Головна

 44 сторінка

  1.  1 сторінка
  2.  1 сторінка
  3.  1 сторінка
  4.  1 сторінка
  5.  1 сторінка
  6.  1 сторінка
  7.  1 сторінка

до мене. Якщо стає важко дихати і згущується темрява, стань ще ближче. Озон Близькості розсіє

примари Майї. А ти знай: все твоє в Мені і зі Мною. На Землі все не твоє. Ні з чим приходимо, ні з


ніж та йдемо. Все не твоє, але Учитель твій і з тобою завжди. Так і живіть у свідомості, що ніщо не

належить вам. Царство моє не від світу цього, і квіти Мого саду не земний. царство Боже

затверджується на Землі, але в свідомості духу. Так відбувається твердження невидимого у видимому і

щільного в тонкому. Так станеться і зближення світів.

489. Син Мій, помилка в тому, що рішення шукаєш зовні, в той час як воно всередині. Що тобі до

того, що відбувається або може відбутися в зовнішньому світі, раз Учитель з тобою? Скільки раз

відчував Його Близькість, скільки разів отримував допомогу. Ми вже Затвердили, що якщо весь світ

придбаєш, а Вчителі втратиш, то це буде рівносильно втраті за все, бо до чого тобі світ, якщо

погас для тебе Світло світу. Так ніщо, зовні що відбувається, не має переважувати чашу терезів. опора

всередині. Усередині стрижень життя. Переходи всередині бувають різні. Чи варто їм надавати настільки

велике значення, щоб кожен видимий відрізок шляху, пов'язаний з ними, заміняв внутрішню

життя духу, прикувавши до себе свідомість. Який би не був даний перехід або чергова частина шляху, вони

тимчасові. Втіха в тому, що тимчасово все. Але постійний Учитель, і постійний дух, в тобі

перебуває, який і є ти сам. Дух внештатен. Щільне поза ним. Щільне не може розтрощити

дух, бо він для щільних явищ недосяжний. Голодує і мерзне тіло, але не дух. Страждає і переживає

астрал, видозмінюється ментальна оболонка, але непорушно ядро ??духу. Як відкинути потаємну сутність

свою від люті зовнішнього світу і зрозумій, Мир Наш, Мир Мій, в який йдеш, недосяжний для хвиль

зовнішніх впливів. В Світі Моєму панує мир. Цей Світ Даю вам і спрямовується вас до нього

долучитися. Зрозумій, якщо цей Світ здобутий, ніщо зовнішнє влади над духом вже не має.

Прямуй в Світ Мій, щоб зміг ти відчути цей Світ, який вище звичайного розуміння. В світі

будеш мати біду, але в Мені знайдеш мир, бо Я світ Переміг. Так пам'ятай, що все твоє у Владиці.

До чого твоє мале «я» хоче того чи цього і лякається майбутнім? Твоє майбутнє в Моїй Руці, і

Волосся не Дам впасти з голови без Мого дозволу. Чому коливається віра в Мене, коли на океані

з'являються хвилі? А ти йди назустріч хвилі, навіть самої величезної і страшною, нічого не боячись, бо

Я за тобою, зі Мною пройдеш через всі, навіть найбільш неможливе і непрохідне. Пройдеш, щоб

зустрінеться віч-на-віч. Зустріч з Отцеві своєму - це власність твоя, це майбутнє твоє, це щастя твоє і

мета. І якщо до Мене важкий шлях, то йдуть легким шляхом до Мене не доходять. Так дивись на кожне

утискання як на можливість якнайшвидшого до Мене наближення. Просто: хто більше заплатив, більше

і отримує. А ти отримуєш найбільше, що може досягти людина. Обіцяю спасіння всім, хто

слід за Мною. І ти в їх числі. Носій Каменя, будь каменю подібний в твердості впевненості в

Вчителі. Як же інакше пристане до Вищого, якщо від нижчого не відірватися. Не можна служити двом з

однаковим завзяттям. Тяжіння до різних полюсів життя зруйнує рівновагу твоє, і станеш ти

будинком, в собі розділеним. І тоді не встояти. Але вважаючи все до Мене і на Мене покладаючись, пройдеш

через все непошкоджене. Так, сміливо йди через життя, незважаючи ні на що, бо Я за тобою.

