На головну

Я був більш ніж готовий

1.  D.1.1.1 Підготовча практика (6п)
  2.  I. Кріпите бойову готовність робітничого класу
  3.  I. Підготовчий етап
  4.  I. Підготовка до глибокого дихання.
  5.  I. Підготовка до процедури
  6.  II. Питання про хлібозаготівлі
  7.  II. Партія і підготовка жовтня

На цьому етапі мого фінансового освіти багатий тато знав, що я зробив свій вибір:

Я був морально готовий стати інвестором. Я хотів стати дуже успішним інвестором.

Я знав, що я морально готовий і що я хотів бути багатим. Багатий тато запитав мене:

- А яким інвестором ти хочеш стати?

- Багатьом інвестором, - відповів я.

Тоді багатий тато знову дістав свій жовтий блокнот і написав в ньому наступні категорії інвесторів:

1. Акредитований інвестор.

2. Кваліфікований інвестор.

3. Досвідчений інвестор.

4. Інвестор зсередини.

5. Вищий інвестор.

- А в чому відмінність? - Запитав я.

Тоді багатий тато дописав до кожного типу інвесторів пояснення:

1. Акредитований інвестор робить багато грошей і / або має велике чисте стан.

2. Кваліфікований інвестор розбирається в фундаментальному і технічному інвестуванні.

3. Досвідчений інвестор знає інвестування і закони.

4. Інвестор зсередини створює інвестиції.

5. Вищий інвестор стає продають акціонером.

Коли я прочитав визначення акредитованого інвестора, то відчув себе абсолютно безпорадним. У мене не було грошей і не було роботи.

Багатий тато, побачивши мою реакцію, знову взяв жовтий блокнот і обвів гуртком пункт "Інвестор зсередини".

КАТЕГОРІЇ ІНВЕСТОРІВ ПО КЛАСИФІКАЦІЇ БАГАТОГО ТАТА |  акредитований інвестор

Тест на ментальну установку |  СКІЛЬКИ КОШТУЄ СТАТИ багатим? |  Дозволити собі гарне життя |  Мільйон доларів - це тільки початок |  Чому багаті стають ще багатшими |  Служити все більшій і більшій кількості людей |  ЗАГАДКА 90/10 |  Тест на ментальну установку |  У ЧОМУ СЕКРЕТ ЗАГАДКИ 90/10 |  Робити мільйони, а може, і мільярди, на ідеях |

© um.co.ua - учбові матеріали та реферати