Головна

Несіть мою любов

  1.  A. Братська любов
  2.  II. Афіни: любов, вино і філософія
  3.  III. Зіставте англійські пропозиції з російськими
  4.  Joy Division: любов розділить нас
  5.  А діти перейняли від вас любов до плавання?
  6.  Б. Материнська любов
  7.  Басьо і любов до природи

Учень Будди зібрався йти поширювати вчення в дуже неспокійне місце, ніхто ще не ходив туди. Дізнавшись про це, Будда запитав його:

- Перед тим, як вирішити остаточно, відповідай мені на три питання. Перше питання: чи знаєш ти, що люди тієї області дуже жорстокі і легко дратуються? Небезпечно йти до них, тому ніхто з моїх учнів не ходив туди. Якщо тебе образять, а вони образять, як ти збираєшся відреагувати? Що трапиться в твоєму серці?

Учень відповів:

- Ти знаєш абсолютно ясно, що трапиться в моєму серці, тому що ти знаєш моє серце; ти є моє серце! Але я відповім: якщо вони образять мене, глибоко в моєму серці я буду відчувати вдячність до них за те, що вони лише тільки образили мене, а могли б і побити.

Будда сказав:

- Добре. Тепер друге питання. Якщо вони поб'ють тебе, що ти будеш відчувати до них? Учень відповів:

- Ти знаєш абсолютно ясно, я буду вдячний їм тому, що вони тільки побили мене, а могли б і вбити.

Будда сказав:

- Тепер третє питання. Якщо тебе будуть вбивати, що ти будеш думати про них, як ти будеш реагувати?

І учень відповів:

- Ти знаєш абсолютно ясно. Але раз ти питаєш, я відповім тобі. Якщо вони будуть вбивати мене, я буду вдячний їм, оскільки вони дадуть мені найбільшу можливість, найбільший виклик. Може бути, таким чином вони звільнять мене з рабства.

Будда сказав:

- Тепер ти можеш йти. Я за тебе спокійний. Куди б ти не пішов, ти будеш випромінювати мою енергію і понесеш людям мою любов і співчуття.

 Кинь це! |  розв'яжіть вузли


 Я непередбачуваний |  Справжня любов |  серединний шлях |  Що посієш те й пожнеш |  Просто йдіть своїм шляхом |  Кожному своє |  Вища жертва |  Я дам тобі рішення |  мудра бесіда |  Зупинись! |

© 2016-2022  um.co.ua - учбові матеріали та реферати