490. (Сент. 18). Головне не це, головне інше, головне - як життя перейти. Бери життя таким,

як вона є, а не такою, як вона мала б складатися на твою думку, і радій служінню

життя. Ти не учасник її, але лише Той, хто дивиться. Сутратма - актор, а ти Той, Хто лише дивиться, як він

виконує свою роль - добре чи погано. І не має значення, яка ця роль: царя або бідняка,

вождя або воїна, художника або лікаря, але зіграти її треба добре. Треба дати краще вираз ролі

з наявними даними. Треба грати так, як ніби-то це не гра, а саме життя, і в той же час знати,

що якою б життєвою вона не здавалася, все це лише тільки гра на тимчасовій сцені. опуститься

завісу життя, буде знятий грим і тимчасові шати, і безмовно, хто дивиться Свідок Може

судити, добре була виконана чергова роль або погано. Завзято Хочу підняти свідомість над

штовханиною і суєтою матеріального світу. Сутратма - актор, а життя - сцена. Чому ж так яро

приймається все це за дійсність? І питання, і сумнів, і нерозуміння походять від цього,

тому, що Майя приймається за дійсність. Треба сили знайти піднятися над безодню життя,

щоб не опинитися в неї втягнутим. Ось виповнюється роль царя або раба - не все одно артисту,

яку роль грати добре, якщо Ведучий розподіл ролей Знайшов, що треба зіграти саме цю

роль, Їм призначену. Не нам судити, чому Владики Карми безпомилково і справедливо

розподіляють ролі кожного воплощенцу, тобто керують долями людей. Невдоволення, нарікання,


протидія рішенню Владик Карми безглуздо, недоцільно і цілі не досягає. краще

всього роль свою чергову виконати сумлінно, вкладаючи в неї всі свої здібності. адже це

всього-на-всього тільки роль на сцені майявіческой очевидності. Все умовно, все тимчасово, все

нереально. Наступна роль буде інша: інша епоха, інший народ і особистість зовсім інша.

Добре виконати роль якої допоможе накопичений артистичний, тобто життєвий досвід. І

якщо це так, то не на невдоволення роллю, але на краще її виконання слід і сили, і увагу

звернути. Багато буває складних і скрутних становищ на сцені. Але ж це тільки гра, гра

втілених на арені життя в тимчасових смертних шатах - оболонках своїх. ти сілішься

втриматися за незаперечну, переконливу, але примарну очевидність життя земного, а Я

Стверджую, що все це тільки лише Майя. Скільки вже було змін декорацій і сцен навіть в цій

житті земному. Але ти, хто дивиться, як і раніше Залишаєшся свідком, і тільки свідком

що проходить перед твоїм свідомістю життя. Навіщо ж тоді прив'язувати свідомість до кривих умов

земного існування? Треба просто йти через життя, не обтяжуючи себе її складнощами занадто.

Зігнуті душі, зломлені життям, так можна назвати їх. І немає серед них переможців.

Труднощі громадяться, як гори! Що ж з того? Владиці ще важче. Чим вище, тим і важче. за

руці і меч, щоб їм розрубувати гордієвих вузли щільних поєднань. Куполом розуміння Покриваю все

складності життя і безвихідність обставин. Всі питання і проблеми - на сцені, за сценою -

дійсність, в світлі якої сценічна очевидність втрачає своє самодостатнє значення і

сенс. І, знаючи все це, все ж роль треба зіграти добре, як ніби-то це і є справжнє життя.

Саме, треба дати ілюзію дійсності. До цього і прагне саме життя, щоб актори краще

грали. Не всі це знають, але знають тим краще повинні виконувати кожен своє. Ти хочеш Вчителі

переконати, що життя - це не сцена і ти не актор, що все це - дійсність, бо видима, відчутна і

чутна. Але очевидність є дійсність сліпих. А ти зрячий. Тому слід утвердитися в

психології зрячих, тобто прозріли в дійсність. А Я кажу, що все, що турбує, турбує

і обтяжує тебе, неважливо. Важливо інше: як гідно, красиво і гордо, гордістю духу, через життя

перейти. Через життя пройти переможцем життя, главу перед нею не схиливши, і буде рішенням,

гідним того, хто позначений Мого Духа.

