На головну

ГЛАВА 5

1.  Don: (амер.) Глава сім'ї. Див. Boss.
  2.  I. ГЛАВА Про самадхи
  3.  I. ГЛАВА хлопця строфи
  4.  II. ГЛАВА Про ДУХОВНОЇ ПРАКТИЦІ
  5.  II. ГЛАВА Про СЕРЙОЗНОСТІ
  6.  III. ГЛАВА Про ДУМКИ
  7.  III. Глава про думки

ХАРЧУВАННЯ прана або НІЖ ХАРЧУЮТЬСЯ БОГИ

Все нове в цьому світі має свою історію і часто буває добре забутим старим - саме так стоїть справа з Божественним Харчуванням, що підтримує нас на фізичному, емоційному, ментальному і духовному рівні. Кажуть, що світ на початку завжди висміює все нове, потім починає його переслідувати, але, врешті-решт, приймає. Так само і з тією інформацією, яку пропонуємо ми. Проте, ми продовжуємо наш шлях і впевнені, що, врешті-решт, він приведе людство до справжньої свободи. Людство звільниться від необхідності їсти, пити, спати, позбавиться від хвороб, старості і навіть від смерті. Це Другий Рівень Програми Божественного Харчування, але ми ще не до кінця досліджували весь потенціал і всі переваги життя в поле Тета-Дельта. Я впевнена, що існує незліченна кількість інших дарів, які нам ще належить відкрити, особливо якщо ми досягнемо масової настройки.

Я озираюся на минулі десять років, згадуючи всіх зустрілися мені за цей час людей, які ставили переді мною нові цілі або підтримували мене в моїх дослідженнях, спонукаючи мене йти далі, занурюватися глибше в себе, щоб краще зрозуміти Божественне Харчування і могутність Прана. Я безмежно вдячна їм за це.

Звичайно, в ретроспективі все здається набагато простіше, і нас переслідують фрази, що починаються з «якби тільки ...». Якби я тільки знав те, що знаю зараз ..., якби я раніше вчинив так, а не інакше ..., якби я був більше підготовлений ..., і так далі.

Я часто говорила, що якщо б знала, що мене чекає в області Божественного Харчування, я б в першу чергу стала лікарем, а потім - священнослужителем. Це полегшило б мені завдання впоратися з недовірою і скепсисом навколишнього світу, бо для цього Рівня 3 в програмі Божественного Харчування потрібно, в першу чергу, просто чиста і наївна віра. Занадто велика кількість інтелектуальних знань часто заважає нашому серцю розкритися.

У цьому світі першопрохідці повинні бути відважними і відданими своїм переконанням і своїй вірі для того, щоб розширити існуючі рамки, кинути виклик усталеному порядку, і одночасно зберігати рівновагу і цілісність - цікава задача, яку здатні виконати лише люди з відважним серцем або просто наївні люди.

Коли я вперше поділилася з громадськістю своїми експериментальними дослідженнями в поле Рівня 3 Божественного Харчування, мені сказали, що мене врятувала лише моя наївність. І зараз я розумію, що це - правда, бо віра допомагає долати життєві бурі багатьом першопрохідникам, навіть не підозрюють про те, що будь-яке нововведення стикається з потужним опором.

Мій шлях був чітко визначений спочатку: я прагнула повернути людям силу Божественного. Що стосується книги «Їжа Богів», крім звільнення від необхідності приймати фізичну їжу, вона пропонує щось набагато важливіше. Феномен харчування прання викликав сильний громадський резонанс, при цьому, на жаль, люди випустили з уваги той факт, що через Канал Божественного Харчування вони можуть отримати любов, зцілення і повчання. Ця книга є моєю спробою нагадати про цей факт, а також запропонувати тим, хто цього бажає, надійну і

послідовну програму підключення до каналу Божественного Харчування.

Чи існує більш простий шлях? Ймовірно, існує.

Чи знаємо ми все про це явище? Ні, але ми пропонуємо те, що знаємо на сьогоднішній день.

Рекомендуємо ми продовжувати наукові експерименти і медичні дослідження? Безумовно!

Чи є всі першовідкривачі і першопрохідці досконалими істотами? Ні. Більшість з них - звичайні люди, готові досліджувати таємниці життя, наділені сильною волею і чистим серцем, що дозволяє їм прокладати нові шляхи.

Я часто чую від людей, що їм було б набагато легше виконати те чи інше завдання, якби існував чіткий план, який розкладає все факти і всі кроки по поличках, і щоб у ньому були присутні чітка логіка і мотивація, були названі цілі і результати, до яких слід прагнути. На жаль, ті, хто покликаний до подібного служіння (досліджувати область Божественного) практично не в змозі запропонувати такий чіткий план дій. Адже все воїни духу йдуть цим шляхом, дотримуючись своєї віри, довіряючи свого внутрішнього голосу, і ключ, отпирающий ворота до вищих світи - це енергетичне поєднання щирості, смирення і підпорядкування. Ці якості купуються лише в процесі життя. Прагнення дізнатися і відчути більше, сувора самодисципліна, що дозволяє налаштуватися на Канал Божественного Харчування, також необхідні на цьому шляху, але знаходить переваги варті того!

