Головна

ВИПРОБУВАННЯ рапірах БАНДЗЕ

1.  II. випробування царевичів
  2.  Бетони. Випробування наповнювачів.
  3.  Як докази Руська Правда знала і суд божий, тобто ордалії (випробування залізом, водою).
  4.  Друге випробування Сіти
  5.  Чи використовувалися рапіри проти броні?
  6.  Чи використовувалися рапіри проти важкого середньовічного меча?
  7.  випробування Барометра

Матаюро Ягью був сином відомого фехтувальника. Його батько, зрозумівши, що син працює занадто посередньо, щоб очікувати від нього майстерності, відрікся від нього.

Тоді Матаюро відправився на гору Футарі і тут знайшов знаменитого фехтувальника Бандзе.

Але Бандзе підтвердив думку батька.

«Ти хочеш навчитися мистецтву фехтування під моїм керівництвом? - Запитав Бандзе. - Ти не відповідаєш моїм вимогам ».

«Але якщо я буду дуже старатися, за скільки років я зможу стати майстром?» - Наполягав хлопець.

«Тобі знадобиться залишок твого життя», - відповів Бандзе.

«Я не можу чекати так довго, - пояснив Матаюро. - Я згоден працювати день і ніч, якщо ти тільки погодишся вчити мене. Якщо я стану твоїм довіреним слугою, скільки це займе часу? »

«О, може бути, років десять», - пом'якшав Бандзе.

«Мій батько старий, і скоро мені доведеться піклуватися про нього, - продовжував Матаюро. - Якщо я буду працювати ще більше, скільки це займе часу? »

«О, може бути років тридцять», - сказав Бандзе.

"Як же так? - Запитав Матаюро. - Спочатку ти сказав десять, а тепер тридцять? Я готовий перенести будь-яке вчення, аби навчитися цієї майстерності в найкоротший термін ».

«У такому разі, - сказав Бандзе, - ти повинен залишатися у мене сімдесят років. Людина, яка так поспішає домогтися результатів, рідко вчиться швидко ».

«Добре, - заявив юнак, зрозумівши, нарешті, що йому закинули невитриманості. - Я згоден ».

Майстер запропонував Матаюро ніколи не заговорювати про фехтуванні і не торкатися до рапірі.

Він готував їжу вчителю, мив посуд, стелив йому постіль, підмітав подвір'я, доглядав за садом і не згадував про мистецтво фехтування.

Минуло три роки. Матаюро все ще працював. Думаючи про своє майбутнє, він ставав сумніше. Він ще навіть

і не починав вчитися мистецтву, якій присвятив своє життя.

Але одного разу Бандзе підкрався до нього ззаду і жахливо сильно вдарив його дерев'яною рапірою.

На наступний день, коли Матаюро варив рис, Бандзе знову несподівано напав на нього.

Після цього вдень і вночі Матаюро повинен був бути готовим до захисту від несподіваних ударів. Не минало жодної хвилини, щоб він не думав про напад рапіри Бандзе.

Він навчався так швидко, що викликав посмішку на обличчі свого вчителя. Матаюро став найбільшим фехтувальником країни.

курильниці |  ДЗЕН оповідач історій

скупити НАВЧАННЯ |  ХЛОПОК ОДНІЄЇ ДОЛОНІ |  МОЄ СЕРЦЕ палає, ЯК ВОГОНЬ |  ВЧЕНИЙ ДІАЛОГ за нічліг |  СКУПИЙ ХУДОЖНИК |  ЯСНЕ РОЗУМІННЯ »РЁНЕН |  ТУНЕЛЬ |  Приборкання привид |  ЩО ТИ РОБИШ! ЩО ТИ ГОВОРИШ! |  Не прив'язуватися до праху |

© um.co.ua - учбові матеріали та реферати