491. З сильного духу труднощі життя висікають іскри світла. Чим більше труднощів, тим

більше іскор, зливаються в громади вогнів. Дивіться, як під тяжкими ударами молота летять

вогняні іскри від плекає меча. Так загартовується і полум'яний меч духу. На кожен удар долі

треба дати іскри і спалахи вогнів, що зміцнюють основний метал. Шлаки і нагар відлетять самі, лише

б удари не припинялися. Мудрі печаль, коли їх долає благополуччя і багатство. Кому

ж хочеться тупеть, усвідомлюючи процес отупіння. Подивіться на життя сильних духів: скільки боротьби,

скільки труднощів, скільки подолань і скільки досягнень нетлінних з собою забирають в

Невідомий Мир. Друзі, якщо хочете процвітати і рухатися швидко, забудьте про життя привільною і

легкої, забудьте про солодких мріях.

Прийміть суворість подвигу як єдине рішення життя і, твердо і міцно ступаючи, йдіть швидше

до мене.

492. Син Мій, Ми Вважаємо, що кращим виразом готовності до Служінню буде

самовідданість. Забуття себе невіддільне від Чаші Загального Блага. Що треба забути? своє мале

«Я». Воно наповнює внутрішній світ людини малими думками, утворюючи малу сферу особистості. цією

сферою не осягнути ні миру, ні планети. Мале «я» замкнуто в собі і зайнято собою. Добре забути себе

у праці. Будь-яке самозабутнє дію посильно розкриває і розширює цей замкнутий світ. Будь-яке

дія, вчинена заради Загального Блага, виводить людину в світ, Загальним Благом охоплюється.

Добре жити широкими світовими інтересами, інтересами свого народу і країни, інтересами кого

завгодно, але лише б не особисто своїми. Про себе теж можна піклуватися, але як про стороннє, що не

вкладаючи в ці турботи затятих особистих почуттів і емоцій. Краще душею вболівати за інших, ніж за себе.

Можна навіть думати про себе в третій особі, бо все, пов'язане з особистістю, тимчасове і все чуже. це

почуття відчуженості від своєї особистості може відчути високе свідомість при скиданні

матеріальної і тонкої оболонок. Коли дійсно може сказати дух про своє мале «я», що ось


воно відокремилося в вигляді окремої форми і що воно, справді, не "я", і назвати його в третій особі.

Частіше слід розглядати цю тимчасову особистість як явище, окреме від безсмертного духу.

У молодості «я» це вважає себе молодим, в старості - старим, в хвороби - хворим. воно вважає

себе росіянином, німцем, французом, негром. Воно може бути робочим, шевцем, інженером і ким

завгодно. Але дух не має віку в звичайному значенні, дух не має національності і кольору шкіри, дух

не має спеціальності і роду занять, і паспорт не потрібен йому в просторах Надземного Миру. Усе

це пов'язано з особистістю і відкидається при переході посмертної кордону. краще почати

розкріпачення свідомості ще на Землі. Кращим способом буде Служіння загальному благу і розуміння

того, що особистість є знаряддя, або форма земного вираження духу, дана йому в розпорядження як

засіб для збагачення і зростання Особливості, або Безсмертної перевтілюється Сутності

людини. Замкнути її в рамки малої особистості означає позбавити свідомість безсмертя, тобто

неперервності. Якщо свідомість замкнути в особистості, воно разом зі смертю її і згасає.

Самовідданість є шлях до безсмертя духу, є шлях до досягнення стану неперервні

свідомості. Як основи зруйновано кордону малого «я», велике «Я» проявляється. затвердимо

самовідданість у застосуванні. Навчимося відсувати свої особисті почуття, думки і емоції на

задній план, надавши передній емоціям, почуттям і думкам людей, що оточують нас. Не всіх, але

тих, кому ми можемо бути корисними в дусі. Людина, зайнятий собою, не може думати про віддачу - від

зайнятості собою треба вчитися звільнятися. Мале «я» стоїть як камінь спотикання на шляху, або,

подібно гирям на ногах, тягне на дно. Помислити треба про кайданах особистості, замикаючих свідомість в

мале коло життя. Ці кола, або особисті сфери, часом бувають настільки незначні і обмежені, що

від людини залишається лише людське нікчемність. Чи не про ці нікчеми Сказано «ви боги», ці

слова Сказані про Людину.