Кажуть, що долі не існує, що ми самі будуємо своє життя і самі вирішуємо, чи прийняти те, що зустрічається на життєвому шляху і скористатися їм на благо собі і всім оточуючим, чи ні. Однак в Божественному світі все мрії можуть стати реальністю, і дороги, що ведуть до мрії, вже давно там прокладені. Деякі стежки вже протоптані, але не до кінця вивчені, бо поля творчих можливостей дійсно не обмежені. Кожна стежка являє собою поле, яке немов магнітом

притягує до себе тих, хто наділений прагненням до дослідження, бо завдяки закону резонансу подібне притягується подібним, і подібні один одному поля будуть завжди зливатися в космічній грі.

Цілісні натури, керуючись прагненням відкрити щось милостиве для всіх, ніколи не шкодують ні про що, особливо якщо їх дії були щирими. Але це не може захистити їх чисті серця від гніву, невігластва і помилки тих, кому поки чуже прагнення до більш високим і більш чистим цілям. Так було завжди, так є зараз, і цілком ймовірно, так і буде в майбутньому. І тому інформація, що міститься в серії «Божественне Харчування Світлом» кидає виклик не тільки традиційної медицини і фармакології, але навіть і холістичної медицині, так як в поле Божественного Харчування зникає будь-яка хвороба, будь-яка дисгармонія. Коли широкі маси людей візьмуть Божественне Харчування і отримають до нього доступ, відпаде потреба в багатьох галузях медицини і дієтології, і багато стануть безробітними, так як людям (як на індивідуальному рівні, так і в масштабі всієї планети) не знадобляться їхні послуги. Це всього лише природний шлях нашої еволюції і підтвердження того, що ми володіємо вродженою мудрістю, яка дає нам можливість вчитися і розвиватися.

Одна з радощів життя - можливість вчитися і вдосконалюватися. Щоб полегшити завдання я знайшла більш простий метод підключення до каналу Божественного Харчування і склала програму для тих людей, які з тих чи інших причин зіткнулися з труднощами на цьому шляху.

Перш ніж ми почнемо розглядати різноманітні доступні нам форми харчування, я б хотіла пояснити, в чому відмінність між Харчуванням Світлом і Божественним Харчуванням.

Я пропоную ознайомитися з наступними пунктами:

Саме основне розходження в тому, що, зосередившись на Божественному харчування, ми задовольняємо себе на всіх рівнях

Дозволивши Божественному потоку посилитися в нашій биосистеме, ми все одно отримаємо користь, навіть якщо ми віддамо перевагу насолоджуватися фізичної їжею. Це означає, що ми зможемо насититися емоційно, ментально і духовно, так як метод і керівництво, що подаються в цій книзі, допоможуть нам звільнитися від поточного стану емоційної, ментальної та духовної анорексії, як в особистому, так і в глобальному плані. Як я вже говорила, це Рівень 1 в Програмі Божественного Харчування.

Живучи в цьому світі, я цілком зосереджена на вивченні Божественного Харчування і пошуку методів його досягнення. Цьому я присвятила своє життя, бо знаю, що коли ми навчимося правильно тамувати свій голод, харчуючись з чистого і доступного всім джерела, наша планета перетвориться на квітучий райський сад, в якому знайдеться місце для всіх. Я б не стала присвячувати своє життя однієї тільки проблеми «їсти чи не їсти», таке завдання для мене занадто вузька, особливо після того, як я зрозуміла, які досягнення чекають того, хто зможе налаштуватися на канал Божественного Харчування.

Посиливши інтенсивність цього потоку і направивши його таким чином, щоб він невпинно постачав нас чистою, нічим не обмеженої емоційної, ментальної і духовною їжею, ми зможемо прийняти від нього ще один дар, який полягає в здатності Джерела фізично живити наші клітини. Це Рівень 3 в Програмі Божественного Харчування, і досягти його прагнуть не всі. Для мене це один з невеликих подарунків, які я отримую з Їжею Богів, і я відчуваю, що нам слід прагнути отримати всі подарунки. В майбутньому маси людей зможуть скористатися цими дарами, проте в даний час, ми, західні люди, поки перебуваємо на етапі перших відкриттів, і нам належить провести ще багато досліджень. Для прориву в майбутнє завжди потрібні «піддослідні кролики», у тому числі однією можеш бути і ти, читачу. Чи хочеш ти дізнатися, чи так це? Ти дізнаєшся про це в Главі 11, якщо продовжиш читати цю книгу.

Прана, або Ци, або Вселенська Життєва Сила, як її називають в Рейки, - володіє базисної частотою і випускає вібрації чистої любові і світла. Коли ці частоти наповнюють нашу біосистему, вони стимулюють і вивільняють аналогічні вібрації і в нашій системі.

Щоб зрозуміти, яким чином ми можемо досягти в своєму житті повного задоволення, слід розглянути доступні для всіх традиційні і нетрадиційні джерела живлення. Ці джерела можуть наситити будь-якого, хто прагне до Рівню 2 або до Рівню 3. Однак для успішного досягнення Рівня 3 необхідно ознайомитися з додатковими рекомендаціями, наведеними в Главі 11.

ГЛАВА 4 |  ГЛАВА 6

ВСТУП |  ЛЮДИ і БАЖАННЯ |  СПОСОБНОСТИ |  ЦИКЛИ чоловічок ПОТРЕБ і УСВІДОМЛЕННЯ |  А. Даосские Цілющі Звуки для емоційного налаштування і очищення організму. |  Б. Коди Програмування. |

© um.co.ua - учбові матеріали та реферати