Головна

Данилов Б. А. 29 сторінка

1.  1 сторінка
  2.  1 сторінка
  3.  1 сторінка
  4.  1 сторінка
  5.  1 сторінка
  6.  1 сторінка
  7.  1 сторінка

правителів впала волею народної. Видима сила часом зовсім не має коренів. тому

говорю про Культуру - основі і силі народу! На основі Її можна будувати, на основі Її будемо

будувати і ми, бачити в житті казку похованого граду (Китежа).

627. (серп. 6). Майбутнє відзначається розумінням і діями в ньому, які приносять

слідства. Людям важко зрозуміти, що їх справжні вчинки і є їхнє майбутнє,

випливає з них. Вони відокремлюють причину від слідства, забуваючи, що це канат,

протягнутий із сьогодення в майбутнє. За розрізу каната в будь-якій точці минулого і

сьогодення можна судити про його майбутніх розрізах. Ніхто не бажає змінювати нитки, його

складові, свідомо чи вплітати нові, відмінні від уже уплетених. Не можна

перервати ланцюг причин і наслідків, але нові ланки в ній можна внести або замінити одні

ланки іншими. Відповідаючи на звичне роздратування оточуючих роздратуванням,

продовжуєте стару нитку; відповідаючи спокоєм повним, стару тканину нитки замінюєте

нової. Так волею заміщаючи звичайний наслідок новим, незвичайним, затвердженим духом і

волею, робите трансмутацію кармічних ниток і міняєте свою карму. темні,

оточивши вас, майстерно і злобно тчуть навколо вас нитки зла, щоб домогтися певних

наслідків. Учитель же збирає енергії їх і виливає їх в форму, протилежну

задуманої ними. Так все Звертаю на користь, навіть енергії темряви. Час зіткнення з темрявою

тяжкий, але користь його не відступлять, але якщо зі Мною. Двояко все. Чим гірше, тим краще.

Досвід багатий дають зіткнення з темною силою і знання людини, бо діють через

людей. Людина, будучи магнітом і являючи собою щомиті світло або темряву, лакмусом

служить для прояву в собі того чи іншого початку. Багато хорошого буває в поганих

людях і багато поганого - в хороших. У цих випадках важливо визначити рівнодіючу,

щоб знати - сходить дух або опускається нижче. За окремим вчинкам

рівнодіюча не визначився, треба знати людину. Але довго це пізнання, бо тільки

дотик до Світла викликає назовні, до ярому дії, всі приховані властивості його. тому ні

сам відповідний, ні покликав його не можуть визначити того, що при подальшому торканні

Світла прокинеться в ньому з глибин його колишніх існувань. Звідси велика

обережність і велика пильність по відношенню до наближається до вас і через вас.

Небезпечні таємні дугпа, небезпечні одержимі яро, небезпечні служителі половинчасті, небезпечні

служителі темряви, що прийшли в храм з вашої молитвою. Горе нерозпізнаними. Звідси і

випробування без кінця і без міри, бо хто знає, що опівночі нашепчуть шептателі темряви

тому, в кого твердість страждає. Але головне - рівнодіюча. По ній визначаються

служителі Світу і темряви. І нехай найкращі якості не приховають від пильного ока ворога

під личиною Світу. Очі, голос, хода висловлюють вроджені якості духу. косоокість

симптоматично завжди. Погляд бігає, погляд неспокійний, невпевнений, боязкий,

сміливий, безстрашний, розсіяний, зірке - скільки відтінків в очах, ціла книга для

вміє читати. Скільки нових барв висловом їх надає кожна думка. Голос. немає

голосів безпристрасних, що не виражають нічого, як немає, майже немає, володіють м'язами

особи і його виразом, голос, як очі, насичений астральним флюїдом, а також вогнем.