493. (Сент. 19). Друг Мой, уловлення просторових думок теж вимагає відкидання від себе,

або самозабуття, аж до виключення зі свідомості особового мислення. У цьому складність

зосередження. Особистість постійно вторгається і порушує процес. І тут теж потрібно подолання.

Треба як би вийти за межі власної аури, або пробити своє ауріческое яйце. мало хто в

змозі зробити це. Три нижчі оболонки, як панциром, огортають свідомість і не дозволяють йому

вийти зі сфери своїх випромінювань, що утворюють прояв земної людини. Як пташеня пробиває

шкаралупу і виходить на свободу, так і дух пробиває шкаралупу щільних випромінювань, пов'язаних з нижчої

тріадою, щоб вийти на просторовий простір. Потрібна велика тренування і напруга,

щоб подолати вібрації навколишнього середовища, що діють на свідомість. Вони втручаються в нього і

порушують протягом вищої думки. А вона повинна текти плавно, не перериваючись. стрункість побудови

сприйнятих думок вказує на правильність процесу їх уловлення з простору.

Відповідна налаштованість психічного апарату дає тон і встановлює той ключ, в якому

йде сприйняття. Щоб сприйняти, треба налаштувати свій приймач свідомості на співзвучною хвилі. Усе

істота напружується для уловлення хвиль співзвучних. Мислепріемнік свідомості діє. самий

процес оформлення думок іноді відбувається швидко, іноді повільно: все залежить від

просторових умов і стану організму. Напрямна воля духу утримує потік думок

в затвердженому каналі. Процес легкий і простий, але вимагає повної відмови від себе. простота і

легкість досягаються довгим досвідом, так само, як і граючи на скрипці або роялі. Тренування вимагає все,

що виконується добре. І в сфері духовних явищ застосовується той же принцип. тому

Вітаємо наполегливість, завзятість і ритм. Чому стільки підходів з різних точок зору і під

різними кутами все до того ж? Щоб свідомість твердо ввести в нові сфери вищих напруг.

Свідомості людському відкриваються нові можливості пізнання світу. Треба їх затвердити,

враховуючи всю різноманітність свідомостей. Кожен з цих підходів для кого-то буде найбільш близьким і

прийнятним. Тому не дивуйтеся удаваними повтореннями. Кожне з них поглиблено і

збагачене новими подробицями, спірально даються. Все - для найближчих, інше і по

співзвучністю - для приходять за Світлом. Мало дають - тим більше цінуємо носіїв знання.

Психотехніку сприйняття Прагну пояснити до кінця, щоб зрозуміли, що черпати може кожен і

особливо привілейованих немає. Привілей виключається також і з життя духовного. Доступ всім, хто

хоче і в силах. Вчення Життя відкрито для всіх, і вхід нікому не заборонений. Нова Епоха широко


відкриває двері в Світ духу. Бажаючі можуть увійти. І ніхто їй не бракує, що він за

бортом або не потрібен. Потрібні всі, що не отруєні отрутою заперечення, сумніви і блюзнірства. Всім, всім,

всім дається Вчення Світу. Бажають, прийдіть побачити Сонце Нового Життя.

494. (Сент. 20). Багато що стане ясніше, коли прийде час виповнитися термінів, бо все займе свої

місця. Велике перебудову, що торкнулося зміщаються країн, зрушило людей з насиджених місць, і

бродіння ще не закінчилося. Магніт карми розподіляє всіх за місцем тяжіння, щоб в потрібний

момент всі були на місцях. Карми згортаються стрімко. Підготовка йде у всепланетному

масштабі. В рівновага повинна прийти всі, не тільки стихії, а й люди, щоб потім вже почати

новий Цикл. Адже умови повинні будуть змінитися так, щоб про минуле не захотілося і

згадувати. Наскільки ж великі в такому випадку повинні бути йдуть зміни. Досі зміна йшло,

головним чином, в сфері матеріального світу, при настанні термінів воно піде в сфері духовної.

І коли воно здійсниться, зовнішнє, яке є віддзеркаленням внутрішнього, стане за змістом

іншим. Форма залишиться, але зміст життя піде під знаком духу. Савл і Павло - одне і те ж

обличчя. Але коли настав його час, духовне перемогло над фізичним і зовнішнім. Адже Кажу про

перетворенні життя шляхом перетворення духу. Диктувати і направляти протягом життя буде дух.

