розширюючись. Важелі від проводу вогняного в руках волі. Сталість Спілкування - мета можлива для ярого устремління, а поглиблення його, кінця і краю не має, буде спіраллю зближення, що має початок, але не має меж. За умови правильно взятого направлення кожному кроці можна порадіти. Чому завжди нов Учитель? Спіраль розгортається і розширюється свідомості учня постійно розкриває нові грані і новиe сфери пізнавання, не повторюючи жодного кроку. Звідси вічно нове розуміння Космосу. Лише застій свідомості веде по тій же колії, позбавляючи нових надходжень. Тоді кажуть, що творчість вичерпалося, вогонь погас і припинилося надходження нового матеріалу. Але коли вогонь горить, можна писати, не боячись повторення, бо спіраль допускає аналогію і схожість, але повторення - ніколи. Так вогонь всередині обумовлює можливість постійних нових знаходжень. Напрямок думки, намічене свідомістю, тягне її вперед, поглиблюючи і розширюючи розпочате. Чим більше ниток думки протягнуто в майбутнє, тим ширше свідомість. Можна свідомо затверджувати нові нитки мислення. Записи можна розглядати, як нитки каната, протягненого в Безмежність. Кожна Запис - розріз даної нитки в сьогоденні. Чи не щось закінчене і завершене, але лише тимчасова сходинка нескінченної думки, взята в даний момент, але спрямована в майбутнє і підлягає повторення, але в більш поглибленому і розширеному вигляді відповідно до зростаючим усвідомленням. Записи просуваються в майбутнє, заглиблюючись і розширюючись, не маючи закінченим жодного положення, бо зростає дух і розширюється творчість. З цього ж методу дано і Вчення Живої Етики. Немає в ньому нічого закінченого. Кожне положення - лише етап у розвитку визна  поділеній думки на даний момент. Цю можливість нескінченного поглиблення даються думок відчуває йде свідомість. Цю систему Застосовуємо завжди. Чи не маємо закінчених формул. Бо в закінченості смерть. Так і Записи є нитки, протягнуті в нескінченність, кожну з яких можна розвивати безмежно. Позірна повторення дається углубленнее попереднього його викладу. Швидкість або повільність темпу залежить від стрімкості висхідного свідомості. Але спіральне його сходження виключає торовані дороги.