Очі і голос - апарати вогняні. Рідко доводиться чути гармонійні голоси. найчастіше

навпаки. Часом вони дуже неприємні і різання, як скрегіт металу. Ріже він вухо. через

голос виливається в простір вогненна енергія людини - темряви або світла - залежить від

нього самого. Запах отрути буває приємний, так само і звуки інших голосів, якщо гостре

розпізнавання відсутній. Улесливі, вкрадливі голоси багатьох приємні і слух їх

пестять. Хороший актор досконало володіє своїм голосом на сцені. Учень же вчиться

вкладати в голос свої емоції і почуття, так само як і в очі. Очі і голос інших людей

для нього - відкрита книга, але закрита з його боку для інших. Хода і жести.

Чи спостерігали зігнутих, принижених життям, забитих людей, або тих, хто не зломлений

був нею? Внутрішня сутність людини виражається в кожній клітинці тіла. вчитеся не

тільки дивитися, а й бачити. Взявши всю тріаду вираження людини за допомогою очей, голосу

і зовнішніх рухів, зможете після деякого досвіду схоплювати його сутність і

визначати її безпомилково. До того ж дається ще серце - реакція його на ауру сторонніх

зазвичай вірна, якщо її вловити в самому початку. Треба пізнати людину. Тому і Навчаю.

628. (М. А. Й.). І все ж зради НЕ уникнув ніхто з Духів Великих. нехай це

послужить застереженням. Навіть знання людини не позбавляє від зради. З

Владиками випадок особливий, там карма планети, нам же треба дивитися в сто очей, а

головне, слову не вірити. Суров досвід судити по справах, і навіть жорстокий, бо слова і справи

висловлюють різні речі: слова - зовнішнє, справи - внутрішній стан людини. Слова - як

текучі води. Справи - як підвалини моста. Питання лише в тому, куди він веде.

629. (серп. 9). Небезпека тоді, коли вона не усвідомлюється, так як від усвідомленої можна

захиститися. Одержимі і потрапили під вплив її не усвідомлюють. У цьому трагедія

положення. Темні ж майстерно і ретельно прагнуть сховатися, сховатися за чим і ким

завгодно, лише б себе не виявити. Виявлені, вони вже безсилі. мало бажаючих

йти на явне і відкрите співробітництво з темрявою. Тому їхнє завдання - впливати і

впливати, не будучи виявленими. Часом лише за наслідками можна виявити темний

канал. Якщо слова гарні, а слідства погані, темну руку шукайте за ними. Великий дозор

потрібен від темряви. Але якщо в наявності брехня і обман і слідства явні, присутність темряви

безсумнівно. Якщо ж немає зовнішніх каналів до темряви прилеглих людей, значить, вплив

йде з боку астрального плану, що багато гірше, бо цей зв'язок виявити важче і

важче припинити. Перемога, звичайно, буде, але якою ціною. Збиток завданий дуже великий і

заподіяно рукою близької людини. Так буває завжди, бо далекі і вороги близько не

підпускаються. Висновок один: друзі небезпечніше ворогів, і шкода через них. Ось чому

зрада в Учення відзначено особливо, бо багато шкоди від друзів.

630. (серп. 10). Тягар небувалого нагнітання темряви - ознака наближення Світу.

Ступінь нагнітання темряви - показник мощі прийдешнього перетворення життя в Світі.

Зараз темряві піддатися, значить позбавити себе очей. Але закінчаться тяжкі струми, і негайно ж

полегшає. Треба перечекати. Ступінь протистояння зовнішнім нагнітання є ступінь

вогненності досягнутої або досягається ступені. Мета - зберегти і утримати вогні,

незважаючи ні на що і всупереч усьому. Розпинали тьмою Учитель, позбавлений всього,

прикладом нехай буде стійкості духу перед лицем торжествуючої темряви. Він знав, що

тривало її царство, але знаєте ви, що пораховані її дні, і будучи распінаеми в дусі, можете

сили зібрати і протриматися до години Приходу. Треба триматися любою ціною. тимчасова

тьма, але Світло Вищий вічний. Світло - переможець.