Можна уявити собі всю глибину перетворення життя, якщо форми, нею досягнуті в процесі

перебудови і зміщення, залишаться, а зміст зміниться по суті. Зміни в зміщаються

країнах тому і мали місце, щоб нові форми відповідали б духу наступаючої Епохи

Майтрейи. Жертви, принесені в ім'я майбутнього, великі, бо великий Світло йде. Не можна судити по

справжньому про майбутнє зазвичай, але лише за контрастом. Стрімкість настання Вогняної Ери

поставить людство перед доконаним фактом. Здійснення Космічної Волі піде під

знаком непохитності. Воля людська сильна до відомих меж, за відомими межами їй

доводиться схилятися перед велінням Волі Вищої. Як би не був сильний і могутній чоловік в

світі земному, але воля його, уявляю на Землі, має межі і зовсім закінчується зі смертю тіла.

Межа могутності людського очевидний і неотріцаем. Але навіть і в сферах земних психічний апарат

людини налаштовується і регулюється просторовими енергіями. Десь спалахнуть нові промені, і

люди будуть відповідати співзвучно. Промені затвердять прийдешнє щастя людства.

495. (Сент. 21). Син Мій, коли твориш Справа Моє, сили твої подесятеряються. Краще жити в

Ім'я Моє, так, щоб все що робилося відбувалося в Ім'я Моє. І тоді влада діяти Іменем Моїм

стає твоїм невід'ємним правом. «В Ім'я Отця і Сина і Святого Духа» було формулою

християн. Син - це Я, Отець - Мій Владико, і Святий Дух - Вогонь. Так діяли Вогнем, або

Вогненно через мене і Отця мого, який є Мій Владика. Але Я в Отці, а Вогонь як і раніше

залишається витворюючи міццю. Але так як сила формули втрачена, знову Даю нову силу творити життя

в ім'я Моє тим, хто Мене визнає. Ім'я Моє Щоб ти певно талісманом. Всіма способами, усіма

силами, всім старанням прагни усвідомлення Близькості Моїй поглибити. Мало визнати істинність слів

«Я з вами завжди», треба зробити цю істину реальним фактором життя. Треба, щоб визнання це

всюди супроводжувало в життя і кожен вчинок і дію висловлювали сутність його. Це і буде

Служінням. Вони служать людям, або справі, або ідеям, а учень служить свого Владики. І Образ

Вчителі є для нього провідним. Так будемо разом ще ближче. Кордонів цієї Близькості з Учителем

немає. При явищі Палоріі, коли свідомості злиті воєдино, ще залишається Мудрість Владики, до

вершини якої можна підніматися без кінця. Мудрість є результат накопичень і знання.

Черпати знання шляхом Близькості можна необмежено. Значить, турбота про ще більшому зближенні

принесе і ще більшу мудрість. Отримане знання ще не усвідомлюється, лише застосування його в

життя в міру потреби і при віддачі людям покаже його глибину. Багато дано, і багато закладено

міцно. Усвідомлення отриманого і одержуваного скарби корисно. Багато Дано в Учення, але головне

не укладена в друкованих аркушах і не може бути видано всім. Навіть багато твоїх Записи далеко не для

всіх, хоча їх і можна читати. На щастя, непідготовлений не зрозуміє. деякі помучаться

удаваними повтореннями, що не відчувши спіралі. Адже для того щоб відчути цю спіраль, треба,

щоб свідомість розгорталося спірально в міру прочитання дається. А це вимагає роботи і

розширення свідомості. Але кожен приніс отримає, або візьме шматок по собі. Хто більше


принесе, той більше й отримає. Одне можна сказати: кожен, хто прийде не втече Ненасичені до

меж своєї свідомості. Це і зрозуміло - мудрість Моя і знання, Мною дається безпосередньо

або через найближчих, настільки перевершує те, що знають вони, що кожне устремління їх можна

наситити по його силі і здатності поглинання, тобто за силою тяжіння спрямованих до пізнання

енергій. Іди через життя з свідомістю, що кожному, щиро підійшов, можеш дати і повинен

дати в розмірі його здатності вмістити. Міра вміщення і буде мірою давання. Тому Ми Любимо

питання. Їх можна уподібнити судинах, простягає за влагою. Соизмеримость в віддачі треба

дотримати, інакше вийде руйнування. Не можна обтяжити підійшов надміру - не витримає.

Питання вказує як би рамки, або напрямок, яким можна керуватися. Чи не глибину

свого розуміння і знання, але питається треба весь час мати на увазі. Ростемо на розумінні

чужої душі. Служіння збагачує свідомість надзвичайно. Багато підійдуть, і до того ж несподівано. А

потім, коли здійсняться терміни - множини. Підготовка до майбутнього вказує на ступінь готовності

духу для Служіння. Ні засмучення, ні обтяження, ні труднощі, ні особисті настрої вже не можуть

припинити цієї постійної готовності давати, як тільки виникає в цьому потреба. Самоотрешеніе

проявляється також і в цьому. Говорив вже про зростаючі можливості. Ось мужність і знання, як

наситити духовний голод людини - велике досягнення. Чи багато хто здатні? скарби

накопичені дають можливість поділитися ними. Радість усвідомлення накопиченого багатства -

найвища. Спадщина отримується вимагає турботи про те, як ним розпорядитися найкращим чином.

Даю для роздачі розумною і мудрою і Радію, коли вона відбувається. І якщо ви отримали мірою

повною і нагнітання, то і роздавайте, не економлячи, але по свідомості. Здатність вмістити дає вже

право на отримання знання - як би пропуск в Сфери Вищого пізнавання. Учень! Коли ти

стаєш сіятелем, благо тобі.

496.Чи не дивуйтеся умовами обтяжливими - вони допускаються Учителем. Вони висічуть іскри

і дадуть вогні. Зустрічайте чергову хвилю весело і сміливо, хоча б вона загрожувала тисячами здаються

небезпек або неприємностей. Посмішкою відганяйте тіні, усмішкою і переможете, з усмішкою пройшовши до

кінця. Нехай ця посмішка буде хоча б в дусі, але сміливо зустрічайте чергову хвилю життя. Я сміливим

щит.

497. «Там, де двоє або троє зібралися в ім'я Моє, там Я серед них». Стара формула залишається

життєвої і понині. Тільки розуміють її і докладають її залишилося так мало. Якщо справи,

творені в Ім'я Моє колективно, творяться об'єднаними аурами, Учитель допомогу Свою у Лучі

Своєму Посилає. Об'єднання свідомостей навколо Вчителі дає особливу міць об'єднаних енергій.

498. (Сент. 22). Життя людини будується думкою. Побудова на хвилі страху, роздратування,

злоби непридатне, бо просторове співзвуччя на подібній хвилі приверне і відповідні

спершу тонкі, а потім вже і щільні освіти. Добре побудова на ключі Близькості з Учителем,

на хвилі любові або відданості. Хвилі думки, насичені будь-яким позитивним якістю,

породять відповідність по природі своїй. Простір є сфера, яка народжує відгук за характером

поклику. Процес відгуку магнітів. Думки, які кидають в простір, ростуть, магнітно накопичуючи

споріднені своєю сутністю елементи і збільшуючись, подібно снігової грудки, щоб потім

повернутися до центру, їх котрий породив. Так росте людина думками своїми. При контакті з Учителем до

цієї творчості додається Луч Света і магнетизм творчої думки посилюється. Думка завжди в

розпорядженні людини, отже, колесо отримання і посилки можна завжди привести в

рух. Міркування про посилається спіралі думки або спіралі світла правильно. спірально

летить куля летить далі, ніж з циліндричного стовбура. Спіраль легше прободает простір.

Будь-яке явище двуполюсность. І, крім того, подібно спіралі часу з її двома точками весняного і

осіннього рівнодення, воно має свої дві нейтральні точки. Спіральний рух, як в свастики,

викликається наявністю протилежних полюсів. Думка є явище, яке підлягає законам уявленія

матерії, бо тіло думки тонко-матеріально. При вивченні думки припускаються помилок, відносячи її в

область абстракції. Думка не є абстрактність, але матеріально існуюча реальність. Чи не

може бути абстрагованістю то, що викликає видимі простим оком неотріцаемие слідства.


Яскраве уявлення смачних страв у голодної людини викликає навіть спазми шлунку і рясне

виділення слини. Думка матеріальна і реальна. Не можна заперечувати дійсність. особливо сильна

думка, створена з певною метою і для певного впливу. подібно добре

дисциплінованого солдату, думка беззаперечно виконує наказ того, хто його віддає. У ній

укладена воля. Думки не є нешкідливі освіти, здатні наповнити простір. Багато з них,

будучи зарядженими частинками волі, магнітно яри і активні. Злі сильні думки можуть буквально

розтерзати слабкого, але злого людини, що залучив їх завдяки тяжінню за співзвучністю. слід

мати на увазі, що думка, заряджена астральними емоціями, безсила перед думкою безпристрасно, але

вищого порядку. Байдужа думка гасить і нейтралізує пожежа пристрасних, емоційних думок.

Думки емоційні заразливі жахливо, якщо в астральному початку людини є астральна

матерія такого ж порядку, насичена відповідними елементами. Саме вона автоматично і

приходить в рух під впливом думок емоційних, своїх і чужих. Та хвиля, на якій

налаштовується мікрокосм людський, має дуже велике значення саме завдяки магнітним

властивостями і особливостям думки. Дати хвилю самоісходящую незалежно від зовнішніх умов

або всупереч їм, хвилю думок світлих і позитивних, буде перемогою духу над нагнітання

навколишнього його сфери або ж над свавіллям власного астралу. Переможцем називається той, хто

сам створює свої хвилі світлих випромінювань, не підкоряючись нижчим вібраціям думок, звідки б вони

не виходили. Так нехай же подолання і перемога буде гаслом кожного дня. Адже треба не тільки себе

перемогти, але і впливу зовнішні в собі. Робота подвійна. Особливо сильні останні. тому і

Повторюю про перемогу, бо яри сфери людські.

499. (Сент. 23). Коли умови згустилися непомірно і кармічно їх не можна змінити, треба

перечекати хвилю неминучості, спокійно надавши їй пройти повз. Проходить все. Пройде і це.

Ясно все буде. Затемнення немає від Світу. Що зараз потрібніше, перо або руки? Важко всім, але комусь

важче за всіх.

500. Син Мій, не треба очікувати майбутнє в своїх заходах. Минуле показало, що вони не

спроможні. Кожну хвилину, чекаючи одного, треба бути готовим до зовсім іншого, тобто бути

готовим до всього, не обмежуючи майбутнє особистими передумовами. Також слід навчитися

діяти одному і самостійно, покладаючись лише на себе і на Вчителя. відповідальність і

наслідок несете на собі самі, бо все діється за особистою відповідальністю. Бій з життям ведеться

самостійно і єдиним початком духу. Привілейованих немає. Також неминучі і кармічні узи

і розрахунки. Хотілося б в житті земному покластися на когось постарше і відчути себе за

родину стінами. Але і цього не буде. З життям доведеться весь час стояти лицем до лиця, але не ховатися

за грубкою. Рожеві мрії також варто було б давно залишити. Всі проходять сувору, повну

випробувань школу життя. І Любов маєте, і Турботу, і Луч, але серед холоду життя, утисків,

применшення і удаваного самотності як би надані самим собі. Треба бути готовим до

всіляких несподіванок і пам'ятати, що дух не вразливий нічим. Все ж інше і все, що навколо,

підлягає впливам зовнішніх умов. Мета - саме встояти, не дивлячись на постійно мінливий

характер потоку повз поточної життя. Зміни не можуть відбиватися на Основах або коливати їх.

Якщо коливаються Основи, значить, щось сприйняте неправильно, але і щось треба зміцнити. страх

перед особистим майбутнім, страх перед труднощами, страх перед невідомістю треба залишити. треба

просто йти через життя, вважаючи невразливість свою всередині, в ядрі свого духу. Треба міцно стояти на

Землі і міцно ходити по ній, але в той же час все своє вважаючи всередині: не на зовнішній спиратися, а на

внутрішнє. Сили треба зібрати всередину і всередині, що б зовні не відбувалося. Звичайно, все складеться

як-то, і не так, як здається. Коли постане неминуче, сміливо треба зустріти його. багато здивування

вирішаться самі собою - життя дозволить.

501. Повторюючи Ім'я Вчителі, створюємо хвилю сили. На цій хвилі можна і діяти. вона

 43 сторінка |  45 сторінка


 33 сторінка |  34 сторінка |  35 сторінка |  36 сторінка |  37 сторінка |  38 сторінка |  39 сторінка |  40 сторінка |  41 сторінка |  42 сторінка |

© 2016-2022  um.co.ua - учбові матеріали та реферати