399. (серп. 19). Для успішності сприйняття треба вміти долати напругу навколишнього сфери. Але найнеобхідніше - це пробити оточення сфери свого власного ауріческіх яйця. У більшості аура замкнута і свідомість за межі її не виходить. Думка про інших і думки широкі цінні тим, що відривають свідомість від аури. В'язнями ходячими можна назвати свідомості, укладені в щільні кокони власних випромінювань. Чергова задача: напруга вібрацій своєї аури подолати і, подолавши, свідомість за межі свого оточення направити. Тому і плодоносності устремління до Владики, що дозволяє свідомості вийти з-за частоколу самості. Як би не притягував свідомість свій власний малий маленький світ, свідомості в кінці кінців в ньому стане тісно і нестерпно. Захочеться на простір, туди, де щупальця особистого світу вже більше не обвивають свідомість. Звичайно, світ особистий - темниця для духу, а люди - в'язні. Про яку свободу можуть говорити двоногі, сплутані по руках і ногах ланцюгами самості? Перш ніж кинутися до свободи, рабство своє, і темницю свою, і ланцюги свої треба усвідомити. Часто вони дорожче людині, ніж свобода духу, про яку він навіть не має правильного уявлення. Багаті і бідні, здорові і хворі, щасливі й нещасні, розумні і дурні, самовдоволені і скромники - все несуть ці тяжкі ланцюги, навіть не підозрюючи про безвихідному рабстві своєму. Я Прийшов у світ зруйнувати вікові узи і місця висновків, за якими туляться люди. Хіба можна говорити про свободу рабам, які не усвідомили свого рабства. Багато хто говорить про свободу, але ще в гірші темниці себе укладають. Кожна велика релігія при зародженні своєму мала на увазі звільнити дух людський, але, виродилися, замість свободи прикувала дух в залізні ланцюги догм, забобонів і марновірств. Обмеження релігійних забобонів - найтяжчі. Отже, які б не були ланцюги, сутність їх полягає в щільності ауріческіх шкаралупи. Це не є сила та міць аури, а навпаки, її слабкість. Сила переконань хороша і є силою, коли вона заснована на знанні космічних законів, тобто має зв'язок з міццю просторового вогню. Помилкові переконання, уявлення і знання відтинають свідомість від резервуара космічної мощі, і аура стає подібною зморщеному плоду, бо харчування вогняного з простору не отримує. Вогненні Закони Космосу, стаючи частиною свідомості, пов'язують його з резервуаром космічної вогненної мощі. Відійдіть від життя мертвої, звільніть ауру свою від пут, обволакивающих сферу мікрокосму, кинулися до справжньої свободи духу. Багато спрямовані в пошуках свободи, але шукають її не там. Революції і перебудови народні звільняють свідомості від багатьох нагромаджень. Але воно вперто і наполегливо прагне повернутися в колишні рамки обмеженого і безвідповідального існування. Тому поглиблення завоювань революції є захист від ланцюгів минулого. Але все ж справжня свобода - в дусі, що звільнилося від влади оболонок; в дусі, який вийшов за межі власної аури. Досягнення цієї свободи вимагає наполегливої, наполегливої ??і свідомої роботи. Можна звільнитися від влади емоцій, не даючи їм затримуватися в свідомості і коливати ауру більш-менш тривалий час. Негайно ж викидайте їх зі свідомості, як тільки коливання досягли його або навіть в самий перший момент проникнення, поставивши перед ним щит духу. Захищаючи себе так, свободу свою захищаємо від чергової спроби людей і умов накинути нові пута. І тут не повинно бути жаленія ні до себе, ні до людей. Чи можна жаліти тих, хто ланцюга на вас одягає? Так само і астральні вихори, залучити до яких і заразити якими прагнуть своїх ближніх все люди, і особливо ближні, є кайдани, що накладаються на свідомість на той чи інший проміжок часу. Раніше на арені на людей накидали мережу, щоб вони не могли захищатися. Мережа, огортаючи тіло, пов'язувала його по руках і ногах, людина ставала і беззахисним, і безпорадним. Такі ж мережі накидають несвідомо люди один на одного і, згасаючи  вогні духу, перетворюють себе в жалюгідні беззахисні створення, які стають жертвою навколишніх умов. Умійте завжди пильно стояти на захисті своєї свободи. Не дозволяйте нічому вторгатися в мікрокосм ваш без санкції і затвердження вашої волі свідомого. Будьте завжди на чатах. Чи є більш потрібний дозор, ніж охорона свободи свого духу? Ось тут-то і потрібно усвідомлення власної сили і влади над світом своїм. Невже комусь чи чогось віддамо право свого первородства і влада свою над своїм власним мікрокосмом? Раб буде робити. Мені потрібні не раби, але співробітники. Безвольного раба зневажають навіть ті, хто довів їх до цього стану. Але до подібного стану людина, перш за все, доводить себе сам. У переможених душах, в очах їх бачите друк самоосуду. Сумовиті і безрадісні очі в'язнів, згас вогні духу. Кличу розірвати ланцюги рабства. До справжньої свободи Кличу. Кожне підпорядкування рухам астральної оболонки є нова ланка ланцюга тюремної. Астрал повинен бути приведений до мовчання. Від астральної оболонки треба звільнитися. Нижчий астрал нині вже не потрібен для еволюції. В остаточному звільнення від нього і полягає перша необхідна умова свободи та влади, до якої прагне людина.

Частина II 3 сторінка |  Частина II 5 сторінка

Частина II 1 сторінка |  Частина II 2 сторінка |  Частина II 6 сторінка |  Частина II 7 сторінка |  Частина II 8 сторінка |  Частина II 9 сторінка |  Частина II 10 сторінка |  Частина II 11 сторінка |  Частина II 12 сторінка |  Частина II 13 сторінка |

© um.co.ua - учбові матеріали та реферати