631. Управить масами людських свідомостей нелегко, і можна уявити собі

напруга Владик і Владики, коли йдуть енергії нагнітаються в останніх

конвульсіях протидії. Планетний момент дуже тяжкий. Гаснуть останні маяки

світла, і гасне планетна мережу, бо свідомості тих, хто повинен підтримувати її, не

витримують темного натиску. Правоохоронці залишають свій пост і залишають Владику Одного.

Охоронці вузлів Світу мережі планетної не виконують свого обов'язку перед Владикою і тим

сприяють темряві. Мало хто залишилися несуть непомірну тягар завдяки слабкості і

нехтування інших. Тому трохи залишилися вірними обов'язку нестерпно важко.

Порожньо навкруги, немає на кого спертися. Поклик про те, щоб допомогли утримати рівновагу,

вдаряється в закриті вуха. Темрява торжествує свою піррову перемогу. Але тим, хто буде міцно стояти аж

Мені в ці страшні дні, тим Я Скажу: «Воїни Мої, діти Мої улюблені Мої, вам

Моє Серце порукою, що до перемоги дійдемо. Вас не забуду і Я, День Мій настане ».

632. (М. А. Й.). Ти думаєш, легко нам? Якщо вам важко, то нам вдесятеро, і все ж

стоїмо. Турботи космічні і морок всепланетний складніше всіх ваших турбот. Ви чуєте, а ми

бачимо рух мас розкладається матерії. Жах, словами не передається, бо хаос так

далекий від людської свідомості. Боротьба з ним вимагає неймовірного напруження всіх сил

духу. І треба людей захистити і захистити від ними ж породжених жахів. хвилі

коричневого газу, торкаючись людської свідомості, вбивають в ньому кожну іскорку світла. І

якщо зв'язок з ієрархією не утримується або відсутній зовсім, воно занурюється в

безпросвітну темряву. Розгул темряви - так назвемо нависла над Землею небезпека. наскільки ж

яро повинні всі, хто може і в силах, триматися за Світло і Його Ієрархію в цій сутичці

останньої з темрявою. Тримайтеся і нам допомагайте тримати Прапор Світу Владики Майтрейи.

633. (Гуру). Сон указует, що увагою не залишені. Вважаю воїнами Владики. як

бачив, трохи вас дуже зі мною, і ви під надійним захистом. Хто вірний залишиться до

кінця - дійде.

634. (серп. 11). Важко здійснювати звичайне Спілкування в умовах незвичайних. важко

асимілювати свідомість з цієї мінливої ??щогодини незвичністю. тому і

Попереджав проти несподіванок. Треба налаштувати приймач свідомості так, щоб

незвичайність умов залишалася внизу, а Спілкування відбувалося поверх їх і все, що

змінюється постійно. Не слід вносити в процес Спілкування нічого від поточної години: ні

думок, ні настроїв, ні тягаря дня, ні іншого чада земного. Узи сина з Отцем

нерозривні і нерозривні. Треба, щоб ніщо не впливало на них. Впевненість треба таку

мати в незрима Присутність Владики, що зовнішнє вже не впливає на неї. «А я стверджую

Тебе, Отче мій і Владико, всієї силою духа свого, і всупереч, і наперекір очевидності

щільною і вихором астрального світу. Я стверджую Тебе в свідомості моїй і серце перед

особою заперечує темряви і умов щільного світу. Уз нерозривність, сполучних нас, я

стверджую, Владика », - так звертається той, хто судився Мені, і хто Мій від початку, і був хто

в століттях незмінно Моїм. Ми вийшли на бій з очевидністю щільною, ми вийшли її перемогти

і стверджуємо тому вогняну дійсність перед мінливістю зрадницького лику

очевидності. На них подивися, на сліпих. Охоплені Майї обманом, живуть вони яро

покидьками дня, швидкоплинними снами і в одуру почуттів минущих. очевидність

людська, тобто малий світ, в якому кожен живе, є великий обман і великий

исказителем дійсності. В Космосі немає місця ілюзіям цим, все це задуха і

отруйність випаровування земних нагромаджень. Одяг, тіло, їжа, будинок, робота - все це

сон, жорстоко і невблаганно закінчується смертю. У цьому їх брехня основна. варто

рішуче простягнути нитку життя за межі земних втілень і поверх них, як

дійсність почне розкривати лик свій. Але Майя завзята, і вишукана тьма, і чекають

вони обидві миті, щоб знову накинути покрив нерозуміння на що прагне вирватися

з їх обіймів свідомість. Я і Моє - все поверх їх обох, поверх снів минущих земних.

Мене стверджуючи поверх, сили знаходить герой розбити вікові кайдани. Але слід пам'ятати про

тому, що завзятість нечувано темряви і Майї, земної і надземних. Вони, як ведмежий

колода, будучи відкинутий, повертається знову, поки не покінчать з свідомістю,

відкидають їх. Але варто лише вище піднятися, про що не може здогадатися тварина

свідомість ведмедя, і колода вже не страшний, і ударів наносити вже не зможе. Так і удари

з темряви і мінливості Майї б'ють людину до тих пір, поки свідомість його перебуває в тій

площині, де можливі вони. Але варто свідомості піднятися, і піднятися до Мене, і бути

зі Мною, повз пройдуть всі удари і невразливим і недоступним для них виявиться дух

людини. Тому і Кличу духом піднятися і стати ближче до Мене. Тому Кажу: «Други,

тримайтеся, Я Переміг світ і вам указ шлях до цієї перемоги. У Мир Мій Кличу від снів

земних швидкоплинних і затятих ілюзій земних ». Щасливі були б і було б все добре,

як би змогли ви до Мене спрямуватися і встати над Землею. Радійте тісним умов

життя, яро що зближає нас. Радійте, діти, - так Кажу, - бо наближається час Моє. темрява

велика - радійте, діти, бо Світло вже близький.

635. Як часто безсилі слова перед ярою силою Майї і безсило розуміння. І

тоді стає учень в положення крайнє. Тактику Adversa Застосовує Учитель, щоб

розкрити сутність Майї і показати преходімость її. І тоді свідомість, оточене кругом

безвиході, посиленою тьмою, піднімається вище, до Владики, бо іншого виходу немає.

636. (М. А. Й.). Наша до вас близькість оявляется в Світі Владики. Якщо Він близький вам,

близькі і ми. Тому ознакою і судіть. І близькість свою затверджуйте не словами, але

випромінюваннями своїми. Вони лише одні несуть світло в темряву сьогодення. Без них же темні навіть

найкращі справи. Випромінювання аури сяють близькістю до Вчителя Світу. Чим ближче Він

серцю і в серці, тим випромінювання яскравіше. Сяють вони, коли в серці Владика. Так без Владики

немає світла всередині, і аура гасне, і світу немає користі від згаслого серця. служіння Владиці

полягає в несенні світла в випромінюваннях аури. Немає іншого мірила, і немає іншого шляху. Чи не

слова, що не справи, але аура, що несе в собі світло світу, служить показником ступеня, досягнутої

духом в його устремлінні вгору.

637. (Гуру). Отже, знову приходимо до необхідності упорядкування вогняного апарату

і приведення свідомості в гармонійний стан. Човен, в якому пливе людина, повинен

бути керованим, і сильною рукою. Бо хвилі на морі і вітер дужчає. Найближче завдання -

кермо міцно взяти в руки, інакше хвилі понесуть, куди їм заманеться. Треба знайти сили

впоратися з собою, і треба себе опанувати. Можна все думки на це спрямувати і докласти

до того бажання і серце. Шлях до Владики лежить через себе. Знаємо, що важко, але руку даємо,

коли бачимо, що сили вичерпалися. Скажу лише одне: а все ж дійдемо.

638. (серп. 12). Твердиня височіє над світом поверх всіх побудов людських. це

дуже символічно. Це Царство Моє. Воно поверх земних нагромаджень - справа рук

людських. Частку має людина в багатствах Моїх, бо накопичені для нього. кожному

Кажу: «Прийди і візьми свою частину від минулого - мудрість століть, але в майбутньому все, що

належить ще отримати людству ». Назвемо ці дари еволюції: ясновидіння,

яснослухання, польоти в незримих тілах, чуттєве, спілкування з скарбницею

просторових думок, знання Невидимих ??Міров, управління тонкими енергіями

вищих напруг, бачення майбутнього, здатність читати в свитках Акаши, і так далі, і

далі. Область всіх цих досягнень - доля людини. І якщо знає він, куди йде і що

хоче, доступною стає вона. Інші хочуть земного благополуччя, інші - популярності і

слави, у всіх є своє, чого хоче кожен, але знає про Скарбах Мого Царства до них

кинеться за досягненням. Всього в одну життя не досягти - потрібно багато життів. але вся

вічність перед людиною. У цій вічності майбутнє стає для нього сходами

досягнень. Подорожнього, що йде до мети, кожен крок в правильному напрямку наближає до

ній. Так само і людини, яка знає, що є метою його життя, все може до неї

наближати, якщо збережена цілеспрямованість. На Землі і живе людина не для іншого

чого, але для проходження по шляху еволюції духу і розкриття його вогняного потенціалу. заповіт

про вседостіжімості дан, і зазначений принцип зерна малого, що дає сходи великі. треба

зрозуміти, що все служить тому, хто знає про мету великої. І не може не служити, бо по

камінню підіймаються в гору. І камені - не перешкоджає, але опора нозі. Важко людям зрозуміти,

що всі земні умови - і хороші і погані, і сприятливі і несприятливі, будуть

килимом майбутнього, за яким ступає нога людини, спрямованого в безмежність його

можливостей. Можна поставити завданням собі долати силою духу і вогненних енергій

його все те, що дається нам життям. Малі почуття земні - долати їх нелегко. але

життя - кращий учитель, і вона дає щодня можливості без кінця. По світу маяка

корабель досягає гавані у темряві бурхливої ??ночі. Але промінь його світла з очей не можна упустити.

Скарби мощі збирає лише той, чий погляд спрямований невідривно і твердо в цю сяючу

область досягнень людського духу. Розкидані в житті вони крупицях малими тих

досягнень, які є завданням для людини - об'єднати всі в собі. Все те, що

коли-небудь і де-небудь було досягнуто і здійснено людиною в області духу, в сфері

влади його над матерією, і над тілом, і тілами своїми - все це досяжно, а також і

багато, нескінченно багато з того, про що люди навіть не мріють. Завдання йога -

об'єднати в собі всі і зробити собі подслужебнимі тонкі енергії свого вогняного

апарату. Учитель указ на можливості ці та шляхи наближення до них. Але треба

піднятися над життям звичайної і звичайне перетворити в незвичайність досягнень. звичайна

життя вже тим незвичайна, що представляє собою відрізок вічності, уявляю в тимчасовому

і минуще. Елементи вічності закладені в ній, і на них можна будувати будинок духу.

639. Вирують світові події. Від них розходяться кола, захоплюючи всі сфери життя.

Але так було завжди, в усі періоди світової історії. Зовнішня і внутрішня життя людини

текла, як потік, але дух був над нею. Безмовний свідок всередині пропускав повз себе

ланцюга подій, не будучи захоплюємо ними. Він дивився очима римлянина на руйнування

Великої Імперії і очима варвара на навали орд. В кожній людині Мовчазний

Рекордер відзначав нескінченну стрічку явищ. Явища пройшли, нові їх замінили, інші

їм на зміну прийдуть, але безмовно Той, хто дивиться дивитиметься і рекордіровать все. поверх

тимчасового вічне є в людині, і безмовно, хто дивиться - носій його.

640. (М. А. Й.). Знають про те люди чи ні, хочуть вони чи не хочуть, але взаємини

людські простягаються з життя в життя, з втілення у втілення і

поширюються за межі смерті. Почуття людські - явище вогняного порядку і

зі смертю не знищуються. Знаючи все це, можна відносини з людьми будувати на принципі

тривалості. Краще мати друзів, ніж ворогів. Краще не робити ворогів, але темні

друзями не будуть. Тому неминучі вороги. Але кожна зустріч - нитка, протягнута в

майбутнє. Дати їй забарвлення, залежить від вас, яку і як. Кругом одного життя не можна

обмежити її. Живучи в майбутньому, і які не мають минулого, і захоплюючим сьогодення,

наближаємося до вічності. Так треба протягнути довшу лінію життя.

641. (Гуру). Події поспішають. А ви? Краще летіти попереду. Попереду майбутнє, а його

знаєте. Значить, можна передбачити їх хід. Успіх Нової Країни забезпечений у всьому, навіть

незважаючи на помилки. Перемога на нашому щиті, а ми з нею, і Сам Владика. Вихорів треба чекати

нових.

642. (серп. 13). Ми вийшли перемогти темряву, і ми цієї перемоги доб'ємося. У боротьбі з

тьмою зміцнити повинен дух людський свої сили. У цій боротьбі можна дух загартувати, як

ні в чому-небудь іншому. Цим послужить тьма Світла. Темрява гниє для квітів духу. тактика

Adversa вістрям своїм звернена проти темряви. Темрява у відповідь завдає ударів, і збиток часом

великий. Але збиток цей удаваний, бо стосується не самого духу, але лише оболонок. невразливий

дух скверною, недосяжний для темряви. Страждання, біль і удари лише загартовують його і очищають

його оболонки від бур'янів нагромаджень. Зрештою ж досягається звільнення

духу від влади шаленої темряви і очевидності щільною. І дух-переможець, який став

догори, до Владики, внизу під собою залишає кайдани свої. Шум і метушня матеріального

світу втрачає владу над свідомістю. Шляхом горним слід звільнилося свідомість. І

Світ Мій, якого тоді ж воно, стає явно доступним. Дотик Сфери Моїй

виводить дух з особистого світу, і горизонти сверхлічного відкриваються перед ним. вірте ж

в Силу Владики - в вас переможе старого чоловіка. Мене щогодини в собі стверджуючи, перемогу

над світом куєте. Бути зі Мною - значить бути в Світі Моєму і на вершинах. Зо Мною, і на

вершинах можна бути, перебуваючи в самій гущі життя, в перших рядах воїнів Світла. правда

життя є вогненна дійсність, а боротьба - утвердження її на Землі, у свідомості

людських. Коли на вершинах і міцно зі Мною, тоді ви не від світу цього. Чи не мечтанье,

НЕ ширяння на рожевих хмарах, але сувора честь зіткнення з життям і подолання

її в собі. І тьма долається теж в собі, бо долає її той, хто в собі вже не

має нічого від неї і хто переміг її в дусі. Ця в дусі перемога над тьмою спершу всередині

самої людини дає її також зовні над силою зовнішніх умов і темних спроб дух

розтрощити безвихіддю, безпросвітністю і безнадією щільною. Коли в серці

Владика, то все дарма: ні темрява не страшна, ні вороги, ні складності життя поточної.

Думкою перемагається все, і зі Мною видобувається перемога. Треба лише пам'ятати про це в

найтісніших умовах і перед обличчям самої грізної небезпеки. Проти нас, коли близькі

ми в дусі, ніхто не сильний і ніхто не встоїть, бо той, хто зі Мною - переможець завжди.

Зрозумійте, що в дусі перемога. Одержані в дусі повинна бути вона перш, ніж уявітся зовні.

Перемога в дусі не є необхідністю заради зовнішніх дій, але представляє собою

внутрішній, прихований, вогненний процес усвідомлення мощі своєї, незламності духу і

торжество сили його над протидіє світом зовні. Свідомість перемоги,

переможне стан, розуміння неможливості уразливості духу чим би то не було

зовнішнім, буде запорукою цієї перемоги і подальшим затвердженням її за межами

полум'яної цитаделі духу. У дусі перемога - глибину цих слів усвідомити нелегко. визнав

себе переможеним в дусі - вже не воїн, вже не вільний, він уже зазнав поразки,

хоча зовні, бути може, ще ніщо не сталося. Ми поразок не Знаємо. Жоден

Владика ніколи Духом ще не зламався під тягарем зовнішніх ударів і зовнішніх умов.

І тьма, переможниця над переслідуваними, розпинали і були переслідувані Носіями Світу,

тріумфувала марно. Тіла Їх терзали, і Їх убивали, але Духа зломити і вбити не змогли.

І Ми Перемогли, і немає вже Господаря Темряви, і дні полічені її недобитків. І незважаючи на

шалений темний розгул приречених служителів темних, Я Стверджую, полічені її дні. Я

Стверджую Перемогу і вас до Перемоги Кличу, Моїх воїнів вірних, в Мені додержують у дні

великого мороку над Землею.

643. Бути злитим до тями з Владикою - перемоги заставу. Вогнем наповнюється серце і

Світлом Його. Зауважте, як дні зіткнення з темрявою завжди супроводжуються перемогою і

новими знаходження. Кожен збиток, нанесений нею, розквітає вогнями нових

досягнень і усвідомленням сил нових. Так темряву Змушуємо Служити вам вірою і правдою і

силами всіма, щоб вас зміцнити і зробити сильніше ще. У сутінках битви і затятих з нею

зіткнень пам'ятайте це, бо за вами Стою і вам Допомагаю впоратися з темною зграєю.

Про отпадающих НЕ журіться. Краще зміцнити залишилися стовпи, ніж на гнилої спиратися.

644. (М. А. Й.). Духом і серцем стверджую, що не маєте більшого Заступника і

Друга на Землі і в Мирах. Ответств вдячністю і любов'ю. На Увага і

Турботу відповідайте світлом своїм, від вас виходить і в світ приносяться, в темряву. коли

серце ваше світлом сяє, радість Господа свого, бо - діти Його. Як умовити і як переконати,

що лише полнопреданностью і повною віддачею себе в дусі Владиці досягаєте

недосяжне і неможливе робите можливим. Віддатися Владиці всім свідомістю, якщо

свідомість дозволяє - радість для духу. Буду твердити про Владиці до тих пір, поки не стане

Він їжею і життям. Інакше ж не дійти. На них, метання по корі планети, не дивіться.

Чи не їх ваша доля. Ваш шлях до Світла, до нього, з ним яро в серце.

645. (Гуру). Сказати міг би багато, але повноти співзвуччя немає, минуле заважає, треба

заважає вилучити і встановити тонус новий. Чи не добре, коли тягнуться за спиною лахміття

вчорашнього дня. Посланничество має зустріти повне розуміння і оцінку. посланник

передає Доручення. Краще перебільшити, ніж применшити, для вас краще. будемо встановлювати

контакт на підставі новому. Про старому забудемо. Вірністю нам право на близькість

затверджено і отримання наших вказівок. Вірних, пам'яті, так мало залишилося.

Відданість цінуємо. Усвідомленням вогненної сили наповнити хочу. Вона в нас, в кожному з нас,

але треба її усвідомити, зрозуміти і примножувати усвідомлене. Кристал буде рости і

збільшуватися в силі від кожної перемоги. Хто має Скарб Енергії вам може допомогти

оволодіти ним в собі. Допоможу і допомагаю, бо сильним вас бачити хочу.

646. (Сер. 14). Ось пройшов ще один день можливостей наближення до Світла, що

зробили ви, що зробив кожен з вас, щоб наблизитися до Мене? Полноустремленность

означає також і стрімкість польоту в майбутнє, в Сферу можливих досягнень. що

досягли ви за день пройшов, повний можливостями просунутися далі? оволоділи

Чи почуттями та емоціями своїми? Контролювали чи руху? Трималися чи думкою з

Мною? Як виявляв себе в вас астральний паяц і кривлявся? Являли чи лик стриманості,

спокою і володіння собою? Як говорили з людьми? Як серця світильник несли серед

мороку? Як словом служили Владиці? Як голос звучав і які слова базікав ваш язик? або

лише світла слова говорили уста? Чесно все зваживши і оцінивши, побачите, як далекі були ви

від думок і дій служителя Світу. Або ви думаєте досягти архатства, занурюючись

цілком в звичайність і будучи такими, як усі? Якщо не скинете звичайних одягу і не

зодягнетесь в шати світла, світло ваш залишиться тьмою. Людина минулого в вас і людина

майбутнього в вас борються за верховенство. Якому віддаєте перевагу і ким хочете себе

уявляю - залежить від думок, і почуттів, і вчинків. Треба ясно, чітко бачити, якими

хочете ви стати, і цій формі, цієї сутності вираження вашого духу, можливо, в

майбутньому, дати можливість виражати себе в сьогоденні, зливаючись з ним усіма думками,

почуттями і діями; ветхому людині в собі можливості уявляю не дати, але дати її

новому, долженствующему замінити старого, і серце своє вкласти в нового, і з ним

перебувати постійно. Хочете мріяти? Мрійте про те, що новий в вас утвердився,

оволодів собою і пізнав рівновагу духу. Терзаема будете хаотичністю зовнішніх

умов, поки переможець не вступить в права володіння всім мікрокосмом суті вашої.

Навіть можете питати себе: «Я чиню так, а як би вчинив переможець? »Треба

можливості дати Вищому «Я» проявлятися серед життя звичайної. І тоді незвичайність

увійде у ваше життя і стане вона щоденної. Повсякденність незвичайності -

особливість життя Архата. Замахнемося на великі справи, щоб затвердити хоча б малі.

Починається з малого все, стаючи поступово великим, а потім вже великим. Але треба

почати. Для того і даються поточні дні, щоб використовувати їх для перемоги. якщо повз

проходять без толку, що користі від них? Самі судіть про те, яким виявився день минулий

і що він приніс, і як доклали ви в житті Мої Вказівки. Судіть себе у справах, і

словами, і вчинками, і думкам. Але самі судіть себе. Суддя кожен сам і вирішувач

вчинків своїх і долі.

647. Скільки голів, стільки й світів, і кожен маленький світ живе своїм життям. Але мало

маленьких світів, наповнених Мною і спрямованих до Мене. Тому можете судити про значимість

устремління. З маленького світу людини тягнеться до Мене світла нитка і з'єднується з

Моїм Світом. За нитки устремління передаються в маленький світ вібрації світла, наповнюючи його

Данилов Б. А. 28 сторінка |  Данилов Б. А. 30 сторінка

Данилов Б. А. 18 сторінка |  Данилов Б. А. 19 сторінка |  Данилов Б. А. 20 сторінка |  Данилов Б. А. 21 сторінка |  Данилов Б. А. 22 сторінка |  Данилов Б. А. 23 сторінка |  Данилов Б. А. 24 сторінка |  Данилов Б. А. 25 сторінка |  Данилов Б. А. 26 сторінка |  Данилов Б. А. 27 сторінка |

© um.co.ua - учбові матеріали та реферати