Головна

Шрі К. Паттабгі Джойса

Аштанга - Йога - Мантра



 Ом Ванді гурунам чаранаравііде Сандаршіта-сватма-сукхава бодхи Ніхшреясе Джангала-кайя-мане Сансара-хал ахала-мохашантьяй

Абахо-пурушакарам Шанкх-Чакрас-дхарінам Сахасра-шірасамшветам пранамая патанджалім Ом

Я звертаюсь з молитвами клотосним стопах Верховного Гуру,
наставляє в благом знанні, указующего шлях до
осягнення самопробужденнозо найвищого щастя;
до Нього, лікаря в Джуга & чях буття, в чиїх силах усунути
отрута невідання зумовлених існуванням.
До Патанджалі, втілення Адішеша, білому кольором і з тисячею сяючих голів

(В його формі Божественного Змія,Ананта),

в людській подобі нижче плечей
тримає меч (здатність до розрізнення), вогняне
колесо (диск світла, що представляє нескінченне час) і
раковину (божественний звук), - перед Ним я схиляюся.

Передмова

Я був дуже задоволений, коли Ліно попросив мене випередити друге видання «Аштанга-віньяса йоги». У першому виданні Ліно виконав величезну роботу по розшифровці і класифікації віньяси (дихально-рухової системи вправ) відповідно до асанами, як того вимагає метод аштанга-йоги, що викладається Шрі К. Паттабгі Джойсом з Майсора, Південна Індія,
 Натхненний успіхом і величезним інтересом, які викликало його перше видання, Ліно визнав за необхідне продовжити вивчення методу Аштанга і поділитися великим знанням, отриманим від свого Гуру. Ліно записав багато приватних заняття зі Шрі К. Паттабгі Джойсом, присвячені дослідженню цілей і користь кожної окремої асани, і після багатьох годин, відданих читання книг з медицини та консультації з лікарями, створив цей цінний текст «Виньяса і її користь».
 Я хотів би особисто подякувати мого хорошого друга і колегу Ліно Мілін за його сміливі і наполегливі запитання до нашого Гуру Шрі К. Паггабхі Джойса, без яких ця книга не з'явилася б на світ.
 З любов'ю і вдячністю,

Джон Скотт

 Постійні або стандартні асани |  вступ


 Розвиток філософії йоги від Патанджали |  традиція асан |  Крішнараджа Вадіяр - студент і покровитель Йоги |  Трад гімнастики Майсорского палацу |  Борцівське традиція Майсорского палацу |  Примітки |  Асани з положення на спині |  Асани з положення на животі |  асани стоячі |  додаткові асани |

© 2016-2022  um.co.ua - учбові матеріали та реферати