Б. А. ДАНИЛОВ |  Данилов Б. А. 1 сторінка |  Данилов Б. А. 2 сторінка |  Данилов Б. А. 3 сторінка |  Данилов Б. А. 4 сторінка |  Данилов Б. А. 5 сторінка |  Данилов Б. А. 9 сторінка |  Данилов Б. А. 10 сторінка |  Данилов Б. А. 11 сторінка |  Данилов Б. А. 12 сторінка |

загрузка...
загрузка...
На головну

Данилов Б. А. 7 сторінка

1.  1 сторінка
  2.  1 сторінка
  3.  1 сторінка
  4.  1 сторінка
  5.  1 сторінка
  6.  1 сторінка
  7.  1 сторінка

поставлених на охорону Навчання, підробками не обдуриш. Безпомилково відчули непридатну

домішка. А тепер захистите Чистоту Даних Владикою перлин. Не допускайте змішувати

їх з підробленими. Щирість малих шляхів затвердите, але темних спроби треба суворо

припинити.

109. (Гуру). Стверджую зосереджений вогонь урочистості у всіх діях

ваших. Легковажності і лепетання немає місця в цей грізний час. Стверджую, можна себе

приборкати. Треба відкинути непотрібні слова, посмішки і всі безвідповідальні вчинки, які

вторгаються в життя. Для початку нехай все йде як і раніше, але під контролем. Все той же, але

під контролем. Кожне слово, кожна посмішка, кожен жест, кожна думка. оголошується

непримиренна боротьба з рефлекторної дії. Астральний паяц до нас допущений не буде.

Треба його приборкати і підпорядкувати своїй волі. Він заступає собою справи. Він принижує, він

змушує втрачати спокій духу. Він Світу позбавляє. З ним і боротьба до кінця без пощади.

110. Думка, зодягнена Світлом Просторовим, в сферу Землі потрапляючи, може стати

або надбанням людини, або знову в глибини піти. Ловцем зіркових думок можна

назвати того, хто вміє думка цю зробити свою відпускає, і людям віддати. Міжзоряний мову думок

універсальний. Трансмутація думки просторової полягає в тому, що вогняна енергія

думки перекладається в слова і набуває форму. Це і буде процесом оформлення думки.

Неуловленная і неоформленная, вона вичерпується для Землі. Шляхи устремління Я указ, Давши

людям приклад. Шляхи здійснення і проходження кожен стверджує сам, своєю стопою і

руку свою.

111. (Березень 19). (М. М.).Сфери Дальніх Міров шлють на Землю свої Промені. вони

вимірні. Лабораторії зіркових Променів - установи майбутнього. Зоряний Луч розкладемо,

як і сонячний; по обидві сторони видимого спектру лежить область невидимих ??променів. В

невидимості сила. Вони яро впливають на нервову систему людини і нервові вузли.

Вивчення слід вести експериментальним шляхом: об'єкт впливу - організм людини,

впливає агент - ізольований Луч, відокремлений через призму. непроникний

екран зумовить виділення променів спектру. Сучасні апарати не придатні. Але думка,

спрямована по вірному шляху, допоможе знайти і вірні способи здійснення цих

космічних досліджень. Астрологія ж вкаже поле докладання і дасть швидкий

матеріал. Вивчення повинно вестися колективно на різних ділянках планети. братство

допоможе затвердити нову науку - психо-, астро-, біофізику.

112. (М. А. Й.). У кожному роз'єднанні бере участь темна сила, яких би форм воно не

носило. За цією ознакою і судіть. Явище визначайте не по ньому самому, а по

слідством. Наслідки вкажуть на його силу, на значення. Часто малі по виду явища

слідства мають значні, і в них характер їх виражений явно. До розуміння явищ

прикладайте завжди цей захід. За слідству визначається сутність, значення і характер

яка породила Кучму причини. Але серце чує відразу, не чекаючи наслідків. Йому і слухайте.

113. (Гуру). Сон про мене - показовий дуже. Звичайно, за вами стежимо, хто серцем

нам відданий. Ви в наших турботах і планах. Відчуття цієї турботи можна ще поглибити, але

вже свідомо, просто спрямувавши думка з цього напрямку. Думка, як промінь

прожектора, освітить те, що почувається погано.

114. (Березень 20). Так поступово розширюється наша робота, і орбіта впливу Луча

росте. Виходимо на планетний простір. Матір пішла. Те, що Давав через Неї, і те, що

давала Вона, і те, що лилося через Гуру, частково доведеться тобі взяти на себе і служити

приймачем і передавачем їх вогненних енергій і енергій Моїх, раніше пов'язаних малої

орбітою. Відтепер всі наінужнейшее, що вимагає відповіді, писати будеш зі Мною або з ними -

Матір'ю і Гуру, точно тим же шляхом, як ведуться записи ці. Ми їх вразимо несподіванкою

і чудесного нових шляхів і можливостей нових. Вони думають: «Чи втримається немає», - але Рукою

Моєю утримаємо розгул темряви, який увірвався в те, що підлягає охороні. Ти не дивись на

доля тих, хто постраждав за Ім'я Моє. Ти під особливим Променем, і твоя карма інша. А Я охороню

від вторгнення темряви. Якби не була сильна рука Моя міцної захисту, тебе б змели. Так під Променем і в

спокої повному будеш творити Мою Волю. Близьких Залишу, і всіх при тобі. нові

сили Пошлю. Поглиблюю можливість вогненної роботи, нехай в Ім'я Моє протікає. темряву

Вижену, але від спроб волохатих позбавлення не буде, щоб не залишила пильність.

115. (М. А. Й.). Те, що ти вказав і як, ніхто йому не вкаже, бо йде все від нас і

Владики. Зіночка і Юрій про те ж твердять. У словах Владики тебе стверджую і знову

підтверджую тричі правильність записуваних тобою думок. <...> Зіні однієї не під силу

з огляду на те, що співзвуччя немає між нею і тими, хто в бік дивиться. Турботу яви, але ні про

чому не турбуйся, стань ще ближче і радій близькості нашої.

116. (Гуру). Криве дзеркало промінь спотворює, а каламутне скло не пропускає його чистоту.

Тому турбота про чистоту свідомості, яке є лінзою, що переломлює промінь, повинна

бути суворою і суворою. Засмічують свідомість думки і почуття, і потім вже справи. добре

навчитися подумки від справ відриватися, коли справа завершено. Думка про справи часто нудить.

Перенесення свідомості в іншу роботу або в сферу інших думок і почуттів дуже корисні.

Невелика практика дає досвід руці. Все це - шляхуоволодіння думкою, тобто оволодіння силою.

117. Стверджую спокій серед бурі. Стверджую можливість Спілкування серед самих

неможливих умов. Стверджую, що тривога за поточний стан ваше породжується

Майєю. Стверджую, що формула ця - «Я з вами завжди» - є підстава постійної,

непрериваемой, вічного зв'язку зі Мною. Стверджую, що страху не може бути там, де

усвідомлено Присутність в дусі Владики.

118. Треба поглянути суворо дійсності в очі. Чи не Заперечуємо нічого, але серед

істинних цінностей, і священних писань, і хороших речей багато бур'янів, фальшивих і

злих. Серед західних умів приймачів, співзвучних свідомостей майже немає. вважаємо за

пальцях, щоб розібратися. Стати до Нам ближче і до Нам кинулися. Нам присвятіть свій

працю. Дух Haш уявлен в творіннях Наших. Але якщо не Наші вони і не від Нас, співзвуччя НЕ

буде. І не будете в силах судити без помилок. Справа не в тому і турбота не про те, що є

багато хорошого, а в тому, що серед цього гарного багато укралося від темряви і треба зуміти

розрізнити. Руку Мою доглянете в посилаються Мною словах. Тупо не відвертайтеся, бо будинок

тоді буде порожній (будинок духу вашого). Вам Кажу, вам Допомагаю вашу працю затвердити на підставі

міцному. Бачити Хочу вас в Лучі, в свідомості, злитім зі Мною. Наскільки ж сильніше станете

Мною. Цінуйте особливо тих, хто не чуже дає, але зазначене печаткою Мого Духа. на поклик

Відкриваємо Врата і на заклик Відповідаємо. Нас закликайте у праці, і буде ваша праця плодоносять

і світлий.

119. Син Мій, відпиши йому, він Дух Мій почує і стане іншим. Що б з тобою ні

трапилося і що б не зробив, все покривай куполом Близькості Нашої, бо - зі Мною, і

Близькість - поверх снів минущих життя поточної. Я Стверджую тебе в праві твоєму Іменем

Моїм і від Імені Мого діяти в Наших справах. Вони діють іменем своїм, і

малопотужні справи і слова їх. Але Слова Мої, послані тобою, матимуть владу творити

і бити, бо вогненно все це і насичене Силою Моєю.

120. (Березень 21). Наслідком кожної дії буде його результат. Причина та

наслідок - частини одного цілого, як кінці однієї палиці або каната. за слідству

визначається причина, і по причині - наслідок. Друге важче, бо для звичайного

свідомості причина видно не завжди. Ми Бачимо причини і Знаємо слідства. Але якщо ви

бачите слідства, то по ним можна проникнути в суть причини. У працях Аліси Бейлі

про Ієрархії Світла бачите результати, бачите положення, яро суперечать Вченню і

твердженнями Посланців Наших. Протиріччя є чимось таким, що йде проти. що ж

йде проти Світу? Чи не тьма чи? Так бачите темну руку, що піднялася проти Нас. на словах

Ми визнаємо, і Вчення Наше, і Матір, на ділі ж спростовуються Слова і Твердження

самого Владики і Довірених і Посланих Його. Відсутність логіки і суперечливість

дій - явна ознака впливу темряви. Коли Учитель Відкриває комусь очі на

дії темних, то той, хто від світла, прозріває до розуміння. але підпали

несвідомо і отдавшийся впливу темних, і все ж продовжує після Вказівки

Вчителі стояти на своєму, стає на небезпечний шлях свідомого співслужіння з темрявою. Але будинок,

розділений в собі, не встоїть проти Світу. Тимчасове ж будинку стояння не показник, бо

вінчає справу кінець. Явний ворог Світу вважають за краще Нами, бо відкритий. Але, як би

визнаючи Вчення Наше і тут же спростовуючи Його положеннями, які заперечують Слово

Владики, ставлять Його під удар і вносять темну смуту в сферу малих свідомостей, які не можуть

розібратися в складності явища. Звивистий шлях темряви, і багато хто йде їм. якщо -

несвідомо, треба попередити, поки ще не пізно. Якщо свідомо, то темряви

співслужителі виявлять лик свій. У темні тенета не важко потрапити, якщо від Нас відірватися.

Відрив від Навчання та є відрив від Мене, бо заперечення слів Моїх Мене заперечує. Я говорю,

що пальців на руках занадто багато, щоб порахувати Моїх учнів, а вони кажуть, що їх

багато; Я кажу, що Ми зібралися в твердині, а вони кажуть, що Ми в щільних тілах в

країнах різних. Вони жонглюють Іменем Спасителя Світу і нав'язують Йому те, чого Він

не робить. Я казав про двох-трьох світлих служителів церкви, вони ж стверджують, що серед

церковників багато Наших учнів. Доглянете, щоб поняттям Вчителі не грала темна

рука. Їх сім, Великих, і ніякого тибетців немає серед Них. Він, що дав щось, яро

суперечить Вченню Життя - теж від темряви. У Тибеті є Чорне Братство. Усе

міркування про Ієрархії Світла в основі своїй лжемудрствованія. Про ієрархії Нами Дано,

навіщо ж шукати Її там, де немає Її Світу. Відомості про С. Жермені невірні. Стверджую, що

терпимість не їсти співпрацю з темрявою і не є допуск її в саму середину світлих

починань. Коли з вашої молитвою темний приходить в ваш храм, горе не розпізнає.

Тому указ, де тьма, нехай виявлять розуміння того, що відбувається. Останнє поділ

може виявитися для когось фатальним. Правильно повстають теос. проти А. Б.

Упираються ж скажи: «Схаменіться, поки ще не пізно. Зрозумійте, в які нетрі

протиріччя зайшли ». Невже хочуть, щоб Владика від них відвернувся.

121. (М. А. Й.). Рідний мій, бачу, і чую, і знаю. Що ж, будемо боротися. Ми дуже

сильні, коли разом. На наслідках побачите міць породжених причин. Ми їх зараз

породжуємо і об'єднану нашу силу вливаємо в колесо виконання. Ті, двоє, проти

сили нашої не встоять. А. Б. зі сторінок збірника треба прибрати, право, корисніше буде приділити

місце нашим друзям.

122. (Гуру).Воїн-одинак ??- таким себе вважай. За тобою ми, і Владика, і Братство, а

близько немає нікого, на кого б міг спертися спокійно, знаючи, що у важкий момент не залишать.

І хочуть, і прагнуть, і жадають допомогти, але немічна плоть, і слабкий дух, і в нужді залишають

зазвичай. Немов якийсь Закон в найважчий момент життя боротьбу змушує вести

єдиним початком духу і на самоті повному. Будь сильний один. Будь сильний завжди.

123. (Березень22). Зверніть увагу на те, як слово Моє осяває свідомість Світлом і як

поступово гаситься Світло при зіткненні з життям в умовах щільних. Це і є

процес погашення вогнем серця навколишнього недосконалості. Істинно, в пустелі життя

Світло цей лампадою буде, але сонце сходить щоранку, і щоранку Владика Свій Світло

Посилає, щоб лампаду живити. Але і ви навчитеся устремлінню ритмічному і

постійному, як схід сонця, щоб Світло Мій серце могло сприйняти. Без харчування

Світлом серце згасне, бо навколишнє недосконалість яро його поглинає. подвиг несення

світла нелегкий, бо тьма велика. У ритмі йдучи за Владикою, пітьму перемагаєте явно. Діти Мої,

відриваючись у свідомості від Владики, втрачаєте світло і тьмяним стає все, що щільною

стіною вас оточило. Але постійно в Лучі себе відчуваючи, стримувати лють обступила вас

темряви. Начебто Кажу про одне, все про те ж, і Повторюю одне. Але не повторення це, а

твердження, і кожен рік новий дає (нашарування) відкладення нові, утворюючи зрослий

кристал. Не треба бентежитися перед складністю життя, бо що робити, Дається Указ. У вас мета

інша, дійти з нерасплесканной Чашей до Нас і, хто судився вам, з собою привести.

124. Напередодні Нового Року Хочу Вказати, що Намічено Мною для вас вогненна

робота. Переносимо її на простори земні. Думки ніщо не межа. Відповідальність за неї

велика. Тому неминучі випробування. Хто встоїть, залишиться і продовжить свій шлях. Хто не

витримає, відійде і піде дорогою своєю. Випробування не забаряться. Чи маєте вже

свідоцтва явні результатів додатки вогненної енергії, посиленої колом.

Усвідомлення цього дає силу руці. Роботу не треба шукати: життя сама одну за одною буде

ставити завдання. Треба лише відокремити їх за ступенем невідкладності і важливості. Це завдання не

ваші, це наші завдання, ваші і Мої. Тому допомога Мою будете мати невідкладно. владики

Працюють не заради Себе. Постарайтеся і ви для Справи Владики. І буде рости ваша міць в

додатку до життя. Так, ви такі, як всі, але відзначені Світлом. Потрудитися для Справи

Владики щастям вважайте. Подивіться на них: вони трудяться для себе і заради себе або заради

кого-то, а ви заради Владики і в ім'я Його. Шум денний суєти заливає свідомість ваше, а ви

Мене закликайте в справах і будемо ми разом, бо марнотою замовкає і відступає тьма, коли поклик

ваш Мене досягає і свідомість готове розкритися Світла назустріч. Вогонь нагнітаючи, Мене

закликайте, щоб Луч Мій увійшов у всеутвержденія ваші. Сила кола велика, якщо

застосовується свідомо і з розумінням. Успіх забезпечений, якщо зі Мною. шлю

Благословення на намічений шлях.

125. Провісниць послана Матір (А. Й.) на Землю. Явила мужність відданого

серця, що не побоялась викликати на бій сили темряви. Син Мій, співзвуччя важко через різницю

в вібраціях середовища, тебе навколишнього, і Нами. Тому краще свідомість перенести в Вежу.

Нагодую Слово Моє вогненної силою, щоб було воно молотом, розбиває темряву, блискавкою,

пронизує морок, мечем блискучим духу. Знай, що слова можуть бути насичені Моїй

міццю. Ти в слово своє вкладай силу свою, а Я - Свою Міць. Але тих, хто лепече, тих

силу слова не мають. Ми з Неба Закликали вогонь з Простору. Ми Дали вам в руки Вогонь.

Слова, як вогненні снаряди, прорізають шари атмосфери і думка з собою несуть. але порожні

слова, позбавлені вогненної думки. Тому вловити Мою Думка і наділити її словами, означає

Вогонь вловити і в форму Його укласти - як би кристалізація просторового

полум'я. Праця цей нелегкий, вимагає, крім усього, асиміляції Мого Вогненного Луча.

Асимілюється Луч центрами. Вони повинні бути до якійсь мірі відкриті.

Шорсткість щільних умов сильно заважає. Але сили знайшов у собі їх подолати буде

переможцем потужним. Тому стільки напружень і зусиль потрібно майже щоразу

докласти, перш ніж провід зі Мною починає діяти. Радуйся труднощів цим, бо

росте твоя міць, їх долаючи. Можеш сьогодні відзначити, як напружується тьма, щоб

завадити сприйняттю. Порадій і цього, бо єднанням зі Мною перемагаєш її. Мета темряви -

Світло згасити від Мене вихідний, який в тобі. Але світло не Дамо Ми згаснути. при

стараннях і допомоги темряви він буде розпалюватися все яскравіше. Підніжжям Світу послужить нам

тьма. Звідси - безсила лють її і нові прийоми і хитрощі. Ти вийшов, щоб темряву

перемогти, в руках Мій Свого меча, а на чолі - переможець (написаний Мій знак).

Насичення організму Променем йде невпинно, але усвідомлюється найяскравіше в момент спілкування.

Мета - зробити усвідомлення це постійним. Це і буде Предстояння непреривавшуюся перед

Владика Світу. Так! Так! Так! Іди, не дивлячись ні на що, які б думки ні залітали в голову.

Думки прийдуть і підуть, а Я ж залишуся з тобою. І почуття прийдуть і підуть, і люди, справи (їх), і

все, що тебе оточує. Але Я не піду, і ти не втечеш, і будемо ми разом сліянним. Радуйся, син,

Близькості Світу. Він не у всіх. І нехай Слово Моє з тобою перебуватиме.

126. (М. А. Й.). Рідні мої, времяпрішло, готуйтеся до того, щоб всесильний

віддати на служіння Владики. У цій свідомості і чекайте Указу, який прийде. В

Лучі ви Його, і Указ не забариться.

127. (Березень 23).Число щастя, затверджене Мною, починає діяти. Ось і

рішення прийняв. Це вже добре. Ось уже і терміни прийшли. Все складеться чітко і

просто. Але потрібно бути до терміну від'їзду готовим і вже не баритися тоді. долю ж

твою Беру в Свої Руки. Випереджаю події, ясність Даю розуміння близькості термінів і

Указ в готовності бути, аурою відірвавшись від насидженого гнізда. Пророцтва

збуваються. Ти в праві обрати свій шлях і бажання виявити серця. Мені це

допоможе всунути тебе в майбутнє в співзвуччі повному. Прихід термінів і вас,

призначених термінів, ставить в умови сумірності непорушною з усім, що

співзвучно з Указом. Указ же Мій - їхати. Прийми до виконання Указ, але чекай вказівок

подальших, конкретних. Стрімко терміни йдуть, несуться події, але не для очей

сторонніх. Немає виправдання дворічної затримки. Треба тепер поправляти. Так!

Так! Розумію, але шкода втраченого часу. Більше довіри треба мати до Нашим

Словам. Сплітаю нитки подій в потрібний візерунок. Він дуже складний і дуже красивий, і

ваші візерунки вашого духу вплітаються в нього. Все, що було проти, все буде за. так

обернеться життя ваша казкою і стане іншою. Ви ж в цей час прагнення до Мене

напружуйте, щоб зміцнити справи. Рок ваш кується взаємно: вами і Мною, в співзвуччі

повному. Але воля вільна вирішувати. Віддайте Мені бажання своє, устремління своє і

майбутнє ваше. Я Сотку з них кращі поєднання ниток. Але Волі зрадити Моїй

волею своєю вільної і добровільно. Співзвуччя затверджується волею вільною. Ні!

Відстрочок більше не буде. Стрімко будуть зливатися подій струмки. рік Новий

нове життя вам несе. Стільки надій, стільки очікувань, стільки праць і боротьби,

і ось настає бажаний час. Чи готові ви її зустріти? Дар бачити Дам, але ще

раніше прояви часткові матимеш. Сутність всегозапісанного НЕ

відповідає розумінню дійсності, бо всі розуміють за міркою вчорашнього дня.

Новими заходами міряється час термінів настав умов інших, незвичайних і дивних. наше

час настав, друзі, ваш час, рідні, те свято на вулиці вашої, про який писала

Вона (Матір А. Й.). Даю розуміння нових умов. Радійте, діти, що горить зорі. радійте

термінів приходу. Радійте, що судження казка в життя (вже) входить для вас. Ви чекали її і

потрудилися. За працями отримаєте.

128. Друг Мой, треба вчитися зустрічати вести в рівновазі повному: і хороші, і

погані, і радісні, і сумні. Для цього потрібна підготовка свідомості, тобто тренування

і наказ волі.

129. Їм же скажи: в турботах Моїх невпинно про них всіх дбаю. Потрібні вони все. але

близькість свою до Нам нехай зараз стверджують, коли Справи Владики в нужді. чудові

можливості їм в руки даються, зуміють нехай їх схопити. А ти їм допоможеш, але і вони

нехай виявлять бажання пуститися і сили свою працю принести для Справи Владики і Річ Владики поставити

вище всіх справ, що життя їм дає до виконання. Радію, Бачачи, коли в них світло

устремління горить. Нехай серцем підтримають його.

130. (Березень 24). (М. М.).Його, Владику, Послала Я Світло принести (на Землю) і Волю

Термінів виконати. Промені Їх, Семи, Посланих Мною, в цей День Світовий Силою Моєю

стануть. Святом Світу його Називаємо, святом Ієрархії Світла. І Ми на Далекій

Зірці в Святі цьому участь всі Приймаємо, бо Ієрархічний він Свято,

Вселенський, бо вашій Землі Надсилаємо заряди Ми Світу.

131. Традиція говорить, що Свято це Встановлено Нами давно, давно. назвемо Його

солнечнозвездним. Життя смерть перемагає. І це Свято торжествуючої Життя і Світу

- Свято ієрархії. У цей деньутвержденія Світу сильні Наші Промені на просторах

планети, бо наступає момент рівнодення, тобто рівноваги двох начал. І тоді в

центральній точці його можна важіль течії явищ повернути в будь-яку сторону Світла і

темряви. В цей День Ми Світло Утверджуєм і початок Його на що йде цикл року. У потужному

об'єднанні всіх сил Світла Творимо Ми в свідомості Великого Дійства в цей День

светозарний, зливаючись в одне з усіма, хто з Нами йде. Ми шлях Накреслюємо плину життя

планетної. Цей рік принесе небувалі зрушення в свідомості людей. Напружується Світло в

Зусиллями переможних, напружується йде тьма. Перемогами новими за щастя людей

Стверджуємо йде Ми рік. Ми дух Стверджуємо, і щастя число, і Прапор Владики

Майтрейи. Привіт вам, рідні, з Нашого світлого далека. Наша далекость не за горами, не за

долами, але за межею Твердині. І дух, спрямований туди, межі простору змітає, і

ближче стаємо Ми. На початку йде циклу затвердимо Нашу близькість взаємно, затвердимо

нашу зв'язок, затвердимо устремління до Світла, щоб цикл наступаючий зблизив нас більше. І

не для вас і для Нас, але для них, до Світла осліплих, потрібна ця Близькість. Про них і подумаймо

ми серцем, бо дуже темно, і люди потребують Світі. Почнемо цей рік з думкою про те,

як нам більше Владиці допомогти Його Світло затвердити на Землі серед чоловіків.

132. Пиши, друг. Друзі, в цей день треба згадати всіх тих, хто до Світла прагне, про

тих, хто внизу, і тих, хто вгорі, щоб об'єднати всіх, що стоять на Драбині Світу, і

привіт їм послати, далеким і близьким (друзям). Слово друг і друзі замінює Нам слово

інше. Одне від майбутнього, інше - від минулого. Ми йдемо в майбутнє, і слово друг і друзі

нехай буде нам словом, кличуть на Прапор Владики, на Прапор дружби і єдності всіх

народів Землі в Світі Владики Майтрейи.

133. (Березень25). Польоти духу. В аурі духу можна літати - рідкісне досягнення. але

дуже важливо переддень, явлене думкою. Навіть руки не підняти, якщо не передувати

думка про це. Навіть кроку не зробити. Люди стали літати, подавши творить думку про

можливості цих польотів. Також і польоти в аурі духу вимагають усвідомлення цієї можливості

і думок, поданих яро. Думкою прокладається шлях до досягнення. ось спалахнула

думка про одного далекому, ось одного послали привіт. І думка долітає, і друг, якщо тонкий і

зрячий, може побачити обличчя того, хто вислав одному привіт. Відокремлені частини духу діють.

Облітати світ думкою - означає облітати його в дусі. І коли процес поглиблюється і стає

більш вогненним, мало-помалу, і на початку - частково, починає усвідомлювати політ. явище

подільності духу треба при цьому врахувати. Діють послані і відокремлені частки духу,

енергії його. При польоті ж в аурі духу свідомість повністю переноситься в дух і в дусі літає -

досягнення найвищу. До мети будь-якої подорожі веде якийсь шлях. Його треба пройти.

Так само і до мети польотів в дусі-аурі веде шлях поступових і послідовних досягнень.

До Нам спрямовані в Твердиню привіти і посилки друзям, допомога просторова

далеким і близьким людям, уявні польоти по просторах планети - все це веде до тієї ж

мети і підготовляє свідомість до польотів в аурі духу. До Далеким Світам устремління до цієї

ж мети веде. Так всі види вогненної роботи думки, творчої уяви і

просторової допомоги людям призводять до можливості цих польотів. миттєво

переноситься дух і свідомість до об'єкта, місця або пункту устремління і відчувається там

предметами, рослинами, тваринами або людьми несвідомо. але чутливий

апарат міг би виявити вплив енергій спрямованого духу на все те, до чого він

спрямований в далекому або близькому польоті. Навіть проста думка моментально з'єднує

мислителя з об'єктом продуманої думки каналом виявленим. Коли говорите про темних і їх

жертви або помічників, часто і відразу піддаєтеся з їх боку дрібним уколів, укусів

і спробам зашкодити, бо створюєте канал, поєднуючи себе з об'єктом своєї думки. Говорячи про

них, обачні будьте. Але не про них мова. Про вогняному дусі, крила знайшла, Я з

вами Хочу Говорити. Важко спочатку летіти молодому Орленка. Але крила ростуть, а з ними і

сили. Стає далеким політ. Вчіться, вчіться! Вчіться на всьому, завжди, щодня

силу свою множити, щоб вогненної зробити всю сутність свою.

134. Можна подумати про те, що подоба Божа в людині може виражатися в

повсюдності духу, тобто в тому, що дух може відчути або представити себе миттєво

всюди, де він хоче, і в собі забрати враження місця і часу.

135. (М. А. Й.). Вклади устремління твоє в чіткі форми, і серце вклади в них, і

життя. Владика Сказав, що треба оформити бажання свої в момент настання термінів.

Желанья і плани твої, узгоджені з бажанням Владики, знайдуть потужну силу

здійснення. Під камінь лежачий вода не тече, оформити бажання потрібно. узгоджена

воля - це сила. Спершу воля узгоджується в самому собі, тобто уявляєтся єдиноріг устремління,

потім це не розкидане по сторонам і в протиріччі монолітне устремління

узгоджується в повній гармонії з Планом Владик і Указом Владики, а потім слід

здійснення мрії спрямованою. Наступ термінів означає втілення Великого

Плану в подальші форми, коли духи, призначені термінів, стають по місцях для

виконання місії життя. Момент дуже значний, і співзвучність бажань свідомості з

Свідомістю Владики зіграє вирішальну роль. Владиці радість виконати бажання ваше,

якщо співзвучно воно з Планом Великим, бо де вони, свідомості, созвучащіе Плану? Звідси і

цінність всіх тих, хто знає і до Нам спрямований. Скажу ще щось: «Про вас всіх турбота і

з'явиться в тому, що можна вам буде, де главу схилити ».

136. (Гуру).Бачите часто на людях, як розривають їх неприборкані енергії

бурхливі, в собі не можете ними управить, а потрібно. Так щодня силу свою стверджуючи

на ділі, влада затвердите свою над собою. Як же Учитель Дасть вам Силу Свою, якщо

власною силою своєю ви ще володіти не навчилися. Значить, є оволодіння право дає на

Сили Вчителі Світу. Дбайливість до енергії свого духу вказує на розуміння її цінності.

Тому і Сказано, що має буде дано, а хто ж не має, тобто Розточчя її, буде

відібрано і те, що має. Дбайливим господарем будинку духу свого кожного з вас Хоче Бачити

Учитель. Ми поручилися за вас перед Ним, нами до Нього підійшли, і якщо підійшов забув,

як і через кого підійшов він до Вчителя Світу, то не можна вже сказати, що вдячністю

володіє з надлишком. Радію, бачачи розуміння уявляю неспівмірності. вдячність до

Покликали вас на трапезу життя буде маслом для світильників ваших.

137. Звичайно, Нам не страшні вигадки темних, але вимагають енергію на знешкодження

їх. Деякі явища знищені бути не можуть інакше як за згодою тих, хто їх породив.

Звідси обітницю, закляття, або психічна охорона явища. Вони можуть поширюватися на

цілий ряд явищ. Охороняють їх сили різні й залежать від вогненності зароку. Луч

особливого призначення діє за тим же принципом, несучи в собі наказ випромінює його

свідомості, що дається на визначений термін. Багато таємниць в життя Архата. наслідування Учителю

у всьому вводить свідомість в орбіту Його дій. Силі вогняного устремління ніщо не

перешкода. Сила кола дає силу здійснення задуманого явища. Що двоє або троє

попросять в Ім'я Моє, тому бути належить. Сказано: «Дитино, дерзай! »Але краще дерзати, знаючи

Данилов Б. А. 6 сторінка |  Данилов Б. А. 8 сторінка
загрузка...
© um.co.ua - учбові матеріали